Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Grini, Kjersti201100349531
2.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
3.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
4.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
5.Haltvik, Trine241834971183
6.Løke, Heidi22680151682
7.Herrem, Camilla27979217300
8.Sundal, Heidi26973159853
9.Mørk, Nora14671316180
10.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
11.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
12.Sagstuen, Tonje21759345642
13.Oftedal, Stine Bredal21759219150
14.Steen, Ingrid16158835380
15.Sulland, Linn Jørum19357926220
16.Larsen, Tonje26456761576
17.Ryen, Karin24454633440
18.Kristiansen, Veronica Egebakken15952045410
19.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
20.Johansen, Kari Mette2034931190
21.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
22.Frafjord, Marit Malm22342475623
23.Buchholdt, Sissel18641513300
24.Nøstvold, Tonje18340819160
25.Hogness, Hanne18637828320
26.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
27.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
28.Hegh, Hanne20236160750
29.Hårsaker, Vigdis13333714151
30.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte17432615350
31.Nyberg, Katja9932130421
32.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
33.Alstad, Ida14331043370
34.Ihle, Kristin Midthun14330614211
35.Rokne, Marianne10129426270
36.Kurtovic, Amanda1182916100
37.Breivik, Marit1372866160
38.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
39.Tuven, Janne10826820140
40.Seland, Siri Eftedal11025827431
41.Davidsen, Mette14825622300
42.Fladset, Karen86251000
43.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
44.Sandve, Monica942458180
45.Dale, Kari Brattset9323327270
46.Johansen, Anette Hovind9923125280
47.Snorroeggen, Gøril10222424220
48.Andersen, Bjørg143216000
49.Aune, Kari Solem11021429300
50.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
51.Arntzen, Emilie Hegh1232068260
52.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
53.Strøm, Ingunn911975160
54.Skogrand, Stine10819623200
55.Berg, Anne105195390
56.Hausmann, Sahra901939100
57.Sannes, Tove Liberg93188050
58.Eliasson, Marte14517922280
59.Hundvin, Mia Therese72174840
60.Blanco, Isabel8616527411
61.Sættem, Birgitte8116523300
62.Jacobsen, Marit Røsberg88156571
63.Dahle, Mona11415118230
64.Hammerseng-Edin, Anja59143690
65.Johansen, Britt15614033731
66.Aune, Malin72138530
67.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
68.Reistad, Henny Ella411303160
69.Sannes, Turid54122000
70.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
71.Halvorsen, Sigrid84106000
72.Nygård, Åse76966100
73.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
74.Tomac, Marta88789170
75.Stange, Tine507111130
76.Taalesen, Anne Migliosi627015120
77.Gossé, Linn3270000
78.Bech, Astri Knudsen10369000
79.Ingstad, Vilde Mortensen836513170
80.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
81.Moldestad, Kristine656416160
82.Winter, Anne Aanestad5563000
83.Jenssen, Anne Petra76600140
84.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
85.Anisdahl, Unni7258000
86.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
87.Waade, Silje Katrine47578120
88.Aagaard, Kari9254030
89.Taring, Tone Anita32540180
90.Gustad, Randi505311150
91.Solberg, Brit3053720
92.Riegelhuth, Betina5352480
93.Albertsen, Tine Rustad4352660
94.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
95.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
96.Bekkelund, Else Karin3649440
97.Hynne, Berit1849110
98.Storberg, Lille5547000
99.Hannestad, Susanne4347050
100.Gabrielsen, Monica Vik2946340
101.Bakkerud, Ingvild3043330
102.Bleivik, Sissel61425100
103.Tveter, Inger-Johanne6741000
104.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
105.Tønnesen, Grethe6039000
106.Gunnarson, Reidun3538210
107.Eide, Kristin3438450
108.Jakobsen, Maja4037110
109.Lekang, Anne-Brit343712161
110.Breistøl, Kristine3337140
111.Ringkilen, Mona2935030
112.Høgdahl, Moa2935140
113.Mørk, Thea1835000
114.Tvedt, Jorunn5634000
115.Wibe, Pernille B.533415220
116.Birkrem, Åse2234010
117.Singstad, Karin Irene833319351
118.Grua, Beate Jonassen2032230
119.Guntvedt, Tove3531000
120.Seglem, Siri23311170
