Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
2.Haltvik, Trine241834971183
3.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
4.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
5.Sundal, Heidi26973159853
6.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
7.Hegh, Hanne20236160750
8.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
9.Johansen, Britt15614033731
10.Løke, Heidi22680151682
11.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
12.Sagstuen, Tonje21759345642
13.Frafjord, Marit Malm21641174603
14.Larsen, Tonje26456761576
15.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
16.Grini, Kjersti201100349531
17.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
18.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
19.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
20.Ryen, Karin24454633440
21.Seland, Siri Eftedal11025827431
22.Nyberg, Katja9932130421
23.Blanco, Isabel8616527411
24.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
25.Steen, Ingrid16158835380
26.Kristiansen, Veronica Egebakken14748845370
27.Alstad, Ida14331043370
28.Singstad, Karin Irene833319351
29.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
30.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte16329615330
31.Hogness, Hanne18637828320
32.Herrem, Camilla26674117300
33.Buchholdt, Sissel18641513300
34.Davidsen, Mette14825622300
35.Aune, Kari Solem11021429300
36.Sættem, Birgitte8116523300
37.Eliasson, Marte14517922280
38.Johansen, Anette Hovind9923125280
39.Rokne, Marianne10129426270
40.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
41.Arntzen, Emilie Hegh1171968240
42.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
43.Dahle, Mona11415118230
44.Sulland, Linn Jørum19357926220
45.Snorroeggen, Gøril10222424220
46.Wibe, Pernille B.533415220
47.Ihle, Kristin Midthun14330614211
48.Dale, Kari Brattset8220125200
49.Skogrand, Stine10117723190
50.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
51.Sandve, Monica942458180
52.Taring, Tone Anita32540180
53.Nøstvold, Tonje18340819160
54.Breivik, Marit1372866160
55.Mørk, Nora13565416160
56.Strøm, Ingunn911975160
57.Moldestad, Kristine656416160
58.Lekang, Anne-Brit343712161
59.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
60.Oftedal, Stine Bredal20656219150
61.Hårsaker, Vigdis13333714151
62.Ingstad, Vilde Mortensen785613150
63.Gustad, Randi505311150
64.Tuven, Janne10826820140
65.Tomac, Marta80739140
66.Jenssen, Anne Petra76600140
67.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
68.Stange, Tine507111130
69.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
70.Taalesen, Anne Migliosi627015120
71.Waade, Silje Katrine47578120
72.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
73.Reistad, Henny Ella31962120
74.Næss, Karoline34134111
75.Kurtovic, Amanda1182916100
76.Hausmann, Sahra901939100
77.Nygård, Åse76966100
78.Bleivik, Sissel61425100
79.Johansen, Kari Mette2034931190
80.Berg, Anne105195390
81.Hammerseng-Edin, Anja59143690
82.Løge, Henriette Henriksen3826591
83.Riegelhuth, Betina5352480
84.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
85.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
86.Jacobsen, Marit Røsberg76131571
87.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
88.Seglem, Siri23311170
89.Snorroeggen, Marte1820270
90.Nesse, Vibeke1517170
91.Albertsen, Tine Rustad4352660
92.Vikebø, Hege Christin2219360
93.Sæbøe, Siv Heim1419160
94.Carstens, Camilla1312260
95.Granum, Tove81060
96.Sannes, Tove Liberg93188050
97.Hannestad, Susanne4347050
98.Eide, Kristin3438450
99.Urne, Renate2015350
100.Engebretsen, Cecilie L.1916250
101.Steffensen, Elisabeth1414050
102.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
103.Solberg, Silje Margaretha1582040
104.Hundvin, Mia Therese72174840
105.Nord, Berit Digre4625240
106.Bekkelund, Else Karin3649440
107.Fauske, Helene Gigstad3317040
108.Gabrielsen, Monica Vik2946340
109.Høgdahl, Moa2225140
110.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
111.Solås, Kjerstin Boge144040
112.Schjerven, Kari83040
113.Villabø, Maren Birte811040
114.Aagaard, Kari9254030
115.Aune, Malin70134530
116.Bakkerud, Ingvild2942330
