Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
2.Haltvik, Trine241834971183
3.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
4.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
5.Frafjord, Marit Malm19740673563
6.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
7.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
8.Larsen, Tonje26456761576
9.Hegh, Hanne20236160750
10.Sundal, Heidi26973159853
11.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
12.Løke, Heidi20375451642
13.Grini, Kjersti201100349531
14.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
15.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
16.Sagstuen, Tonje21759345642
17.Kristiansen, Veronica Egebakken13043844340
18.Alstad, Ida14331043370
19.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
20.Steen, Ingrid16158835380
21.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
22.Ryen, Karin24454633440
23.Johansen, Britt15614033731
24.Nyberg, Katja9932130421
25.Aune, Kari Solem11021429300
26.Hogness, Hanne18637828320
27.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
28.Seland, Siri Eftedal11025827431
29.Blanco, Isabel8616527411
30.Sulland, Linn Jørum19357926220
31.Rokne, Marianne10129426270
32.Johansen, Anette Hovind9923125280
33.Snorroeggen, Gøril10222424220
34.Sættem, Birgitte8116523300
35.Davidsen, Mette14825622300
36.Eliasson, Marte14517922280
37.Tuven, Janne10826820140
38.Skogrand, Stine7211420150
39.Nøstvold, Tonje18340819160
40.Singstad, Karin Irene833319351
41.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
42.Oftedal, Stine Bredal17443018130
43.Dahle, Mona11415118230
44.Herrem, Camilla23462717250
45.Brattset, Kari509917110
46.Moldestad, Kristine656416160
47.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
48.Mørk, Nora11756615150
49.Taalesen, Anne Migliosi627015120
50.Wibe, Pernille B.533415220
51.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
52.Ihle, Kristin Midthun14330614211
53.Hårsaker, Vigdis13333714151
54.Solberg, Sanna Charlotte13324214300
55.Buchholdt, Sissel18641513300
56.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
57.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
58.Ingstad, Vilde Mortensen745613150
59.Lekang, Anne-Brit343712161
60.Johansen, Kari Mette2034931190
61.Gustad, Randi505311150
62.Stange, Tine507111130
63.Seglem, Siri23311170
64.Hausmann, Sahra901939100
65.Tomac, Marta56569100
66.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
67.Sandve, Monica942458180
68.Hundvin, Mia Therese72174840
69.Waade, Silje Katrine3231770
70.Solberg, Brit3053720
71.Breivik, Marit1372866160
72.Kurtovic, Amanda115285690
73.Nygård, Åse76966100
74.Hammerseng-Edin, Anja59143690
75.Albertsen, Tine Rustad4352660
76.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
77.Strøm, Ingunn911975160
78.Arntzen, Emilie Hegh901325170
79.Bleivik, Sissel61425100
80.Jacobsen, Marit Røsberg4786541
81.Løge, Henriette Henriksen3826591
82.Mitchell, Ellen2827531
83.Volden, Cathrine1114510
84.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
85.Riegelhuth, Betina5352480
86.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
87.Bekkelund, Else Karin3649440
88.Næss, Karoline34134111
89.Eide, Kristin3438450
90.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
91.Yttereng, Hanna95410
92.Berg, Anne105195390
93.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
94.Aune, Malin4674320
95.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
96.Gabrielsen, Monica Vik2946340
97.Vikebø, Hege Christin2219360
98.Urne, Renate2015350
99.Bolset, Silje Elin1617310
100.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
101.Tveter, Annette118320
102.Hall, Susann Iren103310
103.Myhre, Rita97320
104.Nord, Berit Digre4625240
105.Gunnarson, Reidun3538210
106.Grua, Beate Jonassen2032230
107.Engebretsen, Cecilie L.1916250
108.Snorroeggen, Marte1820270
109.Svestad, Inga Berit1315200
110.Carstens, Camilla1312260
111.Knudsen, Kari Helene1011200
112.Mathisen, Connie95230
113.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
114.Tjugum, Heidi1750110
115.Jakobsen, Maja4037110
116.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
