Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Grini, Kjersti201100349531
2.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
3.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
4.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
5.Haltvik, Trine241834971183
6.Løke, Heidi21578951672
7.Sundal, Heidi26973159853
8.Herrem, Camilla24766417280
9.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
10.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
11.Sagstuen, Tonje21759345642
12.Steen, Ingrid16158835380
13.Sulland, Linn Jørum19357926220
14.Larsen, Tonje26456761576
15.Mørk, Nora11756615150
16.Ryen, Karin24454633440
17.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
18.Johansen, Kari Mette2034931190
19.Oftedal, Stine Bredal18749219130
20.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
21.Kristiansen, Veronica Egebakken13043844340
22.Buchholdt, Sissel18641513300
23.Nøstvold, Tonje18340819160
24.Frafjord, Marit Malm19740673563
25.Hogness, Hanne18637828320
26.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
27.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
28.Hegh, Hanne20236160750
29.Hårsaker, Vigdis13333714151
30.Nyberg, Katja9932130421
31.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
32.Alstad, Ida14331043370
33.Ihle, Kristin Midthun14330614211
34.Rokne, Marianne10129426270
35.Breivik, Marit1372866160
36.Kurtovic, Amanda115285690
37.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
38.Tuven, Janne10826820140
39.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte14626715320
40.Seland, Siri Eftedal11025827431
41.Davidsen, Mette14825622300
42.Fladset, Karen86251000
43.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
44.Sandve, Monica942458180
45.Johansen, Anette Hovind9923125280
46.Snorroeggen, Gøril10222424220
47.Andersen, Bjørg143216000
48.Aune, Kari Solem11021429300
49.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
50.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
51.Strøm, Ingunn911975160
52.Berg, Anne105195390
53.Hausmann, Sahra901939100
54.Sannes, Tove Liberg93188050
55.Arntzen, Emilie Hegh1031818210
56.Eliasson, Marte14517922280
57.Hundvin, Mia Therese72174840
58.Blanco, Isabel8616527411
59.Sættem, Birgitte8116523300
60.Dahle, Mona11415118230
61.Hammerseng-Edin, Anja59143690
62.Johansen, Britt15614033731
63.Dale, Kari Brattset6313820150
64.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
65.Skogrand, Stine8213023170
66.Sannes, Turid54122000
67.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
68.Jacobsen, Marit Røsberg60115561
69.Aune, Malin58109520
70.Halvorsen, Sigrid84106000
71.Nygård, Åse76966100
72.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
73.Tomac, Marta69719140
74.Stange, Tine507111130
75.Taalesen, Anne Migliosi627015120
76.Gossé, Linn3270000
77.Bech, Astri Knudsen10369000
78.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
79.Moldestad, Kristine656416160
80.Winter, Anne Aanestad5563000
81.Jenssen, Anne Petra76600140
82.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
83.Anisdahl, Unni7258000
84.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
85.Waade, Silje Katrine45578120
86.Ingstad, Vilde Mortensen745613150
87.Aagaard, Kari9254030
88.Taring, Tone Anita32540180
89.Gustad, Randi505311150
90.Solberg, Brit3053720
91.Riegelhuth, Betina5352480
92.Albertsen, Tine Rustad4352660
93.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
94.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
95.Bekkelund, Else Karin3649440
96.Hynne, Berit1849110
97.Storberg, Lille5547000
98.Hannestad, Susanne4347050
99.Gabrielsen, Monica Vik2946340
100.Bleivik, Sissel61425100
101.Bakkerud, Ingvild2542320
102.Tveter, Inger-Johanne6741000
103.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
104.Tønnesen, Grethe6039000
105.Gunnarson, Reidun3538210
106.Eide, Kristin3438450
107.Jakobsen, Maja4037110
108.Lekang, Anne-Brit343712161
109.Ringkilen, Mona2935030
110.Mørk, Thea1835000
111.Tvedt, Jorunn5634000
112.Wibe, Pernille B.533415220
113.Birkrem, Åse2234010
114.Singstad, Karin Irene833319351
115.Grua, Beate Jonassen2032230
116.Guntvedt, Tove3531000
117.Seglem, Siri23311170
