Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag menn senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Kjendalen, Roger24693951544
2.Tvedten, Håvard20880924341
3.Myrhol, Bjarte Håkon2427611201111
4.Havang, Øystein1887182470
5.Løke, Frank18664625480
6.Kjelling, Kristian Walby15961526291
7.Hagen, Frode18857420351
8.Gjekstad, Ole Gustav1515611340
9.Lauritzen, Jan Thomas254557571071
10.Bjørnsen, Kristian12551817220
11.Sagosen, Sander10549829480
12.Jøndal, Magnus15548917231
13.Erland, Rune1304774450
14.Strand, Kjetil Øvrelid10247317240
15.Pettersen, Gunnar Atle1374621430
16.Hansen, Espen Lie15945638650
17.Helland, Tor-Edvin1103950460
18.Lund, Børge216390811163
19.Muffetangen, Simen1073731210
20.Svele, Bent1203550480
21.Mamelund, Erlend13735458592
22.Oustorp, Geir91317030
23.Vildalen, Preben201312481348
24.Jensen, Johnny200288541457
25.Tyrdal, Harald120278000
26.Tønnesen, Kent Robin10027121480
27.Hofstøl, André Marius Jørgensen11726610190
28.Haneborg, Lars Christian772590300
29.Gjerde, Allan82256470
30.Berge, Christian632516340
31.Solberg, Glenn12225028520
32.Reinertsen, Jon113250000
33.Ingebrigtsen, Trond652462130
34.Bauer, Vidar1512453410
35.Tollefsen, Sjur Bø104243390
36.Andersen, Terje Lie1112403290
37.Hansen, Inge K.116234000
38.Skjærvold, Rune11022717150
39.Ohrvik, Kåre962183180
40.Hanstad, Dag Vidar1442130230
41.Rambo, Christoffer9320818200
42.Grislingaas, Kristen10720310150
43.Bjørnsen, Lars Erik103203790
44.Reinkind, Harald10619924210
45.Sævereide, Ketil Marton631970180
46.Buchmann, Alexander61196390
47.Ellingsen, Eivind70191780
48.Graver, Per50188000
49.O´sullivan, Christian12218617380
50.Rasch, Stig811823150
51.Wangen, Jan1181780130
52.Skoglund, Thomas100178350
53.Gundem, Ole60174240
54.Penne, Stig80163490
55.Gullerud, Magnus13316230560
56.Sando, John Petter1031593351
57.Ronglan, Lars Tore951570460
58.Bjerkrheim, Svein Erik85155390
59.Tangen, Eivind9215411170
60.Johannessen, Gøran Søgard711536230
61.Riise, Marius57142030
62.Johannessen, Tore B.931390190
63.Ankre, Per Axel54134000
64.Sønsterud, Odd J.831310461
65.Vatne, Stian Fredrik10112819322
66.Sletten, Harold811260210
67.Larsen, Odd Bjørndahl421243100
68.Rykkje, Jarle Haraldsen79122550
69.Hunsager, Einar64121081
70.Daland, Morten Norman731164400
71.Bøhn, Karl Erik1281150240
72.Schønfeldt, Morten1201140340
73.Nessem, Erik Ragnar68113000
74.Cappelen, Pål65112000
75.Samdahl, Vegard86111770
76.Larsen, Kjetil751090501
77.Koren, Einar Riegelhuth6410916220
78.Rød, Magnus Abelvik52108570
79.Rundhovde, Jan521060130
80.Lundeberg, Kjetil1131041500
81.Hald, Michael461040231
82.Egeland, Frank261030152
83.Akerø, Arild501000150
84.Hauger, Jan5599270
85.Sterner, Rune789610110
86.Bæk, Arnulf7196000
87.Lindboe, Andre5996150
88.Hansen, Torstein5094000
89.Opperud, Egil6093050
90.Garstad, Øystein54907210
91.Stegavik, Steffen Stormo4286660
92.Furuseth, Per Otto6283000
93.Erlandsen, Geir5283130
94.Røse, Geir Aksel5582240
95.Osther, Sten5082000
96.Klev, Kenneth Ryvoll518112251
97.Jørgensen, Bjarne Sten58800211
