Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Grini, Kjersti201100349531
2.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
3.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
4.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
5.Haltvik, Trine241834971183
6.Herrem, Camilla28882217310
7.Løke, Heidi22680151682
8.Mørk, Nora15676116190
9.Sundal, Heidi26973159853
10.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
11.Oftedal, Stine Bredal22661919150
12.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
13.Sagstuen, Tonje21759345642
14.Steen, Ingrid16158835380
15.Sulland, Linn Jørum19357926220
16.Larsen, Tonje26456761576
17.Kristiansen, Veronica Egebakken17055045430
18.Ryen, Karin24454633440
19.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
20.Johansen, Kari Mette2034931190
21.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
22.Frafjord, Marit Malm22342475623
23.Buchholdt, Sissel18641513300
24.Nøstvold, Tonje18340819160
25.Hogness, Hanne18637828320
26.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
27.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
28.Hegh, Hanne20236160750
29.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte18335415360
30.Hårsaker, Vigdis13333714151
31.Nyberg, Katja9932130421
32.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
33.Alstad, Ida14331043370
34.Ihle, Kristin Midthun14330614211
35.Rokne, Marianne10129426270
36.Kurtovic, Amanda1182916100
37.Breivik, Marit1372866160
38.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
39.Dale, Kari Brattset10227432290
40.Tuven, Janne10826820140
41.Seland, Siri Eftedal11025827431
42.Davidsen, Mette14825622300
43.Fladset, Karen86251000
44.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
45.Sandve, Monica942458180
46.Johansen, Anette Hovind9923125280
47.Arntzen, Emilie Hegh1362278270
48.Snorroeggen, Gøril10222424220
49.Andersen, Bjørg143216000
50.Aune, Kari Solem11021429300
51.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
52.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
53.Strøm, Ingunn911975160
54.Skogrand, Stine10919623200
55.Berg, Anne105195390
56.Hausmann, Sahra901939100
57.Sannes, Tove Liberg93188050
58.Eliasson, Marte14517922280
59.Reistad, Henny Ella521784170
60.Hundvin, Mia Therese72174840
61.Jacobsen, Marit Røsberg97171581
62.Blanco, Isabel8616527411
63.Sættem, Birgitte8116523300
64.Aune, Malin84158530
65.Dahle, Mona11415118230
66.Hammerseng-Edin, Anja59143690
67.Johansen, Britt15614033731
68.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
69.Sannes, Turid54122000
70.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
71.Halvorsen, Sigrid84106000
72.Nygård, Åse76966100
73.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
74.Ingstad, Vilde Mortensen948813190
75.Tomac, Marta88789170
76.Stange, Tine507111130
77.Taalesen, Anne Migliosi627015120
78.Gossé, Linn3270000
79.Bech, Astri Knudsen10369000
80.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
81.Moldestad, Kristine656416160
82.Winter, Anne Aanestad5563000
83.Jenssen, Anne Petra76600140
84.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
85.Anisdahl, Unni7258000
86.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
87.Waade, Silje Katrine47578120
