Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
2.Haltvik, Trine241834971183
3.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
4.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
5.Sundal, Heidi26973159853
6.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
7.Hegh, Hanne20236160750
8.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
9.Johansen, Britt15614033731
10.Løke, Heidi22680151682
11.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
12.Sagstuen, Tonje21759345642
13.Frafjord, Marit Malm22342475623
14.Larsen, Tonje26456761576
15.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
16.Grini, Kjersti201100349531
17.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
18.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
19.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
20.Ryen, Karin24454633440
21.Kristiansen, Veronica Egebakken16854245430
22.Seland, Siri Eftedal11025827431
23.Nyberg, Katja9932130421
24.Blanco, Isabel8616527411
25.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
26.Steen, Ingrid16158835380
27.Alstad, Ida14331043370
28.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte18335415360
29.Singstad, Karin Irene833319351
30.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
31.Hogness, Hanne18637828320
32.Herrem, Camilla28882217310
33.Buchholdt, Sissel18641513300
34.Davidsen, Mette14825622300
35.Aune, Kari Solem11021429300
36.Sættem, Birgitte8116523300
37.Dale, Kari Brattset10227432290
38.Eliasson, Marte14517922280
39.Johansen, Anette Hovind9923125280
40.Arntzen, Emilie Hegh1342248270
41.Rokne, Marianne10129426270
42.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
43.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
44.Dahle, Mona11415118230
45.Sulland, Linn Jørum19357926220
46.Snorroeggen, Gøril10222424220
47.Wibe, Pernille B.533415220
48.Ihle, Kristin Midthun14330614211
49.Skogrand, Stine10819623200
50.Mørk, Nora15575816190
51.Ingstad, Vilde Mortensen927813190
52.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
53.Sandve, Monica942458180
54.Taring, Tone Anita32540180
55.Tomac, Marta88789170
56.Reistad, Henny Ella501694170
57.Nøstvold, Tonje18340819160
58.Breivik, Marit1372866160
59.Strøm, Ingunn911975160
60.Moldestad, Kristine656416160
61.Lekang, Anne-Brit343712161
62.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
63.Oftedal, Stine Bredal22661919150
64.Hårsaker, Vigdis13333714151
65.Gustad, Randi505311150
66.Tuven, Janne10826820140
67.Jenssen, Anne Petra76600140
68.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
69.Stange, Tine507111130
70.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
71.Taalesen, Anne Migliosi627015120
72.Waade, Silje Katrine47578120
73.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
74.Næss, Karoline34134111
75.Kurtovic, Amanda1182916100
76.Hausmann, Sahra901939100
77.Nygård, Åse76966100
78.Bleivik, Sissel61425100
79.Johansen, Kari Mette2034931190
80.Berg, Anne105195390
81.Hammerseng-Edin, Anja59143690
82.Løge, Henriette Henriksen3826591
83.Jacobsen, Marit Røsberg95168581
84.Riegelhuth, Betina5352480
85.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
86.Aardahl, Maren Nyland1726280
87.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
