Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
2.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
3.Lunde, Katrine2863020
4.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
5.Sundal, Heidi26872759843
6.Larsen, Tonje26456761576
7.Skotvoll, Annette2502000
8.Ryen, Karin24354433440
9.Haltvik, Trine240832971183
10.Roll-Matthiesen, Cathrine23391847562
11.Herrem, Camilla22360016240
12.Sagstuen, Tonje21759345642
13.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
14.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
15.Johansen, Kari Mette2034931190
16.Hegh, Hanne20236160750
17.Grini, Kjersti201100349531
18.Frafjord, Marit Malm19740673563
19.Løke, Heidi19170551582
20.Buchholdt, Sissel18641513300
21.Hogness, Hanne18637828320
22.Sulland, Linn Jørum18354626220
23.Nøstvold, Tonje18340819160
24.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
25.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
26.Tjugum, Heidi1750110
27.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
28.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
29.Leganger, Cecilie1621010
30.Steen, Ingrid16058434380
31.Oftedal, Stine Bredal15938517130
32.Johansen, Britt15614033731
33.Davidsen, Mette14825622300
34.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
35.Eliasson, Marte14517922280
36.Alstad, Ida14331043370
37.Andersen, Bjørg143216000
38.Ihle, Kristin Midthun14230214211
39.Breivik, Marit1372866160
40.Hårsaker, Vigdis13333714151
41.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
42.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
43.Bjørk, Liv1260000
44.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
45.Jensen, Linn Siri1210000
46.Kristiansen, Veronica Egebakken12040241310
47.Solberg, Sanna Charlotte11720912220
48.Solberg, Silje Margaretha1161010
49.Mørk, Nora11456015140
50.Dahle, Mona11415118230
51.Smedsgård, Turid1130010
52.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
53.Kurtovic, Amanda112280690
54.Seland, Siri Eftedal11025827431
55.Aune, Kari Solem11021429300
56.Tuven, Janne10826820140
57.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
58.Berg, Anne105195390
59.Andersen, Kjerstin1040000
60.Bech, Astri Knudsen10369000
61.Snorroeggen, Gøril10222424220
62.Rokne, Marianne10129426270
63.Nyberg, Katja9932130421
64.Johansen, Anette Hovind9923125280
65.Sandve, Monica942458180
66.Sannes, Tove Liberg93188050
67.Aagaard, Kari9254030
68.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
69.Strøm, Ingunn911975160
70.Nilsen, Jeanette912010
71.Hausmann, Sahra901939100
72.Fladset, Karen86251000
73.Blanco, Isabel8616527411
74.Halvorsen, Sigrid84106000
75.Singstad, Karin Irene833319351
76.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
77.Pedersen, Terese820000
78.Sættem, Birgitte8116523300
79.Høsøien, Astrid Skei8129000
80.Nygård, Åse76966100
81.Jenssen, Anne Petra76600140
82.Arntzen, Emilie Hegh74845130
83.Hundvin, Mia Therese72174840
84.Skogrand, Stine7211420150
85.Anisdahl, Unni7258000
86.Tveter, Inger-Johanne6741000
87.Moldestad, Kristine656416160
88.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
89.Taalesen, Anne Migliosi627015120
90.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
91.Bleivik, Sissel61425100
92.Tønnesen, Grethe6039000
93.Willassen, Eldbjørg600000
94.Hammerseng-Edin, Anja59143690
95.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
96.Ingstad, Vilde Mortensen58438120
97.Tvedt, Jorunn5634000
98.Winter, Anne Aanestad5563000
99.Storberg, Lille5547000
100.Sannes, Turid54122000
101.Høsøien, Hjørdis5421000
102.Keul, Siri540000
103.Riegelhuth, Betina5352480
104.Wibe, Pernille B.533415220
105.Jørum, Guri510010
106.Stange, Tine507111130
107.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
108.Gustad, Randi505311150
109.Wensberg, Anne Wenche5015000
110.Nord, Berit Digre4525230
111.Albertsen, Tine Rustad4352660
112.Hannestad, Susanne4347050
113.Sellæg, Wenche Frogn420000
114.Beck, Kjersti420000
115.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
116.Tomac, Marta4042860
117.Jakobsen, Maja4037110
118.Løge, Henriette Henriksen3826591
119.Bekkelund, Else Karin3649440