117.Larssen, Lise Morsund2328130
118.Ekset, Gunn196110
119.Hynne, Berit1849110
120.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
121.Christensen, Emilie153110
122.Nesse, Vibeke1517170
123.Sæbøe, Siv Heim1419160
124.Overvik, Hilde147130
125.Bakkerud, Ingvild1219110
126.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
127.Svellet, Siri Thomassen123100
128.Mordal, Charlotte1113100
129.Løseth, Tonje103110
130.Fallingen, Eli910100
131.Syversen, Vibeke87120
132.Iversen, Iren62120
133.Dobloug, Jorun Beate63110
134.Andersen, Lene610110
135.Romulslie, Mari51100
136.Gundersen, Maren59120
137.Homme, Christine40120
138.Ommundsen, Mette34100
139.Bjerke, Tina312100
140.Hylleseth, Sølvi20100
141.Einarson, Heidi28100
142.Haugstvedt, Anne10100
143.Andenæs, June11100
144.Lunde, Katrine2993020
145.Skotvoll, Annette2502000
146.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
147.Leganger, Cecilie1621010
148.Andersen, Bjørg143216000
149.Solberg, Silje Margaretha1321010
150.Bjørk, Liv1260000
151.Jensen, Linn Siri1220000
152.Smedsgård, Turid1130010
153.Andersen, Kjerstin1040000
154.Bech, Astri Knudsen10369000
155.Sannes, Tove Liberg93188050
156.Aagaard, Kari9254030
157.Nilsen, Jeanette912010
158.Fladset, Karen86251000
159.Halvorsen, Sigrid84106000
160.Pedersen, Terese820000
161.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
162.Høsøien, Astrid Skei8129000
163.Jenssen, Anne Petra76600140
164.Anisdahl, Unni7258000
165.Tveter, Inger-Johanne6741000
166.Willassen, Eldbjørg600000
167.Tønnesen, Grethe6039000
168.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
169.Tvedt, Jorunn5634000
170.Storberg, Lille5547000
171.Winter, Anne Aanestad5563000
172.Høsøien, Hjørdis5421000
173.Sannes, Turid54122000
174.Keul, Siri540000
175.Jørum, Guri510010
176.Wensberg, Anne Wenche5015000
177.Hannestad, Susanne4347050
178.Sellæg, Wenche Frogn420000
179.Beck, Kjersti420000
180.Berg, Annemor361000
181.Smedsgaard, Susanne Faye368000
182.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
183.Guntvedt, Tove3531000
184.Evjenth, Grete Werner350000
185.Hilmersen, Anne344000
186.Johansen, Berit Moen3310000
187.Skjesol, Magnhild330000
188.Gossé, Linn3270000
189.Birkrem, Unni320000
190.Taring, Tone Anita32540180
191.Smeby, Mona310000
192.Nordbø, Ellen Øygarden300000
193.Ringkilen, Mona2935030
194.Sponberg, Svanhild284000
195.Muhrer, Lisabeth2727000
196.Kluge, Tone Merete260000
197.Thøring, Sigrid Trøite250000
198.Stordahl, Liv Strand252000
199.Johnsen, Vibeke240000
200.Fauske, Helene Gigstad2315020
201.Brandvik, Elin220000
202.Sætre, May-Britt2215020
203.Birkrem, Åse2234010
204.Andersson, Vivian2111000
205.Witt, Siggen200000
206.Husby, Randi200000
207.Sando, Emily Stang200000
208.Haugerud, Berit Yssen200000
209.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
210.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
211.Mørk, Thea1835000
212.Woxvold, Else180000
213.Hansen, Berit1611030
214.Fulland, Kari Skarstad162000
215.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
216.Albert, Gerd-Elin1525000
217.Østbø, Hilde150000
218.Steffensen, Elisabeth1414050
219.Aune, Dagrun140000
220.Schmidt, Aslaug140000
221.Solås, Kjerstin Boge144040
222.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
223.Hollås, Liv Skjetnemark140000
224.Håfjeld, Turid140000
225.Flo, Liv131000
226.Olsen, Bjørg130000
227.Saastad, Borgny Oddrun130000
228.Jevanord, Elisabeth130000
229.Røneid, Hilde1311000
230.Reistad, Henny Ella1330020
231.Halen, Hanne1324030
232.Iversen, Eli120000
233.Kruke, Bjørg Leira120000
234.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
235.Henriksen, Kari-Anne1217020
236.Nilsen, Laila Schou121000
237.Segtnan, Randi120000
238.Ødegård, Ingrid110000
239.Bekk, Oddny110000
240.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
241.Opsann, Anne Marie110000
242.Monshaugen, Hanne Skogum112000
243.Follo, Gro100000
244.Strand, Grete102000
245.Krogsrud, Anne Mari106000
246.Moseby, Anne-Karin100000
247.Furutangvik, Liv106000
248.Høgdahl, Moa1017010
249.Thorstensen, Reidun100000
250.Seigerud, Toril109000
251.Lundby, Torild103000
252.Aamodt, Liv Margrethe90000
