Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
2.Haltvik, Trine241834971183
3.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
4.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
5.Frafjord, Marit Malm21641174603
6.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
7.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
8.Larsen, Tonje26456761576
9.Hegh, Hanne20236160750
10.Sundal, Heidi26973159853
11.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
12.Løke, Heidi22680151682
13.Grini, Kjersti201100349531
14.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
15.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
16.Sagstuen, Tonje21759345642
17.Kristiansen, Veronica Egebakken14748845370
18.Alstad, Ida14331043370
19.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
20.Steen, Ingrid16158835380
21.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
22.Ryen, Karin24454633440
23.Johansen, Britt15614033731
24.Nyberg, Katja9932130421
25.Aune, Kari Solem11021429300
26.Hogness, Hanne18637828320
27.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
28.Seland, Siri Eftedal11025827431
29.Blanco, Isabel8616527411
30.Sulland, Linn Jørum19357926220
31.Rokne, Marianne10129426270
32.Johansen, Anette Hovind9923125280
33.Dale, Kari Brattset8220125200
34.Snorroeggen, Gøril10222424220
35.Skogrand, Stine10117723190
36.Sættem, Birgitte8116523300
37.Davidsen, Mette14825622300
38.Eliasson, Marte14517922280
39.Tuven, Janne10826820140
40.Oftedal, Stine Bredal20656219150
41.Nøstvold, Tonje18340819160
42.Singstad, Karin Irene833319351
43.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
44.Dahle, Mona11415118230
45.Herrem, Camilla26674117300
46.Mørk, Nora13565416160
47.Moldestad, Kristine656416160
48.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte16329615330
49.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
50.Taalesen, Anne Migliosi627015120
51.Wibe, Pernille B.533415220
52.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
53.Ihle, Kristin Midthun14330614211
54.Hårsaker, Vigdis13333714151
55.Buchholdt, Sissel18641513300
56.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
57.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
58.Ingstad, Vilde Mortensen785613150
59.Lekang, Anne-Brit343712161
60.Johansen, Kari Mette2034931190
61.Stange, Tine507111130
62.Gustad, Randi505311150
63.Seglem, Siri23311170
64.Hausmann, Sahra901939100
65.Tomac, Marta80739140
66.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
67.Arntzen, Emilie Hegh1171968240
68.Sandve, Monica942458180
69.Hundvin, Mia Therese72174840
70.Waade, Silje Katrine47578120
71.Solberg, Brit3053720
72.Breivik, Marit1372866160
73.Kurtovic, Amanda1182916100
74.Nygård, Åse76966100
75.Hammerseng-Edin, Anja59143690
76.Albertsen, Tine Rustad4352660
77.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
78.Strøm, Ingunn911975160
79.Jacobsen, Marit Røsberg76131571
80.Aune, Malin70134530
81.Bleivik, Sissel61425100
82.Løge, Henriette Henriksen3826591
83.Mitchell, Ellen2827531
84.Volden, Cathrine1114510
85.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
86.Riegelhuth, Betina5352480
87.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
88.Bekkelund, Else Karin3649440
89.Næss, Karoline34134111
90.Eide, Kristin3438450
91.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
92.Yttereng, Hanna95410
93.Berg, Anne105195390
94.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
95.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
96.Bakkerud, Ingvild2942330
97.Gabrielsen, Monica Vik2946340
98.Vikebø, Hege Christin2219360
99.Urne, Renate2015350
100.Bolset, Silje Elin1617310
101.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
102.Tveter, Annette118320
103.Hall, Susann Iren103310
104.Myhre, Rita97320
105.Nord, Berit Digre4625240
106.Gunnarson, Reidun3538210
107.Reistad, Henny Ella31962120
108.Grua, Beate Jonassen2032230
109.Engebretsen, Cecilie L.1916250
110.Snorroeggen, Marte1820270
111.Svestad, Inga Berit1315200
112.Carstens, Camilla1312260
113.Knudsen, Kari Helene1011200
114.Mathisen, Connie95230
115.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
116.Tjugum, Heidi1750110
