Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag menn senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Ege, Steinar2621440
2.Lauritzen, Jan Thomas254557571071
3.Kjendalen, Roger24293051494
4.Myrhol, Bjarte Håkon2236821141081
5.Lund, Børge216390811163
6.Tvedten, Håvard20880924341
7.Vildalen, Preben201312481348
8.Jensen, Johnny200288541457
9.Hagen, Frode18857420351
10.Havang, Øystein1877172470
11.Løke, Frank18664625480
12.Erevik, Ole1840010
13.Karlsen, Espen1662000
14.Fosseng, Gunnar1643300
15.Kjelling, Kristian Walby15961526291
16.Bye, Pål1500000
17.Gjekstad, Ole Gustav1495481340
18.Hansen, Espen Lie14643336600
19.Bauer, Vidar1462313390
20.Hanstad, Dag Vidar1382090210
21.Mamelund, Erlend13735458592
22.Pettersen, Gunnar Atle1324450420
23.Erland, Rune1294744450
24.Bøhn, Karl Erik1261140240
25.Jøndal, Magnus12534514211
26.Solberg, Glenn12225028520
27.Tyrdal, Harald120278000
28.Schønfeldt, Morten1191120340
29.Hofstøl, André Marius Jørgensen11726610190
30.Svele, Bent1163430470
31.Hansen, Inge K.116234000
32.Reinertsen, Jon113250000
33.Lundeberg, Kjetil1121021490
34.Wangen, Jan1111660120
35.Brubakken, Fredrik1113000
36.Steive, Bjørn1110030
37.Skjærvold, Rune11022717150
38.Andersen, Terje Lie1082313290
39.Grislingaas, Kristen10720310150
40.Helland, Tor-Edvin1063790430
41.Muffetangen, Simen1063701200
42.Scheie, Frode1050000
43.Tollefsen, Sjur Bø104243390
44.Bjørnsen, Lars Erik103203790
45.Gullerud, Magnus10311623410
46.Strand, Kjetil Øvrelid10247317240
47.Sando, John Petter1021553341
48.Vatne, Stian Fredrik10112819322
49.Skoglund, Thomas100178350
50.Tønnesen, Kent Robin9826220460
51.Bjørnsen, Kristian9745217180
52.O´sullivan, Christian9414313310
53.Rambo, Christoffer9320818200
54.Oustorp, Geir91317030
55.Ronglan, Lars Tore911450430
56.Svendsen, Rune900010
57.Ohrvik, Kåre891942180
58.Johannessen, Tore B.881320190
59.Samdahl, Vegard86111770
60.Bjerkrheim, Svein Erik85155390
61.Christensen, Espen Heggli852200
62.Walstad, Sindre Yngve850010
63.Graff-Wang, Carl8478000
64.Gjerde, Allan82256470
65.Rasch, Stig811823150
66.Reinkind, Harald8116222160
67.Penne, Stig80163490
68.Sønsterud, Odd J.801260441
69.Rykkje, Jarle Haraldsen79122550
70.Hykkerud, Joakim Andrè79716110
71.Sagosen, Sander7833121370
72.Sterner, Rune789610110
73.Sletten, Harold771140200
74.Juul, Morgan760000
75.Larsen, Kjetil751090501
76.Bruseth, Ole Reidar750000
77.Haneborg, Lars Christian742560270
78.Daland, Morten Norman731164400
79.Bæk, Arnulf7196000
80.Ellingsen, Eivind70191780
81.Nessem, Erik Ragnar68113000
82.Ingebrigtsen, Trond652462130
83.Cappelen, Pål65112000
84.Hunsager, Einar64121081
85.Koren, Einar Riegelhuth6410916220
86.Tangen, Eivind64101870
87.Berge, Christian632516340
88.Furuseth, Per Otto6283000
89.Buchmann, Alexander61196390
90.Klepperås, Oddvar610000
91.Gundem, Ole60174240
92.Rustad, Rolf601000
93.Sævereide, Ketil Marton591740180
94.Lindboe, Andre5996150
95.Opperud, Egil5993040
96.Sando, Stein Olaf59702180
97.Svestad, Kjell5937000
