Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag menn senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Kjendalen, Roger24693951544
2.Tvedten, Håvard20880924341
3.Myrhol, Bjarte Håkon2427611201111
4.Havang, Øystein1887182470
5.Løke, Frank18664625480
6.Kjelling, Kristian Walby15961526291
7.Hagen, Frode18857420351
8.Gjekstad, Ole Gustav1515611340
9.Lauritzen, Jan Thomas254557571071
10.Bjørnsen, Kristian11449617200
11.Erland, Rune1304774450
12.Strand, Kjetil Øvrelid10247317240
13.Pettersen, Gunnar Atle1374621430
14.Hansen, Espen Lie15945638650
15.Jøndal, Magnus14444815211
16.Sagosen, Sander9441626430
17.Helland, Tor-Edvin1103950460
18.Lund, Børge216390811163
19.Muffetangen, Simen1073731210
20.Svele, Bent1203550480
21.Mamelund, Erlend13735458592
22.Oustorp, Geir91317030
23.Vildalen, Preben201312481348
24.Jensen, Johnny200288541457
25.Tyrdal, Harald120278000
26.Tønnesen, Kent Robin10027121480
27.Hofstøl, André Marius Jørgensen11726610190
28.Haneborg, Lars Christian772590300
29.Gjerde, Allan82256470
30.Berge, Christian632516340
31.Solberg, Glenn12225028520
32.Reinertsen, Jon113250000
33.Ingebrigtsen, Trond652462130
34.Bauer, Vidar1512453410
35.Tollefsen, Sjur Bø104243390
36.Andersen, Terje Lie1112403290
37.Hansen, Inge K.116234000
38.Skjærvold, Rune11022717150
39.Ohrvik, Kåre962183180
40.Hanstad, Dag Vidar1442130230
41.Rambo, Christoffer9320818200
42.Grislingaas, Kristen10720310150
43.Bjørnsen, Lars Erik103203790
44.Sævereide, Ketil Marton631970180
45.Buchmann, Alexander61196390
46.Ellingsen, Eivind70191780
47.Graver, Per50188000
48.Rasch, Stig811823150
49.Wangen, Jan1181780130
50.Skoglund, Thomas100178350
51.Gundem, Ole60174240
52.Reinkind, Harald9517324170
53.O´sullivan, Christian11116817330
54.Penne, Stig80163490
55.Sando, John Petter1031593351
56.Ronglan, Lars Tore951570460
57.Bjerkrheim, Svein Erik85155390
58.Riise, Marius57142030
59.Johannessen, Tore B.931390190
60.Tangen, Eivind8113611140
61.Ankre, Per Axel54134000
62.Gullerud, Magnus12213326530
63.Sønsterud, Odd J.831310461
64.Vatne, Stian Fredrik10112819322
65.Sletten, Harold811260210
66.Larsen, Odd Bjørndahl421243100
67.Rykkje, Jarle Haraldsen79122550
68.Hunsager, Einar64121081
69.Johannessen, Gøran Søgard601204160
70.Daland, Morten Norman731164400
71.Bøhn, Karl Erik1281150240
72.Schønfeldt, Morten1201140340
73.Nessem, Erik Ragnar68113000
74.Cappelen, Pål65112000
75.Samdahl, Vegard86111770
76.Larsen, Kjetil751090501
77.Koren, Einar Riegelhuth6410916220
78.Rundhovde, Jan521060130
79.Lundeberg, Kjetil1131041500
80.Hald, Michael461040231
81.Egeland, Frank261030152
82.Akerø, Arild501000150
83.Hauger, Jan5599270
84.Sterner, Rune789610110
85.Bæk, Arnulf7196000
86.Lindboe, Andre5996150
87.Rød, Magnus Abelvik4695360
88.Hansen, Torstein5094000
89.Opperud, Egil6093050
90.Garstad, Øystein54907210
91.Stegavik, Steffen Stormo4286660
92.Furuseth, Per Otto6283000
93.Erlandsen, Geir5283130
94.Røse, Geir Aksel5582240
95.Osther, Sten5082000
96.Klev, Kenneth Ryvoll518112251
97.Jørgensen, Bjarne Sten58800211
