Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag menn senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Akerø, Arild501000150
2.Andersen, Erik10000
3.Andersen, Jan31000
4.Andersen, Jon70000
5.Andersen, Leif33010
6.Andersen, Marius Hovde65000
7.Andersen, Terje Lie1112403290
8.Andersen, Tor Bjørn1438010
9.Anderson, Morten53000
10.Andersson, Øivind11100
11.Ankre, Per Axel54134000
12.Arnesen, Knut10000
13.Aspestrand, Ståle B.22000
14.Augensen, Håvard20110
15.Augestad, Erik21000
16.Augestad, Hans-Jacob3435180
17.Balstad, Lasse93030
18.Barthold, Sebastian3131310
19.Bauer, Runar43000
20.Bauer, Vidar1512453410
21.Beldo, Tore Bjørn56000
22.Berentsen, Jarl10000
23.Berg, Magne2724130
24.Berge, Christian632516340
25.Berge, Christian Ekstrøm25110
26.Bergerud, Torbjørn Sittrup840100
27.Bergstrand, Gunnar50000
28.Betten, Arve74020
29.Bielenberg, Henrik30000
30.Bilov-Olsen, Trym20020
31.Bjerkeli, Sverre31303140
32.Bjerkrheim, Svein Erik85155390
33.Bjørnsen, Kristian12551817220
34.Bjørnsen, Lars Erik103203790
35.Blonz, Alexander2844120
36.Bratteli, Øystein76030
37.Brevik, Stian118010
38.Brubakken, Fredrik1133000
39.Bruseth, Ole Reidar800000
40.Brustad, Knut11000
41.Braathen, Per146000
42.Buchmann, Alexander61196390
43.Bye, Pål1500000
44.Bæk, Arnulf7196000
45.Bødtker, Henning30000
46.Bøhn, Karl Erik1281150240
47.Børgesen, Arne21000
48.Cappelen, Pål65112000
49.Carlsen, Knut Gudmund57020
50.Carlsen, Roald11000
51.Christensen, Espen Heggli1092200
52.Dahl, Halvor130000
53.Dahl, Kåre Odd83000
54.Dahl, Magnus530000
55.Daland, Morten Norman731164400
56.Danielsen, Jan Christen280000
57.Dobloug, Anders31000
58.Drange, Thomas H.375610110
59.Dyrdal, Audun84200
60.Dyve, Fredrik27000
61.Ege, Steinar2621440
62.Egeland, Erlend Johannessen40100
63.Egeland, Frank261030152
64.Ekeberg, Rolf22000
65.Ekeberg, Terje3064150
66.Ekelund, Ole Magnus2971030
67.Ellingsen, Eivind70191780
68.Enggravslia, Anstein5474040
69.Engum, Ingar61000
70.Erevik, Ole1840010
71.Eriksen, Arne93000
72.Eriksen, Bjarne20000
73.Eriksen, Bjørn Vidar54030
74.Eriksen, Inge Aas85020
75.Eriksen, Stein76000
76.Eriksen, Trond Førde2735030
77.Erland, Rune1304774450
78.Erlandsen, Geir5283130
79.Falch, Ivar75000
80.Fjelde, Thorleif33000
81.Flatla, Jan1325000
82.Foss, Per10000
83.Fosseng, Gunnar1653300
84.Fredriksen, Magnus119000
85.Frisch, Jo Børre51000
86.Furuseth, Per Otto6283000
87.Førland, Lars11000
88.Gabrielsen, Stian20000
89.Garstad, Øystein54907210
90.Gautestad, Leif Sigvard250000
91.Gerø, Arvid1118020
92.Giltvedt, Anders31000
93.Gjeitrem, Andreas46110
94.Gjekstad, Ole Gustav1515611340
95.Gjerde, Allan82256470
96.Gjerde, Joar57010
97.Gjesdal, Vidar1310000
98.Graff-Wang, Carl8478000
99.Gran, Asle34000
100.Graver, Per50188000
101.Green, Knut43000
102.Grislingaas, Kristen10720310150
103.Gruben, Stein140000
104.Gudmestad, Odd Tore20000
105.Gulbrandsen, Paul74000
106.Gulden, Arild5265000
107.Gullerud, Magnus13316230560
108.Gulliksen, John41000
109.Gulliksen, Kevin Maagerø3441100
110.Gundem, Ole60174240
111.Gundersen, Ivar30000