117.Jakobsen, Maja4037110
118.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
119.Larssen, Lise Morsund2328130
120.Høgdahl, Moa2225140
121.Ekset, Gunn196110
122.Hynne, Berit1849110
123.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
124.Christensen, Emilie153110
125.Nesse, Vibeke1517170
126.Sæbøe, Siv Heim1419160
127.Overvik, Hilde147130
128.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
129.Svellet, Siri Thomassen123100
130.Mordal, Charlotte1113100
131.Løseth, Tonje103110
132.Fallingen, Eli910100
133.Syversen, Vibeke87120
134.Andersen, Lene610110
135.Iversen, Iren62120
136.Dobloug, Jorun Beate63110
137.Romulslie, Mari51100
138.Gundersen, Maren59120
139.Homme, Christine40120
140.Ommundsen, Mette34100
141.Bjerke, Tina312100
142.Hylleseth, Sølvi20100
143.Einarson, Heidi28100
144.Haugstvedt, Anne10100
145.Andenæs, June11100
146.Lunde, Katrine3103020
147.Skotvoll, Annette2502000
148.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
149.Leganger, Cecilie1621010
150.Solberg, Silje Margaretha1582040
151.Andersen, Bjørg143216000
152.Bjørk, Liv1260000
153.Jensen, Linn Siri1220000
154.Smedsgård, Turid1130010
155.Andersen, Kjerstin1040000
156.Bech, Astri Knudsen10369000
157.Sannes, Tove Liberg93188050
158.Aagaard, Kari9254030
159.Nilsen, Jeanette912010
160.Fladset, Karen86251000
161.Halvorsen, Sigrid84106000
162.Pedersen, Terese820000
163.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
164.Høsøien, Astrid Skei8129000
165.Jenssen, Anne Petra76600140
166.Anisdahl, Unni7258000
167.Tveter, Inger-Johanne6741000
168.Willassen, Eldbjørg600000
169.Tønnesen, Grethe6039000
170.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
171.Tvedt, Jorunn5634000
172.Storberg, Lille5547000
173.Winter, Anne Aanestad5563000
174.Høsøien, Hjørdis5421000
175.Sannes, Turid54122000
176.Keul, Siri540000
177.Jørum, Guri510010
178.Wensberg, Anne Wenche5015000
179.Hannestad, Susanne4347050
180.Sellæg, Wenche Frogn420000
181.Beck, Kjersti420000
182.Berg, Annemor361000
183.Smedsgaard, Susanne Faye368000
184.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
185.Guntvedt, Tove3531000
186.Evjenth, Grete Werner350000
187.Hilmersen, Anne344000
188.Johansen, Berit Moen3310000
189.Fauske, Helene Gigstad3317040
190.Skjesol, Magnhild330000
191.Gossé, Linn3270000
192.Birkrem, Unni320000
193.Taring, Tone Anita32540180
194.Smeby, Mona310000
195.Sando, Emily Stang300000
196.Nordbø, Ellen Øygarden300000
197.Ringkilen, Mona2935030
198.Sponberg, Svanhild284000
199.Muhrer, Lisabeth2727000
200.Kluge, Tone Merete260000
201.Thøring, Sigrid Trøite250000
202.Stordahl, Liv Strand252000
203.Johnsen, Vibeke240000
204.Birkrem, Åse2234010
205.Sætre, May-Britt2215020
206.Brandvik, Elin220000
207.Breistøl, Kristine2114030
208.Andersson, Vivian2111000
209.Witt, Siggen200000
210.Husby, Randi200000
211.Haugerud, Berit Yssen200000
212.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
213.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
214.Mørk, Thea1835000
215.Woxvold, Else180000
216.Pedersen, Andrea Austmo170000
217.Hansen, Berit1611030
218.Fulland, Kari Skarstad162000
219.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
220.Albert, Gerd-Elin1525000
221.Østbø, Hilde150000
222.Steffensen, Elisabeth1414050
223.Aune, Dagrun140000
224.Schmidt, Aslaug140000
225.Solås, Kjerstin Boge144040
226.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
227.Hollås, Liv Skjetnemark140000
228.Håfjeld, Turid140000
229.Flo, Liv131000
230.Olsen, Bjørg130000
231.Saastad, Borgny Oddrun130000
232.Jevanord, Elisabeth130000
233.Røneid, Hilde1311000
234.Halen, Hanne1324030
235.Iversen, Eli120000
236.Kruke, Bjørg Leira120000
237.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
238.Henriksen, Kari-Anne1217020
239.Nilsen, Laila Schou121000
240.Segtnan, Randi120000
241.Ødegård, Ingrid110000
242.Bekk, Oddny110000
243.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
244.Opsann, Anne Marie110000
245.Monshaugen, Hanne Skogum112000
246.Follo, Gro100000
247.Strand, Grete102000
248.Krogsrud, Anne Mari106000
249.Moseby, Anne-Karin100000
250.Furutangvik, Liv106000
251.Thorstensen, Reidun100000
252.Seigerud, Toril109000
253.Lundby, Torild103000
