Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag menn senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Myrhol, Bjarte Håkon2427611201111
2.Lund, Børge216390811163
3.Mamelund, Erlend13735458592
4.Lauritzen, Jan Thomas254557571071
5.Jensen, Johnny200288541457
6.Vildalen, Preben201312481348
7.Hansen, Espen Lie15945638650
8.Gullerud, Magnus13316230560
9.Sagosen, Sander10549829480
10.Solberg, Glenn12225028520
11.Kjelling, Kristian Walby15961526291
12.Løke, Frank18664625480
13.Tvedten, Håvard20880924341
14.Reinkind, Harald10619924210
15.Tønnesen, Kent Robin10027121480
16.Hagen, Frode18857420351
17.Vatne, Stian Fredrik10112819322
18.Rambo, Christoffer9320818200
19.Jøndal, Magnus15548917231
20.Bjørnsen, Kristian12551817220
21.O´sullivan, Christian12218617380
22.Skjærvold, Rune11022717150
23.Strand, Kjetil Øvrelid10247317240
24.Koren, Einar Riegelhuth6410916220
25.Øverby, Petter704314340
26.Klev, Kenneth Ryvoll518112251
27.Tangen, Eivind9215411170
28.Hofstøl, André Marius Jørgensen11726610190
29.Grislingaas, Kristen10720310150
30.Sterner, Rune789610110
31.Drange, Thomas H.375610110
32.Halèn, Terje3341870
33.Bjørnsen, Lars Erik103203790
34.Samdahl, Vegard86111770
35.Ellingsen, Eivind70191780
36.Garstad, Øystein54907210
37.Johannessen, Øystein42217260
38.Hykkerud, Joakim Andrè79716110
39.Johannessen, Gøran Søgard711536230
40.Berge, Christian632516340
41.Helgevold, Gunnar Øystein60496120
42.Stegavik, Steffen Stormo4286660
43.Kjendalen, Roger24693951544
44.Rykkje, Jarle Haraldsen79122550
45.Rød, Magnus Abelvik52108570
46.Ege, Steinar2621440
47.Erland, Rune1304774450
48.Gjerde, Allan82256470
49.Penne, Stig80163490
50.Daland, Morten Norman731164400
51.Jakobsen, Henrik41364191
52.Torstensen, Odd Inge53440
53.Fosseng, Gunnar1653300
54.Bauer, Vidar1512453410
55.Andersen, Terje Lie1112403290
56.Tollefsen, Sjur Bø104243390
57.Sando, John Petter1031593351
58.Skoglund, Thomas100178350
59.Ohrvik, Kåre962183180
60.Bjerkrheim, Svein Erik85155390
61.Rasch, Stig811823150
62.Buchmann, Alexander61196390
63.Larsen, Odd Bjørndahl421243100
64.Bjerkeli, Sverre31303140
65.Barthold, Sebastian3131310
66.Løkkebø, Steffen Berg2247300
67.Gurrich, Stig1115320
68.Havang, Øystein1887182470
69.Christensen, Espen Heggli1092200
70.Ingebrigtsen, Trond652462130
71.Gundem, Ole60174240
72.Sando, Stein Olaf59702180
73.Hansen, Kristian57622211
74.Hauger, Jan5599270
75.Røse, Geir Aksel5582240
76.Sørheim, Gøran5339230
77.Hippe, Johannes4071240
78.Paulsen, Sondre4080200
79.Ringså, Per3326270
80.Jacobsen, Sven-Tore3345250
81.Lislerud, Jan-Richard B3255270
82.Haugstveit, Geir2531250
83.Johnsen, Harald149250
84.Søndenå, Magnus1330210
85.Nordhagen, Bård Kinn1117220
86.Putans, Ronald116200
87.Dyrdal, Audun84200
88.Launes, Jan Didrik87280
89.Johannesen, Kyrre Vegard612261
90.Pettersen, Svend Magnus66220
91.Tobiassen, Bård Egil43210
92.Holand, Espen46220
93.Karlsen, Kristoffer22240
94.Gjekstad, Ole Gustav1515611340
95.Pettersen, Gunnar Atle1374621430
96.Lundeberg, Kjetil1131041500
97.Muffetangen, Simen1073731210