118.Reistad, Henny Ella1330020
119.Høsøien, Astrid Skei8129000
120.Larssen, Lise Morsund2328130
121.Mitchell, Ellen2827531
122.Muhrer, Lisabeth2727000
123.Løge, Henriette Henriksen3826591
124.Nord, Berit Digre4625240
125.Høgdahl, Moa2225140
126.Albert, Gerd-Elin1525000
127.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
128.Halen, Hanne1324030
129.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
130.Høsøien, Hjørdis5421000
131.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
132.Snorroeggen, Marte1820270
133.Vikebø, Hege Christin2219360
134.Sæbøe, Siv Heim1419160
135.Fauske, Helene Gigstad3317040
136.Bolset, Silje Elin1617310
137.Nesse, Vibeke1517170
138.Henriksen, Kari-Anne1217020
139.Engebretsen, Cecilie L.1916250
140.Wensberg, Anne Wenche5015000
141.Sætre, May-Britt2215020
142.Urne, Renate2015350
143.Svestad, Inga Berit1315200
144.Steffensen, Elisabeth1414050
145.Volden, Cathrine1114510
146.Løke, Lise514000
147.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
148.Næss, Karoline34134111
149.Mordal, Charlotte1113100
150.Carstens, Camilla1312260
151.Bjerke, Tina312100
152.Andersson, Vivian2111000
153.Hansen, Berit1611030
154.Røneid, Hilde1311000
155.Knudsen, Kari Helene1011200
156.Villabø, Maren Birte811040
157.Johansen, Berit Moen3310000
158.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
159.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
160.Fallingen, Eli910100
161.Kristiansen, Jeanett610000
162.Andersen, Lene610110
163.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
164.Seigerud, Toril109000
165.Gundersen, Maren59120
166.Smedsgaard, Susanne Faye368000
167.Tveter, Annette118320
168.Myrdal, Beathe98010
169.Jonassen, Hilde Stavran38020
170.Einarson, Heidi28100
171.Overvik, Hilde147130
172.Myhre, Rita97320
173.Syversen, Vibeke87120
174.Nordal, Kate Mogseth77000
175.Ekset, Gunn196110
176.Krogsrud, Anne Mari106000
177.Furutangvik, Liv106000
178.Suvdal, Anne Kjersti76000
179.Breistøl, Kristine66010
180.Enkerud, Tonje56000
181.Yttereng, Hanna95410
182.Mathisen, Connie95230
183.Tomteberget, Bente75000
184.Bråthe, Torhild65000
185.Engstrøm, Gro45010
186.Lind, Tale35000
187.Venn, Kristin25000
188.Sundmoen, Kamilla25000
189.Hilmersen, Anne344000
190.Sponberg, Svanhild284000
191.Solås, Kjerstin Boge144040
192.Braarvig, Liv Tone84000
193.Eriksen, Randi M.54010
194.Aamodt, Silje Marlin44000
195.Ommundsen, Mette34100
196.Lunde, Katrine2993020
197.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
198.Christensen, Emilie153110
199.Svellet, Siri Thomassen123100
200.Hall, Susann Iren103310
201.Løseth, Tonje103110
202.Lundby, Torild103000
203.Schjerven, Kari83040
204.Fossum, Grete73000
205.Dobloug, Jorun Beate63110
206.Nørstebø, Kristin63010
207.Solberg, Camilla43010
208.Magnussen, Christin43000
209.Florholmen, Marthe33020
210.Sognnæs, Henriette23000
211.Skotvoll, Annette2502000
212.Nilsen, Jeanette912010
213.Stordahl, Liv Strand252000
214.Fulland, Kari Skarstad162000
215.Monshaugen, Hanne Skogum112000
216.Strand, Grete102000
217.Iversen, Iren62120
218.Obaidli, Anniken42000
219.Gyve, Vibeke Cook42010
220.Brustuen, Ane Rønning32000
221.Haakestad, Cathrine32000
222.Flaatnes, Heidi22010
223.Grymyr, Jøran Lien22000
224.Nyheim, Torill12000
225.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
226.Leganger, Cecilie1621010
227.Solberg, Silje Margaretha1451030
228.Berg, Annemor361000
229.Flo, Liv131000
230.Nilsen, Laila Schou121000
231.Granum, Tove81060
232.Iversen, Torill71000
233.Romulslie, Mari51100
234.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
235.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
236.Tønnesen, Lene31010
237.Myklebust, Brigitte31000
238.Moen, Gunn31000
239.Oftedal, Hanna Bredal21000
240.Berre, Elise21000
241.Lyssand, Anne21010
242.Stang, Alette21000
243.Nilsen, Line Hoff21000
244.Lindby, Marianne21000
245.Birkeland, Ingunn21010
246.Ekstrøm, Tove21000
247.Andenæs, June11100
248.Skjelstad Aaberge, Monica11000
249.Lorentsen, Gina11010
250.Tjugum, Heidi1750110
251.Bjørk, Liv1260000
252.Jensen, Linn Siri1220000
253.Smedsgård, Turid1130010
254.Andersen, Kjerstin1040000
255.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
256.Pedersen, Terese820000
