Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag menn senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Ege, Steinar2621440
2.Lauritzen, Jan Thomas254557571071
3.Kjendalen, Roger24693951544
4.Myrhol, Bjarte Håkon2427611201111
5.Lund, Børge216390811163
6.Tvedten, Håvard20880924341
7.Vildalen, Preben201312481348
8.Jensen, Johnny200288541457
9.Havang, Øystein1887182470
10.Hagen, Frode18857420351
11.Løke, Frank18664625480
12.Erevik, Ole1840010
13.Karlsen, Espen1722000
14.Fosseng, Gunnar1653300
15.Kjelling, Kristian Walby15961526291
16.Hansen, Espen Lie15945638650
17.Jøndal, Magnus15548917231
18.Gjekstad, Ole Gustav1515611340
19.Bauer, Vidar1512453410
20.Bye, Pål1500000
21.Hanstad, Dag Vidar1442130230
22.Pettersen, Gunnar Atle1374621430
23.Mamelund, Erlend13735458592
24.Gullerud, Magnus13316230560
25.Erland, Rune1304774450
26.Bøhn, Karl Erik1281150240
27.Bjørnsen, Kristian12551817220
28.Solberg, Glenn12225028520
29.O´sullivan, Christian12218617380
30.Svele, Bent1203550480
31.Tyrdal, Harald120278000
32.Schønfeldt, Morten1201140340
33.Wangen, Jan1181780130
34.Hofstøl, André Marius Jørgensen11726610190
35.Hansen, Inge K.116234000
36.Reinertsen, Jon113250000
37.Lundeberg, Kjetil1131041500
38.Brubakken, Fredrik1133000
39.Steive, Bjørn1120030
40.Andersen, Terje Lie1112403290
41.Helland, Tor-Edvin1103950460
42.Skjærvold, Rune11022717150
43.Christensen, Espen Heggli1092200
44.Muffetangen, Simen1073731210
45.Grislingaas, Kristen10720310150
46.Reinkind, Harald10619924210
47.Sagosen, Sander10549829480
48.Scheie, Frode1050000
49.Tollefsen, Sjur Bø104243390
50.Bjørnsen, Lars Erik103203790
51.Sando, John Petter1031593351
52.Strand, Kjetil Øvrelid10247317240
53.Vatne, Stian Fredrik10112819322
54.Tønnesen, Kent Robin10027121480
55.Skoglund, Thomas100178350
56.Ohrvik, Kåre962183180
57.Ronglan, Lars Tore951570460
58.Svendsen, Rune940010
59.Rambo, Christoffer9320818200
60.Johannessen, Tore B.931390190
61.Tangen, Eivind9215411170
62.Oustorp, Geir91317030
63.Samdahl, Vegard86111770
64.Bjerkrheim, Svein Erik85155390
65.Walstad, Sindre Yngve850010
66.Graff-Wang, Carl8478000
67.Bergerud, Torbjørn Sittrup840100
68.Sønsterud, Odd J.831310461
69.Gjerde, Allan82256470
70.Rasch, Stig811823150
71.Sletten, Harold811260210
72.Penne, Stig80163490
73.Bruseth, Ole Reidar800000
74.Rykkje, Jarle Haraldsen79122550
75.Hykkerud, Joakim Andrè79716110
76.Sterner, Rune789610110
77.Haneborg, Lars Christian772590300
78.Juul, Morgan760000
79.Larsen, Kjetil751090501
80.Daland, Morten Norman731164400
81.Johannessen, Gøran Søgard711536230
82.Bæk, Arnulf7196000
83.Ellingsen, Eivind70191780
84.Øverby, Petter704314340
85.Nessem, Erik Ragnar68113000
86.Ingebrigtsen, Trond652462130
87.Cappelen, Pål65112000
88.Hunsager, Einar64121081
89.Koren, Einar Riegelhuth6410916220
90.Berge, Christian632516340
91.Sævereide, Ketil Marton631970180
92.Furuseth, Per Otto6283000
93.Buchmann, Alexander61196390
94.Klepperås, Oddvar610000
95.Gundem, Ole60174240
96.Opperud, Egil6093050
97.Helgevold, Gunnar Øystein60496120
98.Rustad, Rolf601000
