Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
2.Haltvik, Trine241834971183
3.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
4.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
5.Frafjord, Marit Malm22342475623
6.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
7.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
8.Larsen, Tonje26456761576
9.Hegh, Hanne20236160750
10.Sundal, Heidi26973159853
11.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
12.Løke, Heidi22680151682
13.Grini, Kjersti201100349531
14.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
15.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
16.Sagstuen, Tonje21759345642
17.Kristiansen, Veronica Egebakken16654145430
18.Alstad, Ida14331043370
19.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
20.Steen, Ingrid16158835380
21.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
22.Ryen, Karin24454633440
23.Johansen, Britt15614033731
24.Dale, Kari Brattset10026431280
25.Nyberg, Katja9932130421
26.Aune, Kari Solem11021429300
27.Hogness, Hanne18637828320
28.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
29.Seland, Siri Eftedal11025827431
30.Blanco, Isabel8616527411
31.Sulland, Linn Jørum19357926220
32.Rokne, Marianne10129426270
33.Johansen, Anette Hovind9923125280
34.Snorroeggen, Gøril10222424220
35.Skogrand, Stine10819623200
36.Sættem, Birgitte8116523300
37.Davidsen, Mette14825622300
38.Eliasson, Marte14517922280
39.Tuven, Janne10826820140
40.Oftedal, Stine Bredal22461019150
41.Nøstvold, Tonje18340819160
42.Singstad, Karin Irene833319351
43.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
44.Dahle, Mona11415118230
45.Herrem, Camilla28681117310
46.Mørk, Nora15375216190
47.Moldestad, Kristine656416160
48.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte18135115360
49.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
50.Taalesen, Anne Migliosi627015120
51.Wibe, Pernille B.533415220
52.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
53.Ihle, Kristin Midthun14330614211
54.Hårsaker, Vigdis13333714151
55.Buchholdt, Sissel18641513300
56.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
57.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
58.Ingstad, Vilde Mortensen907113180
59.Lekang, Anne-Brit343712161
60.Johansen, Kari Mette2034931190
61.Stange, Tine507111130
62.Gustad, Randi505311150
63.Seglem, Siri23311170
64.Hausmann, Sahra901939100
65.Tomac, Marta88789170
66.Arntzen, Emilie Hegh1302118260
67.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
68.Sandve, Monica942458180
69.Hundvin, Mia Therese72174840
70.Waade, Silje Katrine47578120
71.Solberg, Brit3053720
72.Breivik, Marit1372866160
73.Kurtovic, Amanda1182916100
74.Nygård, Åse76966100
75.Hammerseng-Edin, Anja59143690
76.Albertsen, Tine Rustad4352660
77.Jacobsen, Marit Røsberg95168581
78.Strøm, Ingunn911975160
79.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
80.Aune, Malin78149530
81.Bleivik, Sissel61425100
82.Løge, Henriette Henriksen3826591
83.Mitchell, Ellen2827531
84.Volden, Cathrine1114510
85.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
86.Riegelhuth, Betina5352480
87.Reistad, Henny Ella481604170
88.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
89.Bekkelund, Else Karin3649440
90.Næss, Karoline34134111
91.Eide, Kristin3438450
92.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
93.Yttereng, Hanna95410
94.Berg, Anne105195390
95.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
96.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
97.Bakkerud, Ingvild3043330
98.Gabrielsen, Monica Vik2946340
99.Vikebø, Hege Christin2219360
100.Urne, Renate2015350
101.Bolset, Silje Elin1617310
102.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
103.Tveter, Annette118320
104.Hall, Susann Iren103310
105.Myhre, Rita97320
106.Nord, Berit Digre4625240
107.Breistøl, Kristine4038240
108.Høgdahl, Moa3639240
109.Gunnarson, Reidun3538210
110.Grua, Beate Jonassen2032230
111.Engebretsen, Cecilie L.1916250
112.Snorroeggen, Marte1820270
113.Aardahl, Maren Nyland1318260
114.Svestad, Inga Berit1315200
115.Carstens, Camilla1312260
116.Knudsen, Kari Helene1011200
117.Mathisen, Connie95230
118.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
