Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Lunde, Katrine3073020
2.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
3.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
4.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
5.Sundal, Heidi26973159853
6.Larsen, Tonje26456761576
7.Herrem, Camilla26272417280
8.Skotvoll, Annette2502000
9.Ryen, Karin24454633440
10.Haltvik, Trine241834971183
11.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
12.Løke, Heidi22680151682
13.Sagstuen, Tonje21759345642
14.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
15.Frafjord, Marit Malm21241174603
16.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
17.Johansen, Kari Mette2034931190
18.Oftedal, Stine Bredal20254719150
19.Hegh, Hanne20236160750
20.Grini, Kjersti201100349531
21.Sulland, Linn Jørum19357926220
22.Buchholdt, Sissel18641513300
23.Hogness, Hanne18637828320
24.Nøstvold, Tonje18340819160
25.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
26.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
27.Tjugum, Heidi1750110
28.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
29.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
30.Leganger, Cecilie1621010
31.Steen, Ingrid16158835380
32.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte15928715330
33.Johansen, Britt15614033731
34.Solberg, Silje Margaretha1541040
35.Davidsen, Mette14825622300
36.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
37.Eliasson, Marte14517922280
38.Kristiansen, Veronica Egebakken14347445350
39.Alstad, Ida14331043370
40.Ihle, Kristin Midthun14330614211
41.Andersen, Bjørg143216000
42.Breivik, Marit1372866160
43.Hårsaker, Vigdis13333714151
44.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
45.Mørk, Nora13163515150
46.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
47.Bjørk, Liv1260000
48.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
49.Jensen, Linn Siri1220000
50.Kurtovic, Amanda1182916100
51.Arntzen, Emilie Hegh1171968240
52.Dahle, Mona11415118230
53.Smedsgård, Turid1130010
54.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
55.Seland, Siri Eftedal11025827431
56.Aune, Kari Solem11021429300
57.Tuven, Janne10826820140
58.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
59.Berg, Anne105195390
60.Andersen, Kjerstin1040000
61.Bech, Astri Knudsen10369000
62.Snorroeggen, Gøril10222424220
63.Rokne, Marianne10129426270
64.Nyberg, Katja9932130421
65.Johansen, Anette Hovind9923125280
66.Skogrand, Stine9716623190
67.Sandve, Monica942458180
68.Sannes, Tove Liberg93188050
69.Aagaard, Kari9254030
70.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
71.Strøm, Ingunn911975160
72.Nilsen, Jeanette912010
73.Hausmann, Sahra901939100
74.Fladset, Karen86251000
75.Blanco, Isabel8616527411
76.Halvorsen, Sigrid84106000
77.Singstad, Karin Irene833319351
78.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
79.Pedersen, Terese820000
80.Sættem, Birgitte8116523300
81.Høsøien, Astrid Skei8129000
82.Dale, Kari Brattset7818124180
83.Ingstad, Vilde Mortensen785613150
84.Nygård, Åse76966100
85.Tomac, Marta76729140
86.Jenssen, Anne Petra76600140
87.Hundvin, Mia Therese72174840
88.Jacobsen, Marit Røsberg72130561
89.Anisdahl, Unni7258000
90.Aune, Malin70134530
91.Tveter, Inger-Johanne6741000
92.Moldestad, Kristine656416160
93.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
94.Taalesen, Anne Migliosi627015120
95.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
96.Bleivik, Sissel61425100
97.Tønnesen, Grethe6039000
98.Willassen, Eldbjørg600000
99.Hammerseng-Edin, Anja59143690
100.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
101.Tvedt, Jorunn5634000
102.Winter, Anne Aanestad5563000
103.Storberg, Lille5547000
104.Sannes, Turid54122000
105.Høsøien, Hjørdis5421000
106.Keul, Siri540000
107.Riegelhuth, Betina5352480
108.Wibe, Pernille B.533415220
109.Jørum, Guri510010
110.Stange, Tine507111130
111.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
112.Gustad, Randi505311150
113.Wensberg, Anne Wenche5015000
114.Waade, Silje Katrine47578120
115.Nord, Berit Digre4625240
116.Albertsen, Tine Rustad4352660
117.Hannestad, Susanne4347050
118.Sellæg, Wenche Frogn420000
119.Beck, Kjersti420000
