Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag menn senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Ege, Steinar2621440
2.Lauritzen, Jan Thomas254557571071
3.Kjendalen, Roger24293051494
4.Myrhol, Bjarte Håkon2367341201101
5.Lund, Børge216390811163
6.Tvedten, Håvard20880924341
7.Vildalen, Preben201312481348
8.Jensen, Johnny200288541457
9.Hagen, Frode18857420351
10.Havang, Øystein1877172470
11.Løke, Frank18664625480
12.Erevik, Ole1840010
13.Karlsen, Espen1662000
14.Fosseng, Gunnar1643300
15.Kjelling, Kristian Walby15961526291
16.Hansen, Espen Lie15945638650
17.Bye, Pål1500000
18.Gjekstad, Ole Gustav1495481340
19.Bauer, Vidar1462313390
20.Jøndal, Magnus13841415211
21.Hanstad, Dag Vidar1382090210
22.Mamelund, Erlend13735458592
23.Pettersen, Gunnar Atle1324450420
24.Erland, Rune1294744450
25.Bøhn, Karl Erik1261140240
26.Solberg, Glenn12225028520
27.Tyrdal, Harald120278000
28.Schønfeldt, Morten1191120340
29.Hofstøl, André Marius Jørgensen11726610190
30.Svele, Bent1163430470
31.Hansen, Inge K.116234000
32.Gullerud, Magnus11613025500
33.Reinertsen, Jon113250000
34.Lundeberg, Kjetil1121021490
35.Wangen, Jan1111660120
36.Brubakken, Fredrik1113000
37.Steive, Bjørn1110030
38.Skjærvold, Rune11022717150
39.Bjørnsen, Kristian10848517200
40.Andersen, Terje Lie1082313290
41.Grislingaas, Kristen10720310150
42.Helland, Tor-Edvin1063790430
43.Muffetangen, Simen1063701200
44.O´sullivan, Christian10515915320
45.Scheie, Frode1050000
46.Tollefsen, Sjur Bø104243390
47.Bjørnsen, Lars Erik103203790
48.Strand, Kjetil Øvrelid10247317240
49.Sando, John Petter1021553341
50.Vatne, Stian Fredrik10112819322
51.Skoglund, Thomas100178350
52.Tønnesen, Kent Robin9826220460
53.Christensen, Espen Heggli982200
54.Rambo, Christoffer9320818200
55.Oustorp, Geir91317030
56.Reinkind, Harald9116523160
57.Ronglan, Lars Tore911450430
58.Sagosen, Sander9039724410
59.Svendsen, Rune900010
60.Ohrvik, Kåre891942180
61.Johannessen, Tore B.881320190
62.Samdahl, Vegard86111770
63.Bjerkrheim, Svein Erik85155390
64.Walstad, Sindre Yngve850010
65.Graff-Wang, Carl8478000
66.Gjerde, Allan82256470
67.Rasch, Stig811823150
68.Penne, Stig80163490
69.Sønsterud, Odd J.801260441
70.Rykkje, Jarle Haraldsen79122550
71.Hykkerud, Joakim Andrè79716110
72.Sterner, Rune789610110
73.Tangen, Eivind7712411120
74.Sletten, Harold771140200
75.Juul, Morgan760000
76.Larsen, Kjetil751090501
77.Bruseth, Ole Reidar750000
78.Haneborg, Lars Christian742560270
79.Daland, Morten Norman731164400
80.Bæk, Arnulf7196000
81.Ellingsen, Eivind70191780
82.Nessem, Erik Ragnar68113000
83.Bergerud, Torbjørn Sittrup680100
84.Ingebrigtsen, Trond652462130
85.Cappelen, Pål65112000
86.Hunsager, Einar64121081
87.Koren, Einar Riegelhuth6410916220
88.Berge, Christian632516340
89.Furuseth, Per Otto6283000
90.Buchmann, Alexander61196390
91.Klepperås, Oddvar610000
92.Gundem, Ole60174240
93.Rustad, Rolf601000
94.Sævereide, Ketil Marton591740180
95.Lindboe, Andre5996150
96.Opperud, Egil5993040
97.Sando, Stein Olaf59702180