120.Smedsgaard, Susanne Faye368000
121.Berg, Annemor361000
122.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
123.Gunnarson, Reidun3538210
124.Guntvedt, Tove3531000
125.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
126.Evjenth, Grete Werner350000
127.Brattset, Kari34711150
128.Lekang, Anne-Brit343712161
129.Næss, Karoline34134111
130.Hilmersen, Anne344000
131.Eide, Kristin3336450
132.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
133.Johansen, Berit Moen3310000
134.Skjesol, Magnhild330000
135.Gossé, Linn3270000
136.Taring, Tone Anita32540180
137.Jacobsen, Marit Røsberg3161320
138.Smeby, Mona310000
139.Birkrem, Unni310000
140.Solberg, Brit3053720
141.Aune, Malin3024220
142.Nordbø, Ellen Øygarden300000
143.Gabrielsen, Monica Vik2946340
144.Ringkilen, Mona2935030
145.Mitchell, Ellen2827531
146.Sponberg, Svanhild284000
147.Muhrer, Lisabeth2727000
148.Kluge, Tone Merete260000
149.Stordahl, Liv Strand252000
150.Thøring, Sigrid Trøite250000
151.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
152.Johnsen, Vibeke240000
153.Seglem, Siri23311170
154.Larssen, Lise Morsund2328130
155.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
156.Vikebø, Hege Christin2219360
157.Sætre, May-Britt2215020
158.Brandvik, Elin220000
159.Birkrem, Åse2131010
160.Andersson, Vivian2111000
161.Grua, Beate Jonassen2032230
162.Urne, Renate2015350
163.Fauske, Helene Gigstad2010020
164.Sando, Emily Stang200000
165.Haugerud, Berit Yssen200000
166.Witt, Siggen200000
167.Husby, Randi200000
168.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
169.Waade, Silje Katrine1917660
170.Engebretsen, Cecilie L.1916250
171.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
172.Hynne, Berit1849110
173.Snorroeggen, Marte1820270
174.Ekset, Gunn186110
175.Woxvold, Else180000
176.Bolset, Silje Elin1617310
177.Hansen, Berit1611030
178.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
179.Fulland, Kari Skarstad162000
180.Albert, Gerd-Elin1525000
181.Nesse, Vibeke1517170
182.Christensen, Emilie153110
183.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
184.Østbø, Hilde150000
185.Mørk, Thea1432000
186.Sæbøe, Siv Heim1419160
187.Steffensen, Elisabeth1414050
188.Overvik, Hilde147130
189.Solås, Kjerstin Boge144040
190.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
191.Hollås, Liv Skjetnemark140000
192.Aune, Dagrun140000
193.Schmidt, Aslaug140000
194.Håfjeld, Turid140000
195.Halen, Hanne1324030
196.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
197.Svestad, Inga Berit1315200
198.Carstens, Camilla1312260
199.Røneid, Hilde1311000
200.Flo, Liv131000
201.Saastad, Borgny Oddrun130000
202.Olsen, Bjørg130000
203.Jevanord, Elisabeth130000
204.Henriksen, Kari-Anne1217020
205.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
206.Svellet, Siri Thomassen123100
207.Nilsen, Laila Schou121000
208.Iversen, Eli120000
209.Kruke, Bjørg Leira120000
210.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
211.Segtnan, Randi120000
212.Volden, Cathrine1114510
213.Mordal, Charlotte1113100
214.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
215.Tveter, Annette118320
216.Monshaugen, Hanne Skogum112000
217.Opsann, Anne Marie110000
218.Ødegård, Ingrid110000
219.Bekk, Oddny110000
220.Knudsen, Kari Helene1011200
221.Seigerud, Toril109000
222.Furutangvik, Liv106000
223.Krogsrud, Anne Mari106000
224.Lundby, Torild103000
225.Løseth, Tonje103110
226.Hall, Susann Iren103310
227.Strand, Grete102000
228.Follo, Gro100000
229.Moseby, Anne-Karin100000
230.Thorstensen, Reidun100000
231.Fallingen, Eli910100
232.Myrdal, Beathe98010
233.Myhre, Rita97320
234.Mathisen, Connie95230
235.Yttereng, Hanna95410
236.Gundersen, Gerd90000
237.Nagvik, Anne Kise90000
238.Aamodt, Liv Margrethe90000
239.Villabø, Maren Birte811040
240.Syversen, Vibeke87120
241.Braarvig, Liv Tone84000
242.Schjerven, Kari83040
243.Granum, Tove81060
244.Michalsen, Tove Margreth80000
245.Kvakkestad, Randi80000
246.Tørrisvold, Solfrid80000
247.Torgersen, Jorun S.80000
248.Karlsen, Liv Reidun80000
249.Ahlberg, Birgith80000
250.Pettersson, Hege Anett80000
251.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