88.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
89.Seglem, Siri23311170
90.Snorroeggen, Marte1820270
91.Nesse, Vibeke1517170
92.Albertsen, Tine Rustad4352660
93.Vikebø, Hege Christin2219360
94.Sæbøe, Siv Heim1419160
95.Carstens, Camilla1312260
96.Granum, Tove81060
97.Sannes, Tove Liberg93188050
98.Hannestad, Susanne4347050
99.Breistøl, Kristine4241250
100.Fauske, Helene Gigstad3525050
101.Eide, Kristin3438450
102.Urne, Renate2015350
103.Engebretsen, Cecilie L.1916250
104.Steffensen, Elisabeth1414050
105.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
106.Solberg, Silje Margaretha1774040
107.Hundvin, Mia Therese72174840
108.Nord, Berit Digre4625240
109.Høgdahl, Moa3842240
110.Bekkelund, Else Karin3649440
111.Gabrielsen, Monica Vik2946340
112.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
113.Solås, Kjerstin Boge144040
114.Schjerven, Kari83040
115.Villabø, Maren Birte811040
116.Aagaard, Kari9254030
117.Aune, Malin82154530
118.Bakkerud, Ingvild3043330
119.Ringkilen, Mona2935030
120.Mitchell, Ellen2827531
121.Larssen, Lise Morsund2328130
122.Grua, Beate Jonassen2032230
123.Hansen, Berit1611030
124.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
125.Overvik, Hilde147130
126.Halen, Hanne1324030
127.Johansen, Vilde Ingeborg132030
128.Mathisen, Connie95230
129.Lunde, Katrine3273020
130.Solberg, Brit3053720
131.Sætre, May-Britt2215020
132.Henriksen, Kari-Anne1217020
133.Tveter, Annette118320
134.Myhre, Rita97320
135.Syversen, Vibeke87120
136.Iversen, Iren62120
137.Gundersen, Maren59120
138.Homme, Christine40120
139.Florholmen, Marthe33020
140.Jonassen, Hilde Stavran38020
141.Tjugum, Heidi1750110
142.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
143.Leganger, Cecilie1621010
144.Smedsgård, Turid1130010
145.Nilsen, Jeanette912010
146.Jørum, Guri510010
147.Jakobsen, Maja4037110
148.Gunnarson, Reidun3538210
149.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
150.Birkrem, Åse2234010
151.Ekset, Gunn196110
152.Hynne, Berit1849110
153.Bolset, Silje Elin1617310
154.Christensen, Emilie153110
155.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
156.Volden, Cathrine1114510
157.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
158.Løseth, Tonje103110
159.Hall, Susann Iren103310
160.Myrdal, Beathe98010
161.Yttereng, Hanna95410
162.Nørstebø, Kristin63010
163.Andersen, Lene610110
164.Dobloug, Jorun Beate63110
165.Eriksen, Randi M.54010
166.Gyve, Vibeke Cook42010
167.Engstrøm, Gro45010
168.Solberg, Camilla43010
169.Tønnesen, Lene31010
170.Andersen, Sunniva Amalie Næs34010
171.Deila, Thale Rushfeldt26010
172.Knutsen, Therese20010
173.Svendsen, Lill-Karin20010
174.Dahlum, Karine Emilie20110
175.Birkeland, Ingunn21010
176.Flaatnes, Heidi22010
177.Lyssand, Anne21010
178.Lorentsen, Gina11010
179.Engh, Else10010
180.Græsholt, Jenny Osnes10010
181.Skotvoll, Annette2502000
182.Andersen, Bjørg143216000
183.Bjørk, Liv1260000
184.Jensen, Linn Siri1220000
185.Andersen, Kjerstin1040000
186.Bech, Astri Knudsen10369000
187.Fladset, Karen86251000
188.Halvorsen, Sigrid84106000
189.Pedersen, Terese820000
190.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
191.Høsøien, Astrid Skei8129000
192.Anisdahl, Unni7258000
