Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Grini, Kjersti201100349531
2.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
3.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
4.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
5.Haltvik, Trine241834971183
6.Løke, Heidi20575951652
7.Sundal, Heidi26973159853
8.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
9.Herrem, Camilla23763017250
10.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
11.Sagstuen, Tonje21759345642
12.Steen, Ingrid16158835380
13.Sulland, Linn Jørum19357926220
14.Larsen, Tonje26456761576
15.Mørk, Nora11756615150
16.Ryen, Karin24454633440
17.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
18.Johansen, Kari Mette2034931190
19.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
20.Oftedal, Stine Bredal17744118130
21.Kristiansen, Veronica Egebakken13043844340
22.Buchholdt, Sissel18641513300
23.Nøstvold, Tonje18340819160
24.Frafjord, Marit Malm19740673563
25.Hogness, Hanne18637828320
26.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
27.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
28.Hegh, Hanne20236160750
29.Hårsaker, Vigdis13333714151
30.Nyberg, Katja9932130421
31.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
32.Alstad, Ida14331043370
33.Ihle, Kristin Midthun14330614211
34.Rokne, Marianne10129426270
35.Breivik, Marit1372866160
36.Kurtovic, Amanda115285690
37.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
38.Tuven, Janne10826820140
39.Seland, Siri Eftedal11025827431
40.Davidsen, Mette14825622300
41.Fladset, Karen86251000
42.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte13625015310
43.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
44.Sandve, Monica942458180
45.Johansen, Anette Hovind9923125280
46.Snorroeggen, Gøril10222424220
47.Andersen, Bjørg143216000
48.Aune, Kari Solem11021429300
49.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
50.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
51.Strøm, Ingunn911975160
52.Berg, Anne105195390
53.Hausmann, Sahra901939100
54.Sannes, Tove Liberg93188050
55.Eliasson, Marte14517922280
56.Hundvin, Mia Therese72174840
57.Blanco, Isabel8616527411
58.Sættem, Birgitte8116523300
59.Dahle, Mona11415118230
60.Arntzen, Emilie Hegh931437170
61.Hammerseng-Edin, Anja59143690
62.Johansen, Britt15614033731
63.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
64.Sannes, Turid54122000
65.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
66.Skogrand, Stine7211420150
67.Dale, Kari Brattset5310819110
68.Halvorsen, Sigrid84106000
69.Nygård, Åse76966100
70.Jacobsen, Marit Røsberg5094541
71.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
72.Aune, Malin4985320
73.Stange, Tine507111130
74.Taalesen, Anne Migliosi627015120
75.Gossé, Linn3270000
76.Bech, Astri Knudsen10369000
77.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
78.Moldestad, Kristine656416160
79.Winter, Anne Aanestad5563000
80.Jenssen, Anne Petra76600140
81.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
82.Tomac, Marta59599120
83.Anisdahl, Unni7258000
84.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
85.Ingstad, Vilde Mortensen745613150
86.Aagaard, Kari9254030
87.Taring, Tone Anita32540180
88.Gustad, Randi505311150
89.Solberg, Brit3053720
90.Riegelhuth, Betina5352480
91.Albertsen, Tine Rustad4352660
92.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
93.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
94.Bekkelund, Else Karin3649440
95.Hynne, Berit1849110
96.Storberg, Lille5547000
97.Hannestad, Susanne4347050
98.Gabrielsen, Monica Vik2946340
99.Bleivik, Sissel61425100
100.Waade, Silje Katrine3542780
101.Tveter, Inger-Johanne6741000
102.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
103.Tønnesen, Grethe6039000
104.Gunnarson, Reidun3538210
105.Eide, Kristin3438450
106.Jakobsen, Maja4037110
107.Lekang, Anne-Brit343712161
108.Ringkilen, Mona2935030
109.Mørk, Thea1835000
110.Tvedt, Jorunn5634000
111.Wibe, Pernille B.533415220
112.Birkrem, Åse2234010
113.Singstad, Karin Irene833319351
114.Grua, Beate Jonassen2032230
115.Guntvedt, Tove3531000
116.Seglem, Siri23311170
117.Reistad, Henny Ella1330020
