Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
2.Lunde, Katrine2993020
3.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
4.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
5.Sundal, Heidi26973159853
6.Larsen, Tonje26456761576
7.Skotvoll, Annette2502000
8.Ryen, Karin24454633440
9.Haltvik, Trine241834971183
10.Herrem, Camilla23763017250
11.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
12.Sagstuen, Tonje21759345642
13.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
14.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
15.Løke, Heidi20576051652
16.Johansen, Kari Mette2034931190
17.Hegh, Hanne20236160750
18.Grini, Kjersti201100349531
19.Frafjord, Marit Malm19740673563
20.Sulland, Linn Jørum19357926220
21.Buchholdt, Sissel18641513300
22.Hogness, Hanne18637828320
23.Nøstvold, Tonje18340819160
24.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
25.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
26.Oftedal, Stine Bredal17744118130
27.Tjugum, Heidi1750110
28.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
29.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
30.Leganger, Cecilie1621010
31.Steen, Ingrid16158835380
32.Johansen, Britt15614033731
33.Davidsen, Mette14825622300
34.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
35.Eliasson, Marte14517922280
36.Alstad, Ida14331043370
37.Ihle, Kristin Midthun14330614211
38.Andersen, Bjørg143216000
39.Breivik, Marit1372866160
40.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte13625015310
41.Solberg, Silje Margaretha1351010
42.Hårsaker, Vigdis13333714151
43.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
44.Kristiansen, Veronica Egebakken13043844340
45.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
46.Bjørk, Liv1260000
47.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
48.Jensen, Linn Siri1220000
49.Mørk, Nora11756615150
50.Kurtovic, Amanda115285690
51.Dahle, Mona11415118230
52.Smedsgård, Turid1130010
53.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
54.Seland, Siri Eftedal11025827431
55.Aune, Kari Solem11021429300
56.Tuven, Janne10826820140
57.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
58.Berg, Anne105195390
59.Andersen, Kjerstin1040000
60.Bech, Astri Knudsen10369000
61.Snorroeggen, Gøril10222424220
62.Rokne, Marianne10129426270
63.Nyberg, Katja9932130421
64.Johansen, Anette Hovind9923125280
65.Sandve, Monica942458180
66.Sannes, Tove Liberg93188050
67.Arntzen, Emilie Hegh931437170
68.Aagaard, Kari9254030
69.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
70.Strøm, Ingunn911975160
71.Nilsen, Jeanette912010
72.Hausmann, Sahra901939100
73.Fladset, Karen86251000
74.Blanco, Isabel8616527411
75.Halvorsen, Sigrid84106000
76.Singstad, Karin Irene833319351
77.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
78.Pedersen, Terese820000
79.Sættem, Birgitte8116523300
80.Høsøien, Astrid Skei8129000
81.Nygård, Åse76966100
82.Jenssen, Anne Petra76600140
83.Ingstad, Vilde Mortensen745613150
84.Hundvin, Mia Therese72174840
85.Skogrand, Stine7211420150
86.Anisdahl, Unni7258000
87.Tveter, Inger-Johanne6741000
88.Moldestad, Kristine656416160
89.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
90.Taalesen, Anne Migliosi627015120
91.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
92.Bleivik, Sissel61425100
93.Tønnesen, Grethe6039000
94.Willassen, Eldbjørg600000
95.Hammerseng-Edin, Anja59143690
96.Tomac, Marta59599120
97.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
98.Tvedt, Jorunn5634000
99.Winter, Anne Aanestad5563000
100.Storberg, Lille5547000
101.Sannes, Turid54122000
102.Høsøien, Hjørdis5421000
103.Keul, Siri540000
104.Dale, Kari Brattset5310819110
105.Riegelhuth, Betina5352480
106.Wibe, Pernille B.533415220
107.Jørum, Guri510010
108.Jacobsen, Marit Røsberg5093541
109.Stange, Tine507111130
110.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
111.Gustad, Randi505311150
112.Wensberg, Anne Wenche5015000
113.Aune, Malin4985320
114.Nord, Berit Digre4625240
115.Albertsen, Tine Rustad4352660
116.Hannestad, Susanne4347050
117.Sellæg, Wenche Frogn420000
118.Beck, Kjersti420000
119.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