112.Gunnerud, Jon Arne3335000
113.Gurrich, Stig1115320
114.Hagby, Petter1322010
115.Hagen, Agnar1214000
116.Hagen, Frode18857420351
117.Hagen, Kjell Ove10000
118.Hagen, Kjetil83030
119.Hakaj, Besard67140
120.Hald, Michael461040231
121.Halèn, Terje3341870
122.Hall, Finn12000
123.Hals, Brynjar Herman65000
124.Hammer, Ståle Viggo41000
125.Hammer, Vidar44000
126.Haneborg, Lars Christian772590300
127.Hansen, Espen Lie15945638650
128.Hansen, Inge K.116234000
129.Hansen, Kristian57622211
130.Hansen, Simen90000
131.Hansen, Torstein5094000
132.Hanssen, Espen22020
133.Hanstad, Dag Vidar1442130230
134.Haraldsen, Gunnar40000
135.Hauge, Henning922010
136.Hauge, Nicolay41000
137.Hauger, Jan5599270
138.Haugseng, Rune23411200
139.Haugstvedt, Morten2527030
140.Haugstvedt, Terje40000
141.Haugstveit, Geir2531250
142.Haukedal, Tor83000
143.Havang, Øystein1887182470
144.Hegna, Hans Harald2136000
145.Hegnar, Trygve121000
146.Heldahl, Olav10000
147.Helgevold, Gunnar Øystein60496120
148.Helland, Tor-Edvin1103950460
149.Hippe, Bjørn53000
150.Hippe, Johannes4071240
151.Hjort, Odd36000
152.Hoff-Olsen, Thor140000
153.Hofstøl, André Marius Jørgensen11726610190
154.Holand, Espen46220
155.Holand, Torstein13010
156.Holm, Mathias Kolstad70000
157.Horgen, Aksel20000
158.Hovde, Jonny1621000
159.Hunsager, Einar64121081
160.Huseby, Hans30000
161.Hverven, Roger5256000
162.Hykkerud, Joakim Andrè79716110
163.Høilund, Terje115000
164.Håland, Knut3029070
165.Ingebrigtsen, Trond652462130
166.Iversen, Knut-Arne2227060
167.Jacobsen, Svein Ove44110
168.Jacobsen, Sven-Tore3345250
169.Jakobsen, Henrik41364191
170.Jakobsen, Knut-Helge2525120
171.Jakobsen, Oddvar35450170
172.Jansen, Tom50000
173.Jensen, Johnny200288541457
174.Jensen, Pål Oldrup10000
175.Johannesen, Kyrre Vegard612261
176.Johannessen, Gøran Søgard711536230
177.Johannessen, Tore B.931390190
178.Johannessen, Øystein42217260
179.Johansen, Bjørn32000
180.Johansen, Espen Bård10000
181.Johansen, Finn Arne2518000
182.Johansen, Kjell70000
183.Johansen, Knut23000
184.Johnsen, Arne11000
185.Johnsen, Harald149250
186.Johnsen, Knut Martin36000
187.Johnsen, Ronald39370111
188.Jokstad, Sverre21010
189.Jomaas, Geir104020
190.Juul, Morgan760000
191.Jøndal, Arild22000
192.Jøndal, Magnus15548917231
193.Jørgensen, Anders11000
194.Jørgensen, Bjarne Sten58800211
195.Karlsen, Espen1722000
196.Karlsen, Kristoffer22240
197.Killerud, Kai330000
198.Kjelling, Kristian Walby15961526291
199.Kjendalen, Roger24693951544
200.Klaveness, Roar2554000
201.Klein, Hugo30000
202.Klepperås, Oddvar610000
203.Klev, Kenneth Ryvoll518112251
204.Kleven, Kjell66000
205.Knutsen, Henning11000
206.Knutzen, Kjell22000
207.Kongstein, Fred32000
208.Koren, Einar Riegelhuth6410916220
209.Kristensen, Ove Gurrich10000
210.Kristensen, Thomas3926020
211.Kristensen, Vidar Kongestøl25000
212.Kristiansen, Bård Christian30000
213.Kristiansen, Frode John2011100
214.Kristoffersen, Knut21000
215.Krogsæther, Erik33000
216.Kroll, Bjørn33000
217.Kvalheim, Jan Otto3219000
218.Kvannli, Roger20180100
219.Kvithammer, Arne21010