118.Høsøien, Astrid Skei8129000
119.Larssen, Lise Morsund2328130
120.Bakkerud, Ingvild1528210
121.Mitchell, Ellen2827531
122.Muhrer, Lisabeth2727000
123.Løge, Henriette Henriksen3826591
124.Nord, Berit Digre4625240
125.Albert, Gerd-Elin1525000
126.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
127.Halen, Hanne1324030
128.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
129.Høsøien, Hjørdis5421000
130.Høgdahl, Moa1221120
131.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
132.Snorroeggen, Marte1820270
133.Vikebø, Hege Christin2219360
134.Sæbøe, Siv Heim1419160
135.Bolset, Silje Elin1617310
136.Nesse, Vibeke1517170
137.Henriksen, Kari-Anne1217020
138.Fauske, Helene Gigstad2616040
139.Engebretsen, Cecilie L.1916250
140.Wensberg, Anne Wenche5015000
141.Sætre, May-Britt2215020
142.Urne, Renate2015350
143.Svestad, Inga Berit1315200
144.Steffensen, Elisabeth1414050
145.Volden, Cathrine1114510
146.Løke, Lise514000
147.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
148.Næss, Karoline34134111
149.Mordal, Charlotte1113100
150.Carstens, Camilla1312260
151.Bjerke, Tina312100
152.Andersson, Vivian2111000
153.Hansen, Berit1611030
154.Røneid, Hilde1311000
155.Knudsen, Kari Helene1011200
156.Villabø, Maren Birte811040
157.Johansen, Berit Moen3310000
158.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
159.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
160.Fallingen, Eli910100
161.Kristiansen, Jeanett610000
162.Andersen, Lene610110
163.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
164.Seigerud, Toril109000
165.Gundersen, Maren59120
166.Smedsgaard, Susanne Faye368000
167.Tveter, Annette118320
168.Myrdal, Beathe98010
169.Jonassen, Hilde Stavran38020
170.Einarson, Heidi28100
171.Overvik, Hilde147130
172.Myhre, Rita97320
173.Syversen, Vibeke87120
174.Nordal, Kate Mogseth77000
175.Ekset, Gunn196110
176.Krogsrud, Anne Mari106000
177.Furutangvik, Liv106000
178.Suvdal, Anne Kjersti76000
179.Enkerud, Tonje56000
180.Yttereng, Hanna95410
181.Mathisen, Connie95230
182.Tomteberget, Bente75000
183.Bråthe, Torhild65000
184.Engstrøm, Gro45010
185.Lind, Tale35000
186.Venn, Kristin25000
187.Sundmoen, Kamilla25000
188.Hilmersen, Anne344000
189.Sponberg, Svanhild284000
190.Solås, Kjerstin Boge144040
191.Braarvig, Liv Tone84000
192.Eriksen, Randi M.54010
193.Aamodt, Silje Marlin44000
194.Ommundsen, Mette34100
195.Breistøl, Kristine34010
196.Lunde, Katrine2993020
197.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
198.Christensen, Emilie153110
199.Svellet, Siri Thomassen123100
200.Hall, Susann Iren103310
201.Løseth, Tonje103110
202.Lundby, Torild103000
203.Schjerven, Kari83040
204.Fossum, Grete73000
205.Dobloug, Jorun Beate63110
206.Nørstebø, Kristin63010
207.Solberg, Camilla43010
208.Magnussen, Christin43000
209.Florholmen, Marthe33020
210.Sognnæs, Henriette23000
211.Skotvoll, Annette2502000
212.Nilsen, Jeanette912010
213.Stordahl, Liv Strand252000
214.Fulland, Kari Skarstad162000
215.Monshaugen, Hanne Skogum112000
216.Strand, Grete102000
217.Iversen, Iren62120
218.Obaidli, Anniken42000
219.Gyve, Vibeke Cook42010
220.Brustuen, Ane Rønning32000
221.Haakestad, Cathrine32000
222.Flaatnes, Heidi22010
223.Grymyr, Jøran Lien22000
224.Nyheim, Torill12000
225.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
226.Leganger, Cecilie1621010
227.Solberg, Silje Margaretha1351010
228.Berg, Annemor361000
229.Flo, Liv131000
230.Nilsen, Laila Schou121000
231.Granum, Tove81060
232.Iversen, Torill71000
233.Romulslie, Mari51100
234.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
235.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
236.Tønnesen, Lene31010
237.Myklebust, Brigitte31000
238.Moen, Gunn31000
239.Oftedal, Hanna Bredal21000
240.Berre, Elise21000
241.Lyssand, Anne21010
242.Stang, Alette21000
243.Nilsen, Line Hoff21000
244.Lindby, Marianne21000
245.Birkeland, Ingunn21010
246.Ekstrøm, Tove21000
247.Andenæs, June11100
248.Skjelstad Aaberge, Monica11000
249.Lorentsen, Gina11010
250.Tjugum, Heidi1750110
251.Bjørk, Liv1260000
252.Jensen, Linn Siri1220000
253.Smedsgård, Turid1130010
254.Andersen, Kjerstin1040000
255.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
256.Pedersen, Terese820000
