Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag menn senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Kjendalen, Roger24693951544
2.Jensen, Johnny200288541457
3.Vildalen, Preben201312481348
4.Lund, Børge216390811163
5.Myrhol, Bjarte Håkon2427611201111
6.Lauritzen, Jan Thomas254557571071
7.Hansen, Espen Lie15945638650
8.Mamelund, Erlend13735458592
9.Gullerud, Magnus13316230560
10.Solberg, Glenn12225028520
11.Lundeberg, Kjetil1131041500
12.Larsen, Kjetil751090501
13.Løke, Frank18664625480
14.Svele, Bent1203550480
15.Sagosen, Sander10549829480
16.Tønnesen, Kent Robin10027121480
17.Havang, Øystein1887182470
18.Helland, Tor-Edvin1103950460
19.Ronglan, Lars Tore951570460
20.Sønsterud, Odd J.831310461
21.Erland, Rune1304774450
22.Pettersen, Gunnar Atle1374621430
23.Bauer, Vidar1512453410
24.Daland, Morten Norman731164400
25.O´sullivan, Christian12218617380
26.Hagen, Frode18857420351
27.Sando, John Petter1031593351
28.Tvedten, Håvard20880924341
29.Gjekstad, Ole Gustav1515611340
30.Schønfeldt, Morten1201140340
31.Øverby, Petter704314340
32.Berge, Christian632516340
33.Vatne, Stian Fredrik10112819322
34.Haneborg, Lars Christian772590300
35.Kjelling, Kristian Walby15961526291
36.Andersen, Terje Lie1112403290
37.Johannessen, Øystein42217260
38.Klev, Kenneth Ryvoll518112251
39.Bøhn, Karl Erik1281150240
40.Strand, Kjetil Øvrelid10247317240
41.Jøndal, Magnus15548917231
42.Hanstad, Dag Vidar1442130230
43.Johannessen, Gøran Søgard711536230
44.Hald, Michael461040231
45.Bjørnsen, Kristian12551817220
46.Koren, Einar Riegelhuth6410916220
47.Muffetangen, Simen1073731210
48.Reinkind, Harald10619924210
49.Sletten, Harold811260210
50.Jørgensen, Bjarne Sten58800211
51.Hansen, Kristian57622211
52.Garstad, Øystein54907210
53.Rambo, Christoffer9320818200
54.Haugseng, Rune23411200
55.Hofstøl, André Marius Jørgensen11726610190
56.Johannessen, Tore B.931390190
57.Jakobsen, Henrik41364191
58.Ohrvik, Kåre962183180
59.Sævereide, Ketil Marton631970180
60.Sando, Stein Olaf59702180
61.Tangen, Eivind9215411170
62.Jakobsen, Oddvar35450170
63.Skjærvold, Rune11022717150
64.Grislingaas, Kristen10720310150
65.Rasch, Stig811823150
66.Akerø, Arild501000150
67.Moldestad, Tormod32400151
68.Paulsen, Jon29380150
69.Egeland, Frank261030152
70.Bjerkeli, Sverre31303140
71.Wangen, Jan1181780130
72.Ingebrigtsen, Trond652462130
73.Rundhovde, Jan521060130
74.Helgevold, Gunnar Øystein60496120
75.Hykkerud, Joakim Andrè79716110
76.Sterner, Rune789610110
77.Skadberg, Hans Inge53670110
78.Johnsen, Ronald39370111
79.Drange, Thomas H.375610110
80.Larsen, Odd Bjørndahl421243100
81.Kvannli, Roger20180100
82.Tollefsen, Sjur Bø104243390
83.Bjørnsen, Lars Erik103203790
84.Bjerkrheim, Svein Erik85155390
85.Penne, Stig80163490
86.Buchmann, Alexander61196390
87.Ellingsen, Eivind70191780
88.Hunsager, Einar64121081
89.Larsen, Brede3720080
90.Augestad, Hans-Jacob3435180
91.Launes, Jan Didrik87280
92.Samdahl, Vegard86111770
93.Gjerde, Allan82256470
94.Hauger, Jan5599270
95.Rød, Magnus Abelvik52108570
96.Halèn, Terje3341870