121.Høsøien, Astrid Skei8129000
122.Larssen, Lise Morsund2328130
123.Mitchell, Ellen2827531
124.Muhrer, Lisabeth2727000
125.Løge, Henriette Henriksen3826591
126.Nord, Berit Digre4625240
127.Albert, Gerd-Elin1525000
128.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
129.Halen, Hanne1324030
130.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
131.Høsøien, Hjørdis5421000
132.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
133.Snorroeggen, Marte1820270
134.Hovden, Emilie Margrethe520000
135.Vikebø, Hege Christin2219360
136.Sæbøe, Siv Heim1419160
137.Fauske, Helene Gigstad3317040
138.Bolset, Silje Elin1617310
139.Nesse, Vibeke1517170
140.Henriksen, Kari-Anne1217020
141.Engebretsen, Cecilie L.1916250
142.Wensberg, Anne Wenche5015000
143.Sætre, May-Britt2215020
144.Urne, Renate2015350
145.Svestad, Inga Berit1315200
146.Steffensen, Elisabeth1414050
147.Volden, Cathrine1114510
148.Løke, Lise514000
149.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
150.Næss, Karoline34134111
151.Mordal, Charlotte1113100
152.Carstens, Camilla1312260
153.Bjerke, Tina312100
154.Andersson, Vivian2111000
155.Hansen, Berit1611030
156.Røneid, Hilde1311000
157.Knudsen, Kari Helene1011200
158.Villabø, Maren Birte811040
159.Aardahl, Maren Nyland611010
160.Johansen, Berit Moen3310000
161.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
162.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
163.Fallingen, Eli910100
164.Kristiansen, Jeanett610000
165.Andersen, Lene610110
166.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
167.Seigerud, Toril109000
168.Gundersen, Maren59120
169.Smedsgaard, Susanne Faye368000
170.Tveter, Annette118320
171.Myrdal, Beathe98010
172.Jonassen, Hilde Stavran38020
173.Einarson, Heidi28100
174.Overvik, Hilde147130
175.Myhre, Rita97320
176.Syversen, Vibeke87120
177.Nordal, Kate Mogseth77000
178.Ekset, Gunn196110
179.Krogsrud, Anne Mari106000
180.Furutangvik, Liv106000
181.Suvdal, Anne Kjersti76000
182.Enkerud, Tonje66000
183.Yttereng, Hanna95410
184.Mathisen, Connie95230
185.Tomteberget, Bente75000
186.Bråthe, Torhild65000
187.Engstrøm, Gro45010
188.Lind, Tale35000
189.Sundmoen, Kamilla25000
190.Venn, Kristin25000
191.Hilmersen, Anne344000
192.Sponberg, Svanhild284000
193.Solås, Kjerstin Boge144040
194.Braarvig, Liv Tone84000
195.Obaidli, Anniken54000
196.Eriksen, Randi M.54010
197.Aamodt, Silje Marlin44000
198.Ommundsen, Mette34100
199.Ulsaker Høve, Tuva14000
200.Lunde, Katrine3203020
201.Solberg, Silje Margaretha1693040
202.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
203.Christensen, Emilie153110
204.Svellet, Siri Thomassen123100
205.Hall, Susann Iren103310
206.Løseth, Tonje103110
207.Lundby, Torild103000
208.Schjerven, Kari83040
209.Fossum, Grete73000
210.Nørstebø, Kristin63010
211.Dobloug, Jorun Beate63110
212.Solberg, Camilla43010
213.Magnussen, Christin43000
214.Florholmen, Marthe33020
215.Sognnæs, Henriette23000
216.Skotvoll, Annette2502000
217.Nilsen, Jeanette912010
218.Stordahl, Liv Strand252000
219.Fulland, Kari Skarstad162000
220.Johansen, Vilde Ingeborg132030
221.Monshaugen, Hanne Skogum112000
222.Strand, Grete102000
223.Iversen, Iren62120
224.Gyve, Vibeke Cook42010
225.Brustuen, Ane Rønning32000
226.Haakestad, Cathrine32000
227.Flaatnes, Heidi22010
228.Grymyr, Jøran Lien22000
229.Nyheim, Torill12000
230.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
231.Leganger, Cecilie1621010
232.Berg, Annemor361000
233.Flo, Liv131000
234.Nilsen, Laila Schou121000
235.Granum, Tove81060
236.Iversen, Torill71000
237.Romulslie, Mari51100
238.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
239.Tønnesen, Lene31010
240.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
241.Myklebust, Brigitte31000
242.Moen, Gunn31000
243.Nestaker, Guro31000
244.Oftedal, Hanna Bredal21000
245.Berre, Elise21000
246.Lyssand, Anne21010
247.Stang, Alette21000
248.Nilsen, Line Hoff21000
249.Lindby, Marianne21000
250.Birkeland, Ingunn21010
251.Ekstrøm, Tove21000
252.Jonassen, Vilde Kaurin11000
253.Andersen, Sunniva11000
254.Andenæs, June11100
255.Skjelstad Aaberge, Monica11000
256.Lorentsen, Gina11010
257.Tjugum, Heidi1750110
258.Bjørk, Liv1260000
259.Jensen, Linn Siri1220000
260.Smedsgård, Turid1130010
261.Andersen, Kjerstin1040000