257.Willassen, Eldbjørg600000
258.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
259.Keul, Siri540000
260.Jørum, Guri510010
261.Beck, Kjersti420000
262.Sellæg, Wenche Frogn420000
263.Evjenth, Grete Werner350000
264.Skjesol, Magnhild330000
265.Birkrem, Unni320000
266.Smeby, Mona310000
267.Nordbø, Ellen Øygarden300000
268.Kluge, Tone Merete260000
269.Thøring, Sigrid Trøite250000
270.Johnsen, Vibeke240000
271.Sando, Emily Stang230000
272.Brandvik, Elin220000
273.Haugerud, Berit Yssen200000
274.Witt, Siggen200000
275.Husby, Randi200000
276.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
277.Woxvold, Else180000
278.Østbø, Hilde150000
279.Aune, Dagrun140000
280.Schmidt, Aslaug140000
281.Hollås, Liv Skjetnemark140000
282.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
283.Håfjeld, Turid140000
284.Olsen, Bjørg130000
285.Saastad, Borgny Oddrun130000
286.Jevanord, Elisabeth130000
287.Iversen, Eli120000
288.Kruke, Bjørg Leira120000
289.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
290.Segtnan, Randi120000
291.Bekk, Oddny110000
292.Ødegård, Ingrid110000
293.Opsann, Anne Marie110000
294.Moseby, Anne-Karin100000
295.Follo, Gro100000
296.Thorstensen, Reidun100000
297.Gundersen, Gerd90000
298.Nagvik, Anne Kise90000
299.Aamodt, Liv Margrethe90000
300.Karlsen, Liv Reidun80000
301.Torgersen, Jorun S.80000
302.Ahlberg, Birgith80000
303.Pettersson, Hege Anett80000
304.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
305.Kvakkestad, Randi80000
306.Tørrisvold, Solfrid80000
307.Michalsen, Tove Margreth80000
308.Johansen, Vilde Ingeborg70010
309.Knarvik, Åse70000
310.Bræin, Helga70000
311.Stensby, Gunvor70000
312.Pedersen, Andrea Austmo70000
313.Sjøman, Marit70000
314.Norøy, Inger Sundal60000
315.Heian, Åse60000
316.Hultgren, Turid60000
317.Snoen, Solveig60000
318.Langseth, Siri50000
319.Evensen, Valgerd50000
320.Borgersen, Ingjerd50000
321.Olafsen, Kristin Nysveen50000
322.Dahm, Kristin Thuve50000
323.Andersen, Liv50000
324.Børseth, Kristin40000
325.Rønning, Kari40000
326.Haug, Anne40000
327.Berge, Bjørg40000
328.Homme, Christine40120
329.Rosenvinge, Gullet40000
330.Aasen, Grethe40000
331.Evjen, Elisabeth40000
332.Kruke, Signe Salberg40000
333.Thorsen, Reidun40000
334.Hall, Ruth30000
335.Liden, Stine30000
336.Wølner, Tone30000
337.Nordli, Vibeke30000
338.Romsås, Tove30000
339.Christoffersen, Gro30000
340.Hansen, Grete Smith30000
341.Hobber, Else30000
342.Andersen, Bjørg30000
343.Hestad, Johanne Jerven30000
344.Engebretsen, Jeanette30000
345.Hansen, Kari Skancke30000
346.Holta, Malin30000
347.Sundsbak, Marianne30000
348.Nygren, Marianne Helene Muri20000
349.Myhr, Marit20000
350.Walle, Margot20000
351.Lund, Mai Helen20000
352.Knudsen, Lisbeth20000
353.Svendsen, Lill-Karin20010
354.Hollekim, Ingjerd20000
355.Ørbeck, Inger Johanne20000
356.Skovli, Berit20000
357.Leine, Brit Marit20000
358.Christiansen, Camilla20000
359.Nærland, Alfhild20000
360.Berg, Aud20000
361.Tangen, Edith20000
362.Nestaker, Guro20000
363.Rundbråten, Guro20000
364.Kristiansen, Gro20000
365.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
366.Hoelstad, Åse20000
367.Andersen, Wenche Steen20000
368.Knutsen, Therese20010
369.Lerstad, Tonje Haug20000
370.Hannevik, Tonje Nanette20000
371.Hylleseth, Sølvi20100
372.Fredrichsen, Rigmor20000
373.Aasarød, Randi20000
374.Kjesbu, Randi20000
375.Skei, Signe Krogstad10000
376.Paulsen, Siv10000
377.Krogstad, Sonja10000
378.Billington, Sonja Elisabeth10000
379.Iversen, Solveig10000
380.Roland, Tordis10000
381.Bekkevold, Tove10000
382.Solli, Elsa10000
383.Engh, Else10010
384.Rønnestad, Aud10000
385.Strand, Bente10000
386.Halvorsen, Berit10000
387.Arnesen, Aud10000
388.Hasanic, Alma10000
389.Haugstvedt, Anne10100
390.Wiise, Berit10000
391.Karlsen, Berit10000
392.Andersen, Bjørg Steen10000
393.Moe, Borgny10000
394.Risberg, Bjørg10000
395.Danielsen, Inger Synnøve10000
396.Holgersen, Jeanette Haga10000
397.Græsholt, Jenny Osnes10010
398.Johnsen, Jorunn10000
399.Helsingeng, Kari10000
400.Johnsen, Kari10000
401.Gundersen, Lillemor10000
402.Solem, Lise Kristiansen10000
403.Gundersen, Liv Grønn10000
404.Sannes, Marit Helen10000
405.Elton, Mary10000
406.Ruud-Johansen, Mette10000