98.Paulsen, Sondre4080200
99.Graff-Wang, Carl8478000
100.Enggravslia, Anstein5474040
101.Hykkerud, Joakim Andrè79716110
102.Hippe, Johannes4071240
103.Lundberg, Rolf Gustav2971000
104.Ekelund, Ole Magnus2971030
105.Sando, Stein Olaf59702180
106.Narvestad, Jon2168000
107.Skadberg, Hans Inge53670110
108.Gulden, Arild5265000
109.Wingsternæs, Eivind3165150
110.Ekeberg, Terje3064150
111.Hansen, Kristian57622211
112.Hverven, Roger5256000
113.Drange, Thomas H.375610110
114.Rannekleiv, Kaare3555030
115.Lislerud, Jan-Richard B3255270
116.Klaveness, Roar2554000
117.Lüthcke, Dag A.3451030
118.Helgevold, Gunnar Øystein60496120
119.Sandboe, Ivar2649000
120.Tverdal, Gunnar5447030
121.Vatne, Olav Henning4247040
122.Spanne, Christian Lillenes3947100
123.Larsen, Geir Daniel3347050
124.Løkkebø, Steffen Berg2247300
125.Uthberg, Jan-Egil5046000
126.Vellan, Erik2946000
127.Jakobsen, Oddvar35450170
128.Jacobsen, Sven-Tore3345250
129.Magnussen, Ulf5244000
130.Larsen, Knut Reese3144000
131.Blonz, Alexander2844120
132.Øverby, Petter704314340
133.Schønfeldt, Erik4542000
134.Urdal, Finn4442000
135.Gulliksen, Kevin Maagerø3441100
136.Halèn, Terje3341870
137.Haugseng, Rune23411200
138.Sødal, Erlend4540050
139.Moldestad, Tormod32400151
140.Sørheim, Gøran5339230
141.Paulsen, Jon29380150
142.Yssen, Roy1538000
143.Andersen, Tor Bjørn1438010
144.Svestad, Kjell5937000
145.Johnsen, Ronald39370111
146.Jakobsen, Henrik41364191
147.Hegna, Hans Harald2136000
148.Augestad, Hans-Jacob3435180
149.Gunnerud, Jon Arne3335000
150.Eriksen, Trond Førde2735030
151.Barthold, Sebastian3131310
152.Haugstveit, Geir2531250
153.Pettersen, Thomas2131000
154.Bjerkeli, Sverre31303140
155.Søndenå, Magnus1330210
156.Håland, Knut3029070
157.Haugstvedt, Morten2527030
158.Iversen, Knut-Arne2227060
159.Kristensen, Thomas3926020
160.Ringså, Per3326270
161.Tvedt, Tom2426030
162.Sandsten, Bjørn Erik2126000
163.Ormåsen, Jørn2925170
164.Jakobsen, Knut-Helge2525120
165.Flatla, Jan1325000
166.Berg, Magne2724130
167.Lien, Hans1023000
168.Hagby, Petter1322010
169.Myrdam, Pål1222020
170.Hauge, Henning922010
171.Johannessen, Øystein42217260
172.Storkås, Svein Ivar1721000
173.Hovde, Jonny1621000
174.Larsen, Brede3720080
175.Strøm, Knut2820000
176.Sveen, Knut2020020
177.Norman, Nils1820000
178.Tresse, John1220000
179.Kvalheim, Jan Otto3219000
180.Sand, Svein1819000
181.Johansen, Finn Arne2518000
182.Kvannli, Roger20180100
183.Larsen, Ståle Brekke1718060
184.Michelsen, Morten1418010
185.Gerø, Arvid1118020
186.Michaelsen, Per Kristian2717030
187.Marki, Rune Andre1417140
188.Nordhagen, Bård Kinn1117220
189.Aase, Jan2316040
190.Yven, Henning1016010
191.Randby, Bjørn816000
192.Westgaard, Henrik716000
193.Gurrich, Stig1115320
194.Larsen, Jørn Bruno815010
195.Aas, Steinar1314000
196.Hagen, Agnar1214000
197.Urdal, Knut Jr.1713000
198.Starberg, Tom613010
199.Slettan, Svein1112000
200.Nielsen, Odd1112000
201.Johannesen, Kyrre Vegard612261
202.Kristiansen, Frode John2011100
203.Ringlund, Kaj3110000
204.Tønnesen, Stian Hauge1310000
205.Gjesdal, Vidar1310000