117.Ringkilen, Mona2935030
118.Mitchell, Ellen2827531
119.Larssen, Lise Morsund2328130
120.Breistøl, Kristine2114030
121.Grua, Beate Jonassen2032230
122.Hansen, Berit1611030
123.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
124.Overvik, Hilde147130
125.Halen, Hanne1324030
126.Mathisen, Connie95230
127.Lunde, Katrine3103020
128.Solberg, Brit3053720
129.Sætre, May-Britt2215020
130.Henriksen, Kari-Anne1217020
131.Tveter, Annette118320
132.Myhre, Rita97320
133.Syversen, Vibeke87120
134.Iversen, Iren62120
135.Gundersen, Maren59120
136.Homme, Christine40120
137.Florholmen, Marthe33020
138.Jonassen, Hilde Stavran38020
139.Tjugum, Heidi1750110
140.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
141.Leganger, Cecilie1621010
142.Smedsgård, Turid1130010
143.Nilsen, Jeanette912010
144.Jørum, Guri510010
145.Jakobsen, Maja4037110
146.Gunnarson, Reidun3538210
147.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
148.Birkrem, Åse2234010
149.Ekset, Gunn196110
150.Hynne, Berit1849110
151.Bolset, Silje Elin1617310
152.Christensen, Emilie153110
153.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
154.Volden, Cathrine1114510
155.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
156.Løseth, Tonje103110
157.Hall, Susann Iren103310
158.Johansen, Vilde Ingeborg90010
159.Myrdal, Beathe98010
160.Yttereng, Hanna95410
161.Andersen, Lene610110
162.Nørstebø, Kristin63010
163.Dobloug, Jorun Beate63110
164.Eriksen, Randi M.54010
165.Gyve, Vibeke Cook42010
166.Engstrøm, Gro45010
167.Solberg, Camilla43010
168.Tønnesen, Lene31010
169.Svendsen, Lill-Karin20010
170.Birkeland, Ingunn21010
171.Lyssand, Anne21010
172.Flaatnes, Heidi22010
173.Knutsen, Therese20010
174.Engh, Else10010
175.Lorentsen, Gina11010
176.Græsholt, Jenny Osnes10010
177.Skotvoll, Annette2502000
178.Andersen, Bjørg143216000
179.Bjørk, Liv1260000
180.Jensen, Linn Siri1220000
181.Andersen, Kjerstin1040000
182.Bech, Astri Knudsen10369000
183.Fladset, Karen86251000
184.Halvorsen, Sigrid84106000
185.Pedersen, Terese820000
186.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
187.Høsøien, Astrid Skei8129000
188.Anisdahl, Unni7258000
189.Tveter, Inger-Johanne6741000
190.Tønnesen, Grethe6039000
191.Willassen, Eldbjørg600000
192.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
193.Tvedt, Jorunn5634000
194.Storberg, Lille5547000
195.Winter, Anne Aanestad5563000
196.Høsøien, Hjørdis5421000
197.Sannes, Turid54122000
198.Keul, Siri540000
199.Wensberg, Anne Wenche5015000
200.Beck, Kjersti420000
201.Sellæg, Wenche Frogn420000
202.Smedsgaard, Susanne Faye368000
203.Berg, Annemor361000
204.Evjenth, Grete Werner350000
205.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
206.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
207.Guntvedt, Tove3531000
208.Hilmersen, Anne344000
209.Johansen, Berit Moen3310000
210.Skjesol, Magnhild330000
211.Gossé, Linn3270000
212.Birkrem, Unni320000
213.Smeby, Mona310000
214.Nordbø, Ellen Øygarden300000
215.Sando, Emily Stang300000
216.Sponberg, Svanhild284000
217.Muhrer, Lisabeth2727000
218.Kluge, Tone Merete260000
219.Thøring, Sigrid Trøite250000
220.Stordahl, Liv Strand252000
221.Johnsen, Vibeke240000
222.Brandvik, Elin220000
223.Andersson, Vivian2111000
224.Witt, Siggen200000
225.Husby, Randi200000
226.Haugerud, Berit Yssen200000
227.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
228.Mørk, Thea1835000
229.Woxvold, Else180000
230.Pedersen, Andrea Austmo170000
231.Fulland, Kari Skarstad162000
232.Østbø, Hilde150000
233.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
234.Albert, Gerd-Elin1525000
235.Aune, Dagrun140000
236.Schmidt, Aslaug140000
237.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
238.Hollås, Liv Skjetnemark140000
239.Håfjeld, Turid140000
240.Flo, Liv131000
241.Svestad, Inga Berit1315200
242.Røneid, Hilde1311000
243.Saastad, Borgny Oddrun130000
244.Olsen, Bjørg130000
245.Jevanord, Elisabeth130000
246.Iversen, Eli120000
247.Kruke, Bjørg Leira120000
248.Nilsen, Laila Schou121000
249.Svellet, Siri Thomassen123100
250.Segtnan, Randi120000
251.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
252.Bekk, Oddny110000
253.Ødegård, Ingrid110000
254.Opsann, Anne Marie110000
