Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Grini, Kjersti201100349531
2.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
3.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
4.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
5.Haltvik, Trine241834971183
6.Løke, Heidi22680151682
7.Sundal, Heidi26973159853
8.Herrem, Camilla26272417280
9.Mørk, Nora13163515150
10.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
11.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
12.Sagstuen, Tonje21759345642
13.Steen, Ingrid16158835380
14.Sulland, Linn Jørum19357926220
15.Larsen, Tonje26456761576
16.Oftedal, Stine Bredal20254719150
17.Ryen, Karin24454633440
18.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
19.Johansen, Kari Mette2034931190
20.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
21.Kristiansen, Veronica Egebakken14347445350
22.Buchholdt, Sissel18641513300
23.Frafjord, Marit Malm21241174603
24.Nøstvold, Tonje18340819160
25.Hogness, Hanne18637828320
26.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
27.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
28.Hegh, Hanne20236160750
29.Hårsaker, Vigdis13333714151
30.Nyberg, Katja9932130421
31.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
32.Alstad, Ida14331043370
33.Ihle, Kristin Midthun14330614211
34.Rokne, Marianne10129426270
35.Kurtovic, Amanda1182916100
36.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte15928715330
37.Breivik, Marit1372866160
38.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
39.Tuven, Janne10826820140
40.Seland, Siri Eftedal11025827431
41.Davidsen, Mette14825622300
42.Fladset, Karen86251000
43.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
44.Sandve, Monica942458180
45.Johansen, Anette Hovind9923125280
46.Snorroeggen, Gøril10222424220
47.Andersen, Bjørg143216000
48.Aune, Kari Solem11021429300
49.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
50.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
51.Strøm, Ingunn911975160
52.Arntzen, Emilie Hegh1171968240
53.Berg, Anne105195390
54.Hausmann, Sahra901939100
55.Sannes, Tove Liberg93188050
56.Dale, Kari Brattset7818124180
57.Eliasson, Marte14517922280
58.Hundvin, Mia Therese72174840
59.Skogrand, Stine9716623190
60.Blanco, Isabel8616527411
61.Sættem, Birgitte8116523300
62.Dahle, Mona11415118230
63.Hammerseng-Edin, Anja59143690
64.Johansen, Britt15614033731
65.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
66.Aune, Malin70134530
67.Jacobsen, Marit Røsberg72130561
68.Sannes, Turid54122000
69.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
70.Halvorsen, Sigrid84106000
71.Nygård, Åse76966100
72.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
73.Reistad, Henny Ella2780290
74.Tomac, Marta76729140
75.Stange, Tine507111130
76.Taalesen, Anne Migliosi627015120
77.Gossé, Linn3270000
78.Bech, Astri Knudsen10369000
79.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
80.Moldestad, Kristine656416160
81.Winter, Anne Aanestad5563000
82.Jenssen, Anne Petra76600140
83.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
84.Anisdahl, Unni7258000
85.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
86.Waade, Silje Katrine47578120
87.Ingstad, Vilde Mortensen785613150
88.Aagaard, Kari9254030
89.Taring, Tone Anita32540180
90.Gustad, Randi505311150
91.Solberg, Brit3053720
92.Riegelhuth, Betina5352480
93.Albertsen, Tine Rustad4352660
94.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
95.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
96.Bekkelund, Else Karin3649440
97.Hynne, Berit1849110
98.Storberg, Lille5547000
99.Hannestad, Susanne4347050
100.Gabrielsen, Monica Vik2946340
101.Bleivik, Sissel61425100
102.Bakkerud, Ingvild2942330
103.Tveter, Inger-Johanne6741000
104.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
105.Tønnesen, Grethe6039000
106.Gunnarson, Reidun3538210
107.Eide, Kristin3438450
108.Jakobsen, Maja4037110
109.Lekang, Anne-Brit343712161
110.Ringkilen, Mona2935030
111.Mørk, Thea1835000
112.Tvedt, Jorunn5634000
113.Wibe, Pernille B.533415220
114.Birkrem, Åse2234010
115.Singstad, Karin Irene833319351
116.Grua, Beate Jonassen2032230
117.Guntvedt, Tove3531000
118.Seglem, Siri23311170