99.Lindboe, Andre5996150
100.Sando, Stein Olaf59702180
101.Svestad, Kjell5937000
102.Jørgensen, Bjarne Sten58800211
103.Riise, Marius57142030
104.Hansen, Kristian57622211
105.Hauger, Jan5599270
106.Røse, Geir Aksel5582240
107.Ankre, Per Axel54134000
108.Garstad, Øystein54907210
109.Enggravslia, Anstein5474040
110.Tverdal, Gunnar5447030
111.Skadberg, Hans Inge53670110
112.Sørheim, Gøran5339230
113.Dahl, Magnus530000
114.Rød, Magnus Abelvik52108570
115.Rundhovde, Jan521060130
116.Erlandsen, Geir5283130
117.Gulden, Arild5265000
118.Hverven, Roger5256000
119.Magnussen, Ulf5244000
120.Klev, Kenneth Ryvoll518112251
121.Olaussen, Lars Olav510000
122.Graver, Per50188000
123.Akerø, Arild501000150
124.Hansen, Torstein5094000
125.Osther, Sten5082000
126.Uthberg, Jan-Egil5046000
127.Hald, Michael461040231
128.Medhus, Svenn Erik460000
129.Schønfeldt, Erik4542000
130.Sødal, Erlend4540050
131.Urdal, Finn4442000
132.Nilsen, Tom Midtbø430000
133.Larsen, Odd Bjørndahl421243100
134.Stegavik, Steffen Stormo4286660
135.Vatne, Olav Henning4247040
136.Johannessen, Øystein42217260
137.Jakobsen, Henrik41364191
138.Paulsen, Sondre4080200
139.Hippe, Johannes4071240
140.Spanne, Christian Lillenes3947100
141.Johnsen, Ronald39370111
142.Kristensen, Thomas3926020
143.Drange, Thomas H.375610110
144.Larsen, Brede3720080
145.Rannekleiv, Kaare3555030
146.Jakobsen, Oddvar35450170
147.Lüthcke, Dag A.3451030
148.Gulliksen, Kevin Maagerø3441100
149.Augestad, Hans-Jacob3435180
150.Larsen, Geir Daniel3347050
151.Jacobsen, Sven-Tore3345250
152.Halèn, Terje3341870
153.Gunnerud, Jon Arne3335000
154.Ringså, Per3326270
155.Killerud, Kai330000
156.Lislerud, Jan-Richard B3255270
157.Moldestad, Tormod32400151
158.Kvalheim, Jan Otto3219000
159.Wingsternæs, Eivind3165150
160.Larsen, Knut Reese3144000
161.Barthold, Sebastian3131310
162.Bjerkeli, Sverre31303140
163.Ringlund, Kaj3110000
164.Marcussen, Jan Leonard311000
165.Smith, Finn Ove310000
166.Ekeberg, Terje3064150
167.Håland, Knut3029070
168.Lundberg, Rolf Gustav2971000
169.Ekelund, Ole Magnus2971030
170.Vellan, Erik2946000
171.Paulsen, Jon29380150
172.Ormåsen, Jørn2925170
173.Blonz, Alexander2844120
174.Strøm, Knut2820000
175.Danielsen, Jan Christen280000
176.Økseter, Jan280000
177.Eriksen, Trond Førde2735030
178.Berg, Magne2724130
179.Michaelsen, Per Kristian2717030
180.Egeland, Frank261030152
181.Sandboe, Ivar2649000
182.Klaveness, Roar2554000
183.Haugstveit, Geir2531250
184.Haugstvedt, Morten2527030
185.Jakobsen, Knut-Helge2525120
186.Johansen, Finn Arne2518000
187.Gautestad, Leif Sigvard250000
188.Søderstrøm, Per250000
189.Tvedt, Tom2426030
190.Haugseng, Rune23411200
191.Aase, Jan2316040
192.Løkkebø, Steffen Berg2247300
193.Iversen, Knut-Arne2227060
194.Narvestad, Jon2168000
195.Hegna, Hans Harald2136000
196.Pettersen, Thomas2131000
197.Sandsten, Bjørn Erik2126000
198.Sveen, Knut2020020
199.Kvannli, Roger20180100
200.Kristiansen, Frode John2011100
201.Norman, Nils1820000
202.Sand, Svein1819000
203.Storkås, Svein Ivar1721000
204.Larsen, Ståle Brekke1718060