120.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
121.Jakobsen, Maja4037110
122.Løge, Henriette Henriksen3826591
123.Bekkelund, Else Karin3649440
124.Smedsgaard, Susanne Faye368000
125.Berg, Annemor361000
126.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
127.Gunnarson, Reidun3538210
128.Guntvedt, Tove3531000
129.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
130.Evjenth, Grete Werner350000
131.Eide, Kristin3438450
132.Lekang, Anne-Brit343712161
133.Næss, Karoline34134111
134.Hilmersen, Anne344000
135.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
136.Fauske, Helene Gigstad3317040
137.Johansen, Berit Moen3310000
138.Skjesol, Magnhild330000
139.Gossé, Linn3270000
140.Taring, Tone Anita32540180
141.Birkrem, Unni320000
142.Smeby, Mona310000
143.Solberg, Brit3053720
144.Nordbø, Ellen Øygarden300000
145.Sando, Emily Stang300000
146.Gabrielsen, Monica Vik2946340
147.Bakkerud, Ingvild2942330
148.Ringkilen, Mona2935030
149.Mitchell, Ellen2827531
150.Sponberg, Svanhild284000
151.Reistad, Henny Ella2780290
152.Muhrer, Lisabeth2727000
153.Kluge, Tone Merete260000
154.Stordahl, Liv Strand252000
155.Thøring, Sigrid Trøite250000
156.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
157.Johnsen, Vibeke240000
158.Seglem, Siri23311170
159.Larssen, Lise Morsund2328130
160.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
161.Birkrem, Åse2234010
162.Høgdahl, Moa2225140
163.Vikebø, Hege Christin2219360
164.Sætre, May-Britt2215020
165.Brandvik, Elin220000
166.Andersson, Vivian2111000
167.Grua, Beate Jonassen2032230
168.Urne, Renate2015350
169.Witt, Siggen200000
170.Husby, Randi200000
171.Haugerud, Berit Yssen200000
172.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
173.Engebretsen, Cecilie L.1916250
174.Ekset, Gunn196110
175.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
176.Hynne, Berit1849110
177.Mørk, Thea1835000
178.Snorroeggen, Marte1820270
179.Woxvold, Else180000
180.Breistøl, Kristine1711020
181.Pedersen, Andrea Austmo170000
182.Bolset, Silje Elin1617310
183.Hansen, Berit1611030
184.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
185.Fulland, Kari Skarstad162000
186.Albert, Gerd-Elin1525000
187.Nesse, Vibeke1517170
188.Christensen, Emilie153110
189.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
190.Østbø, Hilde150000
191.Sæbøe, Siv Heim1419160
192.Steffensen, Elisabeth1414050
193.Overvik, Hilde147130
194.Solås, Kjerstin Boge144040
195.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
196.Hollås, Liv Skjetnemark140000
197.Aune, Dagrun140000
198.Schmidt, Aslaug140000
199.Håfjeld, Turid140000
200.Halen, Hanne1324030
201.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
202.Svestad, Inga Berit1315200
203.Carstens, Camilla1312260
204.Røneid, Hilde1311000
205.Flo, Liv131000
206.Saastad, Borgny Oddrun130000
207.Olsen, Bjørg130000
208.Jevanord, Elisabeth130000
209.Henriksen, Kari-Anne1217020
210.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
211.Svellet, Siri Thomassen123100
212.Nilsen, Laila Schou121000
213.Iversen, Eli120000
214.Kruke, Bjørg Leira120000
215.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
216.Segtnan, Randi120000
217.Volden, Cathrine1114510
218.Mordal, Charlotte1113100
219.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
220.Tveter, Annette118320
221.Monshaugen, Hanne Skogum112000
222.Opsann, Anne Marie110000
223.Ødegård, Ingrid110000
224.Bekk, Oddny110000
225.Knudsen, Kari Helene1011200
226.Seigerud, Toril109000
227.Furutangvik, Liv106000
228.Krogsrud, Anne Mari106000
229.Lundby, Torild103000
230.Løseth, Tonje103110
231.Hall, Susann Iren103310
232.Strand, Grete102000
233.Follo, Gro100000
234.Moseby, Anne-Karin100000
235.Thorstensen, Reidun100000
236.Fallingen, Eli910100
237.Myrdal, Beathe98010
238.Myhre, Rita97320
239.Mathisen, Connie95230
240.Yttereng, Hanna95410
241.Gundersen, Gerd90000
242.Nagvik, Anne Kise90000
243.Aamodt, Liv Margrethe90000
244.Villabø, Maren Birte811040
245.Syversen, Vibeke87120
246.Braarvig, Liv Tone84000
247.Schjerven, Kari83040
248.Granum, Tove81060
249.Michalsen, Tove Margreth80000
250.Kvakkestad, Randi80000
251.Tørrisvold, Solfrid80000
252.Torgersen, Jorun S.80000
