Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
2.Haltvik, Trine241834971183
3.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
4.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
5.Sundal, Heidi26973159853
6.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
7.Hegh, Hanne20236160750
8.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
9.Johansen, Britt15614033731
10.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
11.Sagstuen, Tonje21759345642
12.Løke, Heidi20375451642
13.Larsen, Tonje26456761576
14.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
15.Frafjord, Marit Malm19740673563
16.Grini, Kjersti201100349531
17.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
18.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
19.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
20.Ryen, Karin24454633440
21.Seland, Siri Eftedal11025827431
22.Nyberg, Katja9932130421
23.Blanco, Isabel8616527411
24.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
25.Steen, Ingrid16158835380
26.Alstad, Ida14331043370
27.Singstad, Karin Irene833319351
28.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
29.Kristiansen, Veronica Egebakken13043844340
30.Hogness, Hanne18637828320
31.Buchholdt, Sissel18641513300
32.Davidsen, Mette14825622300
33.Solberg, Sanna Charlotte13324214300
34.Aune, Kari Solem11021429300
35.Sættem, Birgitte8116523300
36.Eliasson, Marte14517922280
37.Johansen, Anette Hovind9923125280
38.Rokne, Marianne10129426270
39.Herrem, Camilla23462717250
40.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
41.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
42.Dahle, Mona11415118230
43.Sulland, Linn Jørum19357926220
44.Snorroeggen, Gøril10222424220
45.Wibe, Pernille B.533415220
46.Ihle, Kristin Midthun14330614211
47.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
48.Sandve, Monica942458180
49.Taring, Tone Anita32540180
50.Arntzen, Emilie Hegh901325170
51.Nøstvold, Tonje18340819160
52.Breivik, Marit1372866160
53.Strøm, Ingunn911975160
54.Moldestad, Kristine656416160
55.Lekang, Anne-Brit343712161
56.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
57.Hårsaker, Vigdis13333714151
58.Mørk, Nora11756615150
59.Ingstad, Vilde Mortensen745613150
60.Skogrand, Stine7211420150
61.Gustad, Randi505311150
62.Tuven, Janne10826820140
63.Jenssen, Anne Petra76600140
64.Oftedal, Stine Bredal17443018130
65.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
66.Stange, Tine507111130
67.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
68.Taalesen, Anne Migliosi627015120
69.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
70.Brattset, Kari509917110
71.Næss, Karoline34134111
72.Hausmann, Sahra901939100
73.Nygård, Åse76966100
74.Bleivik, Sissel61425100
75.Tomac, Marta56569100
76.Johansen, Kari Mette2034931190
77.Kurtovic, Amanda115285690
78.Berg, Anne105195390
79.Hammerseng-Edin, Anja59143690
80.Løge, Henriette Henriksen3826591
81.Riegelhuth, Betina5352480
82.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
83.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
84.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
85.Waade, Silje Katrine3231770
86.Seglem, Siri23311170
87.Snorroeggen, Marte1820270
88.Nesse, Vibeke1517170
89.Albertsen, Tine Rustad4352660
90.Vikebø, Hege Christin2219360
91.Sæbøe, Siv Heim1419160
92.Carstens, Camilla1312260
93.Granum, Tove81060
94.Sannes, Tove Liberg93188050
95.Hannestad, Susanne4347050
96.Eide, Kristin3438450
97.Urne, Renate2015350
98.Engebretsen, Cecilie L.1916250
99.Steffensen, Elisabeth1414050
100.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
101.Hundvin, Mia Therese72174840
102.Jacobsen, Marit Røsberg4786541
103.Nord, Berit Digre4625240
104.Bekkelund, Else Karin3649440
105.Gabrielsen, Monica Vik2946340
106.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
107.Solås, Kjerstin Boge144040
108.Schjerven, Kari83040
109.Villabø, Maren Birte811040
110.Aagaard, Kari9254030
111.Ringkilen, Mona2935030
112.Mitchell, Ellen2827531
113.Larssen, Lise Morsund2328130
114.Grua, Beate Jonassen2032230
115.Hansen, Berit1611030
116.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