255.Mordal, Charlotte1113100
256.Monshaugen, Hanne Skogum112000
257.Follo, Gro100000
258.Strand, Grete102000
259.Krogsrud, Anne Mari106000
260.Moseby, Anne-Karin100000
261.Knudsen, Kari Helene1011200
262.Furutangvik, Liv106000
263.Thorstensen, Reidun100000
264.Seigerud, Toril109000
265.Lundby, Torild103000
266.Aamodt, Liv Margrethe90000
267.Nagvik, Anne Kise90000
268.Gundersen, Gerd90000
269.Fallingen, Eli910100
270.Pettersson, Hege Anett80000
271.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
272.Ahlberg, Birgith80000
273.Karlsen, Liv Reidun80000
274.Braarvig, Liv Tone84000
275.Torgersen, Jorun S.80000
276.Michalsen, Tove Margreth80000
277.Kvakkestad, Randi80000
278.Tørrisvold, Solfrid80000
279.Granlund, Rikke Marie70000
280.Iversen, Torill71000
281.Knarvik, Åse70000
282.Nordal, Kate Mogseth77000
283.Sjøman, Marit70000
284.Tomteberget, Bente75000
285.Suvdal, Anne Kjersti76000
286.Bræin, Helga70000
287.Stensby, Gunvor70000
288.Fossum, Grete73000
289.Kristiansen, Jeanett610000
290.Norøy, Inger Sundal60000
291.Heian, Åse60000
292.Bråthe, Torhild65000
293.Hultgren, Turid60000
294.Snoen, Solveig60000
295.Langseth, Siri50000
296.Evensen, Valgerd50000
297.Enkerud, Tonje56000
298.Borgersen, Ingjerd50000
299.Olafsen, Kristin Nysveen50000
300.Dahm, Kristin Thuve50000
301.Romulslie, Mari51100
302.Andersen, Liv50000
303.Løke, Lise514000
304.Børseth, Kristin40000
305.Rønning, Kari40000
306.Magnussen, Christin43000
307.Evjen, Elisabeth40000
308.Rosenvinge, Gullet40000
309.Aasen, Grethe40000
310.Haug, Anne40000
311.Obaidli, Anniken42000
312.Berge, Bjørg40000
313.Aamodt, Silje Marlin44000
314.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
315.Thorsen, Reidun40000
316.Kruke, Signe Salberg40000
317.Hall, Ruth30000
318.Wølner, Tone30000
319.Bjerke, Tina312100
320.Liden, Stine30000
321.Lind, Tale35000
322.Nordli, Vibeke30000
323.Romsås, Tove30000
324.Andersen, Bjørg30000
325.Myklebust, Brigitte31000
326.Haakestad, Cathrine32000
327.Brustuen, Ane Rønning32000
328.Christoffersen, Gro30000
329.Moen, Gunn31000
330.Hansen, Grete Smith30000
331.Hobber, Else30000
332.Hansen, Kari Skancke30000
333.Engebretsen, Jeanette30000
334.Hestad, Johanne Jerven30000
335.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
336.Sundsbak, Marianne30000
337.Holta, Malin30000
338.Ommundsen, Mette34100
339.Myhr, Marit20000
340.Lund, Mai Helen20000
341.Nygren, Marianne Helene Muri20000
342.Lindby, Marianne21000
343.Walle, Margot20000
344.Knudsen, Lisbeth20000
345.Venn, Kristin25000
346.Nilsen, Line Hoff21000
347.Hollekim, Ingjerd20000
348.Ørbeck, Inger Johanne20000
349.Sognnæs, Henriette23000
350.Grymyr, Jøran Lien22000
351.Sundmoen, Kamilla25000
352.Berre, Elise21000
353.Tangen, Edith20000
354.Oftedal, Hanna Bredal21000
355.Nestaker, Guro20000
356.Rundbråten, Guro20000
357.Kristiansen, Gro20000
358.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
359.Einarson, Heidi28100
360.Stang, Alette21000
361.Nærland, Alfhild20000
362.Berg, Aud20000
363.Leine, Brit Marit20000
364.Christiansen, Camilla20000
365.Skovli, Berit20000
366.Ekstrøm, Tove21000
367.Lerstad, Tonje Haug20000
368.Hannevik, Tonje Nanette20000
369.Hoelstad, Åse20000
370.Andersen, Wenche Steen20000
371.Hylleseth, Sølvi20100
372.Fredrichsen, Rigmor20000
373.Aasarød, Randi20000
374.Kjesbu, Randi20000
375.Skjelstad Aaberge, Monica11000
376.Skei, Signe Krogstad10000
377.Krogstad, Sonja10000
378.Billington, Sonja Elisabeth10000
379.Iversen, Solveig10000
380.Paulsen, Siv10000
381.Roland, Tordis10000
382.Nyheim, Torill12000
383.Bekkevold, Tove10000
384.Wiise, Berit10000
385.Halvorsen, Berit10000
386.Karlsen, Berit10000
387.Risberg, Bjørg10000
388.Andersen, Bjørg Steen10000
389.Moe, Borgny10000
390.Rønnestad, Aud10000
391.Strand, Bente10000
392.Arnesen, Aud10000
393.Hasanic, Alma10000
394.Haugstvedt, Anne10100
395.Solli, Elsa10000
396.Andenæs, June11100
397.Helsingeng, Kari10000
398.Johnsen, Kari10000
399.Danielsen, Inger Synnøve10000
400.Johnsen, Jorunn10000
401.Holgersen, Jeanette Haga10000
402.Gundersen, Lillemor10000
403.Solem, Lise Kristiansen10000
404.Gundersen, Liv Grønn10000
405.Sannes, Marit Helen10000
406.Elton, Mary10000
407.Ruud-Johansen, Mette10000