Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Lunde, Katrine3273020
2.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
3.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
4.Herrem, Camilla28882217310
5.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
6.Sundal, Heidi26973159853
7.Larsen, Tonje26456761576
8.Skotvoll, Annette2502000
9.Ryen, Karin24454633440
10.Haltvik, Trine241834971183
11.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
12.Løke, Heidi22680151682
13.Oftedal, Stine Bredal22661919150
14.Frafjord, Marit Malm22342475623
15.Sagstuen, Tonje21759345642
16.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
17.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
18.Johansen, Kari Mette2034931190
19.Hegh, Hanne20236160750
20.Grini, Kjersti201100349531
21.Sulland, Linn Jørum19357926220
22.Buchholdt, Sissel18641513300
23.Hogness, Hanne18637828320
24.Nøstvold, Tonje18340819160
25.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte18335415360
26.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
27.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
28.Solberg, Silje Margaretha1774040
29.Tjugum, Heidi1750110
30.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
31.Kristiansen, Veronica Egebakken16854245430
32.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
33.Leganger, Cecilie1621010
34.Steen, Ingrid16158835380
35.Johansen, Britt15614033731
36.Mørk, Nora15575816190
37.Davidsen, Mette14825622300
38.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
39.Eliasson, Marte14517922280
40.Alstad, Ida14331043370
41.Ihle, Kristin Midthun14330614211
42.Andersen, Bjørg143216000
43.Breivik, Marit1372866160
44.Arntzen, Emilie Hegh1342248270
45.Hårsaker, Vigdis13333714151
46.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
47.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
48.Bjørk, Liv1260000
49.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
50.Jensen, Linn Siri1220000
51.Kurtovic, Amanda1182916100
52.Dahle, Mona11415118230
53.Smedsgård, Turid1130010
54.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
55.Seland, Siri Eftedal11025827431
56.Aune, Kari Solem11021429300
57.Tuven, Janne10826820140
58.Skogrand, Stine10819623200
59.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
60.Berg, Anne105195390
61.Andersen, Kjerstin1040000
62.Bech, Astri Knudsen10369000
63.Dale, Kari Brattset10227432290
64.Snorroeggen, Gøril10222424220
65.Rokne, Marianne10129426270
66.Nyberg, Katja9932130421
67.Johansen, Anette Hovind9923125280
68.Jacobsen, Marit Røsberg95168581
69.Sandve, Monica942458180
70.Sannes, Tove Liberg93188050
71.Ingstad, Vilde Mortensen927813190
72.Aagaard, Kari9254030
73.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
74.Strøm, Ingunn911975160
75.Nilsen, Jeanette912010
76.Hausmann, Sahra901939100
77.Tomac, Marta88789170
78.Fladset, Karen86251000
79.Blanco, Isabel8616527411
80.Halvorsen, Sigrid84106000
81.Singstad, Karin Irene833319351
82.Aune, Malin82154530
83.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
84.Pedersen, Terese820000
85.Sættem, Birgitte8116523300
86.Høsøien, Astrid Skei8129000
87.Nygård, Åse76966100
88.Jenssen, Anne Petra76600140
89.Hundvin, Mia Therese72174840
90.Anisdahl, Unni7258000