98.Bergerud, Torbjørn Sittrup840100
99.Lindboe, Andre5996150
100.Erlandsen, Geir5283130
101.Spanne, Christian Lillenes3947100
102.Augestad, Hans-Jacob3435180
103.Gulliksen, Kevin Maagerø3441100
104.Wingsternæs, Eivind3165150
105.Ekeberg, Terje3064150
106.Ormåsen, Jørn2925170
107.Blonz, Alexander2844120
108.Berg, Magne2724130
109.Jakobsen, Knut-Helge2525120
110.Haugseng, Rune23411200
111.Kristiansen, Frode John2011100
112.Marki, Rune Andre1417140
113.Aar, William Otto119130
114.Hakaj, Besard67140
115.Moen, David Kristoffer Kleven53110
116.Gjeitrem, Andreas46110
117.Egeland, Erlend Johannessen40100
118.Jacobsen, Svein Ove44110
119.Ofstad, Eirik Hugaas23100
120.Berge, Christian Ekstrøm25110
121.Augensen, Håvard20110
122.Andersson, Øivind11100
123.Erevik, Ole1840010
124.Karlsen, Espen1722000
125.Bye, Pål1500000
126.Hanstad, Dag Vidar1442130230
127.Bøhn, Karl Erik1281150240
128.Schønfeldt, Morten1201140340
129.Tyrdal, Harald120278000
130.Svele, Bent1203550480
131.Wangen, Jan1181780130
132.Hansen, Inge K.116234000
133.Reinertsen, Jon113250000
134.Brubakken, Fredrik1133000
135.Steive, Bjørn1120030
136.Helland, Tor-Edvin1103950460
137.Scheie, Frode1050000
138.Ronglan, Lars Tore951570460
139.Svendsen, Rune940010
140.Johannessen, Tore B.931390190
141.Oustorp, Geir91317030
142.Walstad, Sindre Yngve850010
143.Graff-Wang, Carl8478000
144.Sønsterud, Odd J.831310461
145.Sletten, Harold811260210
146.Bruseth, Ole Reidar800000
147.Haneborg, Lars Christian772590300
148.Juul, Morgan760000
149.Larsen, Kjetil751090501
150.Bæk, Arnulf7196000
151.Nessem, Erik Ragnar68113000
152.Cappelen, Pål65112000
153.Hunsager, Einar64121081
154.Sævereide, Ketil Marton631970180
155.Furuseth, Per Otto6283000
156.Klepperås, Oddvar610000
157.Opperud, Egil6093050
158.Rustad, Rolf601000
159.Svestad, Kjell5937000
160.Jørgensen, Bjarne Sten58800211
161.Riise, Marius57142030
162.Enggravslia, Anstein5474040
163.Tverdal, Gunnar5447030
164.Ankre, Per Axel54134000
165.Skadberg, Hans Inge53670110
166.Dahl, Magnus530000
167.Rundhovde, Jan521060130
168.Gulden, Arild5265000
169.Hverven, Roger5256000
170.Magnussen, Ulf5244000
171.Olaussen, Lars Olav510000
172.Uthberg, Jan-Egil5046000
173.Akerø, Arild501000150
174.Graver, Per50188000
175.Osther, Sten5082000
176.Hansen, Torstein5094000
177.Medhus, Svenn Erik460000
178.Hald, Michael461040231
179.Schønfeldt, Erik4542000
180.Sødal, Erlend4540050
181.Urdal, Finn4442000
182.Nilsen, Tom Midtbø430000
183.Vatne, Olav Henning4247040
184.Johnsen, Ronald39370111
185.Kristensen, Thomas3926020
186.Larsen, Brede3720080
187.Rannekleiv, Kaare3555030
188.Jakobsen, Oddvar35450170
189.Lüthcke, Dag A.3451030
190.Larsen, Geir Daniel3347050
191.Gunnerud, Jon Arne3335000
192.Killerud, Kai330000
193.Kvalheim, Jan Otto3219000
194.Moldestad, Tormod32400151
195.Marcussen, Jan Leonard311000
196.Ringlund, Kaj3110000
197.Larsen, Knut Reese3144000
198.Smith, Finn Ove310000
199.Håland, Knut3029070
200.Paulsen, Jon29380150
201.Vellan, Erik2946000
202.Ekelund, Ole Magnus2971030
203.Lundberg, Rolf Gustav2971000