119.Høsøien, Astrid Skei8129000
120.Larssen, Lise Morsund2328130
121.Mitchell, Ellen2827531
122.Muhrer, Lisabeth2727000
123.Løge, Henriette Henriksen3826591
124.Nord, Berit Digre4625240
125.Høgdahl, Moa2225140
126.Albert, Gerd-Elin1525000
127.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
128.Halen, Hanne1324030
129.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
130.Høsøien, Hjørdis5421000
131.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
132.Snorroeggen, Marte1820270
133.Vikebø, Hege Christin2219360
134.Sæbøe, Siv Heim1419160
135.Fauske, Helene Gigstad3317040
136.Bolset, Silje Elin1617310
137.Nesse, Vibeke1517170
138.Henriksen, Kari-Anne1217020
139.Engebretsen, Cecilie L.1916250
140.Wensberg, Anne Wenche5015000
141.Sætre, May-Britt2215020
142.Urne, Renate2015350
143.Svestad, Inga Berit1315200
144.Steffensen, Elisabeth1414050
145.Volden, Cathrine1114510
146.Løke, Lise514000
147.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
148.Næss, Karoline34134111
149.Mordal, Charlotte1113100
150.Carstens, Camilla1312260
151.Bjerke, Tina312100
152.Andersson, Vivian2111000
153.Breistøl, Kristine1711020
154.Hansen, Berit1611030
155.Røneid, Hilde1311000
156.Knudsen, Kari Helene1011200
157.Villabø, Maren Birte811040
158.Johansen, Berit Moen3310000
159.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
160.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
161.Fallingen, Eli910100
162.Kristiansen, Jeanett610000
163.Andersen, Lene610110
164.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
165.Seigerud, Toril109000
166.Gundersen, Maren59120
167.Smedsgaard, Susanne Faye368000
168.Tveter, Annette118320
169.Myrdal, Beathe98010
170.Jonassen, Hilde Stavran38020
171.Einarson, Heidi28100
172.Overvik, Hilde147130
173.Myhre, Rita97320
174.Syversen, Vibeke87120
175.Nordal, Kate Mogseth77000
176.Ekset, Gunn196110
177.Krogsrud, Anne Mari106000
178.Furutangvik, Liv106000
179.Suvdal, Anne Kjersti76000
180.Enkerud, Tonje56000
181.Yttereng, Hanna95410
182.Mathisen, Connie95230
183.Tomteberget, Bente75000
184.Bråthe, Torhild65000
185.Engstrøm, Gro45010
186.Lind, Tale35000
187.Venn, Kristin25000
188.Sundmoen, Kamilla25000
189.Hilmersen, Anne344000
190.Sponberg, Svanhild284000
191.Solås, Kjerstin Boge144040
192.Braarvig, Liv Tone84000
193.Eriksen, Randi M.54010
194.Aamodt, Silje Marlin44000
195.Ommundsen, Mette34100
196.Lunde, Katrine3073020
197.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
198.Christensen, Emilie153110
199.Svellet, Siri Thomassen123100
200.Hall, Susann Iren103310
201.Løseth, Tonje103110
202.Lundby, Torild103000
203.Schjerven, Kari83040
204.Fossum, Grete73000
205.Dobloug, Jorun Beate63110
206.Nørstebø, Kristin63010
207.Solberg, Camilla43010
208.Magnussen, Christin43000
209.Florholmen, Marthe33020
210.Sognnæs, Henriette23000
211.Skotvoll, Annette2502000
212.Nilsen, Jeanette912010
213.Stordahl, Liv Strand252000
214.Fulland, Kari Skarstad162000
215.Monshaugen, Hanne Skogum112000
216.Strand, Grete102000
217.Iversen, Iren62120
218.Obaidli, Anniken42000
219.Gyve, Vibeke Cook42010
220.Brustuen, Ane Rønning32000
221.Haakestad, Cathrine32000
222.Flaatnes, Heidi22010
223.Grymyr, Jøran Lien22000
224.Nyheim, Torill12000
225.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
226.Leganger, Cecilie1621010
227.Solberg, Silje Margaretha1541040
228.Berg, Annemor361000
229.Flo, Liv131000
230.Nilsen, Laila Schou121000
231.Granum, Tove81060
232.Iversen, Torill71000
233.Romulslie, Mari51100
234.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
235.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
236.Tønnesen, Lene31010
237.Myklebust, Brigitte31000
238.Moen, Gunn31000
239.Oftedal, Hanna Bredal21000
240.Berre, Elise21000
241.Lyssand, Anne21010
242.Stang, Alette21000
243.Nilsen, Line Hoff21000
244.Lindby, Marianne21000
245.Birkeland, Ingunn21010
246.Ekstrøm, Tove21000
247.Andenæs, June11100
248.Skjelstad Aaberge, Monica11000
249.Lorentsen, Gina11010
250.Tjugum, Heidi1750110
251.Bjørk, Liv1260000
252.Jensen, Linn Siri1220000
253.Smedsgård, Turid1130010
254.Andersen, Kjerstin1040000
255.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
256.Pedersen, Terese820000
257.Willassen, Eldbjørg600000
