Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Grini, Kjersti201100349531
2.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
3.Roll-Matthiesen, Cathrine23391847562
4.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
5.Haltvik, Trine240832971183
6.Sundal, Heidi26872759843
7.Løke, Heidi19170551582
8.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
9.Herrem, Camilla22360016240
10.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
11.Sagstuen, Tonje21759345642
12.Steen, Ingrid16058434380
13.Larsen, Tonje26456761576
14.Mørk, Nora11456015140
15.Sulland, Linn Jørum18354626220
16.Ryen, Karin24354433440
17.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
18.Johansen, Kari Mette2034931190
19.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
20.Buchholdt, Sissel18641513300
21.Nøstvold, Tonje18340819160
22.Frafjord, Marit Malm19740673563
23.Kristiansen, Veronica Egebakken12040241310
24.Oftedal, Stine Bredal15938517130
25.Hogness, Hanne18637828320
26.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
27.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
28.Hegh, Hanne20236160750
29.Hårsaker, Vigdis13333714151
30.Nyberg, Katja9932130421
31.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
32.Alstad, Ida14331043370
33.Ihle, Kristin Midthun14230214211
34.Rokne, Marianne10129426270
35.Breivik, Marit1372866160
36.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
37.Kurtovic, Amanda112280690
38.Tuven, Janne10826820140
39.Seland, Siri Eftedal11025827431
40.Davidsen, Mette14825622300
41.Fladset, Karen86251000
42.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
43.Sandve, Monica942458180
44.Johansen, Anette Hovind9923125280
45.Snorroeggen, Gøril10222424220
46.Andersen, Bjørg143216000
47.Aune, Kari Solem11021429300
48.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
49.Solberg, Sanna Charlotte11720912220
50.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
51.Strøm, Ingunn911975160
52.Berg, Anne105195390
53.Hausmann, Sahra901939100
54.Sannes, Tove Liberg93188050
55.Eliasson, Marte14517922280
56.Hundvin, Mia Therese72174840
57.Blanco, Isabel8616527411
58.Sættem, Birgitte8116523300
59.Dahle, Mona11415118230
60.Hammerseng-Edin, Anja59143690
61.Johansen, Britt15614033731
62.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
63.Sannes, Turid54122000
64.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
65.Skogrand, Stine7211420150
66.Halvorsen, Sigrid84106000
67.Nygård, Åse76966100
68.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
69.Arntzen, Emilie Hegh74845130
70.Stange, Tine507111130
71.Brattset, Kari34711150
72.Taalesen, Anne Migliosi627015120
73.Gossé, Linn3270000
74.Bech, Astri Knudsen10369000
75.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
76.Moldestad, Kristine656416160
77.Winter, Anne Aanestad5563000
78.Jacobsen, Marit Røsberg3161320
79.Jenssen, Anne Petra76600140
80.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
81.Anisdahl, Unni7258000
82.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
83.Aagaard, Kari9254030
84.Taring, Tone Anita32540180
85.Gustad, Randi505311150
86.Solberg, Brit3053720
87.Riegelhuth, Betina5352480
88.Albertsen, Tine Rustad4352660
89.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
90.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
91.Bekkelund, Else Karin3649440
92.Hynne, Berit1849110
93.Storberg, Lille5547000
94.Hannestad, Susanne4347050
95.Gabrielsen, Monica Vik2946340
96.Ingstad, Vilde Mortensen58438120
97.Bleivik, Sissel61425100
98.Tomac, Marta4042860
99.Tveter, Inger-Johanne6741000
100.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
101.Tønnesen, Grethe6039000
102.Gunnarson, Reidun3538210
103.Jakobsen, Maja4037110
104.Lekang, Anne-Brit343712161
105.Eide, Kristin3336450
106.Ringkilen, Mona2935030
107.Tvedt, Jorunn5634000
108.Wibe, Pernille B.533415220
109.Singstad, Karin Irene833319351
110.Grua, Beate Jonassen2032230
111.Mørk, Thea1432000
112.Guntvedt, Tove3531000
113.Seglem, Siri23311170
114.Birkrem, Åse2131010
115.Høsøien, Astrid Skei8129000
116.Larssen, Lise Morsund2328130
117.Mitchell, Ellen2827531
118.Muhrer, Lisabeth2727000