206.Johnsen, Harald149250
207.Fredriksen, Magnus119000
208.Aar, William Otto119130
209.Vildalen, Hermann Gabriel Ranneberg109010
210.Øverjordet, Sander Andreassen128010
211.Lundquist, Pål Vidar118030
212.Vindheim, Tor118050
213.Brevik, Stian118010
214.Wagtskjold, Robert78000
215.Sæther, Jim137010
216.Launes, Jan Didrik87280
217.Hakaj, Besard67140
218.Gjerde, Joar57010
219.Carlsen, Knut Gudmund57020
220.Marken, Sverre37000
221.Dyve, Fredrik27000
222.Braathen, Per146000
223.Putans, Ronald116200
224.Risum, Ola96000
225.Eriksen, Stein76000
226.Bratteli, Øystein76030
227.Pettersen, Svend Magnus66220
228.Kleven, Kjell66000
229.Magnell, Stein56000
230.Beldo, Tore Bjørn56000
231.Riiser, Jonny46000
232.Holand, Espen46220
233.Gjeitrem, Andreas46110
234.Johnsen, Knut Martin36000
235.Hjort, Odd36000
236.Luckmann, Nikolay26000
237.Sjurseth, Geir Harald26000
238.Nikolaisen, Tom Kåre Svegård135010
239.Høilund, Terje115000
240.Lonar, Hans Gunnar105040
241.Riegel, Henning85010
242.Eriksen, Inge Aas85020
243.Tønnessen, Terje85010
244.Strømberg, Simen85040
245.Falch, Ivar75000
246.Andersen, Marius Hovde65000
247.Hals, Brynjar Herman65000
248.Berge, Christian Ekstrøm25110
249.Kristensen, Vidar Kongestøl25000
250.Trollerud, Jarl Andre15000
251.Jomaas, Geir104020
252.Dyrdal, Audun84200
253.Betten, Arve74020
254.Gulbrandsen, Paul74000
255.Nilsen, Stig-Tore Moen64010
256.Ljostveit, Per54000
257.Eriksen, Bjørn Vidar54030
258.Jacobsen, Svein Ove44110
259.Hammer, Vidar44000
260.Gran, Asle34000
261.Køgel, Finn34000
262.Fosseng, Gunnar1653300
263.Brubakken, Fredrik1133000
264.Eriksen, Arne93000
265.Balstad, Lasse93030
266.Dahl, Kåre Odd83000
267.Hagen, Kjetil83030
268.Haukedal, Tor83000
269.Aase, Ketil73000
270.Aas, Jan Petter73000
271.Veierød, Einar73000
272.Moen, David Kristoffer Kleven53110
273.Hippe, Bjørn53000
274.Anderson, Morten53000
275.Torstensen, Odd Inge53440
276.Bauer, Runar43000
277.Green, Knut43000
278.Olrud, Jon43000
279.Tobiassen, Bård Egil43210
280.Muffetangen, Arve43000
281.Kroll, Bjørn33000
282.Krogsæther, Erik33000
283.Andersen, Leif33010
284.Fjelde, Thorleif33000
285.Strand, Vegard Svang33000
286.Lie, Lasse23000
287.Johansen, Knut23000
288.Ofstad, Eirik Hugaas23100
289.Odden, Gunnar23000
290.Westby, Alexander Ørjevik23000
291.Holand, Torstein13010
292.Karlsen, Espen1722000
293.Christensen, Espen Heggli1092200
294.Tonning, Bård Kristian142010
295.Nabseth, Jan Cato132000
296.Lundeberg, Olav52020
297.Nilsen, Henrik Grøneng32000
298.Johansen, Bjørn32000
299.Kongstein, Fred32000
300.Hanssen, Espen22020
301.Larsen, Einar Bruno22000
302.Jøndal, Arild22000
303.Knutzen, Kjell22000
304.Karlsen, Kristoffer22240
305.Ekeberg, Rolf22000
306.Aspestrand, Ståle B.22000
307.Litschi, Svein12010
308.Ofstad, Dag Ryen12000
309.Hall, Finn12000
310.Ege, Steinar2621440
311.Rustad, Rolf601000
312.Marcussen, Jan Leonard311000
313.Sæverås, Kristian161000
314.Hegnar, Trygve121000
315.Lynes, Brynjulf101000
316.Engum, Ingar61000
317.Frisch, Jo Børre51000
318.Gulliksen, John41000
319.Hauge, Nicolay41000
