Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
2.Haltvik, Trine241834971183
3.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
4.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
5.Sundal, Heidi26973159853
6.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
7.Hegh, Hanne20236160750
8.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
9.Johansen, Britt15614033731
10.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
11.Løke, Heidi20576051652
12.Sagstuen, Tonje21759345642
13.Larsen, Tonje26456761576
14.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
15.Frafjord, Marit Malm19740673563
16.Grini, Kjersti201100349531
17.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
18.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
19.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
20.Ryen, Karin24454633440
21.Seland, Siri Eftedal11025827431
22.Nyberg, Katja9932130421
23.Blanco, Isabel8616527411
24.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
25.Steen, Ingrid16158835380
26.Alstad, Ida14331043370
27.Singstad, Karin Irene833319351
28.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
29.Kristiansen, Veronica Egebakken13043844340
30.Hogness, Hanne18637828320
31.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte13625015310
32.Buchholdt, Sissel18641513300
33.Davidsen, Mette14825622300
34.Aune, Kari Solem11021429300
35.Sættem, Birgitte8116523300
36.Eliasson, Marte14517922280
37.Johansen, Anette Hovind9923125280
38.Rokne, Marianne10129426270
39.Herrem, Camilla23763017250
40.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
41.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
42.Dahle, Mona11415118230
43.Sulland, Linn Jørum19357926220
44.Snorroeggen, Gøril10222424220
45.Wibe, Pernille B.533415220
46.Ihle, Kristin Midthun14330614211
47.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
48.Sandve, Monica942458180
49.Taring, Tone Anita32540180
50.Arntzen, Emilie Hegh931437170
51.Nøstvold, Tonje18340819160
52.Breivik, Marit1372866160
53.Strøm, Ingunn911975160
54.Moldestad, Kristine656416160
55.Lekang, Anne-Brit343712161
56.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
57.Hårsaker, Vigdis13333714151
58.Mørk, Nora11756615150
59.Ingstad, Vilde Mortensen745613150
60.Skogrand, Stine7211420150
61.Gustad, Randi505311150
62.Tuven, Janne10826820140
63.Jenssen, Anne Petra76600140
64.Oftedal, Stine Bredal17744118130
65.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
66.Stange, Tine507111130
67.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
68.Taalesen, Anne Migliosi627015120
69.Tomac, Marta59599120
70.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
71.Dale, Kari Brattset5310819110
72.Næss, Karoline34134111
73.Hausmann, Sahra901939100
74.Nygård, Åse76966100
75.Bleivik, Sissel61425100
76.Johansen, Kari Mette2034931190
77.Kurtovic, Amanda115285690
78.Berg, Anne105195390
79.Hammerseng-Edin, Anja59143690
80.Løge, Henriette Henriksen3826591
81.Riegelhuth, Betina5352480
82.Waade, Silje Katrine3542780
83.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
84.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
85.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
86.Seglem, Siri23311170
87.Snorroeggen, Marte1820270
88.Nesse, Vibeke1517170
89.Albertsen, Tine Rustad4352660
90.Vikebø, Hege Christin2219360
91.Sæbøe, Siv Heim1419160
92.Carstens, Camilla1312260
93.Granum, Tove81060
94.Sannes, Tove Liberg93188050
95.Hannestad, Susanne4347050
96.Eide, Kristin3438450
97.Urne, Renate2015350
98.Engebretsen, Cecilie L.1916250
99.Steffensen, Elisabeth1414050
100.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
101.Hundvin, Mia Therese72174840
102.Jacobsen, Marit Røsberg5093541
103.Nord, Berit Digre4625240
104.Bekkelund, Else Karin3649440
105.Gabrielsen, Monica Vik2946340
106.Fauske, Helene Gigstad2616040
107.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
108.Solås, Kjerstin Boge144040
109.Schjerven, Kari83040
110.Villabø, Maren Birte811040
111.Aagaard, Kari9254030
112.Ringkilen, Mona2935030
113.Mitchell, Ellen2827531
114.Larssen, Lise Morsund2328130
115.Grua, Beate Jonassen2032230
116.Hansen, Berit1611030
