Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag menn senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Vildalen, Preben201312481348
2.Jensen, Johnny200288541457
3.Kjendalen, Roger24693951544
4.Lund, Børge216390811163
5.Mamelund, Erlend13735458592
6.Vatne, Stian Fredrik10112819322
7.Egeland, Frank261030152
8.Lauritzen, Jan Thomas254557571071
9.Myrhol, Bjarte Håkon2427611201111
10.Tvedten, Håvard20880924341
11.Hagen, Frode18857420351
12.Kjelling, Kristian Walby15961526291
13.Jøndal, Magnus15548917231
14.Sando, John Petter1031593351
15.Sønsterud, Odd J.831310461
16.Larsen, Kjetil751090501
17.Hunsager, Einar64121081
18.Jørgensen, Bjarne Sten58800211
19.Hansen, Kristian57622211
20.Klev, Kenneth Ryvoll518112251
21.Hald, Michael461040231
22.Jakobsen, Henrik41364191
23.Johnsen, Ronald39370111
24.Moldestad, Tormod32400151
25.Johannesen, Kyrre Vegard612261
26.Ege, Steinar2621440
27.Havang, Øystein1887182470
28.Løke, Frank18664625480
29.Erevik, Ole1840010
30.Karlsen, Espen1722000
31.Fosseng, Gunnar1653300
32.Hansen, Espen Lie15945638650
33.Gjekstad, Ole Gustav1515611340
34.Bauer, Vidar1512453410
35.Bye, Pål1500000
36.Hanstad, Dag Vidar1442130230
37.Pettersen, Gunnar Atle1374621430
38.Gullerud, Magnus13316230560
39.Erland, Rune1304774450
40.Bøhn, Karl Erik1281150240
41.Bjørnsen, Kristian12551817220
42.Solberg, Glenn12225028520
43.O´sullivan, Christian12218617380
44.Svele, Bent1203550480
45.Tyrdal, Harald120278000
46.Schønfeldt, Morten1201140340
47.Wangen, Jan1181780130
48.Hofstøl, André Marius Jørgensen11726610190
49.Hansen, Inge K.116234000
50.Reinertsen, Jon113250000
51.Lundeberg, Kjetil1131041500
52.Brubakken, Fredrik1133000
53.Steive, Bjørn1120030
54.Andersen, Terje Lie1112403290
55.Helland, Tor-Edvin1103950460
56.Skjærvold, Rune11022717150
57.Christensen, Espen Heggli1092200
58.Grislingaas, Kristen10720310150
59.Muffetangen, Simen1073731210
60.Reinkind, Harald10619924210
61.Scheie, Frode1050000
62.Sagosen, Sander10549829480
63.Tollefsen, Sjur Bø104243390
64.Bjørnsen, Lars Erik103203790
65.Strand, Kjetil Øvrelid10247317240
66.Tønnesen, Kent Robin10027121480
67.Skoglund, Thomas100178350
68.Ohrvik, Kåre962183180
69.Ronglan, Lars Tore951570460
70.Svendsen, Rune940010
71.Johannessen, Tore B.931390190
72.Rambo, Christoffer9320818200
73.Tangen, Eivind9215411170
74.Oustorp, Geir91317030
75.Samdahl, Vegard86111770
76.Bjerkrheim, Svein Erik85155390
77.Walstad, Sindre Yngve850010
78.Bergerud, Torbjørn Sittrup840100
79.Graff-Wang, Carl8478000
80.Gjerde, Allan82256470
81.Sletten, Harold811260210
82.Rasch, Stig811823150
83.Penne, Stig80163490
84.Bruseth, Ole Reidar800000
85.Rykkje, Jarle Haraldsen79122550
86.Hykkerud, Joakim Andrè79716110
87.Sterner, Rune789610110
88.Haneborg, Lars Christian772590300
89.Juul, Morgan760000
90.Daland, Morten Norman731164400
91.Johannessen, Gøran Søgard711536230
92.Bæk, Arnulf7196000
93.Ellingsen, Eivind70191780
94.Øverby, Petter704314340
95.Nessem, Erik Ragnar68113000
96.Cappelen, Pål65112000
97.Ingebrigtsen, Trond652462130
98.Koren, Einar Riegelhuth6410916220