119.Tjugum, Heidi1750110
120.Jakobsen, Maja4037110
121.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
122.Larssen, Lise Morsund2328130
123.Ekset, Gunn196110
124.Hynne, Berit1849110
125.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
126.Christensen, Emilie153110
127.Nesse, Vibeke1517170
128.Sæbøe, Siv Heim1419160
129.Overvik, Hilde147130
130.Svellet, Siri Thomassen123100
131.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
132.Mordal, Charlotte1113100
133.Løseth, Tonje103110
134.Fallingen, Eli910100
135.Syversen, Vibeke87120
136.Iversen, Iren62120
137.Dobloug, Jorun Beate63110
138.Andersen, Lene610110
139.Gundersen, Maren59120
140.Romulslie, Mari51100
141.Homme, Christine40120
142.Ommundsen, Mette34100
143.Bjerke, Tina312100
144.Hylleseth, Sølvi20100
145.Einarson, Heidi28100
146.Haugstvedt, Anne10100
147.Andenæs, June11100
148.Lunde, Katrine3263020
149.Skotvoll, Annette2502000
150.Solberg, Silje Margaretha1764040
151.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
152.Leganger, Cecilie1621010
153.Andersen, Bjørg143216000
154.Bjørk, Liv1260000
155.Jensen, Linn Siri1220000
156.Smedsgård, Turid1130010
157.Andersen, Kjerstin1040000
158.Bech, Astri Knudsen10369000
159.Sannes, Tove Liberg93188050
160.Aagaard, Kari9254030
161.Nilsen, Jeanette912010
162.Fladset, Karen86251000
163.Halvorsen, Sigrid84106000
164.Pedersen, Terese820000
165.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
166.Høsøien, Astrid Skei8129000
167.Jenssen, Anne Petra76600140
168.Anisdahl, Unni7258000
169.Tveter, Inger-Johanne6741000
170.Tønnesen, Grethe6039000
171.Willassen, Eldbjørg600000
172.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
173.Tvedt, Jorunn5634000
174.Storberg, Lille5547000
175.Winter, Anne Aanestad5563000
176.Høsøien, Hjørdis5421000
177.Sannes, Turid54122000
178.Keul, Siri540000
179.Jørum, Guri510010
180.Wensberg, Anne Wenche5015000
181.Hannestad, Susanne4347050
182.Sellæg, Wenche Frogn420000
183.Beck, Kjersti420000
184.Berg, Annemor361000
185.Smedsgaard, Susanne Faye368000
186.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
187.Guntvedt, Tove3531000
188.Evjenth, Grete Werner350000
189.Hilmersen, Anne344000
190.Johansen, Berit Moen3310000
191.Fauske, Helene Gigstad3317040
192.Skjesol, Magnhild330000
193.Gossé, Linn3270000
194.Birkrem, Unni320000
195.Taring, Tone Anita32540180
196.Smeby, Mona310000
197.Nordbø, Ellen Øygarden300000
198.Sando, Emily Stang300000
199.Ringkilen, Mona2935030
200.Sponberg, Svanhild284000
201.Muhrer, Lisabeth2727000
202.Kluge, Tone Merete260000
203.Thøring, Sigrid Trøite250000
204.Stordahl, Liv Strand252000
205.Johnsen, Vibeke240000
206.Birkrem, Åse2234010
207.Sætre, May-Britt2215020
208.Brandvik, Elin220000
209.Andersson, Vivian2111000
210.Witt, Siggen200000
211.Husby, Randi200000
212.Haugerud, Berit Yssen200000
213.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
214.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
215.Mørk, Thea1835000
216.Woxvold, Else180000
217.Pedersen, Andrea Austmo180000
218.Hansen, Berit1611030
219.Fulland, Kari Skarstad162000
220.Østbø, Hilde150000
221.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
222.Albert, Gerd-Elin1525000
223.Steffensen, Elisabeth1414050
224.Aune, Dagrun140000
225.Schmidt, Aslaug140000
226.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
227.Solås, Kjerstin Boge144040
228.Hollås, Liv Skjetnemark140000
229.Håfjeld, Turid140000
230.Johansen, Vilde Ingeborg132030
231.Flo, Liv131000
232.Olsen, Bjørg130000
233.Saastad, Borgny Oddrun130000
234.Jevanord, Elisabeth130000
235.Røneid, Hilde1311000
236.Halen, Hanne1324030
237.Iversen, Eli120000
238.Kruke, Bjørg Leira120000
239.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
240.Nilsen, Laila Schou121000
241.Henriksen, Kari-Anne1217020
242.Segtnan, Randi120000
243.Granlund, Rikke Marie120000
244.Bekk, Oddny110000
245.Ødegård, Ingrid110000
246.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
247.Opsann, Anne Marie110000
248.Monshaugen, Hanne Skogum112000
249.Follo, Gro100000
250.Strand, Grete102000
251.Krogsrud, Anne Mari106000
252.Moseby, Anne-Karin100000
253.Furutangvik, Liv106000
254.Thorstensen, Reidun100000
255.Seigerud, Toril109000
256.Lundby, Torild103000