253.Karlsen, Liv Reidun80000
254.Ahlberg, Birgith80000
255.Pettersson, Hege Anett80000
256.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
257.Nordal, Kate Mogseth77000
258.Suvdal, Anne Kjersti76000
259.Tomteberget, Bente75000
260.Fossum, Grete73000
261.Iversen, Torill71000
262.Johansen, Vilde Ingeborg70010
263.Knarvik, Åse70000
264.Stensby, Gunvor70000
265.Bræin, Helga70000
266.Sjøman, Marit70000
267.Andersen, Lene610110
268.Kristiansen, Jeanett610000
269.Bråthe, Torhild65000
270.Dobloug, Jorun Beate63110
271.Nørstebø, Kristin63010
272.Iversen, Iren62120
273.Norøy, Inger Sundal60000
274.Hultgren, Turid60000
275.Heian, Åse60000
276.Snoen, Solveig60000
277.Granlund, Rikke Marie60000
278.Løke, Lise514000
279.Gundersen, Maren59120
280.Enkerud, Tonje56000
281.Eriksen, Randi M.54010
282.Romulslie, Mari51100
283.Andersen, Liv50000
284.Borgersen, Ingjerd50000
285.Olafsen, Kristin Nysveen50000
286.Dahm, Kristin Thuve50000
287.Langseth, Siri50000
288.Evensen, Valgerd50000
289.Engstrøm, Gro45010
290.Aamodt, Silje Marlin44000
291.Magnussen, Christin43000
292.Solberg, Camilla43010
293.Obaidli, Anniken42000
294.Gyve, Vibeke Cook42010
295.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
296.Kruke, Signe Salberg40000
297.Thorsen, Reidun40000
298.Haug, Anne40000
299.Berge, Bjørg40000
300.Homme, Christine40120
301.Evjen, Elisabeth40000
302.Aasen, Grethe40000
303.Rosenvinge, Gullet40000
304.Børseth, Kristin40000
305.Rønning, Kari40000
306.Bjerke, Tina312100
307.Jonassen, Hilde Stavran38020
308.Lind, Tale35000
309.Ommundsen, Mette34100
310.Florholmen, Marthe33020
311.Haakestad, Cathrine32000
312.Brustuen, Ane Rønning32000
313.Myklebust, Brigitte31000
314.Moen, Gunn31000
315.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
316.Tønnesen, Lene31010
317.Holta, Malin30000
318.Sundsbak, Marianne30000
319.Engebretsen, Jeanette30000
320.Hestad, Johanne Jerven30000
321.Hansen, Kari Skancke30000
322.Christoffersen, Gro30000
323.Hansen, Grete Smith30000
324.Hobber, Else30000
325.Andersen, Bjørg30000
326.Wølner, Tone30000
327.Liden, Stine30000
328.Hall, Ruth30000
329.Nordli, Vibeke30000
330.Romsås, Tove30000
331.Einarson, Heidi28100
332.Sundmoen, Kamilla25000
333.Venn, Kristin25000
334.Sognnæs, Henriette23000
335.Grymyr, Jøran Lien22000
336.Flaatnes, Heidi22010
337.Oftedal, Hanna Bredal21000
338.Berre, Elise21000
339.Stang, Alette21000
340.Lyssand, Anne21010
341.Birkeland, Ingunn21010
342.Lindby, Marianne21000
343.Nilsen, Line Hoff21000
344.Ekstrøm, Tove21000
345.Lerstad, Tonje Haug20000
346.Hannevik, Tonje Nanette20000
347.Andersen, Wenche Steen20000
348.Hoelstad, Åse20000
349.Fredrichsen, Rigmor20000
350.Aasarød, Randi20000
351.Kjesbu, Randi20000
352.Knutsen, Therese20010
353.Hylleseth, Sølvi20100
354.Svendsen, Lill-Karin20010
355.Knudsen, Lisbeth20000
356.Lund, Mai Helen20000
357.Nygren, Marianne Helene Muri20000
358.Myhr, Marit20000
359.Walle, Margot20000
360.Hollekim, Ingjerd20000
361.Ørbeck, Inger Johanne20000
362.Nærland, Alfhild20000
363.Berg, Aud20000
364.Skovli, Berit20000
365.Christiansen, Camilla20000
366.Leine, Brit Marit20000
367.Tangen, Edith20000
368.Nestaker, Guro20000
369.Rundbråten, Guro20000
370.Kristiansen, Gro20000
371.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
372.Nyheim, Torill12000
373.Lorentsen, Gina11010
374.Andenæs, June11100
375.Skjelstad Aaberge, Monica11000
376.Ruud-Johansen, Mette10000
377.Elton, Mary10000
378.Sannes, Marit Helen10000
379.Solem, Lise Kristiansen10000
380.Gundersen, Liv Grønn10000
381.Gundersen, Lillemor10000
382.Johnsen, Jorunn10000
383.Holgersen, Jeanette Haga10000
384.Græsholt, Jenny Osnes10010
385.Danielsen, Inger Synnøve10000
386.Helsingeng, Kari10000
387.Johnsen, Kari10000
388.Solli, Elsa10000
389.Engh, Else10010
390.Andersen, Bjørg Steen10000
391.Moe, Borgny10000
392.Wiise, Berit10000
393.Halvorsen, Berit10000
394.Karlsen, Berit10000
395.Risberg, Bjørg10000
396.Rønnestad, Aud10000
397.Arnesen, Aud10000
398.Strand, Bente10000
399.Hasanic, Alma10000
400.Haugstvedt, Anne10100
401.Bekkevold, Tove10000
402.Roland, Tordis10000
403.Krogstad, Sonja10000
404.Billington, Sonja Elisabeth10000
405.Iversen, Solveig10000
406.Paulsen, Siv10000
407.Skei, Signe Krogstad10000