Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag menn senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Ege, Steinar2621440
2.Lauritzen, Jan Thomas254557571071
3.Kjendalen, Roger24693951544
4.Myrhol, Bjarte Håkon2407541201101
5.Lund, Børge216390811163
6.Tvedten, Håvard20880924341
7.Vildalen, Preben201312481348
8.Jensen, Johnny200288541457
9.Havang, Øystein1887182470
10.Hagen, Frode18857420351
11.Løke, Frank18664625480
12.Erevik, Ole1840010
13.Karlsen, Espen1722000
14.Fosseng, Gunnar1653300
15.Kjelling, Kristian Walby15961526291
16.Hansen, Espen Lie15945638650
17.Gjekstad, Ole Gustav1515611340
18.Bauer, Vidar1512453410
19.Bye, Pål1500000
20.Hanstad, Dag Vidar1442130230
21.Jøndal, Magnus14243615211
22.Pettersen, Gunnar Atle1374621430
23.Mamelund, Erlend13735458592
24.Erland, Rune1304774450
25.Bøhn, Karl Erik1281150240
26.Solberg, Glenn12225028520
27.Svele, Bent1203550480
28.Tyrdal, Harald120278000
29.Gullerud, Magnus12013125500
30.Schønfeldt, Morten1201140340
31.Wangen, Jan1181780130
32.Hofstøl, André Marius Jørgensen11726610190
33.Hansen, Inge K.116234000
34.Reinertsen, Jon113250000
35.Lundeberg, Kjetil1131041500
36.Brubakken, Fredrik1133000
37.Bjørnsen, Kristian11249317200
38.Steive, Bjørn1120030
39.Andersen, Terje Lie1112403290
40.Helland, Tor-Edvin1103950460
41.Skjærvold, Rune11022717150
42.O´sullivan, Christian10916417330
43.Muffetangen, Simen1073731210
44.Grislingaas, Kristen10720310150
45.Scheie, Frode1050000
46.Tollefsen, Sjur Bø104243390
47.Bjørnsen, Lars Erik103203790
48.Sando, John Petter1031593351
49.Strand, Kjetil Øvrelid10247317240
50.Christensen, Espen Heggli1022200
51.Vatne, Stian Fredrik10112819322
52.Tønnesen, Kent Robin10027121480
53.Skoglund, Thomas100178350
54.Ohrvik, Kåre962183180
55.Ronglan, Lars Tore951570460
56.Sagosen, Sander9441626430
57.Svendsen, Rune940010
58.Rambo, Christoffer9320818200
59.Reinkind, Harald9316624170
60.Johannessen, Tore B.931390190
61.Oustorp, Geir91317030
62.Samdahl, Vegard86111770
63.Bjerkrheim, Svein Erik85155390
64.Walstad, Sindre Yngve850010
65.Graff-Wang, Carl8478000
66.Sønsterud, Odd J.831310461
67.Gjerde, Allan82256470
68.Rasch, Stig811823150
69.Sletten, Harold811260210
70.Penne, Stig80163490
71.Bruseth, Ole Reidar800000
72.Tangen, Eivind7913111140
73.Rykkje, Jarle Haraldsen79122550
74.Hykkerud, Joakim Andrè79716110
75.Sterner, Rune789610110
76.Haneborg, Lars Christian772590300
77.Juul, Morgan760000
78.Larsen, Kjetil751090501
79.Daland, Morten Norman731164400
80.Bergerud, Torbjørn Sittrup720100
81.Bæk, Arnulf7196000
82.Ellingsen, Eivind70191780
83.Nessem, Erik Ragnar68113000
84.Ingebrigtsen, Trond652462130
85.Cappelen, Pål65112000
86.Hunsager, Einar64121081
87.Koren, Einar Riegelhuth6410916220
88.Berge, Christian632516340
89.Sævereide, Ketil Marton631970180
90.Furuseth, Per Otto6283000
91.Buchmann, Alexander61196390
92.Klepperås, Oddvar610000
93.Gundem, Ole60174240
94.Opperud, Egil6093050
95.Helgevold, Gunnar Øystein60496120
96.Rustad, Rolf601000
97.Lindboe, Andre5996150
