Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
2.Haltvik, Trine241834971183
3.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
4.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
5.Frafjord, Marit Malm22342475623
6.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
7.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
8.Larsen, Tonje26456761576
9.Hegh, Hanne20236160750
10.Sundal, Heidi26973159853
11.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
12.Løke, Heidi22680151682
13.Grini, Kjersti201100349531
14.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
15.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
16.Sagstuen, Tonje21759345642
17.Kristiansen, Veronica Egebakken16854245430
18.Alstad, Ida14331043370
19.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
20.Steen, Ingrid16158835380
21.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
22.Ryen, Karin24454633440
23.Johansen, Britt15614033731
24.Dale, Kari Brattset10227432290
25.Nyberg, Katja9932130421
26.Aune, Kari Solem11021429300
27.Hogness, Hanne18637828320
28.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
29.Seland, Siri Eftedal11025827431
30.Blanco, Isabel8616527411
31.Sulland, Linn Jørum19357926220
32.Rokne, Marianne10129426270
33.Johansen, Anette Hovind9923125280
34.Snorroeggen, Gøril10222424220
35.Skogrand, Stine10819623200
36.Sættem, Birgitte8116523300
37.Davidsen, Mette14825622300
38.Eliasson, Marte14517922280
39.Tuven, Janne10826820140
40.Oftedal, Stine Bredal22661919150
41.Nøstvold, Tonje18340819160
42.Singstad, Karin Irene833319351
43.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
44.Dahle, Mona11415118230
45.Herrem, Camilla28882217310
46.Mørk, Nora15575816190
47.Moldestad, Kristine656416160
48.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte18335415360
49.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
50.Taalesen, Anne Migliosi627015120
51.Wibe, Pernille B.533415220
52.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
53.Ihle, Kristin Midthun14330614211
54.Hårsaker, Vigdis13333714151
55.Buchholdt, Sissel18641513300
56.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
57.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
58.Ingstad, Vilde Mortensen927813190
59.Lekang, Anne-Brit343712161
60.Johansen, Kari Mette2034931190
61.Stange, Tine507111130
62.Gustad, Randi505311150
63.Seglem, Siri23311170
64.Hausmann, Sahra901939100
65.Tomac, Marta88789170
66.Arntzen, Emilie Hegh1342248270
67.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
68.Sandve, Monica942458180
69.Hundvin, Mia Therese72174840
70.Waade, Silje Katrine47578120
71.Solberg, Brit3053720
72.Breivik, Marit1372866160
73.Kurtovic, Amanda1182916100
74.Nygård, Åse76966100
75.Hammerseng-Edin, Anja59143690
76.Albertsen, Tine Rustad4352660
77.Jacobsen, Marit Røsberg95168581
78.Strøm, Ingunn911975160
79.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
80.Aune, Malin82154530
81.Bleivik, Sissel61425100
82.Løge, Henriette Henriksen3826591
83.Mitchell, Ellen2827531
84.Volden, Cathrine1114510
85.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
86.Riegelhuth, Betina5352480
87.Reistad, Henny Ella501694170
88.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
