Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
2.Haltvik, Trine241834971183
3.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
4.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
5.Frafjord, Marit Malm19740673563
6.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
7.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
8.Larsen, Tonje26456761576
9.Hegh, Hanne20236160750
10.Sundal, Heidi26973159853
11.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
12.Løke, Heidi21578951672
13.Grini, Kjersti201100349531
14.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
15.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
16.Sagstuen, Tonje21759345642
17.Kristiansen, Veronica Egebakken13043844340
18.Alstad, Ida14331043370
19.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
20.Steen, Ingrid16158835380
21.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
22.Ryen, Karin24454633440
23.Johansen, Britt15614033731
24.Nyberg, Katja9932130421
25.Aune, Kari Solem11021429300
26.Hogness, Hanne18637828320
27.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
28.Seland, Siri Eftedal11025827431
29.Blanco, Isabel8616527411
30.Sulland, Linn Jørum19357926220
31.Rokne, Marianne10129426270
32.Johansen, Anette Hovind9923125280
33.Snorroeggen, Gøril10222424220
34.Skogrand, Stine8213023170
35.Sættem, Birgitte8116523300
36.Davidsen, Mette14825622300
37.Eliasson, Marte14517922280
38.Tuven, Janne10826820140
39.Dale, Kari Brattset6313820150
40.Oftedal, Stine Bredal18749219130
41.Nøstvold, Tonje18340819160
42.Singstad, Karin Irene833319351
43.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
44.Dahle, Mona11415118230
45.Herrem, Camilla24766417280
46.Moldestad, Kristine656416160
47.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte14626715320
48.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
49.Mørk, Nora11756615150
50.Taalesen, Anne Migliosi627015120
51.Wibe, Pernille B.533415220
52.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
53.Ihle, Kristin Midthun14330614211
54.Hårsaker, Vigdis13333714151
55.Buchholdt, Sissel18641513300
56.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
57.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
58.Ingstad, Vilde Mortensen745613150
59.Lekang, Anne-Brit343712161
60.Johansen, Kari Mette2034931190
61.Gustad, Randi505311150
62.Stange, Tine507111130
63.Seglem, Siri23311170
64.Hausmann, Sahra901939100
65.Tomac, Marta69719140
66.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
67.Arntzen, Emilie Hegh1031818210
68.Sandve, Monica942458180
69.Hundvin, Mia Therese72174840
70.Waade, Silje Katrine45578120
71.Solberg, Brit3053720
72.Breivik, Marit1372866160
73.Kurtovic, Amanda115285690
74.Nygård, Åse76966100
75.Hammerseng-Edin, Anja59143690
76.Albertsen, Tine Rustad4352660
77.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
78.Strøm, Ingunn911975160
79.Bleivik, Sissel61425100
80.Jacobsen, Marit Røsberg60115561
81.Aune, Malin58109520
82.Løge, Henriette Henriksen3826591
83.Mitchell, Ellen2827531
84.Volden, Cathrine1114510
85.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
86.Riegelhuth, Betina5352480
87.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
88.Bekkelund, Else Karin3649440
89.Næss, Karoline34134111
90.Eide, Kristin3438450
91.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
92.Yttereng, Hanna95410
93.Berg, Anne105195390
94.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
95.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
96.Gabrielsen, Monica Vik2946340
97.Bakkerud, Ingvild2542320
98.Vikebø, Hege Christin2219360
99.Urne, Renate2015350
100.Bolset, Silje Elin1617310
101.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
102.Tveter, Annette118320
103.Hall, Susann Iren103310
104.Myhre, Rita97320
105.Nord, Berit Digre4625240
106.Gunnarson, Reidun3538210
107.Grua, Beate Jonassen2032230
108.Engebretsen, Cecilie L.1916250
109.Snorroeggen, Marte1820270
110.Svestad, Inga Berit1315200
111.Carstens, Camilla1312260
112.Knudsen, Kari Helene1011200
113.Mathisen, Connie95230
114.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
115.Tjugum, Heidi1750110
116.Jakobsen, Maja4037110