91.Tveter, Inger-Johanne6741000
92.Moldestad, Kristine656416160
93.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
94.Taalesen, Anne Migliosi627015120
95.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
96.Bleivik, Sissel61425100
97.Tønnesen, Grethe6039000
98.Willassen, Eldbjørg600000
99.Hammerseng-Edin, Anja59143690
100.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
101.Tvedt, Jorunn5634000
102.Winter, Anne Aanestad5563000
103.Storberg, Lille5547000
104.Sannes, Turid54122000
105.Høsøien, Hjørdis5421000
106.Keul, Siri540000
107.Riegelhuth, Betina5352480
108.Wibe, Pernille B.533415220
109.Jørum, Guri510010
110.Reistad, Henny Ella501694170
111.Stange, Tine507111130
112.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
113.Gustad, Randi505311150
114.Wensberg, Anne Wenche5015000
115.Waade, Silje Katrine47578120
116.Nord, Berit Digre4625240
117.Albertsen, Tine Rustad4352660
118.Hannestad, Susanne4347050
119.Breistøl, Kristine4241250
120.Beck, Kjersti420000
121.Sellæg, Wenche Frogn420000
122.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
123.Jakobsen, Maja4037110
124.Høgdahl, Moa3842240
125.Løge, Henriette Henriksen3826591
126.Bekkelund, Else Karin3649440
127.Smedsgaard, Susanne Faye368000
128.Berg, Annemor361000
129.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
130.Gunnarson, Reidun3538210
131.Guntvedt, Tove3531000
132.Fauske, Helene Gigstad3525050
133.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
134.Evjenth, Grete Werner350000
135.Eide, Kristin3438450
136.Lekang, Anne-Brit343712161
137.Næss, Karoline34134111
138.Hilmersen, Anne344000
139.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
140.Johansen, Berit Moen3310000
141.Skjesol, Magnhild330000
142.Gossé, Linn3270000
143.Taring, Tone Anita32540180
144.Birkrem, Unni320000
145.Smeby, Mona310000
146.Solberg, Brit3053720
147.Bakkerud, Ingvild3043330
148.Sando, Emily Stang300000
149.Nordbø, Ellen Øygarden300000
150.Gabrielsen, Monica Vik2946340
151.Ringkilen, Mona2935030
152.Mitchell, Ellen2827531
153.Sponberg, Svanhild284000
154.Muhrer, Lisabeth2727000
155.Kluge, Tone Merete260000
156.Stordahl, Liv Strand252000
157.Thøring, Sigrid Trøite250000
158.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
159.Johnsen, Vibeke240000
160.Seglem, Siri23311170
161.Larssen, Lise Morsund2328130
162.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
163.Birkrem, Åse2234010
164.Vikebø, Hege Christin2219360
165.Sætre, May-Britt2215020
166.Brandvik, Elin220000
167.Andersson, Vivian2111000
168.Grua, Beate Jonassen2032230
169.Urne, Renate2015350
170.Husby, Randi200000
171.Witt, Siggen200000
172.Haugerud, Berit Yssen200000
173.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
174.Engebretsen, Cecilie L.1916250
175.Ekset, Gunn196110
176.Pedersen, Andrea Austmo190000
177.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
178.Hynne, Berit1849110
179.Mørk, Thea1835000
180.Snorroeggen, Marte1820270
181.Woxvold, Else180000
182.Aardahl, Maren Nyland1726280
183.Bolset, Silje Elin1617310
184.Hansen, Berit1611030
185.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
186.Fulland, Kari Skarstad162000
187.Granlund, Rikke Marie160000
188.Albert, Gerd-Elin1525000
189.Nesse, Vibeke1517170