193.Tveter, Inger-Johanne6741000
194.Tønnesen, Grethe6039000
195.Willassen, Eldbjørg600000
196.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
197.Tvedt, Jorunn5634000
198.Storberg, Lille5547000
199.Winter, Anne Aanestad5563000
200.Høsøien, Hjørdis5421000
201.Keul, Siri540000
202.Sannes, Turid54122000
203.Wensberg, Anne Wenche5015000
204.Beck, Kjersti420000
205.Sellæg, Wenche Frogn420000
206.Smedsgaard, Susanne Faye368000
207.Berg, Annemor361000
208.Evjenth, Grete Werner350000
209.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
210.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
211.Guntvedt, Tove3531000
212.Hilmersen, Anne344000
213.Johansen, Berit Moen3310000
214.Skjesol, Magnhild330000
215.Gossé, Linn3270000
216.Birkrem, Unni320000
217.Smeby, Mona310000
218.Nordbø, Ellen Øygarden300000
219.Sando, Emily Stang300000
220.Sponberg, Svanhild284000
221.Muhrer, Lisabeth2727000
222.Kluge, Tone Merete260000
223.Thøring, Sigrid Trøite250000
224.Stordahl, Liv Strand252000
225.Johnsen, Vibeke240000
226.Brandvik, Elin220000
227.Andersson, Vivian2111000
228.Witt, Siggen200000
229.Husby, Randi200000
230.Haugerud, Berit Yssen200000
231.Pedersen, Andrea Austmo190000
232.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
233.Mørk, Thea1835000
234.Woxvold, Else180000
235.Fulland, Kari Skarstad162000
236.Granlund, Rikke Marie160000
237.Østbø, Hilde150000
238.Albert, Gerd-Elin1525000
239.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
240.Schmidt, Aslaug140000
241.Aune, Dagrun140000
242.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
243.Hollås, Liv Skjetnemark140000
244.Håfjeld, Turid140000
245.Flo, Liv131000
246.Svestad, Inga Berit1315200
247.Røneid, Hilde1311000
248.Jevanord, Elisabeth130000
249.Saastad, Borgny Oddrun130000
250.Olsen, Bjørg130000
251.Kruke, Bjørg Leira120000
252.Iversen, Eli120000
253.Nilsen, Laila Schou121000
254.Svellet, Siri Thomassen123100
255.Segtnan, Randi120000
256.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
257.Bekk, Oddny110000
258.Ødegård, Ingrid110000
259.Mordal, Charlotte1113100
260.Monshaugen, Hanne Skogum112000
261.Opsann, Anne Marie110000
262.Krogsrud, Anne Mari106000
263.Moseby, Anne-Karin100000
264.Follo, Gro100000
265.Strand, Grete102000
266.Knudsen, Kari Helene1011200
267.Furutangvik, Liv106000
268.Thorstensen, Reidun100000
269.Seigerud, Toril109000
270.Lundby, Torild103000
271.Aamodt, Liv Margrethe90000
272.Fallingen, Eli910100
273.Gundersen, Gerd90000
274.Nagvik, Anne Kise90000
275.Ahlberg, Birgith80000
276.Hovden, Emilie Margrethe829000
277.Pettersson, Hege Anett80000
278.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
279.Karlsen, Liv Reidun80000
280.Braarvig, Liv Tone84000
281.Torgersen, Jorun S.80000
282.Michalsen, Tove Margreth80000
283.Kvakkestad, Randi80000
284.Tørrisvold, Solfrid80000
285.Iversen, Torill71000
286.Knarvik, Åse70000
287.Nordal, Kate Mogseth77000
288.Bræin, Helga70000
289.Sjøman, Marit70000
290.Stensby, Gunvor70000
291.Fossum, Grete73000
292.Tomteberget, Bente75000
293.Suvdal, Anne Kjersti76000
294.Obaidli, Anniken75000
295.Norøy, Inger Sundal60000
296.Kristiansen, Jeanett610000
297.Heian, Åse60000
298.Bråthe, Torhild65000
299.Hultgren, Turid60000
300.Enkerud, Tonje66000
