Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag menn senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Kjendalen, Roger24693951544
2.Tvedten, Håvard20880924341
3.Myrhol, Bjarte Håkon2407541201101
4.Havang, Øystein1887182470
5.Løke, Frank18664625480
6.Kjelling, Kristian Walby15961526291
7.Hagen, Frode18857420351
8.Gjekstad, Ole Gustav1515611340
9.Lauritzen, Jan Thomas254557571071
10.Bjørnsen, Kristian11249317200
11.Erland, Rune1304774450
12.Strand, Kjetil Øvrelid10247317240
13.Pettersen, Gunnar Atle1374621430
14.Hansen, Espen Lie15945638650
15.Jøndal, Magnus14243615211
16.Sagosen, Sander9441626430
17.Helland, Tor-Edvin1103950460
18.Lund, Børge216390811163
19.Muffetangen, Simen1073731210
20.Svele, Bent1203550480
21.Mamelund, Erlend13735458592
22.Oustorp, Geir91317030
23.Vildalen, Preben201312481348
24.Jensen, Johnny200288541457
25.Tyrdal, Harald120278000
26.Tønnesen, Kent Robin10027121480
27.Hofstøl, André Marius Jørgensen11726610190
28.Haneborg, Lars Christian772590300
29.Gjerde, Allan82256470
30.Berge, Christian632516340
31.Solberg, Glenn12225028520
32.Reinertsen, Jon113250000
33.Ingebrigtsen, Trond652462130
34.Bauer, Vidar1512453410
35.Tollefsen, Sjur Bø104243390
36.Andersen, Terje Lie1112403290
37.Hansen, Inge K.116234000
38.Skjærvold, Rune11022717150
39.Ohrvik, Kåre962183180
40.Hanstad, Dag Vidar1442130230
41.Rambo, Christoffer9320818200
42.Grislingaas, Kristen10720310150
43.Bjørnsen, Lars Erik103203790
44.Sævereide, Ketil Marton631970180
45.Buchmann, Alexander61196390
46.Ellingsen, Eivind70191780
47.Graver, Per50188000
48.Rasch, Stig811823150
49.Wangen, Jan1181780130
50.Skoglund, Thomas100178350
51.Gundem, Ole60174240
52.Reinkind, Harald9316624170
53.O´sullivan, Christian10916417330
54.Penne, Stig80163490
55.Sando, John Petter1031593351
56.Ronglan, Lars Tore951570460
57.Bjerkrheim, Svein Erik85155390
58.Riise, Marius57142030
59.Johannessen, Tore B.931390190
60.Ankre, Per Axel54134000
61.Gullerud, Magnus12013125500
62.Sønsterud, Odd J.831310461
63.Tangen, Eivind7913111140
64.Vatne, Stian Fredrik10112819322
65.Sletten, Harold811260210
66.Larsen, Odd Bjørndahl421243100
67.Rykkje, Jarle Haraldsen79122550
68.Hunsager, Einar64121081
69.Daland, Morten Norman731164400
70.Bøhn, Karl Erik1281150240
71.Schønfeldt, Morten1201140340
72.Nessem, Erik Ragnar68113000
73.Cappelen, Pål65112000
74.Samdahl, Vegard86111770
75.Johannessen, Gøran Søgard581104150
76.Larsen, Kjetil751090501
77.Koren, Einar Riegelhuth6410916220
78.Rundhovde, Jan521060130
79.Lundeberg, Kjetil1131041500
80.Hald, Michael461040231
81.Egeland, Frank261030152
82.Akerø, Arild501000150
83.Hauger, Jan5599270
84.Sterner, Rune789610110
85.Bæk, Arnulf7196000
86.Lindboe, Andre5996150
87.Rød, Magnus Abelvik4695360
88.Hansen, Torstein5094000
89.Opperud, Egil6093050
90.Garstad, Øystein54907210
91.Stegavik, Steffen Stormo4286660
92.Furuseth, Per Otto6283000
93.Erlandsen, Geir5283130
94.Røse, Geir Aksel5582240
95.Osther, Sten5082000
96.Klev, Kenneth Ryvoll518112251
97.Jørgensen, Bjarne Sten58800211