98.Helgevold, Gunnar Øystein58496120
99.Riise, Marius57142030
100.Jørgensen, Bjarne Sten57800211
101.Hansen, Kristian57622211
102.Hauger, Jan5599270
103.Røse, Geir Aksel5582240
104.Bergerud, Torbjørn Sittrup550000
105.Ankre, Per Axel54134000
106.Garstad, Øystein54907210
107.Enggravslia, Anstein5474040
108.Sørheim, Gøran5339230
109.Dahl, Magnus530000
110.Erlandsen, Geir5283130
111.Gulden, Arild5265000
112.Hverven, Roger5256000
113.Tverdal, Gunnar5245030
114.Magnussen, Ulf5244000
115.Klev, Kenneth Ryvoll518112251
116.Olaussen, Lars Olav510000
117.Graver, Per50188000
118.Hansen, Torstein5094000
119.Osther, Sten5082000
120.Uthberg, Jan-Egil5046000
121.Rundhovde, Jan491020120
122.Skadberg, Hans Inge49640110
123.Akerø, Arild48960140
124.Øverby, Petter471511170
125.Medhus, Svenn Erik460000
126.Johannessen, Gøran Søgard45774120
127.Schønfeldt, Erik4542000
128.Hald, Michael441000221
129.Urdal, Finn4442000
130.Sødal, Erlend4440050
131.Stegavik, Steffen Stormo4286660
132.Johannessen, Øystein42217260
133.Vatne, Olav Henning4147040
134.Nilsen, Tom Midtbø410000
135.Larsen, Odd Bjørndahl401152100
136.Paulsen, Sondre4080200
137.Hippe, Johannes4071240
138.Spanne, Christian Lillenes3947100
139.Kristensen, Thomas3926020
140.Drange, Thomas H.375610110
141.Johnsen, Ronald37360111
142.Larsen, Brede3616080
143.Rannekleiv, Kaare3450030
144.Augestad, Hans-Jacob3435180
145.Larsen, Geir Daniel3347050
146.Jacobsen, Sven-Tore3345250
147.Jakobsen, Oddvar33430170
148.Halèn, Terje3341870
149.Gunnerud, Jon Arne3335000
150.Ringså, Per3326270
151.Killerud, Kai330000
152.Lislerud, Jan-Richard B3255270
153.Lüthcke, Dag A.3249030
154.Moldestad, Tormod32400151
155.Kvalheim, Jan Otto3219000
156.Wingsternæs, Eivind3165150
157.Larsen, Knut Reese3144000
158.Rød, Magnus Abelvik3135120
159.Ringlund, Kaj3110000
160.Smith, Finn Ove310000
161.Jakobsen, Henrik30344171
162.Håland, Knut3029070
163.Ekelund, Ole Magnus2971030
164.Lundberg, Rolf Gustav2971000
165.Ekeberg, Terje2964150
166.Vellan, Erik2946000
167.Bjerkeli, Sverre29293130
168.Barthold, Sebastian2928310
169.Ormåsen, Jørn2825170
170.Strøm, Knut2820000
171.Marcussen, Jan Leonard281000
172.Danielsen, Jan Christen280000
173.Økseter, Jan280000
174.Eriksen, Trond Førde2735030
175.Paulsen, Jon27340130
176.Berg, Magne2724130
177.Sandboe, Ivar2649000
178.Egeland, Frank251020142
179.Klaveness, Roar2554000
180.Haugstvedt, Morten2527030
181.Jakobsen, Knut-Helge2525120
182.Johansen, Finn Arne2518000
183.Michaelsen, Per Kristian2515010
184.Søderstrøm, Per250000
185.Gautestad, Leif Sigvard250000
186.Haugstveit, Geir2430250
187.Haugseng, Rune23411200
188.Tvedt, Tom2325030
189.Aase, Jan2316040
190.Løkkebø, Steffen Berg2247300
191.Narvestad, Jon2168000
192.Hegna, Hans Harald2136000
193.Pettersen, Thomas2131000
194.Sandsten, Bjørn Erik2126000
195.Iversen, Knut-Arne2126060
196.Kvannli, Roger20180100
197.Kristiansen, Frode John2011100
198.Sveen, Knut1919020
199.Norman, Nils1820000
200.Sand, Svein1819000
201.Storkås, Svein Ivar1721000