89.Bekkelund, Else Karin3649440
90.Eide, Kristin3438450
91.Næss, Karoline34134111
92.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
93.Yttereng, Hanna95410
94.Berg, Anne105195390
95.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
96.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
97.Bakkerud, Ingvild3043330
98.Gabrielsen, Monica Vik2946340
99.Vikebø, Hege Christin2219360
100.Urne, Renate2015350
101.Bolset, Silje Elin1617310
102.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
103.Tveter, Annette118320
104.Hall, Susann Iren103310
105.Myhre, Rita97320
106.Nord, Berit Digre4625240
107.Breistøl, Kristine4241250
108.Høgdahl, Moa3842240
109.Gunnarson, Reidun3538210
110.Grua, Beate Jonassen2032230
111.Engebretsen, Cecilie L.1916250
112.Snorroeggen, Marte1820270
113.Aardahl, Maren Nyland1726280
114.Svestad, Inga Berit1315200
115.Carstens, Camilla1312260
116.Knudsen, Kari Helene1011200
117.Mathisen, Connie95230
118.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
119.Tjugum, Heidi1750110
120.Jakobsen, Maja4037110
121.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
122.Larssen, Lise Morsund2328130
123.Ekset, Gunn196110
124.Hynne, Berit1849110
125.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
126.Christensen, Emilie153110
127.Nesse, Vibeke1517170
128.Sæbøe, Siv Heim1419160
129.Overvik, Hilde147130
130.Svellet, Siri Thomassen123100
131.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
132.Mordal, Charlotte1113100
133.Løseth, Tonje103110
134.Fallingen, Eli910100
135.Syversen, Vibeke87120
136.Iversen, Iren62120
137.Dobloug, Jorun Beate63110
138.Andersen, Lene610110
139.Romulslie, Mari51100
140.Gundersen, Maren59120
141.Homme, Christine40120
142.Ommundsen, Mette34100
143.Bjerke, Tina312100
144.Hylleseth, Sølvi20100
145.Dahlum, Karine Emilie20110
146.Einarson, Heidi28100
147.Høgseth, Ane Cecilie22100
148.Haugstvedt, Anne10100
149.Andenæs, June11100
150.Lunde, Katrine3273020
151.Skotvoll, Annette2502000
152.Solberg, Silje Margaretha1774040
153.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
154.Leganger, Cecilie1621010
155.Andersen, Bjørg143216000
156.Bjørk, Liv1260000
157.Jensen, Linn Siri1220000
158.Smedsgård, Turid1130010
159.Andersen, Kjerstin1040000
160.Bech, Astri Knudsen10369000
161.Sannes, Tove Liberg93188050
162.Aagaard, Kari9254030
163.Nilsen, Jeanette912010
164.Fladset, Karen86251000
165.Halvorsen, Sigrid84106000
166.Pedersen, Terese820000
167.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
168.Høsøien, Astrid Skei8129000
169.Jenssen, Anne Petra76600140
170.Anisdahl, Unni7258000
171.Tveter, Inger-Johanne6741000
172.Tønnesen, Grethe6039000
173.Willassen, Eldbjørg600000
174.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
175.Tvedt, Jorunn5634000
176.Storberg, Lille5547000
177.Winter, Anne Aanestad5563000
178.Høsøien, Hjørdis5421000
179.Sannes, Turid54122000
180.Keul, Siri540000
181.Jørum, Guri510010
182.Wensberg, Anne Wenche5015000
183.Hannestad, Susanne4347050
184.Sellæg, Wenche Frogn420000
185.Beck, Kjersti420000
186.Berg, Annemor361000
187.Smedsgaard, Susanne Faye368000
188.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
189.Guntvedt, Tove3531000
190.Evjenth, Grete Werner350000