98.Svestad, Kjell5937000
99.Helgevold, Gunnar Øystein58496120
100.Riise, Marius57142030
101.Jørgensen, Bjarne Sten57800211
102.Hansen, Kristian57622211
103.Johannessen, Gøran Søgard551024150
104.Hauger, Jan5599270
105.Røse, Geir Aksel5582240
106.Øverby, Petter552012190
107.Ankre, Per Axel54134000
108.Garstad, Øystein54907210
109.Enggravslia, Anstein5474040
110.Sørheim, Gøran5339230
111.Dahl, Magnus530000
112.Erlandsen, Geir5283130
113.Gulden, Arild5265000
114.Hverven, Roger5256000
115.Tverdal, Gunnar5245030
116.Magnussen, Ulf5244000
117.Klev, Kenneth Ryvoll518112251
118.Olaussen, Lars Olav510000
119.Graver, Per50188000
120.Hansen, Torstein5094000
121.Osther, Sten5082000
122.Uthberg, Jan-Egil5046000
123.Rundhovde, Jan491020120
124.Skadberg, Hans Inge49640110
125.Akerø, Arild48960140
126.Medhus, Svenn Erik460000
127.Schønfeldt, Erik4542000
128.Hald, Michael441000221
129.Rød, Magnus Abelvik4490360
130.Urdal, Finn4442000
131.Sødal, Erlend4440050
132.Stegavik, Steffen Stormo4286660
133.Johannessen, Øystein42217260
134.Vatne, Olav Henning4147040
135.Jakobsen, Henrik41364191
136.Nilsen, Tom Midtbø410000
137.Larsen, Odd Bjørndahl401152100
138.Paulsen, Sondre4080200
139.Hippe, Johannes4071240
140.Spanne, Christian Lillenes3947100
141.Kristensen, Thomas3926020
142.Drange, Thomas H.375610110
143.Johnsen, Ronald37360111
144.Larsen, Brede3616080
145.Rannekleiv, Kaare3450030
146.Augestad, Hans-Jacob3435180
147.Larsen, Geir Daniel3347050
148.Jacobsen, Sven-Tore3345250
149.Jakobsen, Oddvar33430170
150.Halèn, Terje3341870
151.Gunnerud, Jon Arne3335000
152.Ringså, Per3326270
153.Killerud, Kai330000
154.Lislerud, Jan-Richard B3255270
155.Lüthcke, Dag A.3249030
156.Moldestad, Tormod32400151
157.Kvalheim, Jan Otto3219000
158.Wingsternæs, Eivind3165150
159.Larsen, Knut Reese3144000
160.Ringlund, Kaj3110000
161.Smith, Finn Ove310000
162.Håland, Knut3029070
163.Ekelund, Ole Magnus2971030
164.Lundberg, Rolf Gustav2971000
165.Ekeberg, Terje2964150
166.Vellan, Erik2946000
167.Bjerkeli, Sverre29293130
168.Barthold, Sebastian2928310
169.Ormåsen, Jørn2825170
170.Strøm, Knut2820000
171.Marcussen, Jan Leonard281000
172.Økseter, Jan280000
173.Danielsen, Jan Christen280000
174.Eriksen, Trond Førde2735030
175.Paulsen, Jon27340130
176.Berg, Magne2724130
177.Sandboe, Ivar2649000
178.Egeland, Frank251020142
179.Klaveness, Roar2554000
180.Haugstvedt, Morten2527030
181.Jakobsen, Knut-Helge2525120
182.Johansen, Finn Arne2518000
183.Michaelsen, Per Kristian2515010
184.Søderstrøm, Per250000
185.Gautestad, Leif Sigvard250000
186.Haugstveit, Geir2430250
187.Haugseng, Rune23411200
188.Tvedt, Tom2325030
189.Aase, Jan2316040
190.Løkkebø, Steffen Berg2247300
191.Narvestad, Jon2168000
192.Hegna, Hans Harald2136000
193.Pettersen, Thomas2131000
194.Sandsten, Bjørn Erik2126000
195.Iversen, Knut-Arne2126060
196.Kvannli, Roger20180100
197.Kristiansen, Frode John2011100
198.Gulliksen, Kevin Maagerø1922100
199.Sveen, Knut1919020
200.Norman, Nils1820000
201.Sand, Svein1819000