190.Christensen, Emilie153110
191.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
192.Østbø, Hilde150000
193.Sæbøe, Siv Heim1419160
194.Steffensen, Elisabeth1414050
195.Overvik, Hilde147130
196.Solås, Kjerstin Boge144040
197.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
198.Hollås, Liv Skjetnemark140000
199.Aune, Dagrun140000
200.Schmidt, Aslaug140000
201.Håfjeld, Turid140000
202.Halen, Hanne1324030
203.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
204.Svestad, Inga Berit1315200
205.Carstens, Camilla1312260
206.Røneid, Hilde1311000
207.Johansen, Vilde Ingeborg132030
208.Flo, Liv131000
209.Saastad, Borgny Oddrun130000
210.Olsen, Bjørg130000
211.Jevanord, Elisabeth130000
212.Henriksen, Kari-Anne1217020
213.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
214.Svellet, Siri Thomassen123100
215.Nilsen, Laila Schou121000
216.Iversen, Eli120000
217.Kruke, Bjørg Leira120000
218.Segtnan, Randi120000
219.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
220.Volden, Cathrine1114510
221.Mordal, Charlotte1113100
222.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
223.Tveter, Annette118320
224.Monshaugen, Hanne Skogum112000
225.Opsann, Anne Marie110000
226.Ødegård, Ingrid110000
227.Bekk, Oddny110000
228.Knudsen, Kari Helene1011200
229.Seigerud, Toril109000
230.Furutangvik, Liv106000
231.Krogsrud, Anne Mari106000
232.Lundby, Torild103000
233.Løseth, Tonje103110
234.Hall, Susann Iren103310
235.Strand, Grete102000
236.Follo, Gro100000
237.Moseby, Anne-Karin100000
238.Thorstensen, Reidun100000
239.Fallingen, Eli910100
240.Myrdal, Beathe98010
241.Myhre, Rita97320
242.Mathisen, Connie95230
243.Yttereng, Hanna95410
244.Gundersen, Gerd90000
245.Nagvik, Anne Kise90000
246.Aamodt, Liv Margrethe90000
247.Hovden, Emilie Margrethe829000
248.Villabø, Maren Birte811040
249.Syversen, Vibeke87120
250.Braarvig, Liv Tone84000
251.Schjerven, Kari83040
252.Granum, Tove81060
253.Michalsen, Tove Margreth80000
254.Kvakkestad, Randi80000
255.Tørrisvold, Solfrid80000
256.Torgersen, Jorun S.80000
257.Karlsen, Liv Reidun80000
258.Pettersson, Hege Anett80000
259.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
260.Ahlberg, Birgith80000
261.Nordal, Kate Mogseth77000
262.Suvdal, Anne Kjersti76000
263.Obaidli, Anniken75000
264.Tomteberget, Bente75000
265.Fossum, Grete73000
266.Iversen, Torill71000
267.Knarvik, Åse70000
268.Stensby, Gunvor70000
269.Bræin, Helga70000
270.Sjøman, Marit70000
271.Andersen, Lene610110
272.Kristiansen, Jeanett610000
273.Enkerud, Tonje66000
274.Bråthe, Torhild65000
275.Nørstebø, Kristin63010
276.Dobloug, Jorun Beate63110
277.Iversen, Iren62120
278.Norøy, Inger Sundal60000
279.Hultgren, Turid60000
280.Heian, Åse60000
281.Snoen, Solveig60000
282.Løke, Lise514000
283.Gundersen, Maren59120
284.Eriksen, Randi M.54010
285.Romulslie, Mari51100
286.Andersen, Liv50000
287.Olafsen, Kristin Nysveen50000
288.Dahm, Kristin Thuve50000
289.Borgersen, Ingjerd50000
290.Langseth, Siri50000
291.Evensen, Valgerd50000
292.Engstrøm, Gro45010
293.Aamodt, Silje Marlin44000
294.Magnussen, Christin43000
295.Solberg, Camilla43010
296.Gyve, Vibeke Cook42010
297.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
298.Kruke, Signe Salberg40000
299.Thorsen, Reidun40000