220.Køgel, Finn34000
221.Langeland, Jørn10000
222.Larsen, Atle20000
223.Larsen, Brede3720080
224.Larsen, Einar Bruno22000
225.Larsen, Geir Daniel3347050
226.Larsen, Jørn Bruno815010
227.Larsen, Kjetil751090501
228.Larsen, Knut Reese3144000
229.Larsen, Odd Bjørndahl421243100
230.Larsen, Ståle Brekke1718060
231.Larsson, Thomas20000
232.Launes, Jan Didrik87280
233.Lauritzen, Jan Thomas254557571071
234.Lie, Lasse23000
235.Lien, Hans1023000
236.Lindboe, Andre5996150
237.Lislerud, Jan-Richard B3255270
238.Litschi, Svein12010
239.Ljostveit, Per54000
240.Lonar, Hans Gunnar105040
241.Luckmann, Nikolay26000
242.Lund, Børge216390811163
243.Lundberg, Rolf Gustav2971000
244.Lundeberg, Kjetil1131041500
245.Lundeberg, Olav52020
246.Lundgreen, Trond11000
247.Lundquist, Pål Vidar118030
248.Lynes, Brynjulf101000
249.Lüthcke, Dag A.3451030
250.Løke, Frank18664625480
251.Løkkebø, Steffen Berg2247300
252.Madsen, Harald170000
253.Magelsen, Jess10000
254.Magnell, Stein56000
255.Magnussen, Ulf5244000
256.Mamelund, Erlend13735458592
257.Marcussen, Jan Leonard311000
258.Marken, Sverre37000
259.Marki, Rune Andre1417140
260.Mathisen, Roger20000
261.Medhus, Svenn Erik460000
262.Michaelsen, Per Kristian2717030
263.Michelsen, Morten1418010
264.Moen, David Kristoffer Kleven53110
265.Moldestad, Tormod32400151
266.Muffetangen, Arve43000
267.Muffetangen, Simen1073731210
268.Myrdam, Pål1222020
269.Myrhol, Bjarte Håkon2427611201111
270.Nabseth, Jan Cato132000
271.Narvestad, Jon2168000
272.Nergaard, Morten80000
273.Nessem, Erik Ragnar68113000
274.Nielsen, Odd1112000
275.Nikolaisen, Tom Kåre Svegård135010
276.Nilsen, Erik10000
277.Nilsen, Henrik Grøneng32000
278.Nilsen, Jan Arvid B.40000
279.Nilsen, Stig-Tore Moen64010
280.Nilsen, Tom Midtbø430000
281.Nordberg, Lars20000
282.Nordhagen, Bård Kinn1117220
283.Nordli, Endre110000
284.Norman, Nils1820000
285.Nybraathen, Åsmund20000
286.O´sullivan, Christian12218617380
287.Odden, Gunnar23000
288.Ofstad, Dag Ryen12000
289.Ofstad, Eirik Hugaas23100
290.Ohrvik, Kåre962183180
291.Olaussen, Lars Olav510000
292.Olrud, Jon43000
293.Olsen, John10000
294.Opperud, Egil6093050
295.Ormåsen, Jørn2925170
296.Osther, Fredrik20000
297.Osther, Kenneth10000
298.Osther, Sten5082000
299.Oustorp, Geir91317030
300.Paulsen, Jon29380150
301.Paulsen, Sondre4080200
302.Pedersen, Brede Olav70000
303.Pedersen, Eirik Heia30000
304.Pedersen, Morten21000
305.Penne, Stig80163490
306.Pettersen, Gunnar Atle1374621430
307.Pettersen, Simen Holand21000
308.Pettersen, Svend Magnus66220
309.Pettersen, Thomas2131000
310.Putans, Ronald116200
311.Rafoss, Erik31000
312.Rambo, Christoffer9320818200
313.Randby, Bjørn816000
314.Rannekleiv, Kaare3555030
315.Rasch, Stig811823150
316.Rasmussen, Ivar10000
317.Reinertsen, Jon113250000
318.Reinkind, Harald10619924210
319.Riegel, Bjørn10000
320.Riegel, Henning85010
321.Riise, Marius57142030
322.Riiser, Jonny46000
323.Ringlund, Kaj3110000
324.Ringså, Per3326270
325.Rismark, Lars Eggen10000
326.Risum, Ola96000
327.Roaldkvam, Arne90000
328.Ronglan, Lars Tore951570460