252.Nordal, Kate Mogseth77000
253.Suvdal, Anne Kjersti76000
254.Tomteberget, Bente75000
255.Fossum, Grete73000
256.Iversen, Torill71000
257.Knarvik, Åse70000
258.Bræin, Helga70000
259.Stensby, Gunvor70000
260.Sjøman, Marit70000
261.Andersen, Lene610110
262.Kristiansen, Jeanett610000
263.Bakkerud, Ingvild67100
264.Bråthe, Torhild65000
265.Dobloug, Jorun Beate63110
266.Nørstebø, Kristin63010
267.Iversen, Iren62120
268.Norøy, Inger Sundal60000
269.Hultgren, Turid60000
270.Heian, Åse60000
271.Snoen, Solveig60000
272.Løke, Lise514000
273.Gundersen, Maren59120
274.Høgdahl, Moa58000
275.Eriksen, Randi M.54010
276.Romulslie, Mari51100
277.Andersen, Liv50000
278.Borgersen, Ingjerd50000
279.Olafsen, Kristin Nysveen50000
280.Dahm, Kristin Thuve50000
281.Langseth, Siri50000
282.Evensen, Valgerd50000
283.Engstrøm, Gro45010
284.Enkerud, Tonje44000
285.Aamodt, Silje Marlin44000
286.Magnussen, Christin43000
287.Solberg, Camilla43010
288.Obaidli, Anniken42000
289.Gyve, Vibeke Cook42010
290.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
291.Kruke, Signe Salberg40000
292.Thorsen, Reidun40000
293.Haug, Anne40000
294.Berge, Bjørg40000
295.Homme, Christine40120
296.Evjen, Elisabeth40000
297.Aasen, Grethe40000
298.Rosenvinge, Gullet40000
299.Børseth, Kristin40000
300.Rønning, Kari40000
301.Bjerke, Tina312100
302.Jonassen, Hilde Stavran38020
303.Lind, Tale35000
304.Breistøl, Kristine34010
305.Ommundsen, Mette34100
306.Florholmen, Marthe33020
307.Haakestad, Cathrine32000
308.Brustuen, Ane Rønning32000
309.Myklebust, Brigitte31000
310.Moen, Gunn31000
311.Tønnesen, Lene31010
312.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
313.Holta, Malin30000
314.Sundsbak, Marianne30000
315.Engebretsen, Jeanette30000
316.Hestad, Johanne Jerven30000
317.Hansen, Kari Skancke30000
318.Christoffersen, Gro30000
319.Hansen, Grete Smith30000
320.Hobber, Else30000
321.Andersen, Bjørg30000
322.Wølner, Tone30000
323.Liden, Stine30000
324.Hall, Ruth30000
325.Nordli, Vibeke30000
326.Romsås, Tove30000
327.Johansen, Vilde Ingeborg30010
328.Einarson, Heidi28100
329.Sundmoen, Kamilla25000
330.Venn, Kristin25000
331.Sognnæs, Henriette23000
332.Flaatnes, Heidi22010
333.Grymyr, Jøran Lien22000
334.Birkeland, Ingunn21010
335.Lindby, Marianne21000
336.Nilsen, Line Hoff21000
337.Oftedal, Hanna Bredal21000
338.Berre, Elise21000
339.Lyssand, Anne21010
340.Stang, Alette21000
341.Ekstrøm, Tove21000
342.Lerstad, Tonje Haug20000
343.Hannevik, Tonje Nanette20000
344.Andersen, Wenche Steen20000
345.Hoelstad, Åse20000
346.Fredrichsen, Rigmor20000
347.Aasarød, Randi20000
348.Kjesbu, Randi20000
349.Knutsen, Therese20010
350.Hylleseth, Sølvi20100
351.Nærland, Alfhild20000
352.Berg, Aud20000
353.Skovli, Berit20000
354.Leine, Brit Marit20000
355.Christiansen, Camilla20000
356.Tangen, Edith20000
357.Rundbråten, Guro20000
358.Kristiansen, Gro20000
359.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
360.Svendsen, Lill-Karin20010
361.Knudsen, Lisbeth20000
362.Nygren, Marianne Helene Muri20000
363.Myhr, Marit20000
364.Lund, Mai Helen20000
365.Walle, Margot20000
366.Hollekim, Ingjerd20000
367.Ørbeck, Inger Johanne20000
368.Nyheim, Torill12000
369.Andenæs, June11100
370.Skjelstad Aaberge, Monica11000
371.Lorentsen, Gina11010
372.Solli, Elsa10000
373.Engh, Else10010
374.Andersen, Bjørg Steen10000
375.Moe, Borgny10000
376.Risberg, Bjørg10000
377.Wiise, Berit10000
378.Karlsen, Berit10000
379.Halvorsen, Berit10000
380.Rønnestad, Aud10000
381.Strand, Bente10000
382.Arnesen, Aud10000
383.Hasanic, Alma10000
384.Pedersen, Andrea Austmo10000
385.Haugstvedt, Anne10100
386.Ruud-Johansen, Mette10000
387.Elton, Mary10000
388.Sannes, Marit Helen10000
389.Solem, Lise Kristiansen10000
390.Gundersen, Liv Grønn10000
391.Gundersen, Lillemor10000
392.Johnsen, Jorunn10000
393.Holgersen, Jeanette Haga10000
394.Græsholt, Jenny Osnes10010
395.Danielsen, Inger Synnøve10000
396.Helsingeng, Kari10000
397.Johnsen, Kari10000
398.Bekkevold, Tove10000
399.Roland, Tordis10000
400.Krogstad, Sonja10000
401.Billington, Sonja Elisabeth10000
402.Iversen, Solveig10000
403.Paulsen, Siv10000
404.Skei, Signe Krogstad10000