258.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
259.Keul, Siri540000
260.Jørum, Guri510010
261.Beck, Kjersti420000
262.Sellæg, Wenche Frogn420000
263.Evjenth, Grete Werner350000
264.Skjesol, Magnhild330000
265.Birkrem, Unni320000
266.Smeby, Mona310000
267.Sando, Emily Stang300000
268.Nordbø, Ellen Øygarden300000
269.Kluge, Tone Merete260000
270.Thøring, Sigrid Trøite250000
271.Johnsen, Vibeke240000
272.Brandvik, Elin220000
273.Haugerud, Berit Yssen200000
274.Witt, Siggen200000
275.Husby, Randi200000
276.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
277.Woxvold, Else180000
278.Pedersen, Andrea Austmo170000
279.Østbø, Hilde150000
280.Aune, Dagrun140000
281.Schmidt, Aslaug140000
282.Hollås, Liv Skjetnemark140000
283.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
284.Håfjeld, Turid140000
285.Olsen, Bjørg130000
286.Saastad, Borgny Oddrun130000
287.Jevanord, Elisabeth130000
288.Iversen, Eli120000
289.Kruke, Bjørg Leira120000
290.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
291.Segtnan, Randi120000
292.Bekk, Oddny110000
293.Ødegård, Ingrid110000
294.Opsann, Anne Marie110000
295.Moseby, Anne-Karin100000
296.Follo, Gro100000
297.Thorstensen, Reidun100000
298.Gundersen, Gerd90000
299.Nagvik, Anne Kise90000
300.Aamodt, Liv Margrethe90000
301.Karlsen, Liv Reidun80000
302.Torgersen, Jorun S.80000
303.Ahlberg, Birgith80000
304.Pettersson, Hege Anett80000
305.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
306.Kvakkestad, Randi80000
307.Tørrisvold, Solfrid80000
308.Michalsen, Tove Margreth80000
309.Johansen, Vilde Ingeborg70010
310.Knarvik, Åse70000
311.Bræin, Helga70000
312.Stensby, Gunvor70000
313.Sjøman, Marit70000
314.Norøy, Inger Sundal60000
315.Heian, Åse60000
316.Hultgren, Turid60000
317.Snoen, Solveig60000
318.Granlund, Rikke Marie60000
319.Langseth, Siri50000
320.Evensen, Valgerd50000
321.Borgersen, Ingjerd50000
322.Olafsen, Kristin Nysveen50000
323.Dahm, Kristin Thuve50000
324.Andersen, Liv50000
325.Børseth, Kristin40000
326.Rønning, Kari40000
327.Rosenvinge, Gullet40000
328.Aasen, Grethe40000
329.Evjen, Elisabeth40000
330.Berge, Bjørg40000
331.Homme, Christine40120
332.Haug, Anne40000
333.Kruke, Signe Salberg40000
334.Thorsen, Reidun40000
335.Hall, Ruth30000
336.Liden, Stine30000
337.Wølner, Tone30000
338.Nordli, Vibeke30000
339.Romsås, Tove30000
340.Andersen, Bjørg30000
341.Christoffersen, Gro30000
342.Hansen, Grete Smith30000
343.Hobber, Else30000
344.Hestad, Johanne Jerven30000
345.Engebretsen, Jeanette30000
346.Hansen, Kari Skancke30000
347.Holta, Malin30000
348.Sundsbak, Marianne30000
349.Nygren, Marianne Helene Muri20000
350.Myhr, Marit20000
351.Walle, Margot20000
352.Lund, Mai Helen20000
353.Knudsen, Lisbeth20000
354.Svendsen, Lill-Karin20010
355.Hollekim, Ingjerd20000
356.Ørbeck, Inger Johanne20000
357.Tangen, Edith20000
358.Nestaker, Guro20000
359.Rundbråten, Guro20000
360.Kristiansen, Gro20000
361.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
362.Skovli, Berit20000
363.Leine, Brit Marit20000
364.Christiansen, Camilla20000
365.Nærland, Alfhild20000
366.Berg, Aud20000
367.Hoelstad, Åse20000
368.Andersen, Wenche Steen20000
369.Knutsen, Therese20010
370.Lerstad, Tonje Haug20000
371.Hannevik, Tonje Nanette20000
372.Hylleseth, Sølvi20100
373.Fredrichsen, Rigmor20000
374.Aasarød, Randi20000
375.Kjesbu, Randi20000
376.Skei, Signe Krogstad10000
377.Krogstad, Sonja10000
378.Billington, Sonja Elisabeth10000
379.Iversen, Solveig10000
380.Paulsen, Siv10000
381.Roland, Tordis10000
382.Bekkevold, Tove10000
383.Rønnestad, Aud10000
384.Strand, Bente10000
385.Halvorsen, Berit10000
386.Arnesen, Aud10000
387.Hasanic, Alma10000
388.Haugstvedt, Anne10100
389.Wiise, Berit10000
390.Karlsen, Berit10000
391.Andersen, Bjørg Steen10000
392.Moe, Borgny10000
393.Risberg, Bjørg10000
394.Solli, Elsa10000
395.Engh, Else10010
396.Danielsen, Inger Synnøve10000
397.Holgersen, Jeanette Haga10000
398.Græsholt, Jenny Osnes10010
399.Johnsen, Jorunn10000
400.Helsingeng, Kari10000
401.Johnsen, Kari10000
402.Gundersen, Lillemor10000
403.Solem, Lise Kristiansen10000
404.Gundersen, Liv Grønn10000
405.Sannes, Marit Helen10000
406.Elton, Mary10000
407.Ruud-Johansen, Mette10000