98.Paulsen, Sondre4080200
99.Graff-Wang, Carl8478000
100.Enggravslia, Anstein5474040
101.Hykkerud, Joakim Andrè79716110
102.Hippe, Johannes4071240
103.Lundberg, Rolf Gustav2971000
104.Ekelund, Ole Magnus2971030
105.Sando, Stein Olaf59702180
106.Narvestad, Jon2168000
107.Skadberg, Hans Inge53670110
108.Gulden, Arild5265000
109.Wingsternæs, Eivind3165150
110.Ekeberg, Terje3064150
111.Hansen, Kristian57622211
112.Hverven, Roger5256000
113.Drange, Thomas H.375610110
114.Rannekleiv, Kaare3555030
115.Lislerud, Jan-Richard B3255270
116.Klaveness, Roar2554000
117.Lüthcke, Dag A.3451030
118.Helgevold, Gunnar Øystein60496120
119.Sandboe, Ivar2649000
120.Tverdal, Gunnar5447030
121.Vatne, Olav Henning4247040
122.Spanne, Christian Lillenes3947100
123.Larsen, Geir Daniel3347050
124.Løkkebø, Steffen Berg2247300
125.Uthberg, Jan-Egil5046000
126.Vellan, Erik2946000
127.Jakobsen, Oddvar35450170
128.Jacobsen, Sven-Tore3345250
129.Magnussen, Ulf5244000
130.Larsen, Knut Reese3144000
131.Schønfeldt, Erik4542000
132.Urdal, Finn4442000
133.Halèn, Terje3341870
134.Haugseng, Rune23411200
135.Sødal, Erlend4540050
136.Moldestad, Tormod32400151
137.Sørheim, Gøran5339230
138.Paulsen, Jon29380150
139.Yssen, Roy1538000
140.Andersen, Tor Bjørn1438010
141.Svestad, Kjell5937000
142.Johnsen, Ronald39370111
143.Jakobsen, Henrik41364191
144.Hegna, Hans Harald2136000
145.Augestad, Hans-Jacob3435180
146.Gunnerud, Jon Arne3335000
147.Eriksen, Trond Førde2735030
148.Blonz, Alexander1733110
149.Barthold, Sebastian3131310
150.Haugstveit, Geir2531250
151.Pettersen, Thomas2131000
152.Bjerkeli, Sverre31303140
153.Søndenå, Magnus1330210
154.Håland, Knut3029070
155.Gulliksen, Kevin Maagerø2329100
156.Haugstvedt, Morten2527030
157.Iversen, Knut-Arne2227060
158.Øverby, Petter592612210
159.Kristensen, Thomas3926020
160.Ringså, Per3326270
161.Tvedt, Tom2426030
162.Sandsten, Bjørn Erik2126000
163.Ormåsen, Jørn2925170
164.Jakobsen, Knut-Helge2525120
165.Flatla, Jan1325000
166.Berg, Magne2724130
167.Lien, Hans1023000
168.Hagby, Petter1322010
169.Myrdam, Pål1222020
170.Hauge, Henning922010
171.Johannessen, Øystein42217260
172.Storkås, Svein Ivar1721000
173.Hovde, Jonny1621000
174.Larsen, Brede3720080
175.Strøm, Knut2820000
176.Sveen, Knut2020020
177.Norman, Nils1820000
178.Tresse, John1220000
179.Kvalheim, Jan Otto3219000
180.Sand, Svein1819000
181.Johansen, Finn Arne2518000
182.Kvannli, Roger20180100
183.Larsen, Ståle Brekke1718060
184.Michelsen, Morten1418010
185.Gerø, Arvid1118020
186.Michaelsen, Per Kristian2717030
187.Marki, Rune Andre1417140
188.Nordhagen, Bård Kinn1117220
189.Aase, Jan2316040
190.Yven, Henning1016010
191.Randby, Bjørn816000
192.Westgaard, Henrik716000
193.Gurrich, Stig1115320
194.Larsen, Jørn Bruno815010
195.Aas, Steinar1314000
196.Hagen, Agnar1214000
197.Urdal, Knut Jr.1713000
198.Starberg, Tom613010
199.Slettan, Svein1112000
200.Nielsen, Odd1112000
201.Johannesen, Kyrre Vegard612261
202.Kristiansen, Frode John2011100
203.Ringlund, Kaj3110000
204.Tønnesen, Stian Hauge1310000
205.Gjesdal, Vidar1310000
