Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Grini, Kjersti201100349531
2.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
3.Roll-Matthiesen, Cathrine23391847562
4.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
5.Haltvik, Trine240832971183
6.Løke, Heidi20174551632
7.Sundal, Heidi26872759843
8.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
9.Herrem, Camilla22861617250
10.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
11.Sagstuen, Tonje21759345642
12.Steen, Ingrid16058434380
13.Sulland, Linn Jørum19357926220
14.Larsen, Tonje26456761576
15.Mørk, Nora11456015140
16.Ryen, Karin24354433440
17.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
18.Johansen, Kari Mette2034931190
19.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
20.Kristiansen, Veronica Egebakken13043844340
21.Oftedal, Stine Bredal16941817130
22.Buchholdt, Sissel18641513300
23.Nøstvold, Tonje18340819160
24.Frafjord, Marit Malm19740673563
25.Hogness, Hanne18637828320
26.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
27.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
28.Hegh, Hanne20236160750
29.Hårsaker, Vigdis13333714151
30.Nyberg, Katja9932130421
31.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
32.Alstad, Ida14331043370
33.Ihle, Kristin Midthun14230214211
34.Rokne, Marianne10129426270
35.Breivik, Marit1372866160
36.Kurtovic, Amanda115285690
37.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
38.Tuven, Janne10826820140
39.Seland, Siri Eftedal11025827431
40.Davidsen, Mette14825622300
41.Fladset, Karen86251000
42.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
43.Sandve, Monica942458180
44.Johansen, Anette Hovind9923125280
45.Solberg, Sanna Charlotte12722512280
46.Snorroeggen, Gøril10222424220
47.Andersen, Bjørg143216000
48.Aune, Kari Solem11021429300
49.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
50.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
51.Strøm, Ingunn911975160
52.Berg, Anne105195390
53.Hausmann, Sahra901939100
54.Sannes, Tove Liberg93188050
55.Eliasson, Marte14517922280
56.Hundvin, Mia Therese72174840
57.Blanco, Isabel8616527411
58.Sættem, Birgitte8116523300
59.Dahle, Mona11415118230
60.Hammerseng-Edin, Anja59143690
61.Johansen, Britt15614033731
62.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
63.Sannes, Turid54122000
64.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
65.Skogrand, Stine7211420150
66.Halvorsen, Sigrid84106000
67.Arntzen, Emilie Hegh841065160
68.Nygård, Åse76966100
69.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
70.Brattset, Kari448817100
71.Jacobsen, Marit Røsberg4174421
72.Stange, Tine507111130
73.Taalesen, Anne Migliosi627015120
74.Gossé, Linn3270000
75.Bech, Astri Knudsen10369000
76.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
77.Moldestad, Kristine656416160
78.Winter, Anne Aanestad5563000
79.Jenssen, Anne Petra76600140
80.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
81.Anisdahl, Unni7258000
82.Aune, Malin4058320
83.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
84.Aagaard, Kari9254030
85.Taring, Tone Anita32540180
86.Gustad, Randi505311150
87.Solberg, Brit3053720
88.Riegelhuth, Betina5352480
89.Albertsen, Tine Rustad4352660
90.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
91.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
92.Bekkelund, Else Karin3649440
93.Hynne, Berit1849110
94.Ingstad, Vilde Mortensen684710140
95.Storberg, Lille5547000
96.Tomac, Marta5047990
97.Hannestad, Susanne4347050
98.Gabrielsen, Monica Vik2946340
99.Bleivik, Sissel61425100
100.Tveter, Inger-Johanne6741000
101.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
102.Tønnesen, Grethe6039000
103.Gunnarson, Reidun3538210
104.Jakobsen, Maja4037110
105.Lekang, Anne-Brit343712161
106.Eide, Kristin3336450
107.Ringkilen, Mona2935030
108.Mørk, Thea1835000
109.Tvedt, Jorunn5634000
110.Wibe, Pernille B.533415220
111.Singstad, Karin Irene833319351
112.Grua, Beate Jonassen2032230
113.Guntvedt, Tove3531000
114.Seglem, Siri23311170
115.Birkrem, Åse2131010
116.Høsøien, Astrid Skei8129000
117.Larssen, Lise Morsund2328130
118.Mitchell, Ellen2827531