98.Paulsen, Sondre4080200
99.Graff-Wang, Carl8478000
100.Enggravslia, Anstein5474040
101.Hykkerud, Joakim Andrè79716110
102.Hippe, Johannes4071240
103.Lundberg, Rolf Gustav2971000
104.Ekelund, Ole Magnus2971030
105.Sando, Stein Olaf59702180
106.Narvestad, Jon2168000
107.Skadberg, Hans Inge53670110
108.Gulden, Arild5265000
109.Wingsternæs, Eivind3165150
110.Ekeberg, Terje3064150
111.Hansen, Kristian57622211
112.Hverven, Roger5256000
113.Drange, Thomas H.375610110
114.Rannekleiv, Kaare3555030
115.Lislerud, Jan-Richard B3255270
116.Klaveness, Roar2554000
117.Lüthcke, Dag A.3451030
118.Helgevold, Gunnar Øystein60496120
119.Sandboe, Ivar2649000
120.Tverdal, Gunnar5447030
121.Vatne, Olav Henning4247040
122.Spanne, Christian Lillenes3947100
123.Larsen, Geir Daniel3347050
124.Løkkebø, Steffen Berg2247300
125.Uthberg, Jan-Egil5046000
126.Vellan, Erik2946000
127.Jakobsen, Oddvar35450170
128.Jacobsen, Sven-Tore3345250
129.Magnussen, Ulf5244000
130.Larsen, Knut Reese3144000
131.Schønfeldt, Erik4542000
132.Urdal, Finn4442000
133.Halèn, Terje3341870
134.Haugseng, Rune23411200
135.Sødal, Erlend4540050
136.Moldestad, Tormod32400151
137.Sørheim, Gøran5339230
138.Paulsen, Jon29380150
139.Yssen, Roy1538000
140.Andersen, Tor Bjørn1438010
141.Svestad, Kjell5937000
142.Johnsen, Ronald39370111
143.Jakobsen, Henrik41364191
144.Hegna, Hans Harald2136000
145.Augestad, Hans-Jacob3435180
146.Gunnerud, Jon Arne3335000
147.Eriksen, Trond Førde2735030
148.Blonz, Alexander1733110
149.Haugstveit, Geir2531250
150.Pettersen, Thomas2131000
151.Bjerkeli, Sverre31303140
152.Søndenå, Magnus1330210
153.Håland, Knut3029070
154.Gulliksen, Kevin Maagerø2329100
155.Barthold, Sebastian2928310
156.Haugstvedt, Morten2527030
157.Iversen, Knut-Arne2227060
158.Øverby, Petter592612210
159.Kristensen, Thomas3926020
160.Ringså, Per3326270
161.Tvedt, Tom2426030
162.Sandsten, Bjørn Erik2126000
163.Ormåsen, Jørn2925170
164.Jakobsen, Knut-Helge2525120
165.Flatla, Jan1325000
166.Berg, Magne2724130
167.Lien, Hans1023000
168.Hagby, Petter1322010
169.Myrdam, Pål1222020
170.Hauge, Henning922010
171.Johannessen, Øystein42217260
172.Storkås, Svein Ivar1721000
173.Hovde, Jonny1621000
174.Larsen, Brede3720080
175.Strøm, Knut2820000
176.Sveen, Knut2020020
177.Norman, Nils1820000
178.Tresse, John1220000
179.Kvalheim, Jan Otto3219000
180.Sand, Svein1819000
181.Johansen, Finn Arne2518000
182.Kvannli, Roger20180100
183.Larsen, Ståle Brekke1718060
184.Michelsen, Morten1418010
185.Gerø, Arvid1118020
186.Michaelsen, Per Kristian2717030
187.Marki, Rune Andre1417140
188.Nordhagen, Bård Kinn1117220
189.Aase, Jan2316040
190.Yven, Henning1016010
191.Randby, Bjørn816000
192.Westgaard, Henrik716000
193.Gurrich, Stig1115320
194.Larsen, Jørn Bruno815010
195.Aas, Steinar1314000
196.Hagen, Agnar1214000
197.Urdal, Knut Jr.1713000
198.Starberg, Tom613010
199.Slettan, Svein1112000
200.Nielsen, Odd1112000
201.Johannesen, Kyrre Vegard612261
202.Kristiansen, Frode John2011100
203.Ringlund, Kaj3110000
204.Tønnesen, Stian Hauge1310000