97.Ringså, Per3326270
98.Lislerud, Jan-Richard B3255270
99.Håland, Knut3029070
100.Ormåsen, Jørn2925170
101.Stegavik, Steffen Stormo4286660
102.Iversen, Knut-Arne2227060
103.Larsen, Ståle Brekke1718060
104.Johannesen, Kyrre Vegard612261
105.Skoglund, Thomas100178350
106.Rykkje, Jarle Haraldsen79122550
107.Opperud, Egil6093050
108.Lindboe, Andre5996150
109.Sødal, Erlend4540050
110.Larsen, Geir Daniel3347050
111.Jacobsen, Sven-Tore3345250
112.Wingsternæs, Eivind3165150
113.Ekeberg, Terje3064150
114.Haugstveit, Geir2531250
115.Johnsen, Harald149250
116.Vindheim, Tor118050
117.Skog, Kjell Inge60050
118.Ege, Steinar2621440
119.Gundem, Ole60174240
120.Røse, Geir Aksel5582240
121.Enggravslia, Anstein5474040
122.Vatne, Olav Henning4247040
123.Hippe, Johannes4071240
124.Aase, Jan2316040
125.Marki, Rune Andre1417140
126.Lonar, Hans Gunnar105040
127.Strømberg, Simen85040
128.Hakaj, Besard67140
129.Torstensen, Odd Inge53440
130.Karlsen, Kristoffer22240
131.Steive, Bjørn1120030
132.Oustorp, Geir91317030
133.Riise, Marius57142030
134.Tverdal, Gunnar5447030
135.Sørheim, Gøran5339230
136.Erlandsen, Geir5283130
137.Rannekleiv, Kaare3555030
138.Lüthcke, Dag A.3451030
139.Ekelund, Ole Magnus2971030
140.Michaelsen, Per Kristian2717030
141.Eriksen, Trond Førde2735030
142.Berg, Magne2724130
143.Haugstvedt, Morten2527030
144.Tvedt, Tom2426030
145.Lundquist, Pål Vidar118030
146.Aar, William Otto119130
147.Balstad, Lasse93030
148.Hagen, Kjetil83030
149.Bratteli, Øystein76030
150.Eriksen, Bjørn Vidar54030
151.Kristensen, Thomas3926020
152.Blonz, Alexander2844120
153.Jakobsen, Knut-Helge2525120
154.Sveen, Knut2020020
155.Myrdam, Pål1222020
156.Gurrich, Stig1115320
157.Gerø, Arvid1118020
158.Nordhagen, Bård Kinn1117220
159.Jomaas, Geir104020
160.Eriksen, Inge Aas85020
161.Betten, Arve74020
162.Pettersen, Svend Magnus66220
163.Lundeberg, Olav52020
164.Carlsen, Knut Gudmund57020
165.Holand, Espen46220
166.Hanssen, Espen22020
167.Bilov-Olsen, Trym20020
168.Erevik, Ole1840010
169.Svendsen, Rune940010
170.Walstad, Sindre Yngve850010
171.Barthold, Sebastian3131310
172.Andersen, Tor Bjørn1438010
173.Tonning, Bård Kristian142010
174.Michelsen, Morten1418010
175.Søndenå, Magnus1330210
176.Sæther, Jim137010
177.Nikolaisen, Tom Kåre Svegård135010
178.Hagby, Petter1322010
179.Øverjordet, Sander Andreassen128010
180.Brevik, Stian118010
181.Vildalen, Hermann Gabriel Ranneberg109010
182.Yven, Henning1016010
183.Hauge, Henning922010
184.Riegel, Henning85010
185.Larsen, Jørn Bruno815010
186.Tønnessen, Terje85010
187.Nilsen, Stig-Tore Moen64010
188.Starberg, Tom613010
189.Gjerde, Joar57010
190.Moen, David Kristoffer Kleven53110
191.Tobiassen, Bård Egil43210
192.Gjeitrem, Andreas46110
193.Jacobsen, Svein Ove44110
194.Andersen, Leif33010
195.Augensen, Håvard20110
196.Røe, Anders21010
197.Østevik, Alexander21010
198.Kvithammer, Arne21010
199.Berge, Christian Ekstrøm25110
200.Jokstad, Sverre21010
201.Litschi, Svein12010
202.Holand, Torstein13010
203.Karlsen, Espen1722000
204.Fosseng, Gunnar1653300
205.Bye, Pål1500000