320.Hammer, Ståle Viggo41000
321.Andersen, Jan31000
322.Dobloug, Anders31000
323.Giltvedt, Anders31000
324.Rafoss, Erik31000
325.Augestad, Erik21000
326.Østevik, Alexander21010
327.Røe, Anders21010
328.Kvithammer, Arne21010
329.Børgesen, Arne21000
330.Pedersen, Morten21000
331.Kristoffersen, Knut21000
332.Jokstad, Sverre21010
333.Tinnes, Tore21000
334.Pettersen, Simen Holand21000
335.Carlsen, Roald11000
336.Lundgreen, Trond11000
337.Andersson, Øivind11100
338.Brustad, Knut11000
339.Førland, Lars11000
340.Knutsen, Henning11000
341.Rosland, Jan Tore11000
342.Johnsen, Arne11000
343.Jørgensen, Anders11000
344.Erevik, Ole1840010
345.Bye, Pål1500000
346.Steive, Bjørn1120030
347.Scheie, Frode1050000
348.Svendsen, Rune940010
349.Walstad, Sindre Yngve850010
350.Bergerud, Torbjørn Sittrup840100
351.Bruseth, Ole Reidar800000
352.Juul, Morgan760000
353.Klepperås, Oddvar610000
354.Dahl, Magnus530000
355.Olaussen, Lars Olav510000
356.Medhus, Svenn Erik460000
357.Nilsen, Tom Midtbø430000
358.Killerud, Kai330000
359.Smith, Finn Ove310000
360.Økseter, Jan280000
361.Danielsen, Jan Christen280000
362.Gautestad, Leif Sigvard250000
363.Søderstrøm, Per250000
364.Madsen, Harald170000
365.Sagosen, Erlend140000
366.Gruben, Stein140000
367.Hoff-Olsen, Thor140000
368.Dahl, Halvor130000
369.Nordli, Endre110000
370.Tovås, Henrik Ruud110000
371.Roaldkvam, Arne90000
372.Hansen, Simen90000
373.Nergaard, Morten80000
374.Holm, Mathias Kolstad70000
375.Johansen, Kjell70000
376.Andersen, Jon70000
377.Pedersen, Brede Olav70000
378.Skog, Kjell Inge60050
379.Bergstrand, Gunnar50000
380.Strømsnes, Svein50000
381.Jansen, Tom50000
382.Sandboe, Torgeir40000
383.Haugstvedt, Terje40000
384.Witzøe, Per-Jan40000
385.Haraldsen, Gunnar40000
386.Egeland, Erlend Johannessen40100
387.Nilsen, Jan Arvid B.40000
388.Bielenberg, Henrik30000
389.Klein, Hugo30000
390.Gundersen, Ivar30000
391.Schrader, Erik Frode30000
392.Pedersen, Eirik Heia30000
393.Huseby, Hans30000
394.Bødtker, Henning30000
395.Kristiansen, Bård Christian30000
396.Larsen, Atle20000
397.Eriksen, Bjarne20000
398.Horgen, Aksel20000
399.Wivestad, Harald20000
400.Tho, Erling20000
401.Osther, Fredrik20000
402.Sørensen, Frank20000
403.Augensen, Håvard20110
404.Nordberg, Lars20000
405.Gudmestad, Odd Tore20000
406.Thoresen, Roald20000
407.Mathisen, Roger20000
408.Larsson, Thomas20000
409.Gabrielsen, Stian20000
410.Tjemsland, Trond20000
411.Bilov-Olsen, Trym20020
412.Nybraathen, Åsmund20000
413.Jensen, Pål Oldrup10000
414.Heldahl, Olav10000
415.Kristensen, Ove Gurrich10000
416.Sødal, Olav Asbjørn10000
417.Foss, Per10000
418.Hagen, Kjell Ove10000
419.Arnesen, Knut10000
420.Ufs, Kåre10000
421.Rismark, Lars Eggen10000
422.Rasmussen, Ivar10000
423.Langeland, Jørn10000
424.Osther, Kenneth10000
425.Berentsen, Jarl10000
426.Magelsen, Jess10000
427.Olsen, John10000
428.Steffensen, Johan L10000
429.Johansen, Espen Bård10000
430.Sandven, Fabian10000
431.Nilsen, Erik10000
432.Sæthren, Gunnar10000
433.Wiik, Arild10000
434.Sandmæl, Andreas10000
435.Riegel, Bjørn10000
436.Andersen, Erik10000