205.Urdal, Knut Jr.1713000
206.Madsen, Harald170000
207.Hovde, Jonny1621000
208.Sæverås, Kristian161000
209.Yssen, Roy1538000
210.Andersen, Tor Bjørn1438010
211.Michelsen, Morten1418010
212.Marki, Rune Andre1417140
213.Johnsen, Harald149250
214.Braathen, Per146000
215.Tonning, Bård Kristian142010
216.Sagosen, Erlend140000
217.Gruben, Stein140000
218.Hoff-Olsen, Thor140000
219.Søndenå, Magnus1330210
220.Flatla, Jan1325000
221.Hagby, Petter1322010
222.Aas, Steinar1314000
223.Tønnesen, Stian Hauge1310000
224.Gjesdal, Vidar1310000
225.Sæther, Jim137010
226.Nikolaisen, Tom Kåre Svegård135010
227.Nabseth, Jan Cato132000
228.Dahl, Halvor130000
229.Myrdam, Pål1222020
230.Tresse, John1220000
231.Hagen, Agnar1214000
232.Øverjordet, Sander Andreassen128010
233.Hegnar, Trygve121000
234.Gerø, Arvid1118020
235.Nordhagen, Bård Kinn1117220
236.Gurrich, Stig1115320
237.Slettan, Svein1112000
238.Nielsen, Odd1112000
239.Aar, William Otto119130
240.Fredriksen, Magnus119000
241.Vindheim, Tor118050
242.Brevik, Stian118010
243.Lundquist, Pål Vidar118030
244.Putans, Ronald116200
245.Høilund, Terje115000
246.Tovås, Henrik Ruud110000
247.Nordli, Endre110000
248.Lien, Hans1023000
249.Yven, Henning1016010
250.Vildalen, Hermann Gabriel Ranneberg109010
251.Lonar, Hans Gunnar105040
252.Jomaas, Geir104020
253.Lynes, Brynjulf101000
254.Hauge, Henning922010
255.Risum, Ola96000
256.Eriksen, Arne93000
257.Balstad, Lasse93030
258.Roaldkvam, Arne90000
259.Hansen, Simen90000
260.Randby, Bjørn816000
261.Larsen, Jørn Bruno815010
262.Launes, Jan Didrik87280
263.Riegel, Henning85010
264.Eriksen, Inge Aas85020
265.Strømberg, Simen85040
266.Tønnessen, Terje85010
267.Dyrdal, Audun84200
268.Dahl, Kåre Odd83000
269.Hagen, Kjetil83030
270.Haukedal, Tor83000
271.Nergaard, Morten80000
272.Westgaard, Henrik716000
273.Wagtskjold, Robert78000
274.Eriksen, Stein76000
275.Bratteli, Øystein76030
276.Falch, Ivar75000
277.Betten, Arve74020
278.Gulbrandsen, Paul74000
279.Veierød, Einar73000
280.Aas, Jan Petter73000
281.Aase, Ketil73000
282.Johansen, Kjell70000
283.Andersen, Jon70000
284.Holm, Mathias Kolstad70000
285.Pedersen, Brede Olav70000
286.Starberg, Tom613010
287.Johannesen, Kyrre Vegard612261
288.Hakaj, Besard67140
289.Kleven, Kjell66000
290.Pettersen, Svend Magnus66220
291.Andersen, Marius Hovde65000
292.Hals, Brynjar Herman65000
293.Nilsen, Stig-Tore Moen64010
294.Engum, Ingar61000
295.Skog, Kjell Inge60050
296.Carlsen, Knut Gudmund57020
297.Gjerde, Joar57010
298.Beldo, Tore Bjørn56000
299.Magnell, Stein56000
300.Ljostveit, Per54000
301.Eriksen, Bjørn Vidar54030
302.Moen, David Kristoffer Kleven53110
303.Hippe, Bjørn53000
304.Anderson, Morten53000
305.Torstensen, Odd Inge53440
306.Lundeberg, Olav52020
307.Frisch, Jo Børre51000
308.Bergstrand, Gunnar50000
309.Jansen, Tom50000
310.Strømsnes, Svein50000
311.Holand, Espen46220
312.Gjeitrem, Andreas46110
313.Riiser, Jonny46000
314.Jacobsen, Svein Ove44110
315.Hammer, Vidar44000
316.Bauer, Runar43000
317.Olrud, Jon43000
318.Green, Knut43000
319.Muffetangen, Arve43000