99.Berge, Christian632516340
100.Sævereide, Ketil Marton631970180
101.Furuseth, Per Otto6283000
102.Klepperås, Oddvar610000
103.Buchmann, Alexander61196390
104.Opperud, Egil6093050
105.Helgevold, Gunnar Øystein60496120
106.Gundem, Ole60174240
107.Rustad, Rolf601000
108.Sando, Stein Olaf59702180
109.Lindboe, Andre5996150
110.Svestad, Kjell5937000
111.Riise, Marius57142030
112.Hauger, Jan5599270
113.Røse, Geir Aksel5582240
114.Tverdal, Gunnar5447030
115.Enggravslia, Anstein5474040
116.Ankre, Per Axel54134000
117.Garstad, Øystein54907210
118.Sørheim, Gøran5339230
119.Skadberg, Hans Inge53670110
120.Dahl, Magnus530000
121.Rød, Magnus Abelvik52108570
122.Rundhovde, Jan521060130
123.Erlandsen, Geir5283130
124.Gulden, Arild5265000
125.Hverven, Roger5256000
126.Magnussen, Ulf5244000
127.Olaussen, Lars Olav510000
128.Uthberg, Jan-Egil5046000
129.Akerø, Arild501000150
130.Hansen, Torstein5094000
131.Osther, Sten5082000
132.Graver, Per50188000
133.Medhus, Svenn Erik460000
134.Schønfeldt, Erik4542000
135.Sødal, Erlend4540050
136.Urdal, Finn4442000
137.Nilsen, Tom Midtbø430000
138.Vatne, Olav Henning4247040
139.Stegavik, Steffen Stormo4286660
140.Johannessen, Øystein42217260
141.Larsen, Odd Bjørndahl421243100
142.Hippe, Johannes4071240
143.Paulsen, Sondre4080200
144.Kristensen, Thomas3926020
145.Spanne, Christian Lillenes3947100
146.Larsen, Brede3720080
147.Drange, Thomas H.375610110
148.Jakobsen, Oddvar35450170
149.Rannekleiv, Kaare3555030
150.Gulliksen, Kevin Maagerø3441100
151.Lüthcke, Dag A.3451030
152.Augestad, Hans-Jacob3435180
153.Larsen, Geir Daniel3347050
154.Gunnerud, Jon Arne3335000
155.Killerud, Kai330000
156.Jacobsen, Sven-Tore3345250
157.Halèn, Terje3341870
158.Ringså, Per3326270
159.Lislerud, Jan-Richard B3255270
160.Kvalheim, Jan Otto3219000
161.Ringlund, Kaj3110000
162.Marcussen, Jan Leonard311000
163.Larsen, Knut Reese3144000
164.Smith, Finn Ove310000
165.Wingsternæs, Eivind3165150
166.Barthold, Sebastian3131310
167.Bjerkeli, Sverre31303140
168.Ekeberg, Terje3064150
169.Håland, Knut3029070
170.Paulsen, Jon29380150
171.Ormåsen, Jørn2925170
172.Vellan, Erik2946000
173.Lundberg, Rolf Gustav2971000
174.Ekelund, Ole Magnus2971030
175.Blonz, Alexander2844120
176.Økseter, Jan280000
177.Danielsen, Jan Christen280000
178.Strøm, Knut2820000
179.Berg, Magne2724130
180.Michaelsen, Per Kristian2717030
181.Eriksen, Trond Førde2735030
182.Sandboe, Ivar2649000
183.Gautestad, Leif Sigvard250000
184.Haugstvedt, Morten2527030
185.Jakobsen, Knut-Helge2525120
186.Johansen, Finn Arne2518000
187.Haugstveit, Geir2531250
188.Søderstrøm, Per250000
189.Klaveness, Roar2554000
190.Tvedt, Tom2426030
191.Haugseng, Rune23411200
192.Aase, Jan2316040
193.Iversen, Knut-Arne2227060
194.Løkkebø, Steffen Berg2247300
195.Pettersen, Thomas2131000
196.Narvestad, Jon2168000
197.Hegna, Hans Harald2136000
198.Sandsten, Bjørn Erik2126000
199.Kristiansen, Frode John2011100
200.Sveen, Knut2020020
201.Kvannli, Roger20180100
202.Sand, Svein1819000
203.Norman, Nils1820000
204.Urdal, Knut Jr.1713000