119.Muhrer, Lisabeth2727000
120.Løge, Henriette Henriksen3826591
121.Nord, Berit Digre4525230
122.Albert, Gerd-Elin1525000
123.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
124.Halen, Hanne1324030
125.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
126.Høsøien, Hjørdis5421000
127.Reistad, Henny Ella1021010
128.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
129.Snorroeggen, Marte1820270
130.Waade, Silje Katrine2619670
131.Vikebø, Hege Christin2219360
132.Sæbøe, Siv Heim1419160
133.Bolset, Silje Elin1617310
134.Nesse, Vibeke1517170
135.Henriksen, Kari-Anne1217020
136.Engebretsen, Cecilie L.1916250
137.Wensberg, Anne Wenche5015000
138.Sætre, May-Britt2215020
139.Urne, Renate2015350
140.Svestad, Inga Berit1315200
141.Steffensen, Elisabeth1414050
142.Volden, Cathrine1114510
143.Løke, Lise514000
144.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
145.Næss, Karoline34134111
146.Mordal, Charlotte1113100
147.Carstens, Camilla1312260
148.Bjerke, Tina312100
149.Andersson, Vivian2111000
150.Hansen, Berit1611030
151.Røneid, Hilde1311000
152.Knudsen, Kari Helene1011200
153.Villabø, Maren Birte811040
154.Johansen, Berit Moen3310000
155.Fauske, Helene Gigstad2010020
156.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
157.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
158.Fallingen, Eli910100
159.Kristiansen, Jeanett610000
160.Andersen, Lene610110
161.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
162.Seigerud, Toril109000
163.Gundersen, Maren59120
164.Smedsgaard, Susanne Faye368000
165.Tveter, Annette118320
166.Myrdal, Beathe98010
167.Høgdahl, Moa58000
168.Jonassen, Hilde Stavran38020
169.Einarson, Heidi28100
170.Overvik, Hilde147130
171.Myhre, Rita97320
172.Syversen, Vibeke87120
173.Nordal, Kate Mogseth77000
174.Bakkerud, Ingvild67100
175.Ekset, Gunn186110
176.Krogsrud, Anne Mari106000
177.Furutangvik, Liv106000
178.Suvdal, Anne Kjersti76000
179.Yttereng, Hanna95410
180.Mathisen, Connie95230
181.Tomteberget, Bente75000
182.Bråthe, Torhild65000
183.Engstrøm, Gro45010
184.Lind, Tale35000
185.Sundmoen, Kamilla25000
186.Venn, Kristin25000
187.Hilmersen, Anne344000
188.Sponberg, Svanhild284000
189.Solås, Kjerstin Boge144040
190.Braarvig, Liv Tone84000
191.Eriksen, Randi M.54010
192.Aamodt, Silje Marlin44000
193.Enkerud, Tonje44000
194.Ommundsen, Mette34100
195.Breistøl, Kristine34010
196.Lunde, Katrine2963020
197.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
198.Christensen, Emilie153110
199.Svellet, Siri Thomassen123100
200.Hall, Susann Iren103310
201.Løseth, Tonje103110
202.Lundby, Torild103000
203.Schjerven, Kari83040
204.Fossum, Grete73000
205.Nørstebø, Kristin63010
206.Dobloug, Jorun Beate63110
207.Solberg, Camilla43010
208.Magnussen, Christin43000
209.Florholmen, Marthe33020
210.Sognnæs, Henriette23000
211.Skotvoll, Annette2502000
212.Nilsen, Jeanette912010
213.Stordahl, Liv Strand252000
214.Fulland, Kari Skarstad162000
215.Monshaugen, Hanne Skogum112000
216.Strand, Grete102000
217.Iversen, Iren62120
218.Obaidli, Anniken42000
219.Gyve, Vibeke Cook42010
220.Brustuen, Ane Rønning32000
221.Haakestad, Cathrine32000
222.Flaatnes, Heidi22010
223.Grymyr, Jøran Lien22000
224.Nyheim, Torill12000
225.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
226.Leganger, Cecilie1621010
227.Solberg, Silje Margaretha1261010
228.Berg, Annemor361000
229.Flo, Liv131000
230.Nilsen, Laila Schou121000
231.Granum, Tove81060
232.Iversen, Torill71000
233.Romulslie, Mari51100
234.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
235.Tønnesen, Lene31010
236.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
237.Myklebust, Brigitte31000
238.Moen, Gunn31000
239.Oftedal, Hanna Bredal21000
240.Berre, Elise21000
241.Lyssand, Anne21010
242.Stang, Alette21000
243.Nilsen, Line Hoff21000
244.Lindby, Marianne21000
245.Birkeland, Ingunn21010
246.Ekstrøm, Tove21000
247.Andenæs, June11100
248.Skjelstad Aaberge, Monica11000
249.Lorentsen, Gina11010
250.Tjugum, Heidi1750110
251.Bjørk, Liv1260000
252.Jensen, Linn Siri1210000
253.Smedsgård, Turid1130010
254.Andersen, Kjerstin1040000
255.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
256.Pedersen, Terese820000