117.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
118.Larssen, Lise Morsund2328130
119.Høgdahl, Moa2225140
120.Ekset, Gunn196110
121.Hynne, Berit1849110
122.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
123.Christensen, Emilie153110
124.Nesse, Vibeke1517170
125.Sæbøe, Siv Heim1419160
126.Overvik, Hilde147130
127.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
128.Svellet, Siri Thomassen123100
129.Mordal, Charlotte1113100
130.Løseth, Tonje103110
131.Fallingen, Eli910100
132.Syversen, Vibeke87120
133.Andersen, Lene610110
134.Iversen, Iren62120
135.Dobloug, Jorun Beate63110
136.Romulslie, Mari51100
137.Gundersen, Maren59120
138.Homme, Christine40120
139.Ommundsen, Mette34100
140.Bjerke, Tina312100
141.Hylleseth, Sølvi20100
142.Einarson, Heidi28100
143.Haugstvedt, Anne10100
144.Andenæs, June11100
145.Lunde, Katrine2993020
146.Skotvoll, Annette2502000
147.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
148.Leganger, Cecilie1621010
149.Solberg, Silje Margaretha1451030
150.Andersen, Bjørg143216000
151.Bjørk, Liv1260000
152.Jensen, Linn Siri1220000
153.Smedsgård, Turid1130010
154.Andersen, Kjerstin1040000
155.Bech, Astri Knudsen10369000
156.Sannes, Tove Liberg93188050
157.Aagaard, Kari9254030
158.Nilsen, Jeanette912010
159.Fladset, Karen86251000
160.Halvorsen, Sigrid84106000
161.Pedersen, Terese820000
162.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
163.Høsøien, Astrid Skei8129000
164.Jenssen, Anne Petra76600140
165.Anisdahl, Unni7258000
166.Tveter, Inger-Johanne6741000
167.Willassen, Eldbjørg600000
168.Tønnesen, Grethe6039000
169.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
170.Tvedt, Jorunn5634000
171.Storberg, Lille5547000
172.Winter, Anne Aanestad5563000
173.Høsøien, Hjørdis5421000
174.Sannes, Turid54122000
175.Keul, Siri540000
176.Jørum, Guri510010
177.Wensberg, Anne Wenche5015000
178.Hannestad, Susanne4347050
179.Sellæg, Wenche Frogn420000
180.Beck, Kjersti420000
181.Berg, Annemor361000
182.Smedsgaard, Susanne Faye368000
183.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
184.Guntvedt, Tove3531000
185.Evjenth, Grete Werner350000
186.Hilmersen, Anne344000
187.Johansen, Berit Moen3310000
188.Fauske, Helene Gigstad3317040
189.Skjesol, Magnhild330000
190.Gossé, Linn3270000
191.Birkrem, Unni320000
192.Taring, Tone Anita32540180
193.Smeby, Mona310000
194.Nordbø, Ellen Øygarden300000
195.Ringkilen, Mona2935030
196.Sponberg, Svanhild284000
197.Muhrer, Lisabeth2727000
198.Kluge, Tone Merete260000
199.Thøring, Sigrid Trøite250000
200.Stordahl, Liv Strand252000
201.Johnsen, Vibeke240000
202.Sando, Emily Stang230000
203.Brandvik, Elin220000
204.Sætre, May-Britt2215020
205.Birkrem, Åse2234010
206.Andersson, Vivian2111000
207.Witt, Siggen200000
208.Husby, Randi200000
209.Haugerud, Berit Yssen200000
210.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
211.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
212.Mørk, Thea1835000
213.Woxvold, Else180000
214.Pedersen, Andrea Austmo170000
215.Hansen, Berit1611030
216.Fulland, Kari Skarstad162000
217.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
218.Albert, Gerd-Elin1525000
219.Østbø, Hilde150000
220.Steffensen, Elisabeth1414050
221.Aune, Dagrun140000
222.Schmidt, Aslaug140000
223.Solås, Kjerstin Boge144040
224.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
225.Hollås, Liv Skjetnemark140000
226.Håfjeld, Turid140000
227.Flo, Liv131000
228.Olsen, Bjørg130000
229.Saastad, Borgny Oddrun130000
230.Jevanord, Elisabeth130000
231.Røneid, Hilde1311000
232.Reistad, Henny Ella1330020
233.Halen, Hanne1324030
234.Iversen, Eli120000
235.Kruke, Bjørg Leira120000
236.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
237.Henriksen, Kari-Anne1217020
238.Nilsen, Laila Schou121000
239.Segtnan, Randi120000
240.Ødegård, Ingrid110000
241.Bekk, Oddny110000
242.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
243.Opsann, Anne Marie110000
244.Monshaugen, Hanne Skogum112000
245.Follo, Gro100000
246.Strand, Grete102000
247.Krogsrud, Anne Mari106000
248.Moseby, Anne-Karin100000
249.Furutangvik, Liv106000
250.Thorstensen, Reidun100000
251.Seigerud, Toril109000
252.Lundby, Torild103000