205.Madsen, Harald170000
206.Larsen, Ståle Brekke1718060
207.Storkås, Svein Ivar1721000
208.Sæverås, Kristian161000
209.Hovde, Jonny1621000
210.Yssen, Roy1538000
211.Gruben, Stein140000
212.Marki, Rune Andre1417140
213.Braathen, Per146000
214.Hoff-Olsen, Thor140000
215.Andersen, Tor Bjørn1438010
216.Michelsen, Morten1418010
217.Johnsen, Harald149250
218.Sagosen, Erlend140000
219.Tonning, Bård Kristian142010
220.Dahl, Halvor130000
221.Søndenå, Magnus1330210
222.Sæther, Jim137010
223.Flatla, Jan1325000
224.Nabseth, Jan Cato132000
225.Gjesdal, Vidar1310000
226.Nikolaisen, Tom Kåre Svegård135010
227.Aas, Steinar1314000
228.Tønnesen, Stian Hauge1310000
229.Hagby, Petter1322010
230.Myrdam, Pål1222020
231.Øverjordet, Sander Andreassen128010
232.Hegnar, Trygve121000
233.Tresse, John1220000
234.Hagen, Agnar1214000
235.Gerø, Arvid1118020
236.Nordhagen, Bård Kinn1117220
237.Nordli, Endre110000
238.Tovås, Henrik Ruud110000
239.Fredriksen, Magnus119000
240.Nielsen, Odd1112000
241.Aar, William Otto119130
242.Vindheim, Tor118050
243.Gurrich, Stig1115320
244.Brevik, Stian118010
245.Slettan, Svein1112000
246.Høilund, Terje115000
247.Putans, Ronald116200
248.Lundquist, Pål Vidar118030
249.Vildalen, Hermann Gabriel Ranneberg109010
250.Lynes, Brynjulf101000
251.Lien, Hans1023000
252.Lonar, Hans Gunnar105040
253.Yven, Henning1016010
254.Jomaas, Geir104020
255.Hauge, Henning922010
256.Eriksen, Arne93000
257.Roaldkvam, Arne90000
258.Balstad, Lasse93030
259.Risum, Ola96000
260.Hansen, Simen90000
261.Strømberg, Simen85040
262.Tønnessen, Terje85010
263.Haukedal, Tor83000
264.Nergaard, Morten80000
265.Dahl, Kåre Odd83000
266.Hagen, Kjetil83030
267.Eriksen, Inge Aas85020
268.Launes, Jan Didrik87280
269.Larsen, Jørn Bruno815010
270.Dyrdal, Audun84200
271.Randby, Bjørn816000
272.Riegel, Henning85010
273.Pedersen, Brede Olav70000
274.Veierød, Einar73000
275.Betten, Arve74020
276.Johansen, Kjell70000
277.Aase, Ketil73000
278.Andersen, Jon70000
279.Aas, Jan Petter73000
280.Falch, Ivar75000
281.Westgaard, Henrik716000
282.Holm, Mathias Kolstad70000
283.Bratteli, Øystein76030
284.Eriksen, Stein76000
285.Gulbrandsen, Paul74000
286.Wagtskjold, Robert78000
287.Starberg, Tom613010
288.Pettersen, Svend Magnus66220
289.Nilsen, Stig-Tore Moen64010
290.Andersen, Marius Hovde65000
291.Skog, Kjell Inge60050
292.Engum, Ingar61000
293.Kleven, Kjell66000
294.Hakaj, Besard67140
295.Hals, Brynjar Herman65000
296.Eriksen, Bjørn Vidar54030
297.Moen, David Kristoffer Kleven53110
298.Hippe, Bjørn53000
299.Bergstrand, Gunnar50000
300.Frisch, Jo Børre51000
301.Gjerde, Joar57010
302.Carlsen, Knut Gudmund57020
303.Anderson, Morten53000
304.Torstensen, Odd Inge53440
305.Strømsnes, Svein50000
306.Jansen, Tom50000
307.Beldo, Tore Bjørn56000
308.Ljostveit, Per54000
309.Lundeberg, Olav52020
310.Magnell, Stein56000
311.Bauer, Runar43000
312.Witzøe, Per-Jan40000
313.Sandboe, Torgeir40000
314.Hammer, Vidar44000
315.Hammer, Ståle Viggo41000
316.Jacobsen, Svein Ove44110
317.Haugstvedt, Terje40000
318.Hauge, Nicolay41000
319.Green, Knut43000