300.Berge, Bjørg40000
301.Haug, Anne40000
302.Homme, Christine40120
303.Evjen, Elisabeth40000
304.Aasen, Grethe40000
305.Rosenvinge, Gullet40000
306.Rønning, Kari40000
307.Børseth, Kristin40000
308.Bjerke, Tina312100
309.Jonassen, Hilde Stavran38020
310.Ulsaker Høve, Tuva35000
311.Lind, Tale35000
312.Andersen, Sunniva Amalie Næs34010
313.Ommundsen, Mette34100
314.Florholmen, Marthe33020
315.Brustuen, Ane Rønning32000
316.Haakestad, Cathrine32000
317.Myklebust, Brigitte31000
318.Moen, Gunn31000
319.Nestaker, Guro31000
320.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
321.Tønnesen, Lene31010
322.Holta, Malin30000
323.Davidsen, Marie30000
324.Sundsbak, Marianne30000
325.Engebretsen, Jeanette30000
326.Hestad, Johanne Jerven30000
327.Hansen, Kari Skancke30000
328.Christoffersen, Gro30000
329.Hansen, Grete Smith30000
330.Hobber, Else30000
331.Andersen, Bjørg30000
332.Hall, Ruth30000
333.Liden, Stine30000
334.Nordli, Vibeke30000
335.Wølner, Tone30000
336.Romsås, Tove30000
337.Novak, Kristina Sirum29000
338.Einarson, Heidi28100
339.Deila, Thale Rushfeldt26010
340.Sundmoen, Kamilla25000
341.Venn, Kristin25000
342.Sognnæs, Henriette23000
343.Øyerhamn, Rikke Larsen23000
344.Grymyr, Jøran Lien22000
345.Flaatnes, Heidi22010
346.Høgseth, Ane Cecilie22100
347.Stang, Alette21000
348.Lyssand, Anne21010
349.Oftedal, Hanna Bredal21000
350.Berre, Elise21000
351.Haugseng, Kaja21000
352.Birkeland, Ingunn21010
353.Nilsen, Line Hoff21000
354.Lindby, Marianne21000
355.Ekstrøm, Tove21000
356.Knutsen, Therese20010
357.Lerstad, Tonje Haug20000
358.Hannevik, Tonje Nanette20000
359.Hoelstad, Åse20000
360.Andersen, Wenche Steen20000
361.Fredrichsen, Rigmor20000
362.Aasarød, Randi20000
363.Kjesbu, Randi20000
364.Hylleseth, Sølvi20100
365.Nygren, Marianne Helene Muri20000
366.Myhr, Marit20000
367.Walle, Margot20000
368.Lund, Mai Helen20000
369.Svendsen, Lill-Karin20010
370.Knudsen, Lisbeth20000
371.Hollekim, Ingjerd20000
372.Ørbeck, Inger Johanne20000
373.Dahlum, Karine Emilie20110
374.Tangen, Edith20000
375.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
376.Rundbråten, Guro20000
377.Kristiansen, Gro20000
378.Nærland, Alfhild20000
379.Berg, Aud20000
380.Skovli, Berit20000
381.Leine, Brit Marit20000
382.Christiansen, Camilla20000
383.Nyheim, Torill12000
384.Jonassen, Vilde Kaurin11000
385.Skjelstad Aaberge, Monica11000
386.Lorentsen, Gina11010
387.Andenæs, June11100
388.Helsingeng, Kari10000
389.Johnsen, Kari10000
390.Danielsen, Inger Synnøve10000
391.Johnsen, Jorunn10000
392.Holgersen, Jeanette Haga10000
393.Græsholt, Jenny Osnes10010
394.Solem, Lise Kristiansen10000
395.Gundersen, Liv Grønn10000
396.Gundersen, Lillemor10000
397.Sannes, Marit Helen10000
398.Elton, Mary10000
399.Solli, Elsa10000
400.Engh, Else10010
401.Andersen, Bjørg Steen10000
402.Moe, Borgny10000
403.Risberg, Bjørg10000
404.Wiise, Berit10000
405.Karlsen, Berit10000
406.Halvorsen, Berit10000
407.Rønnestad, Aud10000
408.Strand, Bente10000
409.Arnesen, Aud10000
410.Hasanic, Alma10000
411.Haugstvedt, Anne10100
412.Ruud-Johansen, Mette10000
413.Krogstad, Sonja10000
414.Billington, Sonja Elisabeth10000
415.Iversen, Solveig10000
416.Skei, Signe Krogstad10000
417.Paulsen, Siv10000
418.Bekkevold, Tove10000
419.Roland, Tordis10000