120.Jakobsen, Maja4037110
121.Løge, Henriette Henriksen3826591
122.Bekkelund, Else Karin3649440
123.Smedsgaard, Susanne Faye368000
124.Berg, Annemor361000
125.Waade, Silje Katrine3542780
126.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
127.Gunnarson, Reidun3538210
128.Guntvedt, Tove3531000
129.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
130.Evjenth, Grete Werner350000
131.Eide, Kristin3438450
132.Lekang, Anne-Brit343712161
133.Næss, Karoline34134111
134.Hilmersen, Anne344000
135.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
136.Johansen, Berit Moen3310000
137.Skjesol, Magnhild330000
138.Gossé, Linn3270000
139.Taring, Tone Anita32540180
140.Birkrem, Unni320000
141.Smeby, Mona310000
142.Solberg, Brit3053720
143.Nordbø, Ellen Øygarden300000
144.Gabrielsen, Monica Vik2946340
145.Ringkilen, Mona2935030
146.Mitchell, Ellen2827531
147.Sponberg, Svanhild284000
148.Muhrer, Lisabeth2727000
149.Fauske, Helene Gigstad2616040
150.Kluge, Tone Merete260000
151.Stordahl, Liv Strand252000
152.Thøring, Sigrid Trøite250000
153.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
154.Johnsen, Vibeke240000
155.Seglem, Siri23311170
156.Larssen, Lise Morsund2328130
157.Sando, Emily Stang230000
158.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
159.Birkrem, Åse2234010
160.Vikebø, Hege Christin2219360
161.Sætre, May-Britt2215020
162.Brandvik, Elin220000
163.Andersson, Vivian2111000
164.Grua, Beate Jonassen2032230
165.Urne, Renate2015350
166.Witt, Siggen200000
167.Husby, Randi200000
168.Haugerud, Berit Yssen200000
169.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
170.Engebretsen, Cecilie L.1916250
171.Ekset, Gunn196110
172.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
173.Hynne, Berit1849110
174.Mørk, Thea1835000
175.Snorroeggen, Marte1820270
176.Woxvold, Else180000
177.Bolset, Silje Elin1617310
178.Hansen, Berit1611030
179.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
180.Fulland, Kari Skarstad162000
181.Bakkerud, Ingvild1528210
182.Albert, Gerd-Elin1525000
183.Nesse, Vibeke1517170
184.Christensen, Emilie153110
185.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
186.Østbø, Hilde150000
187.Sæbøe, Siv Heim1419160
188.Steffensen, Elisabeth1414050
189.Overvik, Hilde147130
190.Solås, Kjerstin Boge144040
191.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
192.Hollås, Liv Skjetnemark140000
193.Aune, Dagrun140000
194.Schmidt, Aslaug140000
195.Håfjeld, Turid140000
196.Reistad, Henny Ella1330020
197.Halen, Hanne1324030
198.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
199.Svestad, Inga Berit1315200
200.Carstens, Camilla1312260
201.Røneid, Hilde1311000
202.Flo, Liv131000
203.Saastad, Borgny Oddrun130000
204.Olsen, Bjørg130000
205.Jevanord, Elisabeth130000
206.Høgdahl, Moa1221120
207.Henriksen, Kari-Anne1217020
208.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
209.Svellet, Siri Thomassen123100
210.Nilsen, Laila Schou121000
211.Iversen, Eli120000
212.Kruke, Bjørg Leira120000
213.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
214.Segtnan, Randi120000
215.Volden, Cathrine1114510
216.Mordal, Charlotte1113100
217.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
218.Tveter, Annette118320
219.Monshaugen, Hanne Skogum112000
220.Opsann, Anne Marie110000
221.Ødegård, Ingrid110000
222.Bekk, Oddny110000
223.Knudsen, Kari Helene1011200
224.Seigerud, Toril109000
225.Furutangvik, Liv106000
226.Krogsrud, Anne Mari106000
227.Lundby, Torild103000
228.Løseth, Tonje103110
229.Hall, Susann Iren103310
230.Strand, Grete102000
231.Follo, Gro100000
232.Moseby, Anne-Karin100000
233.Thorstensen, Reidun100000
234.Fallingen, Eli910100
235.Myrdal, Beathe98010
236.Myhre, Rita97320
237.Mathisen, Connie95230
238.Yttereng, Hanna95410
239.Gundersen, Gerd90000
240.Nagvik, Anne Kise90000
241.Aamodt, Liv Margrethe90000
242.Villabø, Maren Birte811040
243.Syversen, Vibeke87120
244.Braarvig, Liv Tone84000
245.Schjerven, Kari83040
246.Granum, Tove81060
247.Michalsen, Tove Margreth80000
248.Kvakkestad, Randi80000
249.Tørrisvold, Solfrid80000
250.Torgersen, Jorun S.80000
251.Karlsen, Liv Reidun80000
252.Ahlberg, Birgith80000
253.Pettersson, Hege Anett80000
