Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Lunde, Katrine3263020
2.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
3.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
4.Herrem, Camilla28681117310
5.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
6.Sundal, Heidi26973159853
7.Larsen, Tonje26456761576
8.Skotvoll, Annette2502000
9.Ryen, Karin24454633440
10.Haltvik, Trine241834971183
11.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
12.Løke, Heidi22680151682
13.Oftedal, Stine Bredal22461019150
14.Frafjord, Marit Malm22342475623
15.Sagstuen, Tonje21759345642
16.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
17.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
18.Johansen, Kari Mette2034931190
19.Hegh, Hanne20236160750
20.Grini, Kjersti201100349531
21.Sulland, Linn Jørum19357926220
22.Buchholdt, Sissel18641513300
23.Hogness, Hanne18637828320
24.Nøstvold, Tonje18340819160
25.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
26.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte18135115360
27.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
28.Solberg, Silje Margaretha1764040
29.Tjugum, Heidi1750110
30.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
31.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
32.Kristiansen, Veronica Egebakken16654145430
33.Leganger, Cecilie1621010
34.Steen, Ingrid16158835380
35.Johansen, Britt15614033731
36.Mørk, Nora15375216190
37.Davidsen, Mette14825622300
38.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
39.Eliasson, Marte14517922280
40.Alstad, Ida14331043370
41.Ihle, Kristin Midthun14330614211
42.Andersen, Bjørg143216000
43.Breivik, Marit1372866160
44.Hårsaker, Vigdis13333714151
45.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
46.Arntzen, Emilie Hegh1302118260
47.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
48.Bjørk, Liv1260000
49.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
50.Jensen, Linn Siri1220000
51.Kurtovic, Amanda1182916100
52.Dahle, Mona11415118230
53.Smedsgård, Turid1130010
54.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
55.Seland, Siri Eftedal11025827431
56.Aune, Kari Solem11021429300
57.Tuven, Janne10826820140
58.Skogrand, Stine10819623200
59.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
60.Berg, Anne105195390
61.Andersen, Kjerstin1040000
62.Bech, Astri Knudsen10369000
63.Snorroeggen, Gøril10222424220
64.Rokne, Marianne10129426270
65.Dale, Kari Brattset10026431280
66.Nyberg, Katja9932130421
67.Johansen, Anette Hovind9923125280
68.Jacobsen, Marit Røsberg95168581
69.Sandve, Monica942458180
70.Sannes, Tove Liberg93188050
71.Aagaard, Kari9254030
72.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
73.Strøm, Ingunn911975160
74.Nilsen, Jeanette912010
75.Hausmann, Sahra901939100
76.Ingstad, Vilde Mortensen907113180
77.Tomac, Marta88789170
78.Fladset, Karen86251000
79.Blanco, Isabel8616527411
80.Halvorsen, Sigrid84106000
81.Singstad, Karin Irene833319351
82.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
83.Pedersen, Terese820000
84.Sættem, Birgitte8116523300
85.Høsøien, Astrid Skei8129000
86.Aune, Malin78149530
87.Nygård, Åse76966100
88.Jenssen, Anne Petra76600140
89.Hundvin, Mia Therese72174840
90.Anisdahl, Unni7258000
91.Tveter, Inger-Johanne6741000
92.Moldestad, Kristine656416160
93.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
94.Taalesen, Anne Migliosi627015120
95.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
96.Bleivik, Sissel61425100
97.Tønnesen, Grethe6039000
98.Willassen, Eldbjørg600000
99.Hammerseng-Edin, Anja59143690
100.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
101.Tvedt, Jorunn5634000
102.Winter, Anne Aanestad5563000
103.Storberg, Lille5547000
104.Sannes, Turid54122000
105.Høsøien, Hjørdis5421000
106.Keul, Siri540000
107.Riegelhuth, Betina5352480
108.Wibe, Pernille B.533415220
109.Jørum, Guri510010
110.Stange, Tine507111130
111.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
112.Gustad, Randi505311150
113.Wensberg, Anne Wenche5015000
114.Reistad, Henny Ella481604170
115.Waade, Silje Katrine47578120
116.Nord, Berit Digre4625240
117.Albertsen, Tine Rustad4352660
118.Hannestad, Susanne4347050
119.Sellæg, Wenche Frogn420000
120.Beck, Kjersti420000