254.Johansen, Vilde Ingeborg90010
255.Aamodt, Liv Margrethe90000
256.Myrdal, Beathe98010
257.Nagvik, Anne Kise90000
258.Gundersen, Gerd90000
259.Pettersson, Hege Anett80000
260.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
261.Ahlberg, Birgith80000
262.Karlsen, Liv Reidun80000
263.Braarvig, Liv Tone84000
264.Villabø, Maren Birte811040
265.Schjerven, Kari83040
266.Torgersen, Jorun S.80000
267.Granum, Tove81060
268.Michalsen, Tove Margreth80000
269.Kvakkestad, Randi80000
270.Tørrisvold, Solfrid80000
271.Granlund, Rikke Marie70000
272.Iversen, Torill71000
273.Knarvik, Åse70000
274.Nordal, Kate Mogseth77000
275.Sjøman, Marit70000
276.Suvdal, Anne Kjersti76000
277.Tomteberget, Bente75000
278.Stensby, Gunvor70000
279.Bræin, Helga70000
280.Fossum, Grete73000
281.Nørstebø, Kristin63010
282.Kristiansen, Jeanett610000
283.Norøy, Inger Sundal60000
284.Heian, Åse60000
285.Hultgren, Turid60000
286.Snoen, Solveig60000
287.Bråthe, Torhild65000
288.Enkerud, Tonje56000
289.Langseth, Siri50000
290.Eriksen, Randi M.54010
291.Evensen, Valgerd50000
292.Borgersen, Ingjerd50000
293.Olafsen, Kristin Nysveen50000
294.Dahm, Kristin Thuve50000
295.Andersen, Liv50000
296.Løke, Lise514000
297.Børseth, Kristin40000
298.Rønning, Kari40000
299.Aasen, Grethe40000
300.Evjen, Elisabeth40000
301.Rosenvinge, Gullet40000
302.Engstrøm, Gro45010
303.Obaidli, Anniken42000
304.Haug, Anne40000
305.Berge, Bjørg40000
306.Magnussen, Christin43000
307.Solberg, Camilla43010
308.Gyve, Vibeke Cook42010
309.Thorsen, Reidun40000
310.Aamodt, Silje Marlin44000
311.Kruke, Signe Salberg40000
312.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
313.Liden, Stine30000
314.Wølner, Tone30000
315.Lind, Tale35000
316.Hall, Ruth30000
317.Nordli, Vibeke30000
318.Romsås, Tove30000
319.Haakestad, Cathrine32000
320.Myklebust, Brigitte31000
321.Andersen, Bjørg30000
322.Brustuen, Ane Rønning32000
323.Moen, Gunn31000
324.Jonassen, Hilde Stavran38020
325.Christoffersen, Gro30000
326.Hansen, Grete Smith30000
327.Hobber, Else30000
328.Hestad, Johanne Jerven30000
329.Engebretsen, Jeanette30000
330.Hansen, Kari Skancke30000
331.Tønnesen, Lene31010
332.Holta, Malin30000
333.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
334.Sundsbak, Marianne30000
335.Florholmen, Marthe33020
336.Nygren, Marianne Helene Muri20000
337.Lindby, Marianne21000
338.Myhr, Marit20000
339.Lund, Mai Helen20000
340.Walle, Margot20000
341.Knudsen, Lisbeth20000
342.Svendsen, Lill-Karin20010
343.Nilsen, Line Hoff21000
344.Venn, Kristin25000
345.Grymyr, Jøran Lien22000
346.Sundmoen, Kamilla25000
347.Hollekim, Ingjerd20000
348.Birkeland, Ingunn21010
349.Ørbeck, Inger Johanne20000
350.Tangen, Edith20000
351.Berre, Elise21000
352.Sognnæs, Henriette23000
353.Flaatnes, Heidi22010
354.Kristiansen, Gro20000
355.Nestaker, Guro20000
356.Rundbråten, Guro20000
357.Oftedal, Hanna Bredal21000
358.Stang, Alette21000
359.Nærland, Alfhild20000
360.Lyssand, Anne21010
361.Berg, Aud20000
362.Skovli, Berit20000
363.Christiansen, Camilla20000
364.Leine, Brit Marit20000
365.Ekstrøm, Tove21000
366.Andersen, Wenche Steen20000
367.Hoelstad, Åse20000
368.Fredrichsen, Rigmor20000
369.Aasarød, Randi20000
370.Kjesbu, Randi20000
371.Knutsen, Therese20010
372.Lerstad, Tonje Haug20000
373.Hannevik, Tonje Nanette20000
374.Roland, Tordis10000
375.Krogstad, Sonja10000
376.Billington, Sonja Elisabeth10000
377.Iversen, Solveig10000
378.Paulsen, Siv10000
379.Skei, Signe Krogstad10000
380.Nyheim, Torill12000
381.Bekkevold, Tove10000
382.Andersen, Bjørg Steen10000
383.Moe, Borgny10000
384.Wiise, Berit10000
385.Karlsen, Berit10000
386.Risberg, Bjørg10000
387.Rønnestad, Aud10000
388.Arnesen, Aud10000
389.Halvorsen, Berit10000
390.Strand, Bente10000
391.Hasanic, Alma10000
392.Solli, Elsa10000
393.Engh, Else10010
394.Lorentsen, Gina11010
395.Danielsen, Inger Synnøve10000
396.Helsingeng, Kari10000
397.Johnsen, Kari10000
398.Johnsen, Jorunn10000
399.Holgersen, Jeanette Haga10000
400.Græsholt, Jenny Osnes10010
401.Gundersen, Lillemor10000
402.Solem, Lise Kristiansen10000
403.Gundersen, Liv Grønn10000
404.Sannes, Marit Helen10000
405.Elton, Mary10000
406.Skjelstad Aaberge, Monica11000
407.Ruud-Johansen, Mette10000