202.Storkås, Svein Ivar1721000
203.Larsen, Ståle Brekke1718060
204.Urdal, Knut Jr.1713000
205.Madsen, Harald170000
206.Hovde, Jonny1621000
207.Yssen, Roy1538000
208.Andersen, Tor Bjørn1438010
209.Michelsen, Morten1418010
210.Marki, Rune Andre1417140
211.Johnsen, Harald149250
212.Braathen, Per146000
213.Tonning, Bård Kristian142010
214.Sagosen, Erlend140000
215.Gruben, Stein140000
216.Hoff-Olsen, Thor140000
217.Søndenå, Magnus1330210
218.Flatla, Jan1325000
219.Blonz, Alexander1322000
220.Hagby, Petter1322010
221.Aas, Steinar1314000
222.Tønnesen, Stian Hauge1310000
223.Gjesdal, Vidar1310000
224.Sæther, Jim137010
225.Nabseth, Jan Cato132000
226.Dahl, Halvor130000
227.Myrdam, Pål1222020
228.Tresse, John1220000
229.Hagen, Agnar1214000
230.Hegnar, Trygve121000
231.Gerø, Arvid1118020
232.Nordhagen, Bård Kinn1117220
233.Gurrich, Stig1115320
234.Slettan, Svein1112000
235.Nielsen, Odd1112000
236.Brevik, Stian118010
237.Vindheim, Tor118050
238.Lundquist, Pål Vidar118030
239.Putans, Ronald116200
240.Høilund, Terje115000
241.Tovås, Henrik Ruud110000
242.Nordli, Endre110000
243.Lien, Hans1023000
244.Vildalen, Hermann Gabriel Ranneberg109010
245.Lonar, Hans Gunnar105040
246.Jomaas, Geir104020
247.Lynes, Brynjulf101000
248.Hauge, Henning922010
249.Yven, Henning915010
250.Risum, Ola96000
251.Eriksen, Arne93000
252.Balstad, Lasse93030
253.Roaldkvam, Arne90000
254.Hansen, Simen90000
255.Randby, Bjørn816000
256.Larsen, Jørn Bruno815010
257.Fredriksen, Magnus89000
258.Launes, Jan Didrik87280
259.Eriksen, Inge Aas85020
260.Riegel, Henning85010
261.Strømberg, Simen85040
262.Tønnessen, Terje85010
263.Dyrdal, Audun84200
264.Dahl, Kåre Odd83000
265.Haukedal, Tor83000
266.Nergaard, Morten80000
267.Westgaard, Henrik716000
268.Wagtskjold, Robert78000
269.Eriksen, Stein76000
270.Bratteli, Øystein76030
271.Falch, Ivar75000
272.Betten, Arve74020
273.Gulbrandsen, Paul74000
274.Veierød, Einar73000
275.Aas, Jan Petter73000
276.Aase, Ketil73000
277.Hagen, Kjetil73030
278.Sæverås, Kristian71000
279.Holm, Mathias Kolstad70000
280.Johansen, Kjell70000
281.Andersen, Jon70000
282.Pedersen, Brede Olav70000
283.Starberg, Tom613010
284.Johannesen, Kyrre Vegard612261
285.Hakaj, Besard67140
286.Kleven, Kjell66000
287.Pettersen, Svend Magnus66220
288.Andersen, Marius Hovde65000
289.Hals, Brynjar Herman65000
290.Nilsen, Stig-Tore Moen64010
291.Engum, Ingar61000
292.Skog, Kjell Inge60050
293.Carlsen, Knut Gudmund57020
294.Gjerde, Joar57010
295.Beldo, Tore Bjørn56000
296.Magnell, Stein56000
297.Ljostveit, Per54000
298.Eriksen, Bjørn Vidar54030
299.Moen, David Kristoffer Kleven53110
300.Hippe, Bjørn53000
301.Anderson, Morten53000
302.Torstensen, Odd Inge53440
303.Lundeberg, Olav52020
304.Frisch, Jo Børre51000
305.Bergstrand, Gunnar50000
306.Strømsnes, Svein50000
307.Jansen, Tom50000
308.Holand, Espen46220
309.Gjeitrem, Andreas46110
310.Riiser, Jonny46000
311.Jacobsen, Svein Ove44110
312.Hammer, Vidar44000
313.Bauer, Runar43000
314.Olrud, Jon43000
315.Green, Knut43000
316.Tobiassen, Bård Egil43210