191.Fauske, Helene Gigstad3525050
192.Hilmersen, Anne344000
193.Johansen, Berit Moen3310000
194.Skjesol, Magnhild330000
195.Gossé, Linn3270000
196.Birkrem, Unni320000
197.Taring, Tone Anita32540180
198.Smeby, Mona310000
199.Nordbø, Ellen Øygarden300000
200.Sando, Emily Stang300000
201.Ringkilen, Mona2935030
202.Sponberg, Svanhild284000
203.Muhrer, Lisabeth2727000
204.Kluge, Tone Merete260000
205.Thøring, Sigrid Trøite250000
206.Stordahl, Liv Strand252000
207.Johnsen, Vibeke240000
208.Birkrem, Åse2234010
209.Sætre, May-Britt2215020
210.Brandvik, Elin220000
211.Andersson, Vivian2111000
212.Husby, Randi200000
213.Witt, Siggen200000
214.Haugerud, Berit Yssen200000
215.Pedersen, Andrea Austmo190000
216.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
217.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
218.Mørk, Thea1835000
219.Woxvold, Else180000
220.Hansen, Berit1611030
221.Fulland, Kari Skarstad162000
222.Granlund, Rikke Marie160000
223.Østbø, Hilde150000
224.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
225.Albert, Gerd-Elin1525000
226.Steffensen, Elisabeth1414050
227.Aune, Dagrun140000
228.Schmidt, Aslaug140000
229.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
230.Solås, Kjerstin Boge144040
231.Hollås, Liv Skjetnemark140000
232.Håfjeld, Turid140000
233.Johansen, Vilde Ingeborg132030
234.Flo, Liv131000
235.Røneid, Hilde1311000
236.Saastad, Borgny Oddrun130000
237.Olsen, Bjørg130000
238.Jevanord, Elisabeth130000
239.Halen, Hanne1324030
240.Iversen, Eli120000
241.Kruke, Bjørg Leira120000
242.Henriksen, Kari-Anne1217020
243.Nilsen, Laila Schou121000
244.Segtnan, Randi120000
245.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
246.Bekk, Oddny110000
247.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
248.Ødegård, Ingrid110000
249.Opsann, Anne Marie110000
250.Monshaugen, Hanne Skogum112000
251.Strand, Grete102000
252.Follo, Gro100000
253.Krogsrud, Anne Mari106000
254.Moseby, Anne-Karin100000
255.Furutangvik, Liv106000
256.Thorstensen, Reidun100000
257.Seigerud, Toril109000
258.Lundby, Torild103000
259.Aamodt, Liv Margrethe90000
260.Myrdal, Beathe98010
261.Nagvik, Anne Kise90000
262.Gundersen, Gerd90000
263.Hovden, Emilie Margrethe829000
264.Pettersson, Hege Anett80000
265.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
266.Ahlberg, Birgith80000
267.Karlsen, Liv Reidun80000
268.Braarvig, Liv Tone84000
269.Villabø, Maren Birte811040
270.Torgersen, Jorun S.80000
271.Schjerven, Kari83040
272.Granum, Tove81060
273.Michalsen, Tove Margreth80000
274.Kvakkestad, Randi80000
275.Tørrisvold, Solfrid80000
276.Iversen, Torill71000
277.Knarvik, Åse70000
278.Nordal, Kate Mogseth77000
279.Sjøman, Marit70000
280.Tomteberget, Bente75000
281.Suvdal, Anne Kjersti76000
282.Obaidli, Anniken75000
283.Bræin, Helga70000
284.Stensby, Gunvor70000
285.Fossum, Grete73000
286.Nørstebø, Kristin63010
287.Kristiansen, Jeanett610000
288.Norøy, Inger Sundal60000
289.Heian, Åse60000
290.Enkerud, Tonje66000
291.Hultgren, Turid60000
292.Bråthe, Torhild65000
293.Snoen, Solveig60000
294.Langseth, Siri50000
295.Eriksen, Randi M.54010
296.Evensen, Valgerd50000
297.Borgersen, Ingjerd50000
298.Olafsen, Kristin Nysveen50000
299.Dahm, Kristin Thuve50000
300.Andersen, Liv50000
