Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
2.Haltvik, Trine241834971183
3.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
4.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
5.Sundal, Heidi26973159853
6.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
7.Hegh, Hanne20236160750
8.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
9.Johansen, Britt15614033731
10.Løke, Heidi21578951672
11.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
12.Sagstuen, Tonje21759345642
13.Larsen, Tonje26456761576
14.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
15.Frafjord, Marit Malm19740673563
16.Grini, Kjersti201100349531
17.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
18.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
19.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
20.Ryen, Karin24454633440
21.Seland, Siri Eftedal11025827431
22.Nyberg, Katja9932130421
23.Blanco, Isabel8616527411
24.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
25.Steen, Ingrid16158835380
26.Alstad, Ida14331043370
27.Singstad, Karin Irene833319351
28.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
29.Kristiansen, Veronica Egebakken13043844340
30.Hogness, Hanne18637828320
31.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte14626715320
32.Buchholdt, Sissel18641513300
33.Davidsen, Mette14825622300
34.Aune, Kari Solem11021429300
35.Sættem, Birgitte8116523300
36.Herrem, Camilla24766417280
37.Eliasson, Marte14517922280
38.Johansen, Anette Hovind9923125280
39.Rokne, Marianne10129426270
40.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
41.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
42.Dahle, Mona11415118230
43.Sulland, Linn Jørum19357926220
44.Snorroeggen, Gøril10222424220
45.Wibe, Pernille B.533415220
46.Ihle, Kristin Midthun14330614211
47.Arntzen, Emilie Hegh1031818210
48.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
49.Sandve, Monica942458180
50.Taring, Tone Anita32540180
51.Skogrand, Stine8213023170
52.Nøstvold, Tonje18340819160
53.Breivik, Marit1372866160
54.Strøm, Ingunn911975160
55.Moldestad, Kristine656416160
56.Lekang, Anne-Brit343712161
57.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
58.Hårsaker, Vigdis13333714151
59.Mørk, Nora11756615150
60.Ingstad, Vilde Mortensen745613150
61.Dale, Kari Brattset6313820150
62.Gustad, Randi505311150
63.Tuven, Janne10826820140
64.Jenssen, Anne Petra76600140
65.Tomac, Marta69719140
66.Oftedal, Stine Bredal18749219130
67.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
68.Stange, Tine507111130
69.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
70.Taalesen, Anne Migliosi627015120
71.Waade, Silje Katrine45578120
72.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
73.Næss, Karoline34134111
74.Hausmann, Sahra901939100
75.Nygård, Åse76966100
76.Bleivik, Sissel61425100
77.Johansen, Kari Mette2034931190
78.Kurtovic, Amanda115285690
79.Berg, Anne105195390
80.Hammerseng-Edin, Anja59143690
81.Løge, Henriette Henriksen3826591
82.Riegelhuth, Betina5352480
83.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
84.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
85.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
86.Seglem, Siri23311170
87.Snorroeggen, Marte1820270
88.Nesse, Vibeke1517170
89.Jacobsen, Marit Røsberg60115561
90.Albertsen, Tine Rustad4352660
91.Vikebø, Hege Christin2219360
92.Sæbøe, Siv Heim1419160
93.Carstens, Camilla1312260
94.Granum, Tove81060
95.Sannes, Tove Liberg93188050
96.Hannestad, Susanne4347050
97.Eide, Kristin3438450
98.Urne, Renate2015350
99.Engebretsen, Cecilie L.1916250
100.Steffensen, Elisabeth1414050