262.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
263.Pedersen, Terese820000
264.Willassen, Eldbjørg600000
265.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
266.Keul, Siri540000
267.Jørum, Guri510010
268.Beck, Kjersti420000
269.Sellæg, Wenche Frogn420000
270.Evjenth, Grete Werner350000
271.Skjesol, Magnhild330000
272.Birkrem, Unni320000
273.Smeby, Mona310000
274.Sando, Emily Stang300000
275.Nordbø, Ellen Øygarden300000
276.Kluge, Tone Merete260000
277.Thøring, Sigrid Trøite250000
278.Johnsen, Vibeke240000
279.Brandvik, Elin220000
280.Haugerud, Berit Yssen200000
281.Witt, Siggen200000
282.Husby, Randi200000
283.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
284.Pedersen, Andrea Austmo180000
285.Woxvold, Else180000
286.Østbø, Hilde150000
287.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
288.Hollås, Liv Skjetnemark140000
289.Aune, Dagrun140000
290.Schmidt, Aslaug140000
291.Håfjeld, Turid140000
292.Olsen, Bjørg130000
293.Saastad, Borgny Oddrun130000
294.Jevanord, Elisabeth130000
295.Iversen, Eli120000
296.Kruke, Bjørg Leira120000
297.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
298.Segtnan, Randi120000
299.Granlund, Rikke Marie110000
300.Bekk, Oddny110000
301.Ødegård, Ingrid110000
302.Opsann, Anne Marie110000
303.Moseby, Anne-Karin100000
304.Follo, Gro100000
305.Thorstensen, Reidun100000
306.Gundersen, Gerd90000
307.Nagvik, Anne Kise90000
308.Aamodt, Liv Margrethe90000
309.Karlsen, Liv Reidun80000
310.Torgersen, Jorun S.80000
311.Ahlberg, Birgith80000
312.Pettersson, Hege Anett80000
313.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
314.Kvakkestad, Randi80000
315.Tørrisvold, Solfrid80000
316.Michalsen, Tove Margreth80000
317.Knarvik, Åse70000
318.Bræin, Helga70000
319.Stensby, Gunvor70000
320.Sjøman, Marit70000
321.Norøy, Inger Sundal60000
322.Heian, Åse60000
323.Hultgren, Turid60000
324.Snoen, Solveig60000
325.Langseth, Siri50000
326.Evensen, Valgerd50000
327.Borgersen, Ingjerd50000
328.Olafsen, Kristin Nysveen50000
329.Dahm, Kristin Thuve50000
330.Andersen, Liv50000
331.Børseth, Kristin40000
332.Rønning, Kari40000
333.Aasen, Grethe40000
334.Rosenvinge, Gullet40000
335.Evjen, Elisabeth40000
336.Berge, Bjørg40000
337.Homme, Christine40120
338.Haug, Anne40000
339.Kruke, Signe Salberg40000
340.Thorsen, Reidun40000
341.Hall, Ruth30000
342.Liden, Stine30000
343.Wølner, Tone30000
344.Nordli, Vibeke30000
345.Romsås, Tove30000
346.Andersen, Bjørg30000
347.Hobber, Else30000
348.Hansen, Grete Smith30000
349.Christoffersen, Gro30000
350.Hansen, Kari Skancke30000
351.Hestad, Johanne Jerven30000
352.Engebretsen, Jeanette30000
353.Sundsbak, Marianne30000
354.Holta, Malin30000
355.Walle, Margot20000
356.Nygren, Marianne Helene Muri20000
357.Myhr, Marit20000
358.Lund, Mai Helen20000
359.Knudsen, Lisbeth20000
360.Svendsen, Lill-Karin20010
361.Hollekim, Ingjerd20000
362.Ørbeck, Inger Johanne20000
363.Kristiansen, Gro20000
364.Rundbråten, Guro20000
365.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
366.Tangen, Edith20000
367.Skovli, Berit20000
368.Leine, Brit Marit20000
369.Christiansen, Camilla20000
370.Nærland, Alfhild20000
371.Berg, Aud20000
372.Lerstad, Tonje Haug20000
373.Hannevik, Tonje Nanette20000
374.Hoelstad, Åse20000
375.Andersen, Wenche Steen20000
376.Knutsen, Therese20010
377.Hylleseth, Sølvi20100
378.Fredrichsen, Rigmor20000
379.Aasarød, Randi20000
380.Kjesbu, Randi20000
381.Skei, Signe Krogstad10000
382.Krogstad, Sonja10000
383.Billington, Sonja Elisabeth10000
384.Iversen, Solveig10000
385.Paulsen, Siv10000
386.Roland, Tordis10000
387.Bekkevold, Tove10000
388.Rønnestad, Aud10000
389.Strand, Bente10000
390.Halvorsen, Berit10000
391.Arnesen, Aud10000
392.Hasanic, Alma10000
393.Haugstvedt, Anne10100
394.Wiise, Berit10000
395.Karlsen, Berit10000
396.Andersen, Bjørg Steen10000
397.Moe, Borgny10000
398.Risberg, Bjørg10000
399.Solli, Elsa10000
400.Engh, Else10010
401.Danielsen, Inger Synnøve10000
402.Holgersen, Jeanette Haga10000
403.Græsholt, Jenny Osnes10010
404.Helsingeng, Kari10000
405.Johnsen, Kari10000
406.Johnsen, Jorunn10000
407.Gundersen, Lillemor10000
408.Solem, Lise Kristiansen10000
409.Gundersen, Liv Grønn10000
410.Sannes, Marit Helen10000
411.Ruud-Johansen, Mette10000
412.Elton, Mary10000