320.Gulliksen, John41000
321.Olrud, Jon43000
322.Riiser, Jonny46000
323.Nilsen, Jan Arvid B.40000
324.Haraldsen, Gunnar40000
325.Holand, Espen46220
326.Egeland, Erlend Johannessen40100
327.Muffetangen, Arve43000
328.Gjeitrem, Andreas46110
329.Tobiassen, Bård Egil43210
330.Kristiansen, Bård Christian30000
331.Pedersen, Eirik Heia30000
332.Dobloug, Anders31000
333.Giltvedt, Anders31000
334.Johansen, Bjørn32000
335.Kroll, Bjørn33000
336.Gran, Asle34000
337.Schrader, Erik Frode30000
338.Rafoss, Erik31000
339.Krogsæther, Erik33000
340.Køgel, Finn34000
341.Kongstein, Fred32000
342.Huseby, Hans30000
343.Bielenberg, Henrik30000
344.Bødtker, Henning30000
345.Nilsen, Henrik Grøneng32000
346.Klein, Hugo30000
347.Gundersen, Ivar30000
348.Andersen, Jan31000
349.Johnsen, Knut Martin36000
350.Hjort, Odd36000
351.Andersen, Leif33010
352.Marken, Sverre37000
353.Fjelde, Thorleif33000
354.Strand, Vegard Svang33000
355.Bilov-Olsen, Trym20020
356.Tjemsland, Trond20000
357.Kristensen, Vidar Kongestøl25000
358.Tinnes, Tore21000
359.Larsson, Thomas20000
360.Jokstad, Sverre21010
361.Aspestrand, Ståle B.22000
362.Gabrielsen, Stian20000
363.Mathisen, Roger20000
364.Ekeberg, Rolf22000
365.Thoresen, Roald20000
366.Pettersen, Simen Holand21000
367.Nybraathen, Åsmund20000
368.Lie, Lasse23000
369.Gudmestad, Odd Tore20000
370.Luckmann, Nikolay26000
371.Pedersen, Morten21000
372.Johansen, Knut23000
373.Kristoffersen, Knut21000
374.Nordberg, Lars20000
375.Karlsen, Kristoffer22240
376.Augensen, Håvard20110
377.Knutzen, Kjell22000
378.Wivestad, Harald20000
379.Odden, Gunnar23000
380.Sjurseth, Geir Harald26000
381.Dyve, Fredrik27000
382.Osther, Fredrik20000
383.Sørensen, Frank20000
384.Augestad, Erik21000
385.Tho, Erling20000
386.Hanssen, Espen22020
387.Larsen, Atle20000
388.Eriksen, Bjarne20000
389.Kvithammer, Arne21010
390.Børgesen, Arne21000
391.Horgen, Aksel20000
392.Østevik, Alexander21010
393.Westby, Alexander Ørjevik23000
394.Røe, Anders21010
395.Jøndal, Arild22000
396.Ofstad, Eirik Hugaas23100
397.Larsen, Einar Bruno22000
398.Berge, Christian Ekstrøm25110
399.Ofstad, Dag Ryen12000
400.Andersen, Erik10000
401.Riegel, Bjørn10000
402.Wiik, Arild10000
403.Sandmæl, Andreas10000
404.Jørgensen, Anders11000
405.Johnsen, Arne11000
406.Johansen, Espen Bård10000
407.Nilsen, Erik10000
408.Sandven, Fabian10000
409.Hall, Finn12000
410.Sæthren, Gunnar10000
411.Knutsen, Henning11000
412.Osther, Kenneth10000
413.Langeland, Jørn10000
414.Olsen, John10000
415.Steffensen, Johan L10000
416.Magelsen, Jess10000
417.Rasmussen, Ivar10000
418.Rosland, Jan Tore11000
419.Berentsen, Jarl10000
420.Trollerud, Jarl Andre15000
421.Ufs, Kåre10000
422.Førland, Lars11000
423.Rismark, Lars Eggen10000
424.Hagen, Kjell Ove10000
425.Arnesen, Knut10000
426.Brustad, Knut11000
427.Carlsen, Roald11000
428.Jensen, Pål Oldrup10000
429.Sødal, Olav Asbjørn10000
430.Heldahl, Olav10000
431.Foss, Per10000
432.Kristensen, Ove Gurrich10000
433.Litschi, Svein12010
434.Holand, Torstein13010
435.Andersson, Øivind11100
436.Lundgreen, Trond11000