329.Rosland, Jan Tore11000
330.Rundhovde, Jan521060130
331.Rustad, Rolf601000
332.Rykkje, Jarle Haraldsen79122550
333.Rød, Magnus Abelvik52108570
334.Røe, Anders21010
335.Røse, Geir Aksel5582240
336.Sagosen, Erlend140000
337.Sagosen, Sander10549829480
338.Samdahl, Vegard86111770
339.Sand, Svein1819000
340.Sandboe, Ivar2649000
341.Sandboe, Torgeir40000
342.Sandmæl, Andreas10000
343.Sando, John Petter1031593351
344.Sando, Stein Olaf59702180
345.Sandsten, Bjørn Erik2126000
346.Sandven, Fabian10000
347.Scheie, Frode1050000
348.Schrader, Erik Frode30000
349.Schønfeldt, Erik4542000
350.Schønfeldt, Morten1201140340
351.Sjurseth, Geir Harald26000
352.Skadberg, Hans Inge53670110
353.Skjærvold, Rune11022717150
354.Skog, Kjell Inge60050
355.Skoglund, Thomas100178350
356.Slettan, Svein1112000
357.Sletten, Harold811260210
358.Smith, Finn Ove310000
359.Solberg, Glenn12225028520
360.Spanne, Christian Lillenes3947100
361.Starberg, Tom613010
362.Steffensen, Johan L10000
363.Stegavik, Steffen Stormo4286660
364.Steive, Bjørn1120030
365.Sterner, Rune789610110
366.Storkås, Svein Ivar1721000
367.Strand, Kjetil Øvrelid10247317240
368.Strand, Vegard Svang33000
369.Strøm, Knut2820000
370.Strømberg, Simen85040
371.Strømsnes, Svein50000
372.Sveen, Knut2020020
373.Svele, Bent1203550480
374.Svendsen, Rune940010
375.Svestad, Kjell5937000
376.Sæther, Jim137010
377.Sæthren, Gunnar10000
378.Sævereide, Ketil Marton631970180
379.Sæverås, Kristian161000
380.Sødal, Erlend4540050
381.Sødal, Olav Asbjørn10000
382.Søderstrøm, Per250000
383.Søndenå, Magnus1330210
384.Sønsterud, Odd J.831310461
385.Sørensen, Frank20000
386.Sørheim, Gøran5339230
387.Tangen, Eivind9215411170
388.Tho, Erling20000
389.Thoresen, Roald20000
390.Tinnes, Tore21000
391.Tjemsland, Trond20000
392.Tobiassen, Bård Egil43210
393.Tollefsen, Sjur Bø104243390
394.Tonning, Bård Kristian142010
395.Torstensen, Odd Inge53440
396.Tovås, Henrik Ruud110000
397.Tresse, John1220000
398.Trollerud, Jarl Andre15000
399.Tvedt, Tom2426030
400.Tvedten, Håvard20880924341
401.Tverdal, Gunnar5447030
402.Tyrdal, Harald120278000
403.Tønnesen, Kent Robin10027121480
404.Tønnesen, Stian Hauge1310000
405.Tønnessen, Terje85010
406.Ufs, Kåre10000
407.Urdal, Finn4442000
408.Urdal, Knut Jr.1713000
409.Uthberg, Jan-Egil5046000
410.Vatne, Olav Henning4247040
411.Vatne, Stian Fredrik10112819322
412.Veierød, Einar73000
413.Vellan, Erik2946000
414.Vildalen, Hermann Gabriel Ranneberg109010
415.Vildalen, Preben201312481348
416.Vindheim, Tor118050
417.Wagtskjold, Robert78000
418.Walstad, Sindre Yngve850010
419.Wangen, Jan1181780130
420.Westby, Alexander Ørjevik23000
421.Westgaard, Henrik716000
422.Wiik, Arild10000
423.Wingsternæs, Eivind3165150
424.Witzøe, Per-Jan40000
425.Wivestad, Harald20000
426.Yssen, Roy1538000
427.Yven, Henning1016010
428.Økseter, Jan280000
429.Østevik, Alexander21010
430.Øverby, Petter704314340
431.Øverjordet, Sander Andreassen128010
432.Aar, William Otto119130
433.Aas, Jan Petter73000
434.Aas, Steinar1314000
435.Aase, Jan2316040
436.Aase, Ketil73000