121.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
122.Breistøl, Kristine4038240
123.Jakobsen, Maja4037110
124.Løge, Henriette Henriksen3826591
125.Bekkelund, Else Karin3649440
126.Høgdahl, Moa3639240
127.Smedsgaard, Susanne Faye368000
128.Berg, Annemor361000
129.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
130.Gunnarson, Reidun3538210
131.Guntvedt, Tove3531000
132.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
133.Evjenth, Grete Werner350000
134.Eide, Kristin3438450
135.Lekang, Anne-Brit343712161
136.Næss, Karoline34134111
137.Hilmersen, Anne344000
138.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
139.Fauske, Helene Gigstad3317040
140.Johansen, Berit Moen3310000
141.Skjesol, Magnhild330000
142.Gossé, Linn3270000
143.Taring, Tone Anita32540180
144.Birkrem, Unni320000
145.Smeby, Mona310000
146.Solberg, Brit3053720
147.Bakkerud, Ingvild3043330
148.Nordbø, Ellen Øygarden300000
149.Sando, Emily Stang300000
150.Gabrielsen, Monica Vik2946340
151.Ringkilen, Mona2935030
152.Mitchell, Ellen2827531
153.Sponberg, Svanhild284000
154.Muhrer, Lisabeth2727000
155.Kluge, Tone Merete260000
156.Stordahl, Liv Strand252000
157.Thøring, Sigrid Trøite250000
158.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
159.Johnsen, Vibeke240000
160.Seglem, Siri23311170
161.Larssen, Lise Morsund2328130
162.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
163.Birkrem, Åse2234010
164.Vikebø, Hege Christin2219360
165.Sætre, May-Britt2215020
166.Brandvik, Elin220000
167.Andersson, Vivian2111000
168.Grua, Beate Jonassen2032230
169.Urne, Renate2015350
170.Witt, Siggen200000
171.Husby, Randi200000
172.Haugerud, Berit Yssen200000
173.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
174.Engebretsen, Cecilie L.1916250
175.Ekset, Gunn196110
176.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
177.Hynne, Berit1849110
178.Mørk, Thea1835000
179.Snorroeggen, Marte1820270
180.Pedersen, Andrea Austmo180000
181.Woxvold, Else180000
182.Bolset, Silje Elin1617310
183.Hansen, Berit1611030
184.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
185.Fulland, Kari Skarstad162000
186.Albert, Gerd-Elin1525000
187.Nesse, Vibeke1517170
188.Christensen, Emilie153110
189.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
190.Østbø, Hilde150000
191.Sæbøe, Siv Heim1419160
192.Steffensen, Elisabeth1414050
193.Overvik, Hilde147130
194.Solås, Kjerstin Boge144040
195.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
196.Hollås, Liv Skjetnemark140000
197.Aune, Dagrun140000
198.Schmidt, Aslaug140000
199.Håfjeld, Turid140000
200.Halen, Hanne1324030
201.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
202.Aardahl, Maren Nyland1318260
203.Svestad, Inga Berit1315200
204.Carstens, Camilla1312260
205.Røneid, Hilde1311000
206.Johansen, Vilde Ingeborg132030
207.Flo, Liv131000
208.Saastad, Borgny Oddrun130000
209.Olsen, Bjørg130000
210.Jevanord, Elisabeth130000
211.Henriksen, Kari-Anne1217020
212.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
213.Svellet, Siri Thomassen123100
214.Nilsen, Laila Schou121000
215.Iversen, Eli120000
216.Kruke, Bjørg Leira120000
217.Granlund, Rikke Marie120000
218.Segtnan, Randi120000
219.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
220.Volden, Cathrine1114510
221.Mordal, Charlotte1113100
222.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
223.Tveter, Annette118320
224.Monshaugen, Hanne Skogum112000
225.Opsann, Anne Marie110000
226.Ødegård, Ingrid110000
227.Bekk, Oddny110000
228.Knudsen, Kari Helene1011200
229.Seigerud, Toril109000
230.Furutangvik, Liv106000
231.Krogsrud, Anne Mari106000
232.Lundby, Torild103000
233.Løseth, Tonje103110
234.Hall, Susann Iren103310
235.Strand, Grete102000
236.Follo, Gro100000
237.Moseby, Anne-Karin100000
238.Thorstensen, Reidun100000
239.Fallingen, Eli910100
240.Myrdal, Beathe98010
241.Myhre, Rita97320
242.Mathisen, Connie95230
243.Yttereng, Hanna95410
244.Gundersen, Gerd90000
245.Nagvik, Anne Kise90000
246.Aamodt, Liv Margrethe90000
247.Villabø, Maren Birte811040
248.Syversen, Vibeke87120
249.Braarvig, Liv Tone84000
250.Schjerven, Kari83040
251.Granum, Tove81060
252.Michalsen, Tove Margreth80000
253.Kvakkestad, Randi80000
254.Tørrisvold, Solfrid80000
255.Torgersen, Jorun S.80000