88.Aagaard, Kari9254030
89.Taring, Tone Anita32540180
90.Gustad, Randi505311150
91.Solberg, Brit3053720
92.Riegelhuth, Betina5352480
93.Albertsen, Tine Rustad4352660
94.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
95.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
96.Bekkelund, Else Karin3649440
97.Hynne, Berit1849110
98.Storberg, Lille5547000
99.Hannestad, Susanne4347050
100.Gabrielsen, Monica Vik2946340
101.Breistøl, Kristine4343250
102.Bakkerud, Ingvild3043330
103.Bleivik, Sissel61425100
104.Høgdahl, Moa3842240
105.Tveter, Inger-Johanne6741000
106.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
107.Tønnesen, Grethe6039000
108.Gunnarson, Reidun3538210
109.Eide, Kristin3438450
110.Jakobsen, Maja4037110
111.Lekang, Anne-Brit343712161
112.Ringkilen, Mona2935030
113.Mørk, Thea1835000
114.Tvedt, Jorunn5634000
115.Wibe, Pernille B.533415220
116.Birkrem, Åse2234010
117.Singstad, Karin Irene833319351
118.Grua, Beate Jonassen2032230
119.Guntvedt, Tove3531000
120.Seglem, Siri23311170
121.Høsøien, Astrid Skei8129000
122.Hovden, Emilie Margrethe829000
123.Larssen, Lise Morsund2328130
124.Aardahl, Maren Nyland1928280
125.Mitchell, Ellen2827531
126.Muhrer, Lisabeth2727000
127.Løge, Henriette Henriksen3826591
128.Nord, Berit Digre4625240
129.Fauske, Helene Gigstad3525050
130.Albert, Gerd-Elin1525000
131.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
132.Halen, Hanne1324030
133.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
134.Høsøien, Hjørdis5421000
135.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
136.Snorroeggen, Marte1820270
137.Vikebø, Hege Christin2219360
138.Sæbøe, Siv Heim1419160
139.Bolset, Silje Elin1617310
140.Nesse, Vibeke1517170
141.Henriksen, Kari-Anne1217020
142.Engebretsen, Cecilie L.1916250
143.Wensberg, Anne Wenche5015000
144.Sætre, May-Britt2215020
145.Urne, Renate2015350
146.Svestad, Inga Berit1315200
147.Novak, Kristina Sirum415000
148.Steffensen, Elisabeth1414050
149.Volden, Cathrine1114510
150.Løke, Lise514000
151.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
152.Næss, Karoline34134111
153.Mordal, Charlotte1113100
154.Carstens, Camilla1312260
155.Bjerke, Tina312100
156.Andersson, Vivian2111000
157.Hansen, Berit1611030
158.Røneid, Hilde1311000
159.Knudsen, Kari Helene1011200
160.Villabø, Maren Birte811040
161.Johansen, Berit Moen3310000
162.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
163.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
164.Fallingen, Eli910100
165.Andersen, Lene610110
166.Kristiansen, Jeanett610000
167.Andersen, Sunniva Amalie Næs510010
168.Deila, Thale Rushfeldt410010
169.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
170.Seigerud, Toril109000
171.Gundersen, Maren59120
172.Smedsgaard, Susanne Faye368000
173.Tveter, Annette118320
174.Myrdal, Beathe98010
175.Jonassen, Hilde Stavran38020
176.Einarson, Heidi28100
177.Overvik, Hilde147130
178.Myhre, Rita97320
179.Syversen, Vibeke87120
180.Nordal, Kate Mogseth77000
181.Solberg, Silje Margaretha1796040
182.Ekset, Gunn196110
183.Krogsrud, Anne Mari106000
184.Furutangvik, Liv106000
185.Suvdal, Anne Kjersti76000
186.Enkerud, Tonje66000
187.Yttereng, Hanna95410
188.Mathisen, Connie95230
189.Obaidli, Anniken75000
190.Tomteberget, Bente75000