204.Danielsen, Jan Christen280000
205.Økseter, Jan280000
206.Strøm, Knut2820000
207.Michaelsen, Per Kristian2717030
208.Eriksen, Trond Førde2735030
209.Sandboe, Ivar2649000
210.Egeland, Frank261030152
211.Johansen, Finn Arne2518000
212.Haugstvedt, Morten2527030
213.Gautestad, Leif Sigvard250000
214.Klaveness, Roar2554000
215.Søderstrøm, Per250000
216.Tvedt, Tom2426030
217.Aase, Jan2316040
218.Iversen, Knut-Arne2227060
219.Narvestad, Jon2168000
220.Hegna, Hans Harald2136000
221.Sandsten, Bjørn Erik2126000
222.Pettersen, Thomas2131000
223.Kvannli, Roger20180100
224.Sveen, Knut2020020
225.Norman, Nils1820000
226.Sand, Svein1819000
227.Larsen, Ståle Brekke1718060
228.Storkås, Svein Ivar1721000
229.Urdal, Knut Jr.1713000
230.Madsen, Harald170000
231.Sæverås, Kristian161000
232.Hovde, Jonny1621000
233.Yssen, Roy1538000
234.Gruben, Stein140000
235.Braathen, Per146000
236.Hoff-Olsen, Thor140000
237.Andersen, Tor Bjørn1438010
238.Michelsen, Morten1418010
239.Sagosen, Erlend140000
240.Tonning, Bård Kristian142010
241.Dahl, Halvor130000
242.Sæther, Jim137010
243.Flatla, Jan1325000
244.Nabseth, Jan Cato132000
245.Nikolaisen, Tom Kåre Svegård135010
246.Gjesdal, Vidar1310000
247.Tønnesen, Stian Hauge1310000
248.Hagby, Petter1322010
249.Aas, Steinar1314000
250.Øverjordet, Sander Andreassen128010
251.Myrdam, Pål1222020
252.Hegnar, Trygve121000
253.Tresse, John1220000
254.Hagen, Agnar1214000
255.Gerø, Arvid1118020
256.Nordli, Endre110000
257.Tovås, Henrik Ruud110000
258.Nielsen, Odd1112000
259.Fredriksen, Magnus119000
260.Vindheim, Tor118050
261.Slettan, Svein1112000
262.Høilund, Terje115000
263.Lundquist, Pål Vidar118030
264.Brevik, Stian118010
265.Vildalen, Hermann Gabriel Ranneberg109010
266.Yven, Henning1016010
267.Lynes, Brynjulf101000
268.Lien, Hans1023000
269.Lonar, Hans Gunnar105040
270.Jomaas, Geir104020
271.Hauge, Henning922010
272.Roaldkvam, Arne90000
273.Eriksen, Arne93000
274.Balstad, Lasse93030
275.Risum, Ola96000
276.Hansen, Simen90000
277.Strømberg, Simen85040
278.Tønnessen, Terje85010
279.Haukedal, Tor83000
280.Nergaard, Morten80000
281.Dahl, Kåre Odd83000
282.Hagen, Kjetil83030
283.Riegel, Henning85010
284.Eriksen, Inge Aas85020
285.Larsen, Jørn Bruno815010
286.Randby, Bjørn816000
287.Pedersen, Brede Olav70000
288.Veierød, Einar73000
289.Betten, Arve74020
290.Johansen, Kjell70000
291.Andersen, Jon70000
292.Falch, Ivar75000
293.Westgaard, Henrik716000
294.Aas, Jan Petter73000
295.Aase, Ketil73000
296.Holm, Mathias Kolstad70000
297.Bratteli, Øystein76030
298.Eriksen, Stein76000
299.Wagtskjold, Robert78000
300.Gulbrandsen, Paul74000
301.Starberg, Tom613010
302.Nilsen, Stig-Tore Moen64010
303.Andersen, Marius Hovde65000
304.Skog, Kjell Inge60050
305.Engum, Ingar61000
306.Kleven, Kjell66000
307.Hals, Brynjar Herman65000
308.Eriksen, Bjørn Vidar54030
309.Hippe, Bjørn53000
310.Bergstrand, Gunnar50000
311.Frisch, Jo Børre51000
312.Gjerde, Joar57010
313.Carlsen, Knut Gudmund57020
314.Anderson, Morten53000
315.Strømsnes, Svein50000
316.Jansen, Tom50000
317.Beldo, Tore Bjørn56000