101.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
102.Hundvin, Mia Therese72174840
103.Nord, Berit Digre4625240
104.Bekkelund, Else Karin3649440
105.Fauske, Helene Gigstad3317040
106.Gabrielsen, Monica Vik2946340
107.Høgdahl, Moa2225140
108.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
109.Solås, Kjerstin Boge144040
110.Schjerven, Kari83040
111.Villabø, Maren Birte811040
112.Solberg, Silje Margaretha1451030
113.Aagaard, Kari9254030
114.Ringkilen, Mona2935030
115.Mitchell, Ellen2827531
116.Larssen, Lise Morsund2328130
117.Grua, Beate Jonassen2032230
118.Hansen, Berit1611030
119.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
120.Overvik, Hilde147130
121.Halen, Hanne1324030
122.Mathisen, Connie95230
123.Lunde, Katrine2993020
124.Aune, Malin58109520
125.Solberg, Brit3053720
126.Bakkerud, Ingvild2542320
127.Sætre, May-Britt2215020
128.Reistad, Henny Ella1330020
129.Henriksen, Kari-Anne1217020
130.Tveter, Annette118320
131.Myhre, Rita97320
132.Syversen, Vibeke87120
133.Iversen, Iren62120
134.Gundersen, Maren59120
135.Homme, Christine40120
136.Florholmen, Marthe33020
137.Jonassen, Hilde Stavran38020
138.Tjugum, Heidi1750110
139.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
140.Leganger, Cecilie1621010
141.Smedsgård, Turid1130010
142.Nilsen, Jeanette912010
143.Jørum, Guri510010
144.Jakobsen, Maja4037110
145.Gunnarson, Reidun3538210
146.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
147.Birkrem, Åse2234010
148.Ekset, Gunn196110
149.Hynne, Berit1849110
150.Bolset, Silje Elin1617310
151.Christensen, Emilie153110
152.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
153.Volden, Cathrine1114510
154.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
155.Løseth, Tonje103110
156.Hall, Susann Iren103310
157.Myrdal, Beathe98010
158.Yttereng, Hanna95410
159.Johansen, Vilde Ingeborg70010
160.Andersen, Lene610110
161.Breistøl, Kristine66010
162.Nørstebø, Kristin63010
163.Dobloug, Jorun Beate63110
164.Eriksen, Randi M.54010
165.Gyve, Vibeke Cook42010
166.Engstrøm, Gro45010
167.Solberg, Camilla43010
168.Tønnesen, Lene31010
169.Svendsen, Lill-Karin20010
170.Birkeland, Ingunn21010
171.Lyssand, Anne21010
172.Flaatnes, Heidi22010
173.Knutsen, Therese20010
174.Engh, Else10010
175.Lorentsen, Gina11010
176.Græsholt, Jenny Osnes10010
177.Skotvoll, Annette2502000
178.Andersen, Bjørg143216000
179.Bjørk, Liv1260000
180.Jensen, Linn Siri1220000
181.Andersen, Kjerstin1040000
182.Bech, Astri Knudsen10369000
183.Fladset, Karen86251000
184.Halvorsen, Sigrid84106000
185.Pedersen, Terese820000
186.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
187.Høsøien, Astrid Skei8129000
188.Anisdahl, Unni7258000
189.Tveter, Inger-Johanne6741000
190.Tønnesen, Grethe6039000
191.Willassen, Eldbjørg600000
192.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
193.Tvedt, Jorunn5634000
194.Storberg, Lille5547000
195.Winter, Anne Aanestad5563000
196.Høsøien, Hjørdis5421000
197.Sannes, Turid54122000
198.Keul, Siri540000
199.Wensberg, Anne Wenche5015000
200.Beck, Kjersti420000
201.Sellæg, Wenche Frogn420000
202.Smedsgaard, Susanne Faye368000
203.Berg, Annemor361000
204.Evjenth, Grete Werner350000
205.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
206.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
207.Guntvedt, Tove3531000
208.Hilmersen, Anne344000
209.Johansen, Berit Moen3310000
210.Skjesol, Magnhild330000
211.Gossé, Linn3270000
212.Birkrem, Unni320000
213.Smeby, Mona310000
214.Nordbø, Ellen Øygarden300000
215.Sponberg, Svanhild284000
216.Muhrer, Lisabeth2727000
217.Kluge, Tone Merete260000
218.Thøring, Sigrid Trøite250000
219.Stordahl, Liv Strand252000
220.Johnsen, Vibeke240000
