Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
2.Lunde, Katrine2993020
3.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
4.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
5.Sundal, Heidi26973159853
6.Larsen, Tonje26456761576
7.Skotvoll, Annette2502000
8.Herrem, Camilla24766417280
9.Ryen, Karin24454633440
10.Haltvik, Trine241834971183
11.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
12.Sagstuen, Tonje21759345642
13.Løke, Heidi21578951672
14.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
15.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
16.Johansen, Kari Mette2034931190
17.Hegh, Hanne20236160750
18.Grini, Kjersti201100349531
19.Frafjord, Marit Malm19740673563
20.Sulland, Linn Jørum19357926220
21.Oftedal, Stine Bredal18749219130
22.Buchholdt, Sissel18641513300
23.Hogness, Hanne18637828320
24.Nøstvold, Tonje18340819160
25.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
26.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
27.Tjugum, Heidi1750110
28.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
29.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
30.Leganger, Cecilie1621010
31.Steen, Ingrid16158835380
32.Johansen, Britt15614033731
33.Davidsen, Mette14825622300
34.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte14626715320
35.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
36.Eliasson, Marte14517922280
37.Solberg, Silje Margaretha1451030
38.Alstad, Ida14331043370
39.Ihle, Kristin Midthun14330614211
40.Andersen, Bjørg143216000
41.Breivik, Marit1372866160
42.Hårsaker, Vigdis13333714151
43.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
44.Kristiansen, Veronica Egebakken13043844340
45.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
46.Bjørk, Liv1260000
47.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
48.Jensen, Linn Siri1220000
49.Mørk, Nora11756615150
50.Kurtovic, Amanda115285690
51.Dahle, Mona11415118230
52.Smedsgård, Turid1130010
53.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
54.Seland, Siri Eftedal11025827431
55.Aune, Kari Solem11021429300
56.Tuven, Janne10826820140
57.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
58.Berg, Anne105195390
59.Andersen, Kjerstin1040000
60.Arntzen, Emilie Hegh1031818210
61.Bech, Astri Knudsen10369000
62.Snorroeggen, Gøril10222424220
63.Rokne, Marianne10129426270
64.Nyberg, Katja9932130421
65.Johansen, Anette Hovind9923125280
66.Sandve, Monica942458180
67.Sannes, Tove Liberg93188050
68.Aagaard, Kari9254030
69.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
70.Strøm, Ingunn911975160
71.Nilsen, Jeanette912010
72.Hausmann, Sahra901939100
73.Fladset, Karen86251000
74.Blanco, Isabel8616527411
75.Halvorsen, Sigrid84106000
76.Singstad, Karin Irene833319351
77.Skogrand, Stine8213023170
78.Pedersen, Terese820000
79.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
80.Sættem, Birgitte8116523300
81.Høsøien, Astrid Skei8129000
82.Nygård, Åse76966100
83.Jenssen, Anne Petra76600140
84.Ingstad, Vilde Mortensen745613150
85.Hundvin, Mia Therese72174840
86.Anisdahl, Unni7258000
87.Tomac, Marta69719140
88.Tveter, Inger-Johanne6741000
89.Moldestad, Kristine656416160
90.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
91.Dale, Kari Brattset6313820150
92.Taalesen, Anne Migliosi627015120
93.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
94.Bleivik, Sissel61425100
95.Jacobsen, Marit Røsberg60115561
96.Tønnesen, Grethe6039000
97.Willassen, Eldbjørg600000
98.Hammerseng-Edin, Anja59143690
99.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
100.Aune, Malin58109520
101.Tvedt, Jorunn5634000
102.Winter, Anne Aanestad5563000
103.Storberg, Lille5547000
104.Sannes, Turid54122000
105.Høsøien, Hjørdis5421000
106.Keul, Siri540000
107.Riegelhuth, Betina5352480
108.Wibe, Pernille B.533415220
109.Jørum, Guri510010
110.Stange, Tine507111130
111.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
112.Gustad, Randi505311150
113.Wensberg, Anne Wenche5015000
114.Nord, Berit Digre4625240
115.Waade, Silje Katrine45578120
116.Albertsen, Tine Rustad4352660
117.Hannestad, Susanne4347050
118.Sellæg, Wenche Frogn420000
119.Beck, Kjersti420000