206.Tyrdal, Harald120278000
207.Hansen, Inge K.116234000
208.Reinertsen, Jon113250000
209.Brubakken, Fredrik1133000
210.Christensen, Espen Heggli1092200
211.Scheie, Frode1050000
212.Graff-Wang, Carl8478000
213.Bergerud, Torbjørn Sittrup840100
214.Bruseth, Ole Reidar800000
215.Juul, Morgan760000
216.Bæk, Arnulf7196000
217.Nessem, Erik Ragnar68113000
218.Cappelen, Pål65112000
219.Furuseth, Per Otto6283000
220.Klepperås, Oddvar610000
221.Rustad, Rolf601000
222.Svestad, Kjell5937000
223.Ankre, Per Axel54134000
224.Dahl, Magnus530000
225.Gulden, Arild5265000
226.Hverven, Roger5256000
227.Magnussen, Ulf5244000
228.Olaussen, Lars Olav510000
229.Uthberg, Jan-Egil5046000
230.Hansen, Torstein5094000
231.Osther, Sten5082000
232.Graver, Per50188000
233.Medhus, Svenn Erik460000
234.Schønfeldt, Erik4542000
235.Urdal, Finn4442000
236.Nilsen, Tom Midtbø430000
237.Paulsen, Sondre4080200
238.Spanne, Christian Lillenes3947100
239.Gulliksen, Kevin Maagerø3441100
240.Gunnerud, Jon Arne3335000
241.Killerud, Kai330000
242.Kvalheim, Jan Otto3219000
243.Marcussen, Jan Leonard311000
244.Ringlund, Kaj3110000
245.Larsen, Knut Reese3144000
246.Smith, Finn Ove310000
247.Vellan, Erik2946000
248.Lundberg, Rolf Gustav2971000
249.Strøm, Knut2820000
250.Danielsen, Jan Christen280000
251.Økseter, Jan280000
252.Sandboe, Ivar2649000
253.Gautestad, Leif Sigvard250000
254.Johansen, Finn Arne2518000
255.Søderstrøm, Per250000
256.Klaveness, Roar2554000
257.Løkkebø, Steffen Berg2247300
258.Pettersen, Thomas2131000
259.Hegna, Hans Harald2136000
260.Sandsten, Bjørn Erik2126000
261.Narvestad, Jon2168000
262.Kristiansen, Frode John2011100
263.Norman, Nils1820000
264.Sand, Svein1819000
265.Storkås, Svein Ivar1721000
266.Urdal, Knut Jr.1713000
267.Madsen, Harald170000
268.Sæverås, Kristian161000
269.Hovde, Jonny1621000
270.Yssen, Roy1538000
271.Gruben, Stein140000
272.Braathen, Per146000
273.Hoff-Olsen, Thor140000
274.Sagosen, Erlend140000
275.Dahl, Halvor130000
276.Flatla, Jan1325000
277.Nabseth, Jan Cato132000
278.Gjesdal, Vidar1310000
279.Tønnesen, Stian Hauge1310000
280.Aas, Steinar1314000
281.Hegnar, Trygve121000
282.Tresse, John1220000
283.Hagen, Agnar1214000
284.Nordli, Endre110000
285.Tovås, Henrik Ruud110000
286.Fredriksen, Magnus119000
287.Slettan, Svein1112000
288.Høilund, Terje115000
289.Putans, Ronald116200
290.Nielsen, Odd1112000
291.Lynes, Brynjulf101000
292.Lien, Hans1023000
293.Roaldkvam, Arne90000
294.Eriksen, Arne93000
295.Risum, Ola96000
296.Hansen, Simen90000
297.Haukedal, Tor83000
298.Nergaard, Morten80000
299.Dahl, Kåre Odd83000
300.Dyrdal, Audun84200
301.Randby, Bjørn816000
302.Pedersen, Brede Olav70000
303.Veierød, Einar73000
304.Holm, Mathias Kolstad70000
305.Westgaard, Henrik716000
306.Falch, Ivar75000
307.Aas, Jan Petter73000
308.Andersen, Jon70000
309.Johansen, Kjell70000
310.Aase, Ketil73000
311.Eriksen, Stein76000
312.Wagtskjold, Robert78000
313.Gulbrandsen, Paul74000
314.Kleven, Kjell66000
315.Engum, Ingar61000
316.Andersen, Marius Hovde65000
317.Hals, Brynjar Herman65000
318.Hippe, Bjørn53000