205.Gjesdal, Vidar1310000
206.Johnsen, Harald149250
207.Fredriksen, Magnus119000
208.Vildalen, Hermann Gabriel Ranneberg109010
209.Vindheim, Tor118050
210.Brevik, Stian118010
211.Lundquist, Pål Vidar118030
212.Wagtskjold, Robert78000
213.Sæther, Jim137010
214.Launes, Jan Didrik87280
215.Hakaj, Besard67140
216.Gjerde, Joar57010
217.Carlsen, Knut Gudmund57020
218.Marken, Sverre37000
219.Dyve, Fredrik27000
220.Braathen, Per146000
221.Putans, Ronald116200
222.Risum, Ola96000
223.Eriksen, Stein76000
224.Bratteli, Øystein76030
225.Pettersen, Svend Magnus66220
226.Kleven, Kjell66000
227.Beldo, Tore Bjørn56000
228.Magnell, Stein56000
229.Riiser, Jonny46000
230.Holand, Espen46220
231.Gjeitrem, Andreas46110
232.Johnsen, Knut Martin36000
233.Hjort, Odd36000
234.Luckmann, Nikolay26000
235.Sjurseth, Geir Harald26000
236.Høilund, Terje115000
237.Lonar, Hans Gunnar105040
238.Eriksen, Inge Aas85020
239.Riegel, Henning85010
240.Tønnessen, Terje85010
241.Strømberg, Simen85040
242.Falch, Ivar75000
243.Andersen, Marius Hovde65000
244.Hals, Brynjar Herman65000
245.Berge, Christian Ekstrøm25110
246.Kristensen, Vidar Kongestøl25000
247.Trollerud, Jarl Andre15000
248.Jomaas, Geir104020
249.Dyrdal, Audun84200
250.Betten, Arve74020
251.Gulbrandsen, Paul74000
252.Nilsen, Stig-Tore Moen64010
253.Ljostveit, Per54000
254.Eriksen, Bjørn Vidar54030
255.Jacobsen, Svein Ove44110
256.Hammer, Vidar44000
257.Gran, Asle34000
258.Køgel, Finn34000
259.Fosseng, Gunnar1653300
260.Brubakken, Fredrik1133000
261.Eriksen, Arne93000
262.Balstad, Lasse93030
263.Dahl, Kåre Odd83000
264.Hagen, Kjetil83030
265.Haukedal, Tor83000
266.Aase, Ketil73000
267.Aas, Jan Petter73000
268.Veierød, Einar73000
269.Moen, David Kristoffer Kleven53110
270.Hippe, Bjørn53000
271.Anderson, Morten53000
272.Torstensen, Odd Inge53440
273.Green, Knut43000
274.Olrud, Jon43000
275.Muffetangen, Arve43000
276.Tobiassen, Bård Egil43210
277.Bauer, Runar43000
278.Strand, Vegard Svang33000
279.Fjelde, Thorleif33000
280.Kroll, Bjørn33000
281.Krogsæther, Erik33000
282.Andersen, Leif33010
283.Lie, Lasse23000
284.Johansen, Knut23000
285.Ofstad, Eirik Hugaas23100
286.Odden, Gunnar23000
287.Westby, Alexander Ørjevik23000
288.Holand, Torstein13010
289.Karlsen, Espen1722000
290.Christensen, Espen Heggli1022200
291.Tonning, Bård Kristian142010
292.Nabseth, Jan Cato132000
293.Lundeberg, Olav52020
294.Aar, William Otto42010
295.Nilsen, Henrik Grøneng32000
296.Johansen, Bjørn32000
297.Kongstein, Fred32000
298.Hanssen, Espen22020
299.Jøndal, Arild22000
300.Larsen, Einar Bruno22000
301.Knutzen, Kjell22000
302.Karlsen, Kristoffer22240
303.Aspestrand, Ståle B.22000
304.Ekeberg, Rolf22000
305.Litschi, Svein12010
306.Ofstad, Dag Ryen12000
307.Hall, Finn12000
308.Ege, Steinar2621440
309.Rustad, Rolf601000
310.Marcussen, Jan Leonard311000
311.Hegnar, Trygve121000
312.Lynes, Brynjulf101000
313.Sæverås, Kristian71000
314.Engum, Ingar61000
315.Frisch, Jo Børre51000
316.Gulliksen, John41000
317.Hauge, Nicolay41000
318.Hammer, Ståle Viggo41000