117.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
118.Overvik, Hilde147130
119.Halen, Hanne1324030
120.Mathisen, Connie95230
121.Lunde, Katrine2993020
122.Aune, Malin4985320
123.Solberg, Brit3053720
124.Sætre, May-Britt2215020
125.Reistad, Henny Ella1330020
126.Henriksen, Kari-Anne1217020
127.Høgdahl, Moa1221120
128.Tveter, Annette118320
129.Myhre, Rita97320
130.Syversen, Vibeke87120
131.Iversen, Iren62120
132.Gundersen, Maren59120
133.Homme, Christine40120
134.Florholmen, Marthe33020
135.Jonassen, Hilde Stavran38020
136.Tjugum, Heidi1750110
137.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
138.Leganger, Cecilie1621010
139.Solberg, Silje Margaretha1351010
140.Smedsgård, Turid1130010
141.Nilsen, Jeanette912010
142.Jørum, Guri510010
143.Jakobsen, Maja4037110
144.Gunnarson, Reidun3538210
145.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
146.Birkrem, Åse2234010
147.Ekset, Gunn196110
148.Hynne, Berit1849110
149.Bolset, Silje Elin1617310
150.Christensen, Emilie153110
151.Bakkerud, Ingvild1528210
152.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
153.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
154.Volden, Cathrine1114510
155.Løseth, Tonje103110
156.Hall, Susann Iren103310
157.Myrdal, Beathe98010
158.Yttereng, Hanna95410
159.Johansen, Vilde Ingeborg70010
160.Andersen, Lene610110
161.Nørstebø, Kristin63010
162.Dobloug, Jorun Beate63110
163.Eriksen, Randi M.54010
164.Gyve, Vibeke Cook42010
165.Engstrøm, Gro45010
166.Solberg, Camilla43010
167.Tønnesen, Lene31010
168.Breistøl, Kristine34010
169.Svendsen, Lill-Karin20010
170.Birkeland, Ingunn21010
171.Lyssand, Anne21010
172.Flaatnes, Heidi22010
173.Knutsen, Therese20010
174.Engh, Else10010
175.Lorentsen, Gina11010
176.Græsholt, Jenny Osnes10010
177.Skotvoll, Annette2502000
178.Andersen, Bjørg143216000
179.Bjørk, Liv1260000
180.Jensen, Linn Siri1220000
181.Andersen, Kjerstin1040000
182.Bech, Astri Knudsen10369000
183.Fladset, Karen86251000
184.Halvorsen, Sigrid84106000
185.Pedersen, Terese820000
186.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
187.Høsøien, Astrid Skei8129000
188.Anisdahl, Unni7258000
189.Tveter, Inger-Johanne6741000
190.Tønnesen, Grethe6039000
191.Willassen, Eldbjørg600000
192.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
193.Tvedt, Jorunn5634000
194.Storberg, Lille5547000
195.Winter, Anne Aanestad5563000
196.Høsøien, Hjørdis5421000
197.Sannes, Turid54122000
198.Keul, Siri540000
199.Wensberg, Anne Wenche5015000
200.Beck, Kjersti420000
201.Sellæg, Wenche Frogn420000
202.Smedsgaard, Susanne Faye368000
203.Berg, Annemor361000
204.Evjenth, Grete Werner350000
205.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
206.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
207.Guntvedt, Tove3531000
208.Hilmersen, Anne344000
209.Johansen, Berit Moen3310000
210.Skjesol, Magnhild330000
211.Gossé, Linn3270000
212.Birkrem, Unni320000
213.Smeby, Mona310000
214.Nordbø, Ellen Øygarden300000
215.Sponberg, Svanhild284000
216.Muhrer, Lisabeth2727000
217.Kluge, Tone Merete260000
218.Thøring, Sigrid Trøite250000
219.Stordahl, Liv Strand252000
220.Johnsen, Vibeke240000
221.Sando, Emily Stang230000
222.Brandvik, Elin220000
223.Andersson, Vivian2111000
224.Witt, Siggen200000
225.Husby, Randi200000
226.Haugerud, Berit Yssen200000
227.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
228.Mørk, Thea1835000
229.Woxvold, Else180000
230.Fulland, Kari Skarstad162000
231.Østbø, Hilde150000
232.Albert, Gerd-Elin1525000
233.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
234.Schmidt, Aslaug140000
235.Aune, Dagrun140000
236.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
237.Hollås, Liv Skjetnemark140000
238.Håfjeld, Turid140000
239.Flo, Liv131000
240.Svestad, Inga Berit1315200
241.Røneid, Hilde1311000
242.Jevanord, Elisabeth130000
243.Saastad, Borgny Oddrun130000
244.Olsen, Bjørg130000
245.Kruke, Bjørg Leira120000
246.Iversen, Eli120000
247.Nilsen, Laila Schou121000
248.Svellet, Siri Thomassen123100
249.Segtnan, Randi120000
250.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
251.Bekk, Oddny110000
252.Ødegård, Ingrid110000
253.Mordal, Charlotte1113100
254.Monshaugen, Hanne Skogum112000