206.Johnsen, Harald149250
207.Fredriksen, Magnus119000
208.Vildalen, Hermann Gabriel Ranneberg109010
209.Vindheim, Tor118050
210.Brevik, Stian118010
211.Lundquist, Pål Vidar118030
212.Wagtskjold, Robert78000
213.Sæther, Jim137010
214.Launes, Jan Didrik87280
215.Hakaj, Besard67140
216.Gjerde, Joar57010
217.Carlsen, Knut Gudmund57020
218.Marken, Sverre37000
219.Dyve, Fredrik27000
220.Braathen, Per146000
221.Putans, Ronald116200
222.Risum, Ola96000
223.Eriksen, Stein76000
224.Bratteli, Øystein76030
225.Pettersen, Svend Magnus66220
226.Kleven, Kjell66000
227.Magnell, Stein56000
228.Beldo, Tore Bjørn56000
229.Riiser, Jonny46000
230.Holand, Espen46220
231.Gjeitrem, Andreas46110
232.Johnsen, Knut Martin36000
233.Hjort, Odd36000
234.Luckmann, Nikolay26000
235.Sjurseth, Geir Harald26000
236.Høilund, Terje115000
237.Lonar, Hans Gunnar105040
238.Riegel, Henning85010
239.Eriksen, Inge Aas85020
240.Tønnessen, Terje85010
241.Strømberg, Simen85040
242.Falch, Ivar75000
243.Andersen, Marius Hovde65000
244.Hals, Brynjar Herman65000
245.Aar, William Otto65120
246.Kristensen, Vidar Kongestøl25000
247.Berge, Christian Ekstrøm25110
248.Trollerud, Jarl Andre15000
249.Jomaas, Geir104020
250.Dyrdal, Audun84200
251.Betten, Arve74020
252.Gulbrandsen, Paul74000
253.Nilsen, Stig-Tore Moen64010
254.Ljostveit, Per54000
255.Eriksen, Bjørn Vidar54030
256.Jacobsen, Svein Ove44110
257.Hammer, Vidar44000
258.Gran, Asle34000
259.Køgel, Finn34000
260.Fosseng, Gunnar1653300
261.Brubakken, Fredrik1133000
262.Eriksen, Arne93000
263.Balstad, Lasse93030
264.Dahl, Kåre Odd83000
265.Hagen, Kjetil83030
266.Haukedal, Tor83000
267.Aase, Ketil73000
268.Aas, Jan Petter73000
269.Veierød, Einar73000
270.Moen, David Kristoffer Kleven53110
271.Hippe, Bjørn53000
272.Anderson, Morten53000
273.Torstensen, Odd Inge53440
274.Bauer, Runar43000
275.Green, Knut43000
276.Olrud, Jon43000
277.Tobiassen, Bård Egil43210
278.Muffetangen, Arve43000
279.Kroll, Bjørn33000
280.Krogsæther, Erik33000
281.Andersen, Leif33010
282.Fjelde, Thorleif33000
283.Strand, Vegard Svang33000
284.Lie, Lasse23000
285.Johansen, Knut23000
286.Ofstad, Eirik Hugaas23100
287.Odden, Gunnar23000
288.Westby, Alexander Ørjevik23000
289.Holand, Torstein13010
290.Karlsen, Espen1722000
291.Christensen, Espen Heggli1032200
292.Tonning, Bård Kristian142010
293.Nabseth, Jan Cato132000
294.Lundeberg, Olav52020
295.Nilsen, Henrik Grøneng32000
296.Johansen, Bjørn32000
297.Kongstein, Fred32000
298.Hanssen, Espen22020
299.Larsen, Einar Bruno22000
300.Jøndal, Arild22000
301.Knutzen, Kjell22000
302.Karlsen, Kristoffer22240
303.Ekeberg, Rolf22000
304.Øverjordet, Sander Andreassen22000
305.Aspestrand, Ståle B.22000
306.Litschi, Svein12010
307.Ofstad, Dag Ryen12000
308.Hall, Finn12000
309.Ege, Steinar2621440
310.Rustad, Rolf601000
311.Marcussen, Jan Leonard311000
312.Hegnar, Trygve121000
313.Lynes, Brynjulf101000
314.Sæverås, Kristian91000
315.Engum, Ingar61000
316.Frisch, Jo Børre51000
317.Gulliksen, John41000
318.Hauge, Nicolay41000
319.Hammer, Ståle Viggo41000
320.Andersen, Jan31000