253.Aamodt, Liv Margrethe90000
254.Myrdal, Beathe98010
255.Nagvik, Anne Kise90000
256.Gundersen, Gerd90000
257.Pettersson, Hege Anett80000
258.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
259.Ahlberg, Birgith80000
260.Karlsen, Liv Reidun80000
261.Braarvig, Liv Tone84000
262.Villabø, Maren Birte811040
263.Schjerven, Kari83040
264.Torgersen, Jorun S.80000
265.Tørrisvold, Solfrid80000
266.Kvakkestad, Randi80000
267.Granum, Tove81060
268.Michalsen, Tove Margreth80000
269.Johansen, Vilde Ingeborg70010
270.Knarvik, Åse70000
271.Iversen, Torill71000
272.Nordal, Kate Mogseth77000
273.Sjøman, Marit70000
274.Suvdal, Anne Kjersti76000
275.Tomteberget, Bente75000
276.Stensby, Gunvor70000
277.Bræin, Helga70000
278.Fossum, Grete73000
279.Breistøl, Kristine66010
280.Nørstebø, Kristin63010
281.Kristiansen, Jeanett610000
282.Norøy, Inger Sundal60000
283.Snoen, Solveig60000
284.Heian, Åse60000
285.Bråthe, Torhild65000
286.Hultgren, Turid60000
287.Evensen, Valgerd50000
288.Enkerud, Tonje56000
289.Eriksen, Randi M.54010
290.Langseth, Siri50000
291.Borgersen, Ingjerd50000
292.Olafsen, Kristin Nysveen50000
293.Dahm, Kristin Thuve50000
294.Andersen, Liv50000
295.Løke, Lise514000
296.Børseth, Kristin40000
297.Rønning, Kari40000
298.Aasen, Grethe40000
299.Evjen, Elisabeth40000
300.Rosenvinge, Gullet40000
301.Engstrøm, Gro45010
302.Obaidli, Anniken42000
303.Haug, Anne40000
304.Berge, Bjørg40000
305.Magnussen, Christin43000
306.Solberg, Camilla43010
307.Kruke, Signe Salberg40000
308.Aamodt, Silje Marlin44000
309.Thorsen, Reidun40000
310.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
311.Gyve, Vibeke Cook42010
312.Nordli, Vibeke30000
313.Romsås, Tove30000
314.Wølner, Tone30000
315.Liden, Stine30000
316.Lind, Tale35000
317.Hall, Ruth30000
318.Haakestad, Cathrine32000
319.Myklebust, Brigitte31000
320.Andersen, Bjørg30000
321.Brustuen, Ane Rønning32000
322.Moen, Gunn31000
323.Jonassen, Hilde Stavran38020
324.Christoffersen, Gro30000
325.Hansen, Grete Smith30000
326.Hobber, Else30000
327.Hestad, Johanne Jerven30000
328.Engebretsen, Jeanette30000
329.Hansen, Kari Skancke30000
330.Tønnesen, Lene31010
331.Holta, Malin30000
332.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
333.Sundsbak, Marianne30000
334.Florholmen, Marthe33020
335.Nygren, Marianne Helene Muri20000
336.Lindby, Marianne21000
337.Myhr, Marit20000
338.Lund, Mai Helen20000
339.Walle, Margot20000
340.Knudsen, Lisbeth20000
341.Svendsen, Lill-Karin20010
342.Nilsen, Line Hoff21000
343.Venn, Kristin25000
344.Grymyr, Jøran Lien22000
345.Sundmoen, Kamilla25000
346.Hollekim, Ingjerd20000
347.Birkeland, Ingunn21010
348.Ørbeck, Inger Johanne20000
349.Tangen, Edith20000
350.Berre, Elise21000
351.Sognnæs, Henriette23000
352.Flaatnes, Heidi22010
353.Kristiansen, Gro20000
354.Nestaker, Guro20000
355.Rundbråten, Guro20000
356.Oftedal, Hanna Bredal21000
357.Stang, Alette21000
358.Nærland, Alfhild20000
359.Lyssand, Anne21010
360.Berg, Aud20000
361.Skovli, Berit20000
362.Christiansen, Camilla20000
363.Leine, Brit Marit20000
364.Fredrichsen, Rigmor20000
365.Aasarød, Randi20000
366.Kjesbu, Randi20000
367.Knutsen, Therese20010
368.Lerstad, Tonje Haug20000
369.Hannevik, Tonje Nanette20000
370.Ekstrøm, Tove21000
371.Hoelstad, Åse20000
372.Andersen, Wenche Steen20000
373.Roland, Tordis10000
374.Nyheim, Torill12000
375.Bekkevold, Tove10000
376.Krogstad, Sonja10000
377.Billington, Sonja Elisabeth10000
378.Iversen, Solveig10000
379.Skei, Signe Krogstad10000
380.Paulsen, Siv10000
381.Andersen, Bjørg Steen10000
382.Moe, Borgny10000
383.Wiise, Berit10000
384.Karlsen, Berit10000
385.Risberg, Bjørg10000
386.Rønnestad, Aud10000
387.Arnesen, Aud10000
388.Halvorsen, Berit10000
389.Strand, Bente10000
390.Hasanic, Alma10000
391.Solli, Elsa10000
392.Engh, Else10010
393.Lorentsen, Gina11010
394.Danielsen, Inger Synnøve10000
395.Helsingeng, Kari10000
396.Johnsen, Kari10000
397.Johnsen, Jorunn10000
398.Holgersen, Jeanette Haga10000
399.Græsholt, Jenny Osnes10010
400.Gundersen, Lillemor10000
401.Solem, Lise Kristiansen10000
402.Gundersen, Liv Grønn10000
403.Sannes, Marit Helen10000
404.Elton, Mary10000
405.Skjelstad Aaberge, Monica11000
406.Ruud-Johansen, Mette10000