256.Karlsen, Liv Reidun80000
257.Ahlberg, Birgith80000
258.Pettersson, Hege Anett80000
259.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
260.Nordal, Kate Mogseth77000
261.Suvdal, Anne Kjersti76000
262.Tomteberget, Bente75000
263.Fossum, Grete73000
264.Iversen, Torill71000
265.Knarvik, Åse70000
266.Stensby, Gunvor70000
267.Bræin, Helga70000
268.Sjøman, Marit70000
269.Hovden, Emilie Margrethe623000
270.Andersen, Lene610110
271.Kristiansen, Jeanett610000
272.Enkerud, Tonje66000
273.Bråthe, Torhild65000
274.Dobloug, Jorun Beate63110
275.Nørstebø, Kristin63010
276.Iversen, Iren62120
277.Norøy, Inger Sundal60000
278.Hultgren, Turid60000
279.Heian, Åse60000
280.Snoen, Solveig60000
281.Løke, Lise514000
282.Gundersen, Maren59120
283.Obaidli, Anniken54000
284.Eriksen, Randi M.54010
285.Romulslie, Mari51100
286.Andersen, Liv50000
287.Olafsen, Kristin Nysveen50000
288.Dahm, Kristin Thuve50000
289.Borgersen, Ingjerd50000
290.Langseth, Siri50000
291.Evensen, Valgerd50000
292.Engstrøm, Gro45010
293.Aamodt, Silje Marlin44000
294.Magnussen, Christin43000
295.Solberg, Camilla43010
296.Gyve, Vibeke Cook42010
297.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
298.Thorsen, Reidun40000
299.Kruke, Signe Salberg40000
300.Berge, Bjørg40000
301.Haug, Anne40000
302.Homme, Christine40120
303.Evjen, Elisabeth40000
304.Aasen, Grethe40000
305.Rosenvinge, Gullet40000
306.Børseth, Kristin40000
307.Rønning, Kari40000
308.Bjerke, Tina312100
309.Jonassen, Hilde Stavran38020
310.Lind, Tale35000
311.Ommundsen, Mette34100
312.Florholmen, Marthe33020
313.Brustuen, Ane Rønning32000
314.Haakestad, Cathrine32000
315.Myklebust, Brigitte31000
316.Nestaker, Guro31000
317.Moen, Gunn31000
318.Tønnesen, Lene31010
319.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
320.Sundsbak, Marianne30000
321.Holta, Malin30000
322.Hestad, Johanne Jerven30000
323.Engebretsen, Jeanette30000
324.Hansen, Kari Skancke30000
325.Christoffersen, Gro30000
326.Hansen, Grete Smith30000
327.Hobber, Else30000
328.Andersen, Bjørg30000
329.Wølner, Tone30000
330.Liden, Stine30000
331.Hall, Ruth30000
332.Romsås, Tove30000
333.Nordli, Vibeke30000
334.Einarson, Heidi28100
335.Sundmoen, Kamilla25000
336.Venn, Kristin25000
337.Sognnæs, Henriette23000
338.Grymyr, Jøran Lien22000
339.Flaatnes, Heidi22010
340.Oftedal, Hanna Bredal21000
341.Berre, Elise21000
342.Stang, Alette21000
343.Lyssand, Anne21010
344.Birkeland, Ingunn21010
345.Lindby, Marianne21000
346.Nilsen, Line Hoff21000
347.Ekstrøm, Tove21000
348.Lerstad, Tonje Haug20000
349.Hannevik, Tonje Nanette20000
350.Hoelstad, Åse20000
351.Andersen, Wenche Steen20000
352.Fredrichsen, Rigmor20000
353.Aasarød, Randi20000
354.Kjesbu, Randi20000
355.Knutsen, Therese20010
356.Hylleseth, Sølvi20100
357.Svendsen, Lill-Karin20010
358.Knudsen, Lisbeth20000
359.Nygren, Marianne Helene Muri20000
360.Walle, Margot20000
361.Lund, Mai Helen20000
362.Myhr, Marit20000
363.Hollekim, Ingjerd20000
364.Ørbeck, Inger Johanne20000
365.Nærland, Alfhild20000
366.Berg, Aud20000
367.Skovli, Berit20000
368.Christiansen, Camilla20000
369.Leine, Brit Marit20000
370.Tangen, Edith20000
371.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
372.Kristiansen, Gro20000
373.Rundbråten, Guro20000
374.Ulsaker Høve, Tuva14000
375.Nyheim, Torill12000
376.Jonassen, Vilde Kaurin11000
377.Andersen, Sunniva11000
378.Skjelstad Aaberge, Monica11000
379.Lorentsen, Gina11010
380.Andenæs, June11100
381.Helsingeng, Kari10000
382.Johnsen, Kari10000
383.Danielsen, Inger Synnøve10000
384.Holgersen, Jeanette Haga10000
385.Græsholt, Jenny Osnes10010
386.Johnsen, Jorunn10000
387.Sannes, Marit Helen10000
388.Elton, Mary10000
389.Ruud-Johansen, Mette10000
390.Solem, Lise Kristiansen10000
391.Gundersen, Liv Grønn10000
392.Gundersen, Lillemor10000
393.Solli, Elsa10000
394.Engh, Else10010
395.Andersen, Bjørg Steen10000
396.Moe, Borgny10000
397.Wiise, Berit10000
398.Halvorsen, Berit10000
399.Karlsen, Berit10000
400.Risberg, Bjørg10000
401.Rønnestad, Aud10000
402.Arnesen, Aud10000
403.Strand, Bente10000
404.Hasanic, Alma10000
405.Haugstvedt, Anne10100
406.Skei, Signe Krogstad10000
407.Krogstad, Sonja10000
408.Billington, Sonja Elisabeth10000
409.Iversen, Solveig10000
410.Paulsen, Siv10000
411.Bekkevold, Tove10000
412.Roland, Tordis10000