301.Snoen, Solveig60000
302.Langseth, Siri50000
303.Evensen, Valgerd50000
304.Borgersen, Ingjerd50000
305.Romulslie, Mari51100
306.Andersen, Liv50000
307.Løke, Lise514000
308.Olafsen, Kristin Nysveen50000
309.Dahm, Kristin Thuve50000
310.Børseth, Kristin40000
311.Rønning, Kari40000
312.Haug, Anne40000
313.Berge, Bjørg40000
314.Aasen, Grethe40000
315.Rosenvinge, Gullet40000
316.Magnussen, Christin43000
317.Evjen, Elisabeth40000
318.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
319.Aamodt, Silje Marlin44000
320.Kruke, Signe Salberg40000
321.Thorsen, Reidun40000
322.Hall, Ruth30000
323.Davidsen, Marie30000
324.Ommundsen, Mette34100
325.Liden, Stine30000
326.Lind, Tale35000
327.Wølner, Tone30000
328.Bjerke, Tina312100
329.Romsås, Tove30000
330.Ulsaker Høve, Tuva35000
331.Nordli, Vibeke30000
332.Hobber, Else30000
333.Moen, Gunn31000
334.Nestaker, Guro31000
335.Christoffersen, Gro30000
336.Hansen, Grete Smith30000
337.Andersen, Bjørg30000
338.Myklebust, Brigitte31000
339.Haakestad, Cathrine32000
340.Brustuen, Ane Rønning32000
341.Hestad, Johanne Jerven30000
342.Hansen, Kari Skancke30000
343.Engebretsen, Jeanette30000
344.Sundsbak, Marianne30000
345.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
346.Holta, Malin30000
347.Lund, Mai Helen20000
348.Walle, Margot20000
349.Nygren, Marianne Helene Muri20000
350.Myhr, Marit20000
351.Lindby, Marianne21000
352.Venn, Kristin25000
353.Novak, Kristina Sirum29000
354.Knudsen, Lisbeth20000
355.Nilsen, Line Hoff21000
356.Hollekim, Ingjerd20000
357.Ørbeck, Inger Johanne20000
358.Sognnæs, Henriette23000
359.Grymyr, Jøran Lien22000
360.Haugseng, Kaja21000
361.Sundmoen, Kamilla25000
362.Høgseth, Ane Cecilie22100
363.Stang, Alette21000
364.Nærland, Alfhild20000
365.Berg, Aud20000
366.Christiansen, Camilla20000
367.Leine, Brit Marit20000
368.Skovli, Berit20000
369.Rundbråten, Guro20000
370.Kristiansen, Gro20000
371.Oftedal, Hanna Bredal21000
372.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
373.Einarson, Heidi28100
374.Berre, Elise21000
375.Tangen, Edith20000
376.Hoelstad, Åse20000
377.Andersen, Wenche Steen20000
378.Ekstrøm, Tove21000
379.Lerstad, Tonje Haug20000
380.Hannevik, Tonje Nanette20000
381.Hylleseth, Sølvi20100
382.Fredrichsen, Rigmor20000
383.Øyerhamn, Rikke Larsen23000
384.Aasarød, Randi20000
385.Kjesbu, Randi20000
386.Ruud-Johansen, Mette10000
387.Skjelstad Aaberge, Monica11000
388.Krogstad, Sonja10000
389.Billington, Sonja Elisabeth10000
390.Iversen, Solveig10000
391.Paulsen, Siv10000
392.Skei, Signe Krogstad10000
393.Roland, Tordis10000
394.Nyheim, Torill12000
395.Bekkevold, Tove10000
396.Jonassen, Vilde Kaurin11000
397.Solli, Elsa10000
398.Wiise, Berit10000
399.Karlsen, Berit10000
400.Halvorsen, Berit10000
401.Strand, Bente10000
402.Andersen, Bjørg Steen10000
403.Moe, Borgny10000
404.Risberg, Bjørg10000
405.Rønnestad, Aud10000
406.Arnesen, Aud10000
407.Hasanic, Alma10000
408.Haugstvedt, Anne10100
409.Andenæs, June11100
410.Johnsen, Jorunn10000
411.Helsingeng, Kari10000
412.Johnsen, Kari10000
413.Danielsen, Inger Synnøve10000
414.Holgersen, Jeanette Haga10000
415.Solem, Lise Kristiansen10000
416.Gundersen, Lillemor10000
417.Sannes, Marit Helen10000
418.Elton, Mary10000
419.Gundersen, Liv Grønn10000