317.Hauge, Nicolay41000
318.Gulliksen, John41000
319.Hammer, Ståle Viggo41000
320.Haugstvedt, Terje40000
321.Sandboe, Torgeir40000
322.Witzøe, Per-Jan40000
323.Nilsen, Jan Arvid B.40000
324.Egeland, Erlend Johannessen40100
325.Haraldsen, Gunnar40000
326.Marken, Sverre37000
327.Hjort, Odd36000
328.Johnsen, Knut Martin36000
329.Køgel, Finn34000
330.Gran, Asle34000
331.Muffetangen, Arve33000
332.Kroll, Bjørn33000
333.Krogsæther, Erik33000
334.Andersen, Leif33010
335.Fjelde, Thorleif33000
336.Strand, Vegard Svang33000
337.Nilsen, Henrik Grøneng32000
338.Kongstein, Fred32000
339.Johansen, Bjørn32000
340.Dobloug, Anders31000
341.Giltvedt, Anders31000
342.Rafoss, Erik31000
343.Andersen, Jan31000
344.Gundersen, Ivar30000
345.Klein, Hugo30000
346.Schrader, Erik Frode30000
347.Huseby, Hans30000
348.Bielenberg, Henrik30000
349.Bødtker, Henning30000
350.Kristiansen, Bård Christian30000
351.Pedersen, Eirik Heia30000
352.Dyve, Fredrik27000
353.Sjurseth, Geir Harald26000
354.Luckmann, Nikolay26000
355.Berge, Christian Ekstrøm25110
356.Kristensen, Vidar Kongestøl25000
357.Ofstad, Eirik Hugaas23100
358.Westby, Alexander Ørjevik23000
359.Odden, Gunnar23000
360.Lie, Lasse23000
361.Johansen, Knut23000
362.Karlsen, Kristoffer22240
363.Knutzen, Kjell22000
364.Hanssen, Espen22020
365.Jøndal, Arild22000
366.Larsen, Einar Bruno22000
367.Aspestrand, Ståle B.22000
368.Ekeberg, Rolf22000
369.Jokstad, Sverre21010
370.Tinnes, Tore21000
371.Røe, Anders21010
372.Østevik, Alexander21010
373.Kvithammer, Arne21010
374.Børgesen, Arne21000
375.Augestad, Erik21000
376.Kristoffersen, Knut21000
377.Pedersen, Morten21000
378.Gudmestad, Odd Tore20000
379.Nordberg, Lars20000
380.Augensen, Håvard20110
381.Tho, Erling20000
382.Sørensen, Frank20000
383.Wivestad, Harald20000
384.Larsen, Atle20000
385.Eriksen, Bjarne20000
386.Bilov-Olsen, Trym20020
387.Tjemsland, Trond20000
388.Nybraathen, Åsmund20000
389.Gabrielsen, Stian20000
390.Larsson, Thomas20000
391.Mathisen, Roger20000
392.Thoresen, Roald20000
393.Trollerud, Jarl Andre15000
394.Holand, Torstein13010
395.Litschi, Svein12010
396.Ofstad, Dag Ryen12000
397.Hall, Finn12000
398.Knutsen, Henning11000
399.Johnsen, Arne11000
400.Jørgensen, Anders11000
401.Rosland, Jan Tore11000
402.Førland, Lars11000
403.Brustad, Knut11000
404.Lundgreen, Trond11000
405.Andersson, Øivind11100
406.Carlsen, Roald11000
407.Jensen, Pål Oldrup10000
408.Sødal, Olav Asbjørn10000
409.Heldahl, Olav10000
410.Foss, Per10000
411.Kristensen, Ove Gurrich10000
412.Arnesen, Knut10000
413.Hagen, Kjell Ove10000
414.Rismark, Lars Eggen10000
415.Ufs, Kåre10000
416.Berentsen, Jarl10000
417.Rasmussen, Ivar10000
418.Osther, Kenneth10000
419.Olsen, John10000
420.Steffensen, Johan L10000
421.Magelsen, Jess10000
422.Langeland, Jørn10000
423.Sandmæl, Andreas10000
424.Wiik, Arild10000
425.Andersen, Erik10000
426.Riegel, Bjørn10000
427.Sæthren, Gunnar10000
428.Sandven, Fabian10000
429.Osther, Fredrik10000
430.Johansen, Espen Bård10000
431.Nilsen, Erik10000