120.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
121.Jakobsen, Maja4037110
122.Løge, Henriette Henriksen3826591
123.Bekkelund, Else Karin3649440
124.Smedsgaard, Susanne Faye368000
125.Berg, Annemor361000
126.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
127.Gunnarson, Reidun3538210
128.Guntvedt, Tove3531000
129.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
130.Evjenth, Grete Werner350000
131.Eide, Kristin3438450
132.Lekang, Anne-Brit343712161
133.Næss, Karoline34134111
134.Hilmersen, Anne344000
135.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
136.Fauske, Helene Gigstad3317040
137.Johansen, Berit Moen3310000
138.Skjesol, Magnhild330000
139.Gossé, Linn3270000
140.Taring, Tone Anita32540180
141.Birkrem, Unni320000
142.Smeby, Mona310000
143.Solberg, Brit3053720
144.Nordbø, Ellen Øygarden300000
145.Gabrielsen, Monica Vik2946340
146.Ringkilen, Mona2935030
147.Mitchell, Ellen2827531
148.Sponberg, Svanhild284000
149.Muhrer, Lisabeth2727000
150.Kluge, Tone Merete260000
151.Bakkerud, Ingvild2542320
152.Stordahl, Liv Strand252000
153.Thøring, Sigrid Trøite250000
154.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
155.Johnsen, Vibeke240000
156.Seglem, Siri23311170
157.Larssen, Lise Morsund2328130
158.Sando, Emily Stang230000
159.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
160.Birkrem, Åse2234010
161.Høgdahl, Moa2225140
162.Vikebø, Hege Christin2219360
163.Sætre, May-Britt2215020
164.Brandvik, Elin220000
165.Andersson, Vivian2111000
166.Grua, Beate Jonassen2032230
167.Urne, Renate2015350
168.Witt, Siggen200000
169.Husby, Randi200000
170.Haugerud, Berit Yssen200000
171.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
172.Engebretsen, Cecilie L.1916250
173.Ekset, Gunn196110
174.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
175.Hynne, Berit1849110
176.Mørk, Thea1835000
177.Snorroeggen, Marte1820270
178.Woxvold, Else180000
179.Pedersen, Andrea Austmo170000
180.Bolset, Silje Elin1617310
181.Hansen, Berit1611030
182.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
183.Fulland, Kari Skarstad162000
184.Albert, Gerd-Elin1525000
185.Nesse, Vibeke1517170
186.Christensen, Emilie153110
187.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
188.Østbø, Hilde150000
189.Sæbøe, Siv Heim1419160
190.Steffensen, Elisabeth1414050
191.Overvik, Hilde147130
192.Solås, Kjerstin Boge144040
193.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
194.Hollås, Liv Skjetnemark140000
195.Aune, Dagrun140000
196.Schmidt, Aslaug140000
197.Håfjeld, Turid140000
198.Reistad, Henny Ella1330020
199.Halen, Hanne1324030
200.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
201.Svestad, Inga Berit1315200
202.Carstens, Camilla1312260
203.Røneid, Hilde1311000
204.Flo, Liv131000
205.Saastad, Borgny Oddrun130000
206.Olsen, Bjørg130000
207.Jevanord, Elisabeth130000
208.Henriksen, Kari-Anne1217020
209.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
210.Svellet, Siri Thomassen123100
211.Nilsen, Laila Schou121000
212.Iversen, Eli120000
213.Kruke, Bjørg Leira120000
214.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
215.Segtnan, Randi120000
216.Volden, Cathrine1114510
217.Mordal, Charlotte1113100
218.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
219.Tveter, Annette118320
220.Monshaugen, Hanne Skogum112000
221.Opsann, Anne Marie110000
222.Ødegård, Ingrid110000
223.Bekk, Oddny110000
224.Knudsen, Kari Helene1011200
225.Seigerud, Toril109000
226.Furutangvik, Liv106000
227.Krogsrud, Anne Mari106000
228.Lundby, Torild103000
229.Løseth, Tonje103110
230.Hall, Susann Iren103310
231.Strand, Grete102000
232.Follo, Gro100000
233.Moseby, Anne-Karin100000
234.Thorstensen, Reidun100000
235.Fallingen, Eli910100
236.Myrdal, Beathe98010
237.Myhre, Rita97320
238.Mathisen, Connie95230
239.Yttereng, Hanna95410
240.Gundersen, Gerd90000
241.Nagvik, Anne Kise90000
242.Aamodt, Liv Margrethe90000
243.Villabø, Maren Birte811040
244.Syversen, Vibeke87120
245.Braarvig, Liv Tone84000
246.Schjerven, Kari83040
247.Granum, Tove81060
248.Michalsen, Tove Margreth80000
249.Kvakkestad, Randi80000
250.Tørrisvold, Solfrid80000
251.Torgersen, Jorun S.80000
252.Karlsen, Liv Reidun80000