98.Sando, Stein Olaf59702180
99.Svestad, Kjell5937000
100.Øverby, Petter592612210
101.Johannessen, Gøran Søgard581104150
102.Jørgensen, Bjarne Sten58800211
103.Riise, Marius57142030
104.Hansen, Kristian57622211
105.Hauger, Jan5599270
106.Røse, Geir Aksel5582240
107.Ankre, Per Axel54134000
108.Garstad, Øystein54907210
109.Enggravslia, Anstein5474040
110.Tverdal, Gunnar5447030
111.Skadberg, Hans Inge53670110
112.Sørheim, Gøran5339230
113.Dahl, Magnus530000
114.Rundhovde, Jan521060130
115.Erlandsen, Geir5283130
116.Gulden, Arild5265000
117.Hverven, Roger5256000
118.Magnussen, Ulf5244000
119.Klev, Kenneth Ryvoll518112251
120.Olaussen, Lars Olav510000
121.Graver, Per50188000
122.Akerø, Arild501000150
123.Hansen, Torstein5094000
124.Osther, Sten5082000
125.Uthberg, Jan-Egil5046000
126.Hald, Michael461040231
127.Rød, Magnus Abelvik4695360
128.Medhus, Svenn Erik460000
129.Schønfeldt, Erik4542000
130.Sødal, Erlend4540050
131.Urdal, Finn4442000
132.Nilsen, Tom Midtbø430000
133.Larsen, Odd Bjørndahl421243100
134.Stegavik, Steffen Stormo4286660
135.Vatne, Olav Henning4247040
136.Johannessen, Øystein42217260
137.Jakobsen, Henrik41364191
138.Paulsen, Sondre4080200
139.Hippe, Johannes4071240
140.Spanne, Christian Lillenes3947100
141.Johnsen, Ronald39370111
142.Kristensen, Thomas3926020
143.Drange, Thomas H.375610110
144.Larsen, Brede3720080
145.Rannekleiv, Kaare3555030
146.Jakobsen, Oddvar35450170
147.Lüthcke, Dag A.3451030
148.Augestad, Hans-Jacob3435180
149.Larsen, Geir Daniel3347050
150.Jacobsen, Sven-Tore3345250
151.Halèn, Terje3341870
152.Gunnerud, Jon Arne3335000
153.Ringså, Per3326270
154.Killerud, Kai330000
155.Lislerud, Jan-Richard B3255270
156.Moldestad, Tormod32400151
157.Kvalheim, Jan Otto3219000
158.Wingsternæs, Eivind3165150
159.Larsen, Knut Reese3144000
160.Bjerkeli, Sverre31303140
161.Ringlund, Kaj3110000
162.Marcussen, Jan Leonard311000
163.Smith, Finn Ove310000
164.Ekeberg, Terje3064150
165.Håland, Knut3029070
166.Ekelund, Ole Magnus2971030
167.Lundberg, Rolf Gustav2971000
168.Vellan, Erik2946000
169.Paulsen, Jon29380150
170.Barthold, Sebastian2928310
171.Ormåsen, Jørn2925170
172.Strøm, Knut2820000
173.Økseter, Jan280000
174.Danielsen, Jan Christen280000
175.Eriksen, Trond Førde2735030
176.Berg, Magne2724130
177.Michaelsen, Per Kristian2717030
178.Egeland, Frank261030152
179.Sandboe, Ivar2649000
180.Klaveness, Roar2554000
181.Haugstveit, Geir2531250
182.Haugstvedt, Morten2527030
183.Jakobsen, Knut-Helge2525120
184.Johansen, Finn Arne2518000
185.Gautestad, Leif Sigvard250000
186.Søderstrøm, Per250000
187.Tvedt, Tom2426030
188.Haugseng, Rune23411200
189.Gulliksen, Kevin Maagerø2329100
190.Aase, Jan2316040
191.Løkkebø, Steffen Berg2247300
192.Iversen, Knut-Arne2227060
193.Narvestad, Jon2168000
194.Hegna, Hans Harald2136000
195.Pettersen, Thomas2131000
196.Sandsten, Bjørn Erik2126000
197.Sveen, Knut2020020
198.Kvannli, Roger20180100
199.Kristiansen, Frode John2011100
200.Norman, Nils1820000
201.Sand, Svein1819000
202.Blonz, Alexander1733110