257.Willassen, Eldbjørg600000
258.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
259.Keul, Siri540000
260.Jørum, Guri510010
261.Beck, Kjersti420000
262.Sellæg, Wenche Frogn420000
263.Evjenth, Grete Werner350000
264.Skjesol, Magnhild330000
265.Smeby, Mona310000
266.Birkrem, Unni310000
267.Nordbø, Ellen Øygarden300000
268.Kluge, Tone Merete260000
269.Thøring, Sigrid Trøite250000
270.Johnsen, Vibeke240000
271.Brandvik, Elin220000
272.Sando, Emily Stang200000
273.Haugerud, Berit Yssen200000
274.Witt, Siggen200000
275.Husby, Randi200000
276.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
277.Woxvold, Else180000
278.Østbø, Hilde150000
279.Aune, Dagrun140000
280.Schmidt, Aslaug140000
281.Hollås, Liv Skjetnemark140000
282.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
283.Håfjeld, Turid140000
284.Olsen, Bjørg130000
285.Saastad, Borgny Oddrun130000
286.Jevanord, Elisabeth130000
287.Iversen, Eli120000
288.Kruke, Bjørg Leira120000
289.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
290.Segtnan, Randi120000
291.Bekk, Oddny110000
292.Ødegård, Ingrid110000
293.Opsann, Anne Marie110000
294.Moseby, Anne-Karin100000
295.Follo, Gro100000
296.Thorstensen, Reidun100000
297.Gundersen, Gerd90000
298.Nagvik, Anne Kise90000
299.Aamodt, Liv Margrethe90000
300.Karlsen, Liv Reidun80000
301.Torgersen, Jorun S.80000
302.Ahlberg, Birgith80000
303.Pettersson, Hege Anett80000
304.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
305.Kvakkestad, Randi80000
306.Tørrisvold, Solfrid80000
307.Michalsen, Tove Margreth80000
308.Knarvik, Åse70000
309.Bræin, Helga70000
310.Stensby, Gunvor70000
311.Sjøman, Marit70000
312.Norøy, Inger Sundal60000
313.Heian, Åse60000
314.Hultgren, Turid60000
315.Snoen, Solveig60000
316.Langseth, Siri50000
317.Evensen, Valgerd50000
318.Borgersen, Ingjerd50000
319.Olafsen, Kristin Nysveen50000
320.Dahm, Kristin Thuve50000
321.Andersen, Liv50000
322.Børseth, Kristin40000
323.Rønning, Kari40000
324.Rosenvinge, Gullet40000
325.Aasen, Grethe40000
326.Evjen, Elisabeth40000
327.Berge, Bjørg40000
328.Homme, Christine40120
329.Haug, Anne40000
330.Kruke, Signe Salberg40000
331.Thorsen, Reidun40000
332.Hall, Ruth30000
333.Liden, Stine30000
334.Wølner, Tone30000
335.Johansen, Vilde Ingeborg30010
336.Nordli, Vibeke30000
337.Romsås, Tove30000
338.Andersen, Bjørg30000
339.Christoffersen, Gro30000
340.Hansen, Grete Smith30000
341.Hobber, Else30000
342.Hansen, Kari Skancke30000
343.Hestad, Johanne Jerven30000
344.Engebretsen, Jeanette30000
345.Holta, Malin30000
346.Sundsbak, Marianne30000
347.Nygren, Marianne Helene Muri20000
348.Walle, Margot20000
349.Myhr, Marit20000
350.Lund, Mai Helen20000
351.Svendsen, Lill-Karin20010
352.Knudsen, Lisbeth20000
353.Hollekim, Ingjerd20000
354.Ørbeck, Inger Johanne20000
355.Tangen, Edith20000
356.Rundbråten, Guro20000
357.Kristiansen, Gro20000
358.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
359.Skovli, Berit20000
360.Leine, Brit Marit20000
361.Christiansen, Camilla20000
362.Nærland, Alfhild20000
363.Berg, Aud20000
364.Hoelstad, Åse20000
365.Andersen, Wenche Steen20000
366.Knutsen, Therese20010
367.Lerstad, Tonje Haug20000
368.Hannevik, Tonje Nanette20000
369.Hylleseth, Sølvi20100
370.Fredrichsen, Rigmor20000
371.Aasarød, Randi20000
372.Kjesbu, Randi20000
373.Skei, Signe Krogstad10000
374.Krogstad, Sonja10000
375.Billington, Sonja Elisabeth10000
376.Iversen, Solveig10000
377.Paulsen, Siv10000
378.Roland, Tordis10000
379.Bekkevold, Tove10000
380.Rønnestad, Aud10000
381.Strand, Bente10000
382.Halvorsen, Berit10000
383.Arnesen, Aud10000
384.Hasanic, Alma10000
385.Pedersen, Andrea Austmo10000
386.Haugstvedt, Anne10100
387.Wiise, Berit10000
388.Karlsen, Berit10000
389.Andersen, Bjørg Steen10000
390.Moe, Borgny10000
391.Risberg, Bjørg10000
392.Solli, Elsa10000
393.Engh, Else10010
394.Danielsen, Inger Synnøve10000
395.Holgersen, Jeanette Haga10000
396.Græsholt, Jenny Osnes10010
397.Johnsen, Jorunn10000
398.Helsingeng, Kari10000
399.Johnsen, Kari10000
400.Solem, Lise Kristiansen10000
401.Gundersen, Lillemor10000
402.Gundersen, Liv Grønn10000
403.Sannes, Marit Helen10000
404.Elton, Mary10000
405.Ruud-Johansen, Mette10000