191.Bråthe, Torhild65000
192.Øyerhamn, Rikke Larsen45000
193.Engstrøm, Gro45010
194.Lind, Tale35000
195.Ulsaker Høve, Tuva35000
196.Venn, Kristin25000
197.Sundmoen, Kamilla25000
198.Hilmersen, Anne344000
199.Sponberg, Svanhild284000
200.Solås, Kjerstin Boge144040
201.Braarvig, Liv Tone84000
202.Eriksen, Randi M.54010
203.Aamodt, Silje Marlin44000
204.Høgseth, Ane Cecilie44100
205.Ommundsen, Mette34100
206.Lunde, Katrine3283020
207.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
208.Christensen, Emilie153110
209.Svellet, Siri Thomassen123100
210.Hall, Susann Iren103310
211.Lundby, Torild103000
212.Løseth, Tonje103110
213.Schjerven, Kari83040
214.Fossum, Grete73000
215.Nørstebø, Kristin63010
216.Dobloug, Jorun Beate63110
217.Solberg, Camilla43010
218.Magnussen, Christin43000
219.Florholmen, Marthe33020
220.Sognnæs, Henriette23000
221.Skotvoll, Annette2502000
222.Nilsen, Jeanette912010
223.Stordahl, Liv Strand252000
224.Fulland, Kari Skarstad162000
225.Johansen, Vilde Ingeborg132030
226.Monshaugen, Hanne Skogum112000
227.Strand, Grete102000
228.Iversen, Iren62120
229.Gyve, Vibeke Cook42010
230.Brustuen, Ane Rønning32000
231.Haakestad, Cathrine32000
232.Flaatnes, Heidi22010
233.Grymyr, Jøran Lien22000
234.Nyheim, Torill12000
235.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
236.Leganger, Cecilie1621010
237.Berg, Annemor361000
238.Flo, Liv131000
239.Nilsen, Laila Schou121000
240.Granum, Tove81060
241.Iversen, Torill71000
242.Romulslie, Mari51100
243.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
244.Tønnesen, Lene31010
245.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
246.Moen, Gunn31000
247.Nestaker, Guro31000
248.Myklebust, Brigitte31000
249.Berre, Elise21000
250.Oftedal, Hanna Bredal21000
251.Stang, Alette21000
252.Lyssand, Anne21010
253.Nilsen, Line Hoff21000
254.Lindby, Marianne21000
255.Haugseng, Kaja21000
256.Birkeland, Ingunn21010
257.Ekstrøm, Tove21000
258.Jonassen, Vilde Kaurin11000
259.Skjelstad Aaberge, Monica11000
260.Andenæs, June11100
261.Lorentsen, Gina11010
262.Tjugum, Heidi1750110
263.Bjørk, Liv1260000
264.Jensen, Linn Siri1220000
265.Smedsgård, Turid1130010
266.Andersen, Kjerstin1040000
267.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
268.Pedersen, Terese820000
269.Willassen, Eldbjørg600000
270.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
271.Keul, Siri540000
272.Jørum, Guri510010
273.Beck, Kjersti420000
274.Sellæg, Wenche Frogn420000
275.Evjenth, Grete Werner350000
276.Skjesol, Magnhild330000
277.Birkrem, Unni320000
278.Smeby, Mona310000
279.Nordbø, Ellen Øygarden300000
280.Sando, Emily Stang300000
281.Kluge, Tone Merete260000
282.Thøring, Sigrid Trøite250000
283.Johnsen, Vibeke240000
284.Brandvik, Elin220000
285.Haugerud, Berit Yssen200000
286.Witt, Siggen200000
287.Husby, Randi200000
288.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
289.Pedersen, Andrea Austmo190000
290.Woxvold, Else180000
291.Granlund, Rikke Marie160000
292.Østbø, Hilde150000
293.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
294.Hollås, Liv Skjetnemark140000
295.Aune, Dagrun140000
296.Schmidt, Aslaug140000
297.Håfjeld, Turid140000
298.Olsen, Bjørg130000
299.Saastad, Borgny Oddrun130000
300.Jevanord, Elisabeth130000