257.Willassen, Eldbjørg600000
258.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
259.Keul, Siri540000
260.Jørum, Guri510010
261.Beck, Kjersti420000
262.Sellæg, Wenche Frogn420000
263.Evjenth, Grete Werner350000
264.Skjesol, Magnhild330000
265.Birkrem, Unni320000
266.Smeby, Mona310000
267.Nordbø, Ellen Øygarden300000
268.Kluge, Tone Merete260000
269.Thøring, Sigrid Trøite250000
270.Johnsen, Vibeke240000
271.Sando, Emily Stang230000
272.Brandvik, Elin220000
273.Haugerud, Berit Yssen200000
274.Witt, Siggen200000
275.Husby, Randi200000
276.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
277.Woxvold, Else180000
278.Pedersen, Andrea Austmo170000
279.Østbø, Hilde150000
280.Aune, Dagrun140000
281.Schmidt, Aslaug140000
282.Hollås, Liv Skjetnemark140000
283.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
284.Håfjeld, Turid140000
285.Olsen, Bjørg130000
286.Saastad, Borgny Oddrun130000
287.Jevanord, Elisabeth130000
288.Iversen, Eli120000
289.Kruke, Bjørg Leira120000
290.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
291.Segtnan, Randi120000
292.Bekk, Oddny110000
293.Ødegård, Ingrid110000
294.Opsann, Anne Marie110000
295.Moseby, Anne-Karin100000
296.Follo, Gro100000
297.Thorstensen, Reidun100000
298.Gundersen, Gerd90000
299.Nagvik, Anne Kise90000
300.Aamodt, Liv Margrethe90000
301.Karlsen, Liv Reidun80000
302.Torgersen, Jorun S.80000
303.Ahlberg, Birgith80000
304.Pettersson, Hege Anett80000
305.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
306.Kvakkestad, Randi80000
307.Tørrisvold, Solfrid80000
308.Michalsen, Tove Margreth80000
309.Johansen, Vilde Ingeborg70010
310.Knarvik, Åse70000
311.Bræin, Helga70000
312.Stensby, Gunvor70000
313.Sjøman, Marit70000
314.Norøy, Inger Sundal60000
315.Heian, Åse60000
316.Hultgren, Turid60000
317.Snoen, Solveig60000
318.Langseth, Siri50000
319.Evensen, Valgerd50000
320.Borgersen, Ingjerd50000
321.Olafsen, Kristin Nysveen50000
322.Dahm, Kristin Thuve50000
323.Andersen, Liv50000
324.Børseth, Kristin40000
325.Rønning, Kari40000
326.Rosenvinge, Gullet40000
327.Aasen, Grethe40000
328.Evjen, Elisabeth40000
329.Berge, Bjørg40000
330.Homme, Christine40120
331.Haug, Anne40000
332.Kruke, Signe Salberg40000
333.Thorsen, Reidun40000
334.Hall, Ruth30000
335.Liden, Stine30000
336.Wølner, Tone30000
337.Nordli, Vibeke30000
338.Romsås, Tove30000
339.Andersen, Bjørg30000
340.Christoffersen, Gro30000
341.Hansen, Grete Smith30000
342.Hobber, Else30000
343.Hestad, Johanne Jerven30000
344.Engebretsen, Jeanette30000
345.Hansen, Kari Skancke30000
346.Holta, Malin30000
347.Sundsbak, Marianne30000
348.Nygren, Marianne Helene Muri20000
349.Myhr, Marit20000
350.Walle, Margot20000
351.Lund, Mai Helen20000
352.Knudsen, Lisbeth20000
353.Svendsen, Lill-Karin20010
354.Hollekim, Ingjerd20000
355.Ørbeck, Inger Johanne20000
356.Tangen, Edith20000
357.Nestaker, Guro20000
358.Rundbråten, Guro20000
359.Kristiansen, Gro20000
360.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
361.Skovli, Berit20000
362.Leine, Brit Marit20000
363.Christiansen, Camilla20000
364.Nærland, Alfhild20000
365.Berg, Aud20000
366.Hoelstad, Åse20000
367.Andersen, Wenche Steen20000
368.Knutsen, Therese20010
369.Lerstad, Tonje Haug20000
370.Hannevik, Tonje Nanette20000
371.Hylleseth, Sølvi20100
372.Fredrichsen, Rigmor20000
373.Aasarød, Randi20000
374.Kjesbu, Randi20000
375.Skei, Signe Krogstad10000
376.Paulsen, Siv10000
377.Krogstad, Sonja10000
378.Billington, Sonja Elisabeth10000
379.Iversen, Solveig10000
380.Roland, Tordis10000
381.Bekkevold, Tove10000
382.Rønnestad, Aud10000
383.Strand, Bente10000
384.Halvorsen, Berit10000
385.Arnesen, Aud10000
386.Hasanic, Alma10000
387.Haugstvedt, Anne10100
388.Wiise, Berit10000
389.Karlsen, Berit10000
390.Andersen, Bjørg Steen10000
391.Moe, Borgny10000
392.Risberg, Bjørg10000
393.Solli, Elsa10000
394.Engh, Else10010
395.Danielsen, Inger Synnøve10000
396.Holgersen, Jeanette Haga10000
397.Græsholt, Jenny Osnes10010
398.Johnsen, Jorunn10000
399.Helsingeng, Kari10000
400.Johnsen, Kari10000
401.Gundersen, Lillemor10000
402.Solem, Lise Kristiansen10000
403.Gundersen, Liv Grønn10000
404.Sannes, Marit Helen10000
405.Elton, Mary10000
406.Ruud-Johansen, Mette10000