119.Løge, Henriette Henriksen3826591
120.Nord, Berit Digre4525230
121.Albert, Gerd-Elin1525000
122.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
123.Aune, Malin3024220
124.Halen, Hanne1324030
125.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
126.Høsøien, Hjørdis5421000
127.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
128.Snorroeggen, Marte1820270
129.Vikebø, Hege Christin2219360
130.Sæbøe, Siv Heim1419160
131.Waade, Silje Katrine1917660
132.Bolset, Silje Elin1617310
133.Nesse, Vibeke1517170
134.Henriksen, Kari-Anne1217020
135.Engebretsen, Cecilie L.1916250
136.Wensberg, Anne Wenche5015000
137.Sætre, May-Britt2215020
138.Urne, Renate2015350
139.Svestad, Inga Berit1315200
140.Steffensen, Elisabeth1414050
141.Volden, Cathrine1114510
142.Løke, Lise514000
143.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
144.Næss, Karoline34134111
145.Mordal, Charlotte1113100
146.Carstens, Camilla1312260
147.Bjerke, Tina312100
148.Andersson, Vivian2111000
149.Hansen, Berit1611030
150.Røneid, Hilde1311000
151.Knudsen, Kari Helene1011200
152.Villabø, Maren Birte811040
153.Johansen, Berit Moen3310000
154.Fauske, Helene Gigstad2010020
155.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
156.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
157.Fallingen, Eli910100
158.Kristiansen, Jeanett610000
159.Andersen, Lene610110
160.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
161.Seigerud, Toril109000
162.Gundersen, Maren59120
163.Smedsgaard, Susanne Faye368000
164.Tveter, Annette118320
165.Myrdal, Beathe98010
166.Høgdahl, Moa58000
167.Jonassen, Hilde Stavran38020
168.Einarson, Heidi28100
169.Overvik, Hilde147130
170.Myhre, Rita97320
171.Syversen, Vibeke87120
172.Nordal, Kate Mogseth77000
173.Bakkerud, Ingvild67100
174.Ekset, Gunn186110
175.Krogsrud, Anne Mari106000
176.Furutangvik, Liv106000
177.Suvdal, Anne Kjersti76000
178.Yttereng, Hanna95410
179.Mathisen, Connie95230
180.Tomteberget, Bente75000
181.Bråthe, Torhild65000
182.Engstrøm, Gro45010
183.Lind, Tale35000
184.Sundmoen, Kamilla25000
185.Venn, Kristin25000
186.Hilmersen, Anne344000
187.Sponberg, Svanhild284000
188.Solås, Kjerstin Boge144040
189.Braarvig, Liv Tone84000
190.Eriksen, Randi M.54010
191.Aamodt, Silje Marlin44000
192.Enkerud, Tonje44000
193.Ommundsen, Mette34100
194.Breistøl, Kristine34010
195.Lunde, Katrine2863020
196.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
197.Christensen, Emilie153110
198.Svellet, Siri Thomassen123100
199.Løseth, Tonje103110
200.Hall, Susann Iren103310
201.Lundby, Torild103000
202.Schjerven, Kari83040
203.Fossum, Grete73000
204.Nørstebø, Kristin63010
205.Dobloug, Jorun Beate63110
206.Solberg, Camilla43010
207.Magnussen, Christin43000
208.Florholmen, Marthe33020
209.Sognnæs, Henriette23000
210.Skotvoll, Annette2502000
211.Nilsen, Jeanette912010
212.Stordahl, Liv Strand252000
213.Fulland, Kari Skarstad162000
214.Monshaugen, Hanne Skogum112000
215.Strand, Grete102000
216.Iversen, Iren62120
217.Obaidli, Anniken42000
218.Gyve, Vibeke Cook42010
219.Brustuen, Ane Rønning32000
220.Haakestad, Cathrine32000
221.Flaatnes, Heidi22010
222.Grymyr, Jøran Lien22000
223.Nyheim, Torill12000
224.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
225.Leganger, Cecilie1621010
226.Solberg, Silje Margaretha1161010
227.Berg, Annemor361000
228.Flo, Liv131000
229.Nilsen, Laila Schou121000
230.Granum, Tove81060
231.Iversen, Torill71000
232.Romulslie, Mari51100
233.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
234.Tønnesen, Lene31010
235.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
236.Myklebust, Brigitte31000
237.Moen, Gunn31000
238.Oftedal, Hanna Bredal21000
239.Berre, Elise21000
240.Lyssand, Anne21010
241.Stang, Alette21000
242.Nilsen, Line Hoff21000
243.Lindby, Marianne21000
244.Birkeland, Ingunn21010
245.Ekstrøm, Tove21000
246.Andenæs, June11100
247.Skjelstad Aaberge, Monica11000
248.Lorentsen, Gina11010
249.Tjugum, Heidi1750110
250.Bjørk, Liv1260000
251.Jensen, Linn Siri1210000
252.Smedsgård, Turid1130010
253.Andersen, Kjerstin1040000
254.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
255.Pedersen, Terese820000