253.Ahlberg, Birgith80000
254.Pettersson, Hege Anett80000
255.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
256.Nordal, Kate Mogseth77000
257.Suvdal, Anne Kjersti76000
258.Tomteberget, Bente75000
259.Fossum, Grete73000
260.Iversen, Torill71000
261.Johansen, Vilde Ingeborg70010
262.Knarvik, Åse70000
263.Stensby, Gunvor70000
264.Bræin, Helga70000
265.Sjøman, Marit70000
266.Andersen, Lene610110
267.Kristiansen, Jeanett610000
268.Breistøl, Kristine66010
269.Bråthe, Torhild65000
270.Nørstebø, Kristin63010
271.Dobloug, Jorun Beate63110
272.Iversen, Iren62120
273.Norøy, Inger Sundal60000
274.Hultgren, Turid60000
275.Heian, Åse60000
276.Snoen, Solveig60000
277.Løke, Lise514000
278.Gundersen, Maren59120
279.Enkerud, Tonje56000
280.Eriksen, Randi M.54010
281.Romulslie, Mari51100
282.Andersen, Liv50000
283.Borgersen, Ingjerd50000
284.Olafsen, Kristin Nysveen50000
285.Dahm, Kristin Thuve50000
286.Langseth, Siri50000
287.Evensen, Valgerd50000
288.Engstrøm, Gro45010
289.Aamodt, Silje Marlin44000
290.Magnussen, Christin43000
291.Solberg, Camilla43010
292.Obaidli, Anniken42000
293.Gyve, Vibeke Cook42010
294.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
295.Kruke, Signe Salberg40000
296.Thorsen, Reidun40000
297.Haug, Anne40000
298.Berge, Bjørg40000
299.Homme, Christine40120
300.Evjen, Elisabeth40000
301.Aasen, Grethe40000
302.Rosenvinge, Gullet40000
303.Børseth, Kristin40000
304.Rønning, Kari40000
305.Bjerke, Tina312100
306.Jonassen, Hilde Stavran38020
307.Lind, Tale35000
308.Ommundsen, Mette34100
309.Florholmen, Marthe33020
310.Haakestad, Cathrine32000
311.Brustuen, Ane Rønning32000
312.Myklebust, Brigitte31000
313.Moen, Gunn31000
314.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
315.Tønnesen, Lene31010
316.Holta, Malin30000
317.Sundsbak, Marianne30000
318.Engebretsen, Jeanette30000
319.Hestad, Johanne Jerven30000
320.Hansen, Kari Skancke30000
321.Christoffersen, Gro30000
322.Hansen, Grete Smith30000
323.Hobber, Else30000
324.Andersen, Bjørg30000
325.Wølner, Tone30000
326.Liden, Stine30000
327.Hall, Ruth30000
328.Nordli, Vibeke30000
329.Romsås, Tove30000
330.Einarson, Heidi28100
331.Sundmoen, Kamilla25000
332.Venn, Kristin25000
333.Sognnæs, Henriette23000
334.Grymyr, Jøran Lien22000
335.Flaatnes, Heidi22010
336.Oftedal, Hanna Bredal21000
337.Berre, Elise21000
338.Stang, Alette21000
339.Lyssand, Anne21010
340.Birkeland, Ingunn21010
341.Lindby, Marianne21000
342.Nilsen, Line Hoff21000
343.Ekstrøm, Tove21000
344.Lerstad, Tonje Haug20000
345.Hannevik, Tonje Nanette20000
346.Hoelstad, Åse20000
347.Andersen, Wenche Steen20000
348.Fredrichsen, Rigmor20000
349.Aasarød, Randi20000
350.Kjesbu, Randi20000
351.Knutsen, Therese20010
352.Hylleseth, Sølvi20100
353.Svendsen, Lill-Karin20010
354.Knudsen, Lisbeth20000
355.Lund, Mai Helen20000
356.Nygren, Marianne Helene Muri20000
357.Myhr, Marit20000
358.Walle, Margot20000
359.Hollekim, Ingjerd20000
360.Ørbeck, Inger Johanne20000
361.Nærland, Alfhild20000
362.Berg, Aud20000
363.Skovli, Berit20000
364.Christiansen, Camilla20000
365.Leine, Brit Marit20000
366.Tangen, Edith20000
367.Nestaker, Guro20000
368.Rundbråten, Guro20000
369.Kristiansen, Gro20000
370.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
371.Nyheim, Torill12000
372.Lorentsen, Gina11010
373.Andenæs, June11100
374.Skjelstad Aaberge, Monica11000
375.Ruud-Johansen, Mette10000
376.Elton, Mary10000
377.Sannes, Marit Helen10000
378.Solem, Lise Kristiansen10000
379.Gundersen, Liv Grønn10000
380.Gundersen, Lillemor10000
381.Johnsen, Jorunn10000
382.Holgersen, Jeanette Haga10000
383.Græsholt, Jenny Osnes10010
384.Danielsen, Inger Synnøve10000
385.Helsingeng, Kari10000
386.Johnsen, Kari10000
387.Solli, Elsa10000
388.Engh, Else10010
389.Andersen, Bjørg Steen10000
390.Moe, Borgny10000
391.Wiise, Berit10000
392.Halvorsen, Berit10000
393.Karlsen, Berit10000
394.Risberg, Bjørg10000
395.Rønnestad, Aud10000
396.Arnesen, Aud10000
397.Strand, Bente10000
398.Hasanic, Alma10000
399.Haugstvedt, Anne10100
400.Bekkevold, Tove10000
401.Roland, Tordis10000
402.Krogstad, Sonja10000
403.Billington, Sonja Elisabeth10000
404.Iversen, Solveig10000
405.Paulsen, Siv10000
406.Skei, Signe Krogstad10000