301.Iversen, Eli120000
302.Kruke, Bjørg Leira120000
303.Segtnan, Randi120000
304.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
305.Bekk, Oddny110000
306.Opsann, Anne Marie110000
307.Ødegård, Ingrid110000
308.Moseby, Anne-Karin100000
309.Follo, Gro100000
310.Thorstensen, Reidun100000
311.Gundersen, Gerd90000
312.Nagvik, Anne Kise90000
313.Aamodt, Liv Margrethe90000
314.Karlsen, Liv Reidun80000
315.Torgersen, Jorun S.80000
316.Ahlberg, Birgith80000
317.Pettersson, Hege Anett80000
318.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
319.Kvakkestad, Randi80000
320.Tørrisvold, Solfrid80000
321.Michalsen, Tove Margreth80000
322.Knarvik, Åse70000
323.Bræin, Helga70000
324.Stensby, Gunvor70000
325.Sjøman, Marit70000
326.Norøy, Inger Sundal60000
327.Heian, Åse60000
328.Hultgren, Turid60000
329.Snoen, Solveig60000
330.Langseth, Siri50000
331.Evensen, Valgerd50000
332.Borgersen, Ingjerd50000
333.Olafsen, Kristin Nysveen50000
334.Dahm, Kristin Thuve50000
335.Andersen, Liv50000
336.Davidsen, Marie40000
337.Børseth, Kristin40000
338.Rønning, Kari40000
339.Aasen, Grethe40000
340.Rosenvinge, Gullet40000
341.Evjen, Elisabeth40000
342.Berge, Bjørg40000
343.Homme, Christine40120
344.Haug, Anne40000
345.Kruke, Signe Salberg40000
346.Thorsen, Reidun40000
347.Hall, Ruth30000
348.Liden, Stine30000
349.Nordli, Vibeke30000
350.Romsås, Tove30000
351.Wølner, Tone30000
352.Andersen, Bjørg30000
353.Hobber, Else30000
354.Hansen, Grete Smith30000
355.Christoffersen, Gro30000
356.Hansen, Kari Skancke30000
357.Hestad, Johanne Jerven30000
358.Engebretsen, Jeanette30000
359.Sundsbak, Marianne30000
360.Holta, Malin30000
361.Lund, Mai Helen20000
362.Nygren, Marianne Helene Muri20000
363.Walle, Margot20000
364.Myhr, Marit20000
365.Knudsen, Lisbeth20000
366.Svendsen, Lill-Karin20010
367.Hollekim, Ingjerd20000
368.Ørbeck, Inger Johanne20000
369.Dahlum, Karine Emilie20110
370.Kristiansen, Gro20000
371.Rundbråten, Guro20000
372.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
373.Tangen, Edith20000
374.Skovli, Berit20000
375.Leine, Brit Marit20000
376.Christiansen, Camilla20000
377.Nærland, Alfhild20000
378.Berg, Aud20000
379.Lerstad, Tonje Haug20000
380.Hannevik, Tonje Nanette20000
381.Andersen, Wenche Steen20000
382.Hoelstad, Åse20000
383.Hylleseth, Sølvi20100
384.Knutsen, Therese20010
385.Fredrichsen, Rigmor20000
386.Aasarød, Randi20000
387.Kjesbu, Randi20000
388.Skei, Signe Krogstad10000
389.Krogstad, Sonja10000
390.Billington, Sonja Elisabeth10000
391.Iversen, Solveig10000
392.Paulsen, Siv10000
393.Roland, Tordis10000
394.Bekkevold, Tove10000
395.Rønnestad, Aud10000
396.Halvorsen, Berit10000
397.Strand, Bente10000
398.Arnesen, Aud10000
399.Hasanic, Alma10000
400.Haugstvedt, Anne10100
401.Wiise, Berit10000
402.Karlsen, Berit10000
403.Andersen, Bjørg Steen10000
404.Moe, Borgny10000
405.Risberg, Bjørg10000
406.Solli, Elsa10000
407.Engh, Else10010
408.Helsingeng, Kari10000
409.Johnsen, Kari10000
410.Danielsen, Inger Synnøve10000
411.Holgersen, Jeanette Haga10000
412.Græsholt, Jenny Osnes10010
413.Johnsen, Jorunn10000
414.Gundersen, Lillemor10000
415.Solem, Lise Kristiansen10000
416.Gundersen, Liv Grønn10000
417.Sannes, Marit Helen10000
418.Elton, Mary10000
419.Ruud-Johansen, Mette10000