203.Storkås, Svein Ivar1721000
204.Larsen, Ståle Brekke1718060
205.Urdal, Knut Jr.1713000
206.Madsen, Harald170000
207.Hovde, Jonny1621000
208.Yssen, Roy1538000
209.Andersen, Tor Bjørn1438010
210.Michelsen, Morten1418010
211.Marki, Rune Andre1417140
212.Johnsen, Harald149250
213.Braathen, Per146000
214.Tonning, Bård Kristian142010
215.Sagosen, Erlend140000
216.Gruben, Stein140000
217.Hoff-Olsen, Thor140000
218.Søndenå, Magnus1330210
219.Flatla, Jan1325000
220.Hagby, Petter1322010
221.Aas, Steinar1314000
222.Tønnesen, Stian Hauge1310000
223.Gjesdal, Vidar1310000
224.Sæther, Jim137010
225.Nabseth, Jan Cato132000
226.Dahl, Halvor130000
227.Myrdam, Pål1222020
228.Tresse, John1220000
229.Hagen, Agnar1214000
230.Hegnar, Trygve121000
231.Gerø, Arvid1118020
232.Nordhagen, Bård Kinn1117220
233.Gurrich, Stig1115320
234.Slettan, Svein1112000
235.Nielsen, Odd1112000
236.Fredriksen, Magnus119000
237.Brevik, Stian118010
238.Vindheim, Tor118050
239.Lundquist, Pål Vidar118030
240.Putans, Ronald116200
241.Høilund, Terje115000
242.Tovås, Henrik Ruud110000
243.Nordli, Endre110000
244.Lien, Hans1023000
245.Yven, Henning1016010
246.Vildalen, Hermann Gabriel Ranneberg109010
247.Lonar, Hans Gunnar105040
248.Jomaas, Geir104020
249.Lynes, Brynjulf101000
250.Hauge, Henning922010
251.Risum, Ola96000
252.Eriksen, Arne93000
253.Balstad, Lasse93030
254.Roaldkvam, Arne90000
255.Hansen, Simen90000
256.Randby, Bjørn816000
257.Larsen, Jørn Bruno815010
258.Launes, Jan Didrik87280
259.Eriksen, Inge Aas85020
260.Riegel, Henning85010
261.Strømberg, Simen85040
262.Tønnessen, Terje85010
263.Dyrdal, Audun84200
264.Hagen, Kjetil83030
265.Dahl, Kåre Odd83000
266.Haukedal, Tor83000
267.Nergaard, Morten80000
268.Westgaard, Henrik716000
269.Wagtskjold, Robert78000
270.Eriksen, Stein76000
271.Bratteli, Øystein76030
272.Falch, Ivar75000
273.Betten, Arve74020
274.Gulbrandsen, Paul74000
275.Veierød, Einar73000
276.Aas, Jan Petter73000
277.Aase, Ketil73000
278.Sæverås, Kristian71000
279.Holm, Mathias Kolstad70000
280.Johansen, Kjell70000
281.Andersen, Jon70000
282.Pedersen, Brede Olav70000
283.Starberg, Tom613010
284.Johannesen, Kyrre Vegard612261
285.Hakaj, Besard67140
286.Kleven, Kjell66000
287.Pettersen, Svend Magnus66220
288.Andersen, Marius Hovde65000
289.Hals, Brynjar Herman65000
290.Nilsen, Stig-Tore Moen64010
291.Engum, Ingar61000
292.Skog, Kjell Inge60050
293.Carlsen, Knut Gudmund57020
294.Gjerde, Joar57010
295.Beldo, Tore Bjørn56000
296.Magnell, Stein56000
297.Ljostveit, Per54000
298.Eriksen, Bjørn Vidar54030
299.Moen, David Kristoffer Kleven53110
300.Hippe, Bjørn53000
301.Anderson, Morten53000
302.Torstensen, Odd Inge53440
303.Lundeberg, Olav52020
304.Frisch, Jo Børre51000
305.Bergstrand, Gunnar50000
306.Strømsnes, Svein50000
307.Jansen, Tom50000
308.Holand, Espen46220
309.Gjeitrem, Andreas46110
310.Riiser, Jonny46000
311.Jacobsen, Svein Ove44110
312.Hammer, Vidar44000
313.Bauer, Runar43000
314.Olrud, Jon43000
315.Green, Knut43000
316.Muffetangen, Arve43000
317.Tobiassen, Bård Egil43210