254.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
255.Nordal, Kate Mogseth77000
256.Suvdal, Anne Kjersti76000
257.Tomteberget, Bente75000
258.Fossum, Grete73000
259.Iversen, Torill71000
260.Johansen, Vilde Ingeborg70010
261.Knarvik, Åse70000
262.Stensby, Gunvor70000
263.Bræin, Helga70000
264.Pedersen, Andrea Austmo70000
265.Sjøman, Marit70000
266.Andersen, Lene610110
267.Kristiansen, Jeanett610000
268.Bråthe, Torhild65000
269.Dobloug, Jorun Beate63110
270.Nørstebø, Kristin63010
271.Iversen, Iren62120
272.Norøy, Inger Sundal60000
273.Hultgren, Turid60000
274.Heian, Åse60000
275.Snoen, Solveig60000
276.Løke, Lise514000
277.Gundersen, Maren59120
278.Enkerud, Tonje56000
279.Eriksen, Randi M.54010
280.Romulslie, Mari51100
281.Andersen, Liv50000
282.Borgersen, Ingjerd50000
283.Olafsen, Kristin Nysveen50000
284.Dahm, Kristin Thuve50000
285.Langseth, Siri50000
286.Evensen, Valgerd50000
287.Engstrøm, Gro45010
288.Aamodt, Silje Marlin44000
289.Magnussen, Christin43000
290.Solberg, Camilla43010
291.Obaidli, Anniken42000
292.Gyve, Vibeke Cook42010
293.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
294.Kruke, Signe Salberg40000
295.Thorsen, Reidun40000
296.Haug, Anne40000
297.Berge, Bjørg40000
298.Homme, Christine40120
299.Evjen, Elisabeth40000
300.Aasen, Grethe40000
301.Rosenvinge, Gullet40000
302.Børseth, Kristin40000
303.Rønning, Kari40000
304.Bjerke, Tina312100
305.Jonassen, Hilde Stavran38020
306.Lind, Tale35000
307.Breistøl, Kristine34010
308.Ommundsen, Mette34100
309.Florholmen, Marthe33020
310.Haakestad, Cathrine32000
311.Brustuen, Ane Rønning32000
312.Myklebust, Brigitte31000
313.Moen, Gunn31000
314.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
315.Tønnesen, Lene31010
316.Holta, Malin30000
317.Sundsbak, Marianne30000
318.Hansen, Kari Skancke30000
319.Engebretsen, Jeanette30000
320.Hestad, Johanne Jerven30000
321.Christoffersen, Gro30000
322.Hansen, Grete Smith30000
323.Hobber, Else30000
324.Andersen, Bjørg30000
325.Wølner, Tone30000
326.Liden, Stine30000
327.Hall, Ruth30000
328.Nordli, Vibeke30000
329.Romsås, Tove30000
330.Einarson, Heidi28100
331.Sundmoen, Kamilla25000
332.Venn, Kristin25000
333.Sognnæs, Henriette23000
334.Grymyr, Jøran Lien22000
335.Flaatnes, Heidi22010
336.Oftedal, Hanna Bredal21000
337.Berre, Elise21000
338.Stang, Alette21000
339.Lyssand, Anne21010
340.Birkeland, Ingunn21010
341.Lindby, Marianne21000
342.Nilsen, Line Hoff21000
343.Ekstrøm, Tove21000
344.Lerstad, Tonje Haug20000
345.Hannevik, Tonje Nanette20000
346.Hoelstad, Åse20000
347.Andersen, Wenche Steen20000
348.Fredrichsen, Rigmor20000
349.Aasarød, Randi20000
350.Kjesbu, Randi20000
351.Knutsen, Therese20010
352.Hylleseth, Sølvi20100
353.Svendsen, Lill-Karin20010
354.Knudsen, Lisbeth20000
355.Lund, Mai Helen20000
356.Nygren, Marianne Helene Muri20000
357.Myhr, Marit20000
358.Walle, Margot20000
359.Hollekim, Ingjerd20000
360.Ørbeck, Inger Johanne20000
361.Nærland, Alfhild20000
362.Berg, Aud20000
363.Skovli, Berit20000
364.Christiansen, Camilla20000
365.Leine, Brit Marit20000
366.Tangen, Edith20000
367.Nestaker, Guro20000
368.Rundbråten, Guro20000
369.Kristiansen, Gro20000
370.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
371.Nyheim, Torill12000
372.Lorentsen, Gina11010
373.Andenæs, June11100
374.Skjelstad Aaberge, Monica11000
375.Ruud-Johansen, Mette10000
376.Elton, Mary10000
377.Sannes, Marit Helen10000
378.Solem, Lise Kristiansen10000
379.Gundersen, Liv Grønn10000
380.Gundersen, Lillemor10000
381.Johnsen, Jorunn10000
382.Holgersen, Jeanette Haga10000
383.Græsholt, Jenny Osnes10010
384.Danielsen, Inger Synnøve10000
385.Helsingeng, Kari10000
386.Johnsen, Kari10000
387.Solli, Elsa10000
388.Engh, Else10010
389.Andersen, Bjørg Steen10000
390.Moe, Borgny10000
391.Wiise, Berit10000
392.Halvorsen, Berit10000
393.Karlsen, Berit10000
394.Risberg, Bjørg10000
395.Rønnestad, Aud10000
396.Arnesen, Aud10000
397.Strand, Bente10000
398.Hasanic, Alma10000
399.Haugstvedt, Anne10100
400.Bekkevold, Tove10000
401.Roland, Tordis10000
402.Krogstad, Sonja10000
403.Billington, Sonja Elisabeth10000
404.Iversen, Solveig10000
405.Paulsen, Siv10000
406.Skei, Signe Krogstad10000