257.Aamodt, Liv Margrethe90000
258.Myrdal, Beathe98010
259.Nagvik, Anne Kise90000
260.Gundersen, Gerd90000
261.Pettersson, Hege Anett80000
262.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
263.Ahlberg, Birgith80000
264.Karlsen, Liv Reidun80000
265.Braarvig, Liv Tone84000
266.Villabø, Maren Birte811040
267.Torgersen, Jorun S.80000
268.Schjerven, Kari83040
269.Granum, Tove81060
270.Michalsen, Tove Margreth80000
271.Kvakkestad, Randi80000
272.Tørrisvold, Solfrid80000
273.Iversen, Torill71000
274.Knarvik, Åse70000
275.Nordal, Kate Mogseth77000
276.Sjøman, Marit70000
277.Suvdal, Anne Kjersti76000
278.Tomteberget, Bente75000
279.Bræin, Helga70000
280.Stensby, Gunvor70000
281.Fossum, Grete73000
282.Hovden, Emilie Margrethe623000
283.Nørstebø, Kristin63010
284.Kristiansen, Jeanett610000
285.Norøy, Inger Sundal60000
286.Heian, Åse60000
287.Bråthe, Torhild65000
288.Hultgren, Turid60000
289.Snoen, Solveig60000
290.Enkerud, Tonje66000
291.Eriksen, Randi M.54010
292.Langseth, Siri50000
293.Evensen, Valgerd50000
294.Borgersen, Ingjerd50000
295.Olafsen, Kristin Nysveen50000
296.Dahm, Kristin Thuve50000
297.Andersen, Liv50000
298.Løke, Lise514000
299.Obaidli, Anniken54000
300.Haug, Anne40000
301.Berge, Bjørg40000
302.Magnussen, Christin43000
303.Solberg, Camilla43010
304.Evjen, Elisabeth40000
305.Rosenvinge, Gullet40000
306.Engstrøm, Gro45010
307.Aasen, Grethe40000
308.Børseth, Kristin40000
309.Rønning, Kari40000
310.Gyve, Vibeke Cook42010
311.Aamodt, Silje Marlin44000
312.Kruke, Signe Salberg40000
313.Thorsen, Reidun40000
314.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
315.Lind, Tale35000
316.Liden, Stine30000
317.Wølner, Tone30000
318.Hall, Ruth30000
319.Nordli, Vibeke30000
320.Romsås, Tove30000
321.Hansen, Kari Skancke30000
322.Jonassen, Hilde Stavran38020
323.Engebretsen, Jeanette30000
324.Hestad, Johanne Jerven30000
325.Tønnesen, Lene31010
326.Holta, Malin30000
327.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
328.Florholmen, Marthe33020
329.Sundsbak, Marianne30000
330.Christoffersen, Gro30000
331.Nestaker, Guro31000
332.Moen, Gunn31000
333.Hobber, Else30000
334.Hansen, Grete Smith30000
335.Haakestad, Cathrine32000
336.Myklebust, Brigitte31000
337.Andersen, Bjørg30000
338.Brustuen, Ane Rønning32000
339.Stang, Alette21000
340.Nærland, Alfhild20000
341.Lyssand, Anne21010
342.Berg, Aud20000
343.Skovli, Berit20000
344.Christiansen, Camilla20000
345.Leine, Brit Marit20000
346.Tangen, Edith20000
347.Berre, Elise21000
348.Rundbråten, Guro20000
349.Oftedal, Hanna Bredal21000
350.Kristiansen, Gro20000
351.Sognnæs, Henriette23000
352.Flaatnes, Heidi22010
353.Nygren, Marianne Helene Muri20000
354.Lindby, Marianne21000
355.Walle, Margot20000
356.Myhr, Marit20000
357.Lund, Mai Helen20000
358.Svendsen, Lill-Karin20010
359.Nilsen, Line Hoff21000
360.Knudsen, Lisbeth20000
361.Grymyr, Jøran Lien22000
362.Sundmoen, Kamilla25000
363.Ørbeck, Inger Johanne20000
364.Hollekim, Ingjerd20000
365.Birkeland, Ingunn21010
366.Venn, Kristin25000
367.Ekstrøm, Tove21000
368.Hoelstad, Åse20000
369.Andersen, Wenche Steen20000
370.Fredrichsen, Rigmor20000
371.Aasarød, Randi20000
372.Kjesbu, Randi20000
373.Knutsen, Therese20010
374.Lerstad, Tonje Haug20000
375.Hannevik, Tonje Nanette20000
376.Roland, Tordis10000
377.Krogstad, Sonja10000
378.Billington, Sonja Elisabeth10000
379.Andersen, Sunniva11000
380.Iversen, Solveig10000
381.Paulsen, Siv10000
382.Skei, Signe Krogstad10000
383.Nyheim, Torill12000
384.Bekkevold, Tove10000
385.Jonassen, Vilde Kaurin11000
386.Ulsaker Høve, Tuva14000
387.Danielsen, Inger Synnøve10000
388.Helsingeng, Kari10000
389.Johnsen, Kari10000
390.Johnsen, Jorunn10000
391.Holgersen, Jeanette Haga10000
392.Græsholt, Jenny Osnes10010
393.Solem, Lise Kristiansen10000
394.Gundersen, Lillemor10000
395.Gundersen, Liv Grønn10000
396.Sannes, Marit Helen10000
397.Elton, Mary10000
398.Skjelstad Aaberge, Monica11000
399.Ruud-Johansen, Mette10000
400.Solli, Elsa10000
401.Engh, Else10010
402.Lorentsen, Gina11010
403.Andersen, Bjørg Steen10000
404.Moe, Borgny10000
405.Wiise, Berit10000
406.Karlsen, Berit10000
407.Risberg, Bjørg10000
408.Rønnestad, Aud10000
409.Arnesen, Aud10000
410.Halvorsen, Berit10000
411.Strand, Bente10000
412.Hasanic, Alma10000