321.Dobloug, Anders31000
322.Giltvedt, Anders31000
323.Rafoss, Erik31000
324.Augestad, Erik21000
325.Østevik, Alexander21010
326.Røe, Anders21010
327.Kvithammer, Arne21010
328.Børgesen, Arne21000
329.Pedersen, Morten21000
330.Kristoffersen, Knut21000
331.Jokstad, Sverre21010
332.Tinnes, Tore21000
333.Pettersen, Simen Holand21000
334.Carlsen, Roald11000
335.Lundgreen, Trond11000
336.Andersson, Øivind11100
337.Brustad, Knut11000
338.Førland, Lars11000
339.Knutsen, Henning11000
340.Rosland, Jan Tore11000
341.Johnsen, Arne11000
342.Jørgensen, Anders11000
343.Erevik, Ole1840010
344.Bye, Pål1500000
345.Steive, Bjørn1120030
346.Scheie, Frode1050000
347.Svendsen, Rune940010
348.Walstad, Sindre Yngve850010
349.Bruseth, Ole Reidar800000
350.Juul, Morgan760000
351.Bergerud, Torbjørn Sittrup730100
352.Klepperås, Oddvar610000
353.Dahl, Magnus530000
354.Olaussen, Lars Olav510000
355.Medhus, Svenn Erik460000
356.Nilsen, Tom Midtbø430000
357.Killerud, Kai330000
358.Smith, Finn Ove310000
359.Økseter, Jan280000
360.Danielsen, Jan Christen280000
361.Gautestad, Leif Sigvard250000
362.Søderstrøm, Per250000
363.Madsen, Harald170000
364.Sagosen, Erlend140000
365.Gruben, Stein140000
366.Hoff-Olsen, Thor140000
367.Dahl, Halvor130000
368.Nordli, Endre110000
369.Tovås, Henrik Ruud110000
370.Roaldkvam, Arne90000
371.Hansen, Simen90000
372.Nergaard, Morten80000
373.Holm, Mathias Kolstad70000
374.Johansen, Kjell70000
375.Andersen, Jon70000
376.Pedersen, Brede Olav70000
377.Skog, Kjell Inge60050
378.Bergstrand, Gunnar50000
379.Strømsnes, Svein50000
380.Jansen, Tom50000
381.Sandboe, Torgeir40000
382.Haugstvedt, Terje40000
383.Witzøe, Per-Jan40000
384.Haraldsen, Gunnar40000
385.Egeland, Erlend Johannessen40100
386.Nilsen, Jan Arvid B.40000
387.Bielenberg, Henrik30000
388.Klein, Hugo30000
389.Gundersen, Ivar30000
390.Schrader, Erik Frode30000
391.Pedersen, Eirik Heia30000
392.Huseby, Hans30000
393.Bødtker, Henning30000
394.Kristiansen, Bård Christian30000
395.Larsen, Atle20000
396.Eriksen, Bjarne20000
397.Horgen, Aksel20000
398.Wivestad, Harald20000
399.Tho, Erling20000
400.Osther, Fredrik20000
401.Sørensen, Frank20000
402.Augensen, Håvard20110
403.Nordberg, Lars20000
404.Gudmestad, Odd Tore20000
405.Thoresen, Roald20000
406.Mathisen, Roger20000
407.Larsson, Thomas20000
408.Gabrielsen, Stian20000
409.Nikolaisen, Tom Kåre Svegård20010
410.Tjemsland, Trond20000
411.Bilov-Olsen, Trym20020
412.Nybraathen, Åsmund20000
413.Jensen, Pål Oldrup10000
414.Heldahl, Olav10000
415.Kristensen, Ove Gurrich10000
416.Sødal, Olav Asbjørn10000
417.Foss, Per10000
418.Hagen, Kjell Ove10000
419.Arnesen, Knut10000
420.Ufs, Kåre10000
421.Rismark, Lars Eggen10000
422.Rasmussen, Ivar10000
423.Langeland, Jørn10000
424.Osther, Kenneth10000
425.Berentsen, Jarl10000
426.Magelsen, Jess10000
427.Olsen, John10000
428.Steffensen, Johan L10000
429.Johansen, Espen Bård10000
430.Sandven, Fabian10000
431.Nilsen, Erik10000
432.Sæthren, Gunnar10000
433.Wiik, Arild10000
434.Sandmæl, Andreas10000
435.Riegel, Bjørn10000
436.Andersen, Erik10000