319.Andersen, Jan31000
320.Dobloug, Anders31000
321.Giltvedt, Anders31000
322.Rafoss, Erik31000
323.Augestad, Erik21000
324.Østevik, Alexander21010
325.Røe, Anders21010
326.Børgesen, Arne21000
327.Kvithammer, Arne21010
328.Pedersen, Morten21000
329.Kristoffersen, Knut21000
330.Jokstad, Sverre21010
331.Tinnes, Tore21000
332.Pettersen, Simen Holand21000
333.Carlsen, Roald11000
334.Lundgreen, Trond11000
335.Andersson, Øivind11100
336.Brustad, Knut11000
337.Førland, Lars11000
338.Rosland, Jan Tore11000
339.Johnsen, Arne11000
340.Jørgensen, Anders11000
341.Knutsen, Henning11000
342.Erevik, Ole1840010
343.Bye, Pål1500000
344.Steive, Bjørn1120030
345.Scheie, Frode1050000
346.Svendsen, Rune940010
347.Walstad, Sindre Yngve850010
348.Bruseth, Ole Reidar800000
349.Juul, Morgan760000
350.Bergerud, Torbjørn Sittrup720100
351.Klepperås, Oddvar610000
352.Dahl, Magnus530000
353.Olaussen, Lars Olav510000
354.Medhus, Svenn Erik460000
355.Nilsen, Tom Midtbø430000
356.Killerud, Kai330000
357.Smith, Finn Ove310000
358.Danielsen, Jan Christen280000
359.Økseter, Jan280000
360.Gautestad, Leif Sigvard250000
361.Søderstrøm, Per250000
362.Madsen, Harald170000
363.Sagosen, Erlend140000
364.Gruben, Stein140000
365.Hoff-Olsen, Thor140000
366.Dahl, Halvor130000
367.Nordli, Endre110000
368.Tovås, Henrik Ruud110000
369.Roaldkvam, Arne90000
370.Hansen, Simen90000
371.Nergaard, Morten80000
372.Holm, Mathias Kolstad70000
373.Johansen, Kjell70000
374.Andersen, Jon70000
375.Pedersen, Brede Olav70000
376.Skog, Kjell Inge60050
377.Bergstrand, Gunnar50000
378.Jansen, Tom50000
379.Strømsnes, Svein50000
380.Haugstvedt, Terje40000
381.Sandboe, Torgeir40000
382.Witzøe, Per-Jan40000
383.Haraldsen, Gunnar40000
384.Egeland, Erlend Johannessen40100
385.Nilsen, Jan Arvid B.40000
386.Bielenberg, Henrik30000
387.Klein, Hugo30000
388.Gundersen, Ivar30000
389.Schrader, Erik Frode30000
390.Huseby, Hans30000
391.Bødtker, Henning30000
392.Kristiansen, Bård Christian30000
393.Pedersen, Eirik Heia30000
394.Larsen, Atle20000
395.Eriksen, Bjarne20000
396.Wivestad, Harald20000
397.Tho, Erling20000
398.Osther, Fredrik20000
399.Sørensen, Frank20000
400.Augensen, Håvard20110
401.Nordberg, Lars20000
402.Gudmestad, Odd Tore20000
403.Thoresen, Roald20000
404.Mathisen, Roger20000
405.Tjemsland, Trond20000
406.Nybraathen, Åsmund20000
407.Bilov-Olsen, Trym20020
408.Larsson, Thomas20000
409.Gabrielsen, Stian20000
410.Sødal, Olav Asbjørn10000
411.Heldahl, Olav10000
412.Kristensen, Ove Gurrich10000
413.Jensen, Pål Oldrup10000
414.Foss, Per10000
415.Ufs, Kåre10000
416.Hagen, Kjell Ove10000
417.Arnesen, Knut10000
418.Rismark, Lars Eggen10000
419.Rasmussen, Ivar10000
420.Olsen, John10000
421.Steffensen, Johan L10000
422.Magelsen, Jess10000
423.Berentsen, Jarl10000
424.Osther, Kenneth10000
425.Langeland, Jørn10000
426.Sandven, Fabian10000
427.Johansen, Espen Bård10000
428.Nilsen, Erik10000
429.Sæthren, Gunnar10000
430.Sandmæl, Andreas10000
431.Wiik, Arild10000
432.Andersen, Erik10000
433.Riegel, Bjørn10000