117.Overvik, Hilde147130
118.Halen, Hanne1324030
119.Mathisen, Connie95230
120.Lunde, Katrine2993020
121.Aune, Malin4674320
122.Solberg, Brit3053720
123.Fauske, Helene Gigstad2315020
124.Sætre, May-Britt2215020
125.Reistad, Henny Ella1330020
126.Henriksen, Kari-Anne1217020
127.Tveter, Annette118320
128.Myhre, Rita97320
129.Syversen, Vibeke87120
130.Iversen, Iren62120
131.Gundersen, Maren59120
132.Homme, Christine40120
133.Florholmen, Marthe33020
134.Jonassen, Hilde Stavran38020
135.Tjugum, Heidi1750110
136.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
137.Leganger, Cecilie1621010
138.Solberg, Silje Margaretha1321010
139.Smedsgård, Turid1130010
140.Nilsen, Jeanette912010
141.Jørum, Guri510010
142.Jakobsen, Maja4037110
143.Gunnarson, Reidun3538210
144.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
145.Birkrem, Åse2234010
146.Ekset, Gunn196110
147.Hynne, Berit1849110
148.Bolset, Silje Elin1617310
149.Christensen, Emilie153110
150.Bakkerud, Ingvild1219110
151.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
152.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
153.Volden, Cathrine1114510
154.Løseth, Tonje103110
155.Høgdahl, Moa1017010
156.Hall, Susann Iren103310
157.Myrdal, Beathe98010
158.Yttereng, Hanna95410
159.Andersen, Lene610110
160.Nørstebø, Kristin63010
161.Dobloug, Jorun Beate63110
162.Johansen, Vilde Ingeborg60010
163.Eriksen, Randi M.54010
164.Gyve, Vibeke Cook42010
165.Engstrøm, Gro45010
166.Solberg, Camilla43010
167.Breistøl, Kristine34010
168.Tønnesen, Lene31010
169.Svendsen, Lill-Karin20010
170.Birkeland, Ingunn21010
171.Lyssand, Anne21010
172.Flaatnes, Heidi22010
173.Knutsen, Therese20010
174.Engh, Else10010
175.Lorentsen, Gina11010
176.Græsholt, Jenny Osnes10010
177.Skotvoll, Annette2502000
178.Andersen, Bjørg143216000
179.Bjørk, Liv1260000
180.Jensen, Linn Siri1220000
181.Andersen, Kjerstin1040000
182.Bech, Astri Knudsen10369000
183.Fladset, Karen86251000
184.Halvorsen, Sigrid84106000
185.Pedersen, Terese820000
186.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
187.Høsøien, Astrid Skei8129000
188.Anisdahl, Unni7258000
189.Tveter, Inger-Johanne6741000
190.Tønnesen, Grethe6039000
191.Willassen, Eldbjørg600000
192.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
193.Tvedt, Jorunn5634000
194.Storberg, Lille5547000
195.Winter, Anne Aanestad5563000
196.Høsøien, Hjørdis5421000
197.Sannes, Turid54122000
198.Keul, Siri540000
199.Wensberg, Anne Wenche5015000
200.Beck, Kjersti420000
201.Sellæg, Wenche Frogn420000
202.Smedsgaard, Susanne Faye368000
203.Berg, Annemor361000
204.Evjenth, Grete Werner350000
205.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
206.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
207.Guntvedt, Tove3531000
208.Hilmersen, Anne344000
209.Johansen, Berit Moen3310000
210.Skjesol, Magnhild330000
211.Gossé, Linn3270000
212.Birkrem, Unni320000
213.Smeby, Mona310000
214.Nordbø, Ellen Øygarden300000
215.Sponberg, Svanhild284000
216.Muhrer, Lisabeth2727000
217.Kluge, Tone Merete260000
218.Thøring, Sigrid Trøite250000
219.Stordahl, Liv Strand252000
220.Johnsen, Vibeke240000
221.Brandvik, Elin220000
222.Andersson, Vivian2111000
223.Witt, Siggen200000
224.Husby, Randi200000
225.Sando, Emily Stang200000
226.Haugerud, Berit Yssen200000
227.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
228.Mørk, Thea1835000
229.Woxvold, Else180000
230.Fulland, Kari Skarstad162000
231.Østbø, Hilde150000
232.Albert, Gerd-Elin1525000
233.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
234.Schmidt, Aslaug140000
235.Aune, Dagrun140000
236.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
237.Hollås, Liv Skjetnemark140000
238.Håfjeld, Turid140000
239.Flo, Liv131000
240.Svestad, Inga Berit1315200
241.Røneid, Hilde1311000
242.Jevanord, Elisabeth130000
243.Saastad, Borgny Oddrun130000
244.Olsen, Bjørg130000
245.Kruke, Bjørg Leira120000
246.Iversen, Eli120000
247.Nilsen, Laila Schou121000
248.Svellet, Siri Thomassen123100
249.Segtnan, Randi120000
250.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
251.Bekk, Oddny110000
252.Ødegård, Ingrid110000
253.Mordal, Charlotte1113100