202.Larsen, Ståle Brekke1718060
203.Urdal, Knut Jr.1713000
204.Madsen, Harald170000
205.Hovde, Jonny1621000
206.Yssen, Roy1538000
207.Andersen, Tor Bjørn1438010
208.Michelsen, Morten1418010
209.Marki, Rune Andre1417140
210.Johnsen, Harald149250
211.Braathen, Per146000
212.Tonning, Bård Kristian142010
213.Sagosen, Erlend140000
214.Gruben, Stein140000
215.Hoff-Olsen, Thor140000
216.Søndenå, Magnus1330210
217.Flatla, Jan1325000
218.Hagby, Petter1322010
219.Aas, Steinar1314000
220.Tønnesen, Stian Hauge1310000
221.Gjesdal, Vidar1310000
222.Sæther, Jim137010
223.Nabseth, Jan Cato132000
224.Dahl, Halvor130000
225.Myrdam, Pål1222020
226.Tresse, John1220000
227.Hagen, Agnar1214000
228.Hegnar, Trygve121000
229.Gerø, Arvid1118020
230.Nordhagen, Bård Kinn1117220
231.Gurrich, Stig1115320
232.Slettan, Svein1112000
233.Nielsen, Odd1112000
234.Vindheim, Tor118050
235.Lundquist, Pål Vidar118030
236.Brevik, Stian118010
237.Putans, Ronald116200
238.Høilund, Terje115000
239.Tovås, Henrik Ruud110000
240.Nordli, Endre110000
241.Lien, Hans1023000
242.Gulliksen, Kevin Maagerø107000
243.Lonar, Hans Gunnar105040
244.Jomaas, Geir104020
245.Lynes, Brynjulf101000
246.Hauge, Henning922010
247.Yven, Henning915010
248.Risum, Ola96000
249.Eriksen, Arne93000
250.Roaldkvam, Arne90000
251.Hansen, Simen90000
252.Randby, Bjørn816000
253.Larsen, Jørn Bruno815010
254.Launes, Jan Didrik87280
255.Eriksen, Inge Aas85020
256.Riegel, Henning85010
257.Strømberg, Simen85040
258.Tønnessen, Terje85010
259.Dyrdal, Audun84200
260.Dahl, Kåre Odd83000
261.Haukedal, Tor83000
262.Nergaard, Morten80000
263.Westgaard, Henrik716000
264.Vildalen, Hermann Gabriel Ranneberg79010
265.Wagtskjold, Robert78000
266.Eriksen, Stein76000
267.Bratteli, Øystein76030
268.Falch, Ivar75000
269.Betten, Arve74020
270.Gulbrandsen, Paul74000
271.Veierød, Einar73000
272.Aas, Jan Petter73000
273.Aase, Ketil73000
274.Hagen, Kjetil73030
275.Sæverås, Kristian71000
276.Holm, Mathias Kolstad70000
277.Johansen, Kjell70000
278.Andersen, Jon70000
279.Pedersen, Brede Olav70000
280.Starberg, Tom613010
281.Johannesen, Kyrre Vegard612261
282.Hakaj, Besard67140
283.Kleven, Kjell66000
284.Pettersen, Svend Magnus66220
285.Andersen, Marius Hovde65000
286.Hals, Brynjar Herman65000
287.Nilsen, Stig-Tore Moen64010
288.Balstad, Lasse63030
289.Engum, Ingar61000
290.Skog, Kjell Inge60050
291.Gjerde, Joar57010
292.Carlsen, Knut Gudmund57020
293.Fredriksen, Magnus56000
294.Beldo, Tore Bjørn56000
295.Magnell, Stein56000
296.Ljostveit, Per54000
297.Eriksen, Bjørn Vidar54030
298.Moen, David Kristoffer Kleven53110
299.Hippe, Bjørn53000
300.Anderson, Morten53000
301.Torstensen, Odd Inge53440
302.Lundeberg, Olav52020
303.Frisch, Jo Børre51000
304.Bergstrand, Gunnar50000
305.Strømsnes, Svein50000
306.Jansen, Tom50000
307.Holand, Espen46220
308.Gjeitrem, Andreas46110
309.Riiser, Jonny46000
310.Jacobsen, Svein Ove44110
311.Hammer, Vidar44000
312.Bauer, Runar43000
313.Olrud, Jon43000
314.Green, Knut43000
315.Tobiassen, Bård Egil43210