256.Willassen, Eldbjørg600000
257.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
258.Keul, Siri540000
259.Jørum, Guri510010
260.Beck, Kjersti420000
261.Sellæg, Wenche Frogn420000
262.Evjenth, Grete Werner350000
263.Skjesol, Magnhild330000
264.Smeby, Mona310000
265.Birkrem, Unni310000
266.Nordbø, Ellen Øygarden300000
267.Kluge, Tone Merete260000
268.Thøring, Sigrid Trøite250000
269.Johnsen, Vibeke240000
270.Brandvik, Elin220000
271.Sando, Emily Stang200000
272.Haugerud, Berit Yssen200000
273.Witt, Siggen200000
274.Husby, Randi200000
275.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
276.Woxvold, Else180000
277.Østbø, Hilde150000
278.Aune, Dagrun140000
279.Schmidt, Aslaug140000
280.Hollås, Liv Skjetnemark140000
281.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
282.Håfjeld, Turid140000
283.Olsen, Bjørg130000
284.Saastad, Borgny Oddrun130000
285.Jevanord, Elisabeth130000
286.Iversen, Eli120000
287.Kruke, Bjørg Leira120000
288.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
289.Segtnan, Randi120000
290.Bekk, Oddny110000
291.Ødegård, Ingrid110000
292.Opsann, Anne Marie110000
293.Moseby, Anne-Karin100000
294.Follo, Gro100000
295.Thorstensen, Reidun100000
296.Gundersen, Gerd90000
297.Nagvik, Anne Kise90000
298.Aamodt, Liv Margrethe90000
299.Karlsen, Liv Reidun80000
300.Torgersen, Jorun S.80000
301.Ahlberg, Birgith80000
302.Pettersson, Hege Anett80000
303.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
304.Kvakkestad, Randi80000
305.Tørrisvold, Solfrid80000
306.Michalsen, Tove Margreth80000
307.Knarvik, Åse70000
308.Bræin, Helga70000
309.Stensby, Gunvor70000
310.Sjøman, Marit70000
311.Norøy, Inger Sundal60000
312.Heian, Åse60000
313.Hultgren, Turid60000
314.Snoen, Solveig60000
315.Langseth, Siri50000
316.Evensen, Valgerd50000
317.Borgersen, Ingjerd50000
318.Olafsen, Kristin Nysveen50000
319.Dahm, Kristin Thuve50000
320.Andersen, Liv50000
321.Børseth, Kristin40000
322.Rønning, Kari40000
323.Rosenvinge, Gullet40000
324.Aasen, Grethe40000
325.Evjen, Elisabeth40000
326.Berge, Bjørg40000
327.Homme, Christine40120
328.Haug, Anne40000
329.Kruke, Signe Salberg40000
330.Thorsen, Reidun40000
331.Hall, Ruth30000
332.Liden, Stine30000
333.Wølner, Tone30000
334.Johansen, Vilde Ingeborg30010
335.Nordli, Vibeke30000
336.Romsås, Tove30000
337.Andersen, Bjørg30000
338.Christoffersen, Gro30000
339.Hansen, Grete Smith30000
340.Hobber, Else30000
341.Hansen, Kari Skancke30000
342.Hestad, Johanne Jerven30000
343.Engebretsen, Jeanette30000
344.Holta, Malin30000
345.Sundsbak, Marianne30000
346.Nygren, Marianne Helene Muri20000
347.Myhr, Marit20000
348.Walle, Margot20000
349.Lund, Mai Helen20000
350.Svendsen, Lill-Karin20010
351.Knudsen, Lisbeth20000
352.Hollekim, Ingjerd20000
353.Ørbeck, Inger Johanne20000
354.Tangen, Edith20000
355.Rundbråten, Guro20000
356.Kristiansen, Gro20000
357.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
358.Skovli, Berit20000
359.Leine, Brit Marit20000
360.Christiansen, Camilla20000
361.Nærland, Alfhild20000
362.Berg, Aud20000
363.Hoelstad, Åse20000
364.Andersen, Wenche Steen20000
365.Knutsen, Therese20010
366.Lerstad, Tonje Haug20000
367.Hannevik, Tonje Nanette20000
368.Hylleseth, Sølvi20100
369.Fredrichsen, Rigmor20000
370.Aasarød, Randi20000
371.Kjesbu, Randi20000
372.Skei, Signe Krogstad10000
373.Paulsen, Siv10000
374.Krogstad, Sonja10000
375.Billington, Sonja Elisabeth10000
376.Iversen, Solveig10000
377.Roland, Tordis10000
378.Bekkevold, Tove10000
379.Rønnestad, Aud10000
380.Strand, Bente10000
381.Halvorsen, Berit10000
382.Arnesen, Aud10000
383.Hasanic, Alma10000
384.Pedersen, Andrea Austmo10000
385.Haugstvedt, Anne10100
386.Wiise, Berit10000
387.Karlsen, Berit10000
388.Andersen, Bjørg Steen10000
389.Moe, Borgny10000
390.Risberg, Bjørg10000
391.Solli, Elsa10000
392.Engh, Else10010
393.Danielsen, Inger Synnøve10000
394.Holgersen, Jeanette Haga10000
395.Græsholt, Jenny Osnes10010
396.Johnsen, Jorunn10000
397.Helsingeng, Kari10000
398.Johnsen, Kari10000
399.Solem, Lise Kristiansen10000
400.Gundersen, Lillemor10000
401.Gundersen, Liv Grønn10000
402.Sannes, Marit Helen10000
403.Elton, Mary10000
404.Ruud-Johansen, Mette10000