253.Myrdal, Beathe98010
254.Nagvik, Anne Kise90000
255.Gundersen, Gerd90000
256.Pettersson, Hege Anett80000
257.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
258.Ahlberg, Birgith80000
259.Karlsen, Liv Reidun80000
260.Braarvig, Liv Tone84000
261.Villabø, Maren Birte811040
262.Torgersen, Jorun S.80000
263.Schjerven, Kari83040
264.Tørrisvold, Solfrid80000
265.Kvakkestad, Randi80000
266.Michalsen, Tove Margreth80000
267.Granum, Tove81060
268.Knarvik, Åse70000
269.Iversen, Torill71000
270.Nordal, Kate Mogseth77000
271.Sjøman, Marit70000
272.Suvdal, Anne Kjersti76000
273.Tomteberget, Bente75000
274.Stensby, Gunvor70000
275.Bræin, Helga70000
276.Fossum, Grete73000
277.Nørstebø, Kristin63010
278.Kristiansen, Jeanett610000
279.Norøy, Inger Sundal60000
280.Snoen, Solveig60000
281.Bråthe, Torhild65000
282.Hultgren, Turid60000
283.Heian, Åse60000
284.Johansen, Vilde Ingeborg60010
285.Evensen, Valgerd50000
286.Enkerud, Tonje56000
287.Eriksen, Randi M.54010
288.Langseth, Siri50000
289.Borgersen, Ingjerd50000
290.Olafsen, Kristin Nysveen50000
291.Dahm, Kristin Thuve50000
292.Andersen, Liv50000
293.Løke, Lise514000
294.Børseth, Kristin40000
295.Rønning, Kari40000
296.Aasen, Grethe40000
297.Evjen, Elisabeth40000
298.Rosenvinge, Gullet40000
299.Engstrøm, Gro45010
300.Obaidli, Anniken42000
301.Haug, Anne40000
302.Pedersen, Andrea Austmo40000
303.Berge, Bjørg40000
304.Magnussen, Christin43000
305.Solberg, Camilla43010
306.Aamodt, Silje Marlin44000
307.Kruke, Signe Salberg40000
308.Thorsen, Reidun40000
309.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
310.Gyve, Vibeke Cook42010
311.Nordli, Vibeke30000
312.Romsås, Tove30000
313.Wølner, Tone30000
314.Liden, Stine30000
315.Lind, Tale35000
316.Hall, Ruth30000
317.Haakestad, Cathrine32000
318.Myklebust, Brigitte31000
319.Andersen, Bjørg30000
320.Brustuen, Ane Rønning32000
321.Moen, Gunn31000
322.Jonassen, Hilde Stavran38020
323.Christoffersen, Gro30000
324.Hansen, Grete Smith30000
325.Hobber, Else30000
326.Hestad, Johanne Jerven30000
327.Engebretsen, Jeanette30000
328.Hansen, Kari Skancke30000
329.Tønnesen, Lene31010
330.Breistøl, Kristine34010
331.Holta, Malin30000
332.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
333.Sundsbak, Marianne30000
334.Florholmen, Marthe33020
335.Nygren, Marianne Helene Muri20000
336.Lindby, Marianne21000
337.Myhr, Marit20000
338.Kjesbu, Randi20000
339.Lund, Mai Helen20000
340.Walle, Margot20000
341.Knudsen, Lisbeth20000
342.Svendsen, Lill-Karin20010
343.Nilsen, Line Hoff21000
344.Venn, Kristin25000
345.Grymyr, Jøran Lien22000
346.Sundmoen, Kamilla25000
347.Hollekim, Ingjerd20000
348.Birkeland, Ingunn21010
349.Ørbeck, Inger Johanne20000
350.Tangen, Edith20000
351.Berre, Elise21000
352.Sognnæs, Henriette23000
353.Flaatnes, Heidi22010
354.Kristiansen, Gro20000
355.Rundbråten, Guro20000
356.Oftedal, Hanna Bredal21000
357.Stang, Alette21000
358.Nærland, Alfhild20000
359.Lyssand, Anne21010
360.Berg, Aud20000
361.Skovli, Berit20000
362.Christiansen, Camilla20000
363.Leine, Brit Marit20000
364.Fredrichsen, Rigmor20000
365.Aasarød, Randi20000
366.Knutsen, Therese20010
367.Lerstad, Tonje Haug20000
368.Hannevik, Tonje Nanette20000
369.Ekstrøm, Tove21000
370.Hoelstad, Åse20000
371.Andersen, Wenche Steen20000
372.Roland, Tordis10000
373.Nyheim, Torill12000
374.Bekkevold, Tove10000
375.Krogstad, Sonja10000
376.Billington, Sonja Elisabeth10000
377.Iversen, Solveig10000
378.Skei, Signe Krogstad10000
379.Paulsen, Siv10000
380.Andersen, Bjørg Steen10000
381.Moe, Borgny10000
382.Wiise, Berit10000
383.Karlsen, Berit10000
384.Risberg, Bjørg10000
385.Rønnestad, Aud10000
386.Arnesen, Aud10000
387.Halvorsen, Berit10000
388.Strand, Bente10000
389.Hasanic, Alma10000
390.Solli, Elsa10000
391.Engh, Else10010
392.Lorentsen, Gina11010
393.Danielsen, Inger Synnøve10000
394.Helsingeng, Kari10000
395.Johnsen, Kari10000
396.Johnsen, Jorunn10000
397.Holgersen, Jeanette Haga10000
398.Græsholt, Jenny Osnes10010
399.Gundersen, Lillemor10000
400.Solem, Lise Kristiansen10000
401.Gundersen, Liv Grønn10000
402.Ruud-Johansen, Mette10000
403.Skjelstad Aaberge, Monica11000
404.Sannes, Marit Helen10000
405.Elton, Mary10000