319.Bergstrand, Gunnar50000
320.Anderson, Morten53000
321.Frisch, Jo Børre51000
322.Ljostveit, Per54000
323.Magnell, Stein56000
324.Jansen, Tom50000
325.Beldo, Tore Bjørn56000
326.Strømsnes, Svein50000
327.Hammer, Ståle Viggo41000
328.Haugstvedt, Terje40000
329.Sandboe, Torgeir40000
330.Hammer, Vidar44000
331.Bauer, Runar43000
332.Witzøe, Per-Jan40000
333.Olrud, Jon43000
334.Gulliksen, John41000
335.Riiser, Jonny46000
336.Nilsen, Jan Arvid B.40000
337.Hauge, Nicolay41000
338.Green, Knut43000
339.Haraldsen, Gunnar40000
340.Egeland, Erlend Johannessen40100
341.Muffetangen, Arve43000
342.Gran, Asle34000
343.Dobloug, Anders31000
344.Giltvedt, Anders31000
345.Johansen, Bjørn32000
346.Kroll, Bjørn33000
347.Kristiansen, Bård Christian30000
348.Pedersen, Eirik Heia30000
349.Schrader, Erik Frode30000
350.Rafoss, Erik31000
351.Krogsæther, Erik33000
352.Kongstein, Fred32000
353.Køgel, Finn34000
354.Huseby, Hans30000
355.Bødtker, Henning30000
356.Bielenberg, Henrik30000
357.Johnsen, Knut Martin36000
358.Hjort, Odd36000
359.Klein, Hugo30000
360.Nilsen, Henrik Grøneng32000
361.Gundersen, Ivar30000
362.Andersen, Jan31000
363.Strand, Vegard Svang33000
364.Fjelde, Thorleif33000
365.Marken, Sverre37000
366.Larsson, Thomas20000
367.Gabrielsen, Stian20000
368.Aspestrand, Ståle B.22000
369.Tinnes, Tore21000
370.Kristensen, Vidar Kongestøl25000
371.Tjemsland, Trond20000
372.Gudmestad, Odd Tore20000
373.Thoresen, Roald20000
374.Mathisen, Roger20000
375.Ekeberg, Rolf22000
376.Pettersen, Simen Holand21000
377.Nybraathen, Åsmund20000
378.Knutzen, Kjell22000
379.Luckmann, Nikolay26000
380.Pedersen, Morten21000
381.Lie, Lasse23000
382.Johansen, Knut23000
383.Kristoffersen, Knut21000
384.Nordberg, Lars20000
385.Wivestad, Harald20000
386.Odden, Gunnar23000
387.Sjurseth, Geir Harald26000
388.Dyve, Fredrik27000
389.Osther, Fredrik20000
390.Sørensen, Frank20000
391.Augestad, Erik21000
392.Tho, Erling20000
393.Ofstad, Eirik Hugaas23100
394.Larsen, Einar Bruno22000
395.Horgen, Aksel20000
396.Westby, Alexander Ørjevik23000
397.Jøndal, Arild22000
398.Larsen, Atle20000
399.Eriksen, Bjarne20000
400.Børgesen, Arne21000
401.Johnsen, Arne11000
402.Wiik, Arild10000
403.Sandmæl, Andreas10000
404.Jørgensen, Anders11000
405.Andersen, Erik10000
406.Ofstad, Dag Ryen12000
407.Riegel, Bjørn10000
408.Johansen, Espen Bård10000
409.Nilsen, Erik10000
410.Sandven, Fabian10000
411.Hall, Finn12000
412.Sæthren, Gunnar10000
413.Knutsen, Henning11000
414.Førland, Lars11000
415.Ufs, Kåre10000
416.Hagen, Kjell Ove10000
417.Arnesen, Knut10000
418.Brustad, Knut11000
419.Rismark, Lars Eggen10000
420.Heldahl, Olav10000
421.Osther, Kenneth10000
422.Langeland, Jørn10000
423.Olsen, John10000
424.Steffensen, Johan L10000
425.Magelsen, Jess10000
426.Berentsen, Jarl10000
427.Trollerud, Jarl Andre15000
428.Rasmussen, Ivar10000
429.Rosland, Jan Tore11000
430.Andersson, Øivind11100
431.Sødal, Olav Asbjørn10000
432.Foss, Per10000
433.Kristensen, Ove Gurrich10000
434.Carlsen, Roald11000
435.Jensen, Pål Oldrup10000
436.Lundgreen, Trond11000