318.Aar, William Otto42010
319.Hammer, Ståle Viggo41000
320.Hauge, Nicolay41000
321.Gulliksen, John41000
322.Nilsen, Jan Arvid B.40000
323.Egeland, Erlend Johannessen40100
324.Haraldsen, Gunnar40000
325.Haugstvedt, Terje40000
326.Sandboe, Torgeir40000
327.Witzøe, Per-Jan40000
328.Marken, Sverre37000
329.Hjort, Odd36000
330.Johnsen, Knut Martin36000
331.Køgel, Finn34000
332.Gran, Asle34000
333.Kroll, Bjørn33000
334.Krogsæther, Erik33000
335.Andersen, Leif33010
336.Fjelde, Thorleif33000
337.Strand, Vegard Svang33000
338.Nilsen, Henrik Grøneng32000
339.Kongstein, Fred32000
340.Johansen, Bjørn32000
341.Dobloug, Anders31000
342.Giltvedt, Anders31000
343.Rafoss, Erik31000
344.Andersen, Jan31000
345.Gundersen, Ivar30000
346.Klein, Hugo30000
347.Schrader, Erik Frode30000
348.Huseby, Hans30000
349.Bielenberg, Henrik30000
350.Bødtker, Henning30000
351.Kristiansen, Bård Christian30000
352.Pedersen, Eirik Heia30000
353.Dyve, Fredrik27000
354.Sjurseth, Geir Harald26000
355.Luckmann, Nikolay26000
356.Berge, Christian Ekstrøm25110
357.Kristensen, Vidar Kongestøl25000
358.Ofstad, Eirik Hugaas23100
359.Westby, Alexander Ørjevik23000
360.Odden, Gunnar23000
361.Lie, Lasse23000
362.Johansen, Knut23000
363.Karlsen, Kristoffer22240
364.Knutzen, Kjell22000
365.Hanssen, Espen22020
366.Jøndal, Arild22000
367.Larsen, Einar Bruno22000
368.Aspestrand, Ståle B.22000
369.Ekeberg, Rolf22000
370.Pettersen, Simen Holand21000
371.Jokstad, Sverre21010
372.Tinnes, Tore21000
373.Røe, Anders21010
374.Østevik, Alexander21010
375.Kvithammer, Arne21010
376.Børgesen, Arne21000
377.Augestad, Erik21000
378.Kristoffersen, Knut21000
379.Pedersen, Morten21000
380.Gudmestad, Odd Tore20000
381.Nordberg, Lars20000
382.Augensen, Håvard20110
383.Tho, Erling20000
384.Osther, Fredrik20000
385.Sørensen, Frank20000
386.Wivestad, Harald20000
387.Larsen, Atle20000
388.Eriksen, Bjarne20000
389.Bilov-Olsen, Trym20020
390.Tjemsland, Trond20000
391.Nybraathen, Åsmund20000
392.Gabrielsen, Stian20000
393.Larsson, Thomas20000
394.Mathisen, Roger20000
395.Thoresen, Roald20000
396.Trollerud, Jarl Andre15000
397.Holand, Torstein13010
398.Litschi, Svein12010
399.Ofstad, Dag Ryen12000
400.Hall, Finn12000
401.Knutsen, Henning11000
402.Johnsen, Arne11000
403.Jørgensen, Anders11000
404.Rosland, Jan Tore11000
405.Førland, Lars11000
406.Brustad, Knut11000
407.Lundgreen, Trond11000
408.Andersson, Øivind11100
409.Carlsen, Roald11000
410.Jensen, Pål Oldrup10000
411.Sødal, Olav Asbjørn10000
412.Heldahl, Olav10000
413.Foss, Per10000
414.Kristensen, Ove Gurrich10000
415.Arnesen, Knut10000
416.Hagen, Kjell Ove10000
417.Rismark, Lars Eggen10000
418.Ufs, Kåre10000
419.Berentsen, Jarl10000
420.Rasmussen, Ivar10000
421.Osther, Kenneth10000
422.Olsen, John10000
423.Steffensen, Johan L10000
424.Magelsen, Jess10000
425.Langeland, Jørn10000
426.Sandmæl, Andreas10000
427.Wiik, Arild10000
428.Andersen, Erik10000
429.Riegel, Bjørn10000
430.Sæthren, Gunnar10000
431.Sandven, Fabian10000
432.Johansen, Espen Bård10000
433.Nilsen, Erik10000