254.Monshaugen, Hanne Skogum112000
255.Opsann, Anne Marie110000
256.Krogsrud, Anne Mari106000
257.Moseby, Anne-Karin100000
258.Follo, Gro100000
259.Strand, Grete102000
260.Knudsen, Kari Helene1011200
261.Furutangvik, Liv106000
262.Thorstensen, Reidun100000
263.Seigerud, Toril109000
264.Lundby, Torild103000
265.Aamodt, Liv Margrethe90000
266.Gundersen, Gerd90000
267.Fallingen, Eli910100
268.Nagvik, Anne Kise90000
269.Ahlberg, Birgith80000
270.Pettersson, Hege Anett80000
271.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
272.Karlsen, Liv Reidun80000
273.Braarvig, Liv Tone84000
274.Torgersen, Jorun S.80000
275.Michalsen, Tove Margreth80000
276.Kvakkestad, Randi80000
277.Tørrisvold, Solfrid80000
278.Iversen, Torill71000
279.Knarvik, Åse70000
280.Nordal, Kate Mogseth77000
281.Sjøman, Marit70000
282.Bræin, Helga70000
283.Stensby, Gunvor70000
284.Fossum, Grete73000
285.Tomteberget, Bente75000
286.Suvdal, Anne Kjersti76000
287.Kristiansen, Jeanett610000
288.Norøy, Inger Sundal60000
289.Heian, Åse60000
290.Bråthe, Torhild65000
291.Hultgren, Turid60000
292.Snoen, Solveig60000
293.Langseth, Siri50000
294.Evensen, Valgerd50000
295.Enkerud, Tonje56000
296.Borgersen, Ingjerd50000
297.Olafsen, Kristin Nysveen50000
298.Dahm, Kristin Thuve50000
299.Romulslie, Mari51100
300.Andersen, Liv50000
301.Løke, Lise514000
302.Børseth, Kristin40000
303.Rønning, Kari40000
304.Haug, Anne40000
305.Pedersen, Andrea Austmo40000
306.Obaidli, Anniken42000
307.Berge, Bjørg40000
308.Magnussen, Christin43000
309.Evjen, Elisabeth40000
310.Rosenvinge, Gullet40000
311.Aasen, Grethe40000
312.Aamodt, Silje Marlin44000
313.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
314.Kruke, Signe Salberg40000
315.Thorsen, Reidun40000
316.Hall, Ruth30000
317.Wølner, Tone30000
318.Bjerke, Tina312100
319.Liden, Stine30000
320.Lind, Tale35000
321.Romsås, Tove30000
322.Nordli, Vibeke30000
323.Christoffersen, Gro30000
324.Moen, Gunn31000
325.Hansen, Grete Smith30000
326.Hobber, Else30000
327.Andersen, Bjørg30000
328.Myklebust, Brigitte31000
329.Haakestad, Cathrine32000
330.Brustuen, Ane Rønning32000
331.Hansen, Kari Skancke30000
332.Engebretsen, Jeanette30000
333.Hestad, Johanne Jerven30000
334.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
335.Sundsbak, Marianne30000
336.Holta, Malin30000
337.Ommundsen, Mette34100
338.Myhr, Marit20000
339.Lund, Mai Helen20000
340.Nygren, Marianne Helene Muri20000
341.Lindby, Marianne21000
342.Walle, Margot20000
343.Knudsen, Lisbeth20000
344.Venn, Kristin25000
345.Nilsen, Line Hoff21000
346.Hollekim, Ingjerd20000
347.Ørbeck, Inger Johanne20000
348.Sognnæs, Henriette23000
349.Grymyr, Jøran Lien22000
350.Sundmoen, Kamilla25000
351.Stang, Alette21000
352.Nærland, Alfhild20000
353.Berg, Aud20000
354.Leine, Brit Marit20000
355.Christiansen, Camilla20000
356.Skovli, Berit20000
357.Berre, Elise21000
358.Tangen, Edith20000
359.Oftedal, Hanna Bredal21000
360.Rundbråten, Guro20000
361.Kristiansen, Gro20000
362.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
363.Einarson, Heidi28100
364.Ekstrøm, Tove21000
365.Lerstad, Tonje Haug20000
366.Hannevik, Tonje Nanette20000
367.Hoelstad, Åse20000
368.Andersen, Wenche Steen20000
369.Hylleseth, Sølvi20100
370.Fredrichsen, Rigmor20000
371.Aasarød, Randi20000
372.Kjesbu, Randi20000
373.Skjelstad Aaberge, Monica11000
374.Skei, Signe Krogstad10000
375.Krogstad, Sonja10000
376.Billington, Sonja Elisabeth10000
377.Iversen, Solveig10000
378.Paulsen, Siv10000
379.Roland, Tordis10000
380.Nyheim, Torill12000
381.Bekkevold, Tove10000
382.Solli, Elsa10000
383.Wiise, Berit10000
384.Halvorsen, Berit10000
385.Karlsen, Berit10000
386.Risberg, Bjørg10000
387.Andersen, Bjørg Steen10000
388.Moe, Borgny10000
389.Rønnestad, Aud10000
390.Strand, Bente10000
391.Arnesen, Aud10000
392.Hasanic, Alma10000
393.Haugstvedt, Anne10100
394.Helsingeng, Kari10000
395.Johnsen, Kari10000
396.Johnsen, Jorunn10000
397.Andenæs, June11100
398.Danielsen, Inger Synnøve10000
399.Holgersen, Jeanette Haga10000
400.Gundersen, Lillemor10000
401.Solem, Lise Kristiansen10000
402.Gundersen, Liv Grønn10000
403.Sannes, Marit Helen10000
404.Elton, Mary10000
405.Ruud-Johansen, Mette10000