255.Opsann, Anne Marie110000
256.Krogsrud, Anne Mari106000
257.Moseby, Anne-Karin100000
258.Follo, Gro100000
259.Strand, Grete102000
260.Knudsen, Kari Helene1011200
261.Furutangvik, Liv106000
262.Thorstensen, Reidun100000
263.Seigerud, Toril109000
264.Lundby, Torild103000
265.Aamodt, Liv Margrethe90000
266.Gundersen, Gerd90000
267.Fallingen, Eli910100
268.Nagvik, Anne Kise90000
269.Ahlberg, Birgith80000
270.Pettersson, Hege Anett80000
271.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
272.Karlsen, Liv Reidun80000
273.Braarvig, Liv Tone84000
274.Torgersen, Jorun S.80000
275.Michalsen, Tove Margreth80000
276.Kvakkestad, Randi80000
277.Tørrisvold, Solfrid80000
278.Iversen, Torill71000
279.Knarvik, Åse70000
280.Nordal, Kate Mogseth77000
281.Sjøman, Marit70000
282.Bræin, Helga70000
283.Stensby, Gunvor70000
284.Fossum, Grete73000
285.Tomteberget, Bente75000
286.Suvdal, Anne Kjersti76000
287.Pedersen, Andrea Austmo70000
288.Kristiansen, Jeanett610000
289.Norøy, Inger Sundal60000
290.Heian, Åse60000
291.Bråthe, Torhild65000
292.Hultgren, Turid60000
293.Snoen, Solveig60000
294.Langseth, Siri50000
295.Evensen, Valgerd50000
296.Enkerud, Tonje56000
297.Borgersen, Ingjerd50000
298.Romulslie, Mari51100
299.Andersen, Liv50000
300.Løke, Lise514000
301.Olafsen, Kristin Nysveen50000
302.Dahm, Kristin Thuve50000
303.Børseth, Kristin40000
304.Rønning, Kari40000
305.Haug, Anne40000
306.Obaidli, Anniken42000
307.Berge, Bjørg40000
308.Magnussen, Christin43000
309.Evjen, Elisabeth40000
310.Rosenvinge, Gullet40000
311.Aasen, Grethe40000
312.Aamodt, Silje Marlin44000
313.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
314.Thorsen, Reidun40000
315.Kruke, Signe Salberg40000
316.Hall, Ruth30000
317.Wølner, Tone30000
318.Bjerke, Tina312100
319.Liden, Stine30000
320.Lind, Tale35000
321.Nordli, Vibeke30000
322.Romsås, Tove30000
323.Christoffersen, Gro30000
324.Moen, Gunn31000
325.Hansen, Grete Smith30000
326.Hobber, Else30000
327.Andersen, Bjørg30000
328.Myklebust, Brigitte31000
329.Haakestad, Cathrine32000
330.Brustuen, Ane Rønning32000
331.Hansen, Kari Skancke30000
332.Engebretsen, Jeanette30000
333.Hestad, Johanne Jerven30000
334.Ommundsen, Mette34100
335.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
336.Holta, Malin30000
337.Sundsbak, Marianne30000
338.Nygren, Marianne Helene Muri20000
339.Lindby, Marianne21000
340.Walle, Margot20000
341.Lund, Mai Helen20000
342.Myhr, Marit20000
343.Nilsen, Line Hoff21000
344.Knudsen, Lisbeth20000
345.Hollekim, Ingjerd20000
346.Ørbeck, Inger Johanne20000
347.Sognnæs, Henriette23000
348.Grymyr, Jøran Lien22000
349.Sundmoen, Kamilla25000
350.Venn, Kristin25000
351.Stang, Alette21000
352.Nærland, Alfhild20000
353.Berg, Aud20000
354.Leine, Brit Marit20000
355.Christiansen, Camilla20000
356.Skovli, Berit20000
357.Berre, Elise21000
358.Tangen, Edith20000
359.Oftedal, Hanna Bredal21000
360.Nestaker, Guro20000
361.Rundbråten, Guro20000
362.Kristiansen, Gro20000
363.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
364.Einarson, Heidi28100
365.Ekstrøm, Tove21000
366.Lerstad, Tonje Haug20000
367.Hannevik, Tonje Nanette20000
368.Hoelstad, Åse20000
369.Andersen, Wenche Steen20000
370.Hylleseth, Sølvi20100
371.Fredrichsen, Rigmor20000
372.Aasarød, Randi20000
373.Kjesbu, Randi20000
374.Skjelstad Aaberge, Monica11000
375.Skei, Signe Krogstad10000
376.Krogstad, Sonja10000
377.Billington, Sonja Elisabeth10000
378.Iversen, Solveig10000
379.Paulsen, Siv10000
380.Roland, Tordis10000
381.Nyheim, Torill12000
382.Bekkevold, Tove10000
383.Solli, Elsa10000
384.Wiise, Berit10000
385.Halvorsen, Berit10000
386.Karlsen, Berit10000
387.Risberg, Bjørg10000
388.Andersen, Bjørg Steen10000
389.Moe, Borgny10000
390.Rønnestad, Aud10000
391.Strand, Bente10000
392.Arnesen, Aud10000
393.Hasanic, Alma10000
394.Haugstvedt, Anne10100
395.Helsingeng, Kari10000
396.Johnsen, Kari10000
397.Johnsen, Jorunn10000
398.Andenæs, June11100
399.Danielsen, Inger Synnøve10000
400.Holgersen, Jeanette Haga10000
401.Solem, Lise Kristiansen10000
402.Gundersen, Liv Grønn10000
403.Gundersen, Lillemor10000
404.Sannes, Marit Helen10000
405.Ruud-Johansen, Mette10000
406.Elton, Mary10000