316.Hauge, Nicolay41000
317.Gulliksen, John41000
318.Hammer, Ståle Viggo41000
319.Haugstvedt, Terje40000
320.Sandboe, Torgeir40000
321.Witzøe, Per-Jan40000
322.Nilsen, Jan Arvid B.40000
323.Egeland, Erlend Johannessen40100
324.Haraldsen, Gunnar40000
325.Marken, Sverre37000
326.Hjort, Odd36000
327.Johnsen, Knut Martin36000
328.Køgel, Finn34000
329.Gran, Asle34000
330.Muffetangen, Arve33000
331.Kroll, Bjørn33000
332.Krogsæther, Erik33000
333.Andersen, Leif33010
334.Fjelde, Thorleif33000
335.Strand, Vegard Svang33000
336.Johansen, Bjørn32000
337.Kongstein, Fred32000
338.Nilsen, Henrik Grøneng32000
339.Rafoss, Erik31000
340.Dobloug, Anders31000
341.Giltvedt, Anders31000
342.Andersen, Jan31000
343.Gundersen, Ivar30000
344.Klein, Hugo30000
345.Pedersen, Eirik Heia30000
346.Kristiansen, Bård Christian30000
347.Schrader, Erik Frode30000
348.Bielenberg, Henrik30000
349.Bødtker, Henning30000
350.Huseby, Hans30000
351.Dyve, Fredrik27000
352.Sjurseth, Geir Harald26000
353.Luckmann, Nikolay26000
354.Berge, Christian Ekstrøm25110
355.Kristensen, Vidar Kongestøl25000
356.Ofstad, Eirik Hugaas23100
357.Westby, Alexander Ørjevik23000
358.Odden, Gunnar23000
359.Johansen, Knut23000
360.Lie, Lasse23000
361.Karlsen, Kristoffer22240
362.Knutzen, Kjell22000
363.Hanssen, Espen22020
364.Jøndal, Arild22000
365.Larsen, Einar Bruno22000
366.Aspestrand, Ståle B.22000
367.Ekeberg, Rolf22000
368.Jokstad, Sverre21010
369.Tinnes, Tore21000
370.Røe, Anders21010
371.Østevik, Alexander21010
372.Børgesen, Arne21000
373.Kvithammer, Arne21010
374.Augestad, Erik21000
375.Kristoffersen, Knut21000
376.Pedersen, Morten21000
377.Gudmestad, Odd Tore20000
378.Nordberg, Lars20000
379.Augensen, Håvard20110
380.Tho, Erling20000
381.Sørensen, Frank20000
382.Wivestad, Harald20000
383.Larsen, Atle20000
384.Eriksen, Bjarne20000
385.Bilov-Olsen, Trym20020
386.Tjemsland, Trond20000
387.Nybraathen, Åsmund20000
388.Larsson, Thomas20000
389.Gabrielsen, Stian20000
390.Mathisen, Roger20000
391.Thoresen, Roald20000
392.Trollerud, Jarl Andre15000
393.Holand, Torstein13010
394.Litschi, Svein12010
395.Ofstad, Dag Ryen12000
396.Hall, Finn12000
397.Knutsen, Henning11000
398.Johnsen, Arne11000
399.Jørgensen, Anders11000
400.Rosland, Jan Tore11000
401.Brustad, Knut11000
402.Førland, Lars11000
403.Lundgreen, Trond11000
404.Andersson, Øivind11100
405.Carlsen, Roald11000
406.Jensen, Pål Oldrup10000
407.Sødal, Olav Asbjørn10000
408.Heldahl, Olav10000
409.Foss, Per10000
410.Kristensen, Ove Gurrich10000
411.Rismark, Lars Eggen10000
412.Ufs, Kåre10000
413.Arnesen, Knut10000
414.Berentsen, Jarl10000
415.Magelsen, Jess10000
416.Rasmussen, Ivar10000
417.Hagen, Kjell Ove10000
418.Osther, Kenneth10000
419.Olsen, John10000
420.Steffensen, Johan L10000
421.Langeland, Jørn10000
422.Sandmæl, Andreas10000
423.Wiik, Arild10000
424.Nilsen, Erik10000
425.Andersen, Erik10000
426.Riegel, Bjørn10000
427.Sæthren, Gunnar10000
428.Osther, Fredrik10000
429.Johansen, Espen Bård10000
430.Sandven, Fabian10000