318.Ljostveit, Per54000
319.Lundeberg, Olav52020
320.Magnell, Stein56000
321.Bauer, Runar43000
322.Witzøe, Per-Jan40000
323.Sandboe, Torgeir40000
324.Hammer, Vidar44000
325.Hammer, Ståle Viggo41000
326.Haugstvedt, Terje40000
327.Hauge, Nicolay41000
328.Green, Knut43000
329.Olrud, Jon43000
330.Gulliksen, John41000
331.Riiser, Jonny46000
332.Nilsen, Jan Arvid B.40000
333.Haraldsen, Gunnar40000
334.Muffetangen, Arve43000
335.Johansen, Bjørn32000
336.Kroll, Bjørn33000
337.Gran, Asle34000
338.Dobloug, Anders31000
339.Giltvedt, Anders31000
340.Kristiansen, Bård Christian30000
341.Pedersen, Eirik Heia30000
342.Bødtker, Henning30000
343.Huseby, Hans30000
344.Rafoss, Erik31000
345.Schrader, Erik Frode30000
346.Krogsæther, Erik33000
347.Køgel, Finn34000
348.Kongstein, Fred32000
349.Andersen, Jan31000
350.Gundersen, Ivar30000
351.Nilsen, Henrik Grøneng32000
352.Bielenberg, Henrik30000
353.Klein, Hugo30000
354.Johnsen, Knut Martin36000
355.Hjort, Odd36000
356.Andersen, Leif33010
357.Marken, Sverre37000
358.Fjelde, Thorleif33000
359.Strand, Vegard Svang33000
360.Bilov-Olsen, Trym20020
361.Tjemsland, Trond20000
362.Kristensen, Vidar Kongestøl25000
363.Tinnes, Tore21000
364.Larsson, Thomas20000
365.Jokstad, Sverre21010
366.Aspestrand, Ståle B.22000
367.Thoresen, Roald20000
368.Mathisen, Roger20000
369.Ekeberg, Rolf22000
370.Gabrielsen, Stian20000
371.Pettersen, Simen Holand21000
372.Nybraathen, Åsmund20000
373.Nordberg, Lars20000
374.Lie, Lasse23000
375.Gudmestad, Odd Tore20000
376.Luckmann, Nikolay26000
377.Pedersen, Morten21000
378.Johansen, Knut23000
379.Kristoffersen, Knut21000
380.Knutzen, Kjell22000
381.Sørensen, Frank20000
382.Dyve, Fredrik27000
383.Osther, Fredrik20000
384.Augestad, Erik21000
385.Tho, Erling20000
386.Hanssen, Espen22020
387.Wivestad, Harald20000
388.Odden, Gunnar23000
389.Sjurseth, Geir Harald26000
390.Larsen, Einar Bruno22000
391.Eriksen, Bjarne20000
392.Horgen, Aksel20000
393.Østevik, Alexander21010
394.Westby, Alexander Ørjevik23000
395.Jøndal, Arild22000
396.Røe, Anders21010
397.Larsen, Atle20000
398.Kvithammer, Arne21010
399.Børgesen, Arne21000
400.Johnsen, Arne11000
401.Sandmæl, Andreas10000
402.Wiik, Arild10000
403.Jørgensen, Anders11000
404.Riegel, Bjørn10000
405.Andersen, Erik10000
406.Ofstad, Dag Ryen12000
407.Sæthren, Gunnar10000
408.Knutsen, Henning11000
409.Johansen, Espen Bård10000
410.Nilsen, Erik10000
411.Sandven, Fabian10000
412.Hall, Finn12000
413.Osther, Kenneth10000
414.Langeland, Jørn10000
415.Olsen, John10000
416.Steffensen, Johan L10000
417.Berentsen, Jarl10000
418.Trollerud, Jarl Andre15000
419.Magelsen, Jess10000
420.Rasmussen, Ivar10000
421.Rosland, Jan Tore11000
422.Arnesen, Knut10000
423.Brustad, Knut11000
424.Hagen, Kjell Ove10000
425.Førland, Lars11000
426.Rismark, Lars Eggen10000
427.Ufs, Kåre10000
428.Heldahl, Olav10000
429.Carlsen, Roald11000
430.Jensen, Pål Oldrup10000
431.Sødal, Olav Asbjørn10000
432.Kristensen, Ove Gurrich10000
433.Foss, Per10000
434.Litschi, Svein12010
435.Holand, Torstein13010
436.Lundgreen, Trond11000