301.Løke, Lise514000
302.Børseth, Kristin40000
303.Rønning, Kari40000
304.Magnussen, Christin43000
305.Evjen, Elisabeth40000
306.Rosenvinge, Gullet40000
307.Aasen, Grethe40000
308.Engstrøm, Gro45010
309.Haug, Anne40000
310.Berge, Bjørg40000
311.Solberg, Camilla43010
312.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
313.Gyve, Vibeke Cook42010
314.Thorsen, Reidun40000
315.Kruke, Signe Salberg40000
316.Aamodt, Silje Marlin44000
317.Wølner, Tone30000
318.Lind, Tale35000
319.Liden, Stine30000
320.Andersen, Sunniva Amalie Næs34010
321.Hall, Ruth30000
322.Nordli, Vibeke30000
323.Ulsaker Høve, Tuva35000
324.Romsås, Tove30000
325.Haakestad, Cathrine32000
326.Myklebust, Brigitte31000
327.Andersen, Bjørg30000
328.Brustuen, Ane Rønning32000
329.Christoffersen, Gro30000
330.Hansen, Grete Smith30000
331.Moen, Gunn31000
332.Nestaker, Guro31000
333.Hobber, Else30000
334.Hestad, Johanne Jerven30000
335.Hansen, Kari Skancke30000
336.Jonassen, Hilde Stavran38020
337.Engebretsen, Jeanette30000
338.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
339.Tønnesen, Lene31010
340.Florholmen, Marthe33020
341.Davidsen, Marie30000
342.Holta, Malin30000
343.Sundsbak, Marianne30000
344.Nygren, Marianne Helene Muri20000
345.Myhr, Marit20000
346.Lindby, Marianne21000
347.Lund, Mai Helen20000
348.Walle, Margot20000
349.Svendsen, Lill-Karin20010
350.Nilsen, Line Hoff21000
351.Knudsen, Lisbeth20000
352.Grymyr, Jøran Lien22000
353.Haugseng, Kaja21000
354.Sundmoen, Kamilla25000
355.Ørbeck, Inger Johanne20000
356.Hollekim, Ingjerd20000
357.Birkeland, Ingunn21010
358.Novak, Kristina Sirum29000
359.Venn, Kristin25000
360.Berre, Elise21000
361.Tangen, Edith20000
362.Rundbråten, Guro20000
363.Oftedal, Hanna Bredal21000
364.Kristiansen, Gro20000
365.Sognnæs, Henriette23000
366.Flaatnes, Heidi22010
367.Stang, Alette21000
368.Nærland, Alfhild20000
369.Lyssand, Anne21010
370.Berg, Aud20000
371.Skovli, Berit20000
372.Leine, Brit Marit20000
373.Christiansen, Camilla20000
374.Ekstrøm, Tove21000
375.Lerstad, Tonje Haug20000
376.Hannevik, Tonje Nanette20000
377.Hoelstad, Åse20000
378.Andersen, Wenche Steen20000
379.Fredrichsen, Rigmor20000
380.Øyerhamn, Rikke Larsen23000
381.Aasarød, Randi20000
382.Kjesbu, Randi20000
383.Deila, Thale Rushfeldt26010
384.Knutsen, Therese20010
385.Krogstad, Sonja10000
386.Billington, Sonja Elisabeth10000
387.Iversen, Solveig10000
388.Paulsen, Siv10000
389.Skjelstad Aaberge, Monica11000
390.Skei, Signe Krogstad10000
391.Jonassen, Vilde Kaurin11000
392.Roland, Tordis10000
393.Nyheim, Torill12000
394.Bekkevold, Tove10000
395.Andersen, Bjørg Steen10000
396.Moe, Borgny10000
397.Risberg, Bjørg10000
398.Wiise, Berit10000
399.Karlsen, Berit10000
400.Halvorsen, Berit10000
401.Rønnestad, Aud10000
402.Strand, Bente10000
403.Arnesen, Aud10000
404.Hasanic, Alma10000
405.Solli, Elsa10000
406.Engh, Else10010
407.Lorentsen, Gina11010
408.Helsingeng, Kari10000
409.Johnsen, Kari10000
410.Danielsen, Inger Synnøve10000
411.Johnsen, Jorunn10000
412.Holgersen, Jeanette Haga10000
413.Græsholt, Jenny Osnes10010
414.Solem, Lise Kristiansen10000
415.Gundersen, Liv Grønn10000
416.Gundersen, Lillemor10000
417.Ruud-Johansen, Mette10000
418.Elton, Mary10000
419.Sannes, Marit Helen10000