320.Tobiassen, Bård Egil43210
321.Hauge, Nicolay41000
322.Gulliksen, John41000
323.Hammer, Ståle Viggo41000
324.Haugstvedt, Terje40000
325.Sandboe, Torgeir40000
326.Witzøe, Per-Jan40000
327.Nilsen, Jan Arvid B.40000
328.Egeland, Erlend Johannessen40100
329.Haraldsen, Gunnar40000
330.Marken, Sverre37000
331.Hjort, Odd36000
332.Johnsen, Knut Martin36000
333.Køgel, Finn34000
334.Gran, Asle34000
335.Kroll, Bjørn33000
336.Krogsæther, Erik33000
337.Andersen, Leif33010
338.Fjelde, Thorleif33000
339.Strand, Vegard Svang33000
340.Nilsen, Henrik Grøneng32000
341.Kongstein, Fred32000
342.Johansen, Bjørn32000
343.Dobloug, Anders31000
344.Giltvedt, Anders31000
345.Rafoss, Erik31000
346.Andersen, Jan31000
347.Gundersen, Ivar30000
348.Klein, Hugo30000
349.Schrader, Erik Frode30000
350.Huseby, Hans30000
351.Bielenberg, Henrik30000
352.Bødtker, Henning30000
353.Kristiansen, Bård Christian30000
354.Pedersen, Eirik Heia30000
355.Dyve, Fredrik27000
356.Sjurseth, Geir Harald26000
357.Luckmann, Nikolay26000
358.Berge, Christian Ekstrøm25110
359.Kristensen, Vidar Kongestøl25000
360.Ofstad, Eirik Hugaas23100
361.Westby, Alexander Ørjevik23000
362.Odden, Gunnar23000
363.Lie, Lasse23000
364.Johansen, Knut23000
365.Karlsen, Kristoffer22240
366.Knutzen, Kjell22000
367.Hanssen, Espen22020
368.Jøndal, Arild22000
369.Larsen, Einar Bruno22000
370.Aspestrand, Ståle B.22000
371.Ekeberg, Rolf22000
372.Pettersen, Simen Holand21000
373.Jokstad, Sverre21010
374.Tinnes, Tore21000
375.Børgesen, Arne21000
376.Kvithammer, Arne21010
377.Røe, Anders21010
378.Østevik, Alexander21010
379.Augestad, Erik21000
380.Kristoffersen, Knut21000
381.Pedersen, Morten21000
382.Gudmestad, Odd Tore20000
383.Nordberg, Lars20000
384.Augensen, Håvard20110
385.Tho, Erling20000
386.Osther, Fredrik20000
387.Sørensen, Frank20000
388.Wivestad, Harald20000
389.Horgen, Aksel20000
390.Eriksen, Bjarne20000
391.Larsen, Atle20000
392.Bilov-Olsen, Trym20020
393.Tjemsland, Trond20000
394.Larsson, Thomas20000
395.Gabrielsen, Stian20000
396.Thoresen, Roald20000
397.Mathisen, Roger20000
398.Nybraathen, Åsmund20000
399.Trollerud, Jarl Andre15000
400.Holand, Torstein13010
401.Litschi, Svein12010
402.Ofstad, Dag Ryen12000
403.Hall, Finn12000
404.Knutsen, Henning11000
405.Johnsen, Arne11000
406.Jørgensen, Anders11000
407.Rosland, Jan Tore11000
408.Brustad, Knut11000
409.Førland, Lars11000
410.Lundgreen, Trond11000
411.Andersson, Øivind11100
412.Carlsen, Roald11000
413.Jensen, Pål Oldrup10000
414.Sødal, Olav Asbjørn10000
415.Heldahl, Olav10000
416.Foss, Per10000
417.Kristensen, Ove Gurrich10000
418.Ufs, Kåre10000
419.Rismark, Lars Eggen10000
420.Arnesen, Knut10000
421.Hagen, Kjell Ove10000
422.Berentsen, Jarl10000
423.Rasmussen, Ivar10000
424.Olsen, John10000
425.Steffensen, Johan L10000
426.Magelsen, Jess10000
427.Osther, Kenneth10000
428.Langeland, Jørn10000
429.Sandmæl, Andreas10000
430.Wiik, Arild10000
431.Andersen, Erik10000
432.Riegel, Bjørn10000
433.Sæthren, Gunnar10000
434.Sandven, Fabian10000
435.Johansen, Espen Bård10000
436.Nilsen, Erik10000