221.Sando, Emily Stang230000
222.Brandvik, Elin220000
223.Andersson, Vivian2111000
224.Witt, Siggen200000
225.Husby, Randi200000
226.Haugerud, Berit Yssen200000
227.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
228.Mørk, Thea1835000
229.Woxvold, Else180000
230.Pedersen, Andrea Austmo170000
231.Fulland, Kari Skarstad162000
232.Østbø, Hilde150000
233.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
234.Albert, Gerd-Elin1525000
235.Aune, Dagrun140000
236.Schmidt, Aslaug140000
237.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
238.Hollås, Liv Skjetnemark140000
239.Håfjeld, Turid140000
240.Flo, Liv131000
241.Svestad, Inga Berit1315200
242.Røneid, Hilde1311000
243.Saastad, Borgny Oddrun130000
244.Olsen, Bjørg130000
245.Jevanord, Elisabeth130000
246.Iversen, Eli120000
247.Kruke, Bjørg Leira120000
248.Nilsen, Laila Schou121000
249.Svellet, Siri Thomassen123100
250.Segtnan, Randi120000
251.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
252.Bekk, Oddny110000
253.Ødegård, Ingrid110000
254.Opsann, Anne Marie110000
255.Mordal, Charlotte1113100
256.Monshaugen, Hanne Skogum112000
257.Follo, Gro100000
258.Strand, Grete102000
259.Krogsrud, Anne Mari106000
260.Moseby, Anne-Karin100000
261.Knudsen, Kari Helene1011200
262.Furutangvik, Liv106000
263.Thorstensen, Reidun100000
264.Seigerud, Toril109000
265.Lundby, Torild103000
266.Aamodt, Liv Margrethe90000
267.Nagvik, Anne Kise90000
268.Gundersen, Gerd90000
269.Fallingen, Eli910100
270.Pettersson, Hege Anett80000
271.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
272.Ahlberg, Birgith80000
273.Karlsen, Liv Reidun80000
274.Braarvig, Liv Tone84000
275.Torgersen, Jorun S.80000
276.Michalsen, Tove Margreth80000
277.Kvakkestad, Randi80000
278.Tørrisvold, Solfrid80000
279.Iversen, Torill71000
280.Knarvik, Åse70000
281.Nordal, Kate Mogseth77000
282.Sjøman, Marit70000
283.Tomteberget, Bente75000
284.Suvdal, Anne Kjersti76000
285.Bræin, Helga70000
286.Stensby, Gunvor70000
287.Fossum, Grete73000
288.Kristiansen, Jeanett610000
289.Norøy, Inger Sundal60000
290.Heian, Åse60000
291.Bråthe, Torhild65000
292.Hultgren, Turid60000
293.Snoen, Solveig60000
294.Langseth, Siri50000
295.Evensen, Valgerd50000
296.Enkerud, Tonje56000
297.Borgersen, Ingjerd50000
298.Olafsen, Kristin Nysveen50000
299.Dahm, Kristin Thuve50000
300.Romulslie, Mari51100
301.Andersen, Liv50000
302.Løke, Lise514000
303.Børseth, Kristin40000
304.Rønning, Kari40000
305.Magnussen, Christin43000
306.Evjen, Elisabeth40000
307.Rosenvinge, Gullet40000
308.Aasen, Grethe40000
309.Haug, Anne40000
310.Obaidli, Anniken42000
311.Berge, Bjørg40000
312.Aamodt, Silje Marlin44000
313.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
314.Kruke, Signe Salberg40000
315.Thorsen, Reidun40000
316.Hall, Ruth30000
317.Wølner, Tone30000
318.Bjerke, Tina312100
319.Liden, Stine30000
320.Lind, Tale35000
321.Romsås, Tove30000
322.Nordli, Vibeke30000
323.Andersen, Bjørg30000
324.Myklebust, Brigitte31000
325.Haakestad, Cathrine32000
326.Brustuen, Ane Rønning32000
327.Christoffersen, Gro30000
328.Moen, Gunn31000
329.Hansen, Grete Smith30000
330.Hobber, Else30000
331.Hansen, Kari Skancke30000
332.Engebretsen, Jeanette30000
333.Hestad, Johanne Jerven30000
334.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
335.Sundsbak, Marianne30000
336.Holta, Malin30000
337.Ommundsen, Mette34100
338.Myhr, Marit20000
339.Lund, Mai Helen20000
340.Nygren, Marianne Helene Muri20000
341.Lindby, Marianne21000
342.Walle, Margot20000
343.Knudsen, Lisbeth20000
344.Venn, Kristin25000
345.Nilsen, Line Hoff21000
346.Hollekim, Ingjerd20000
347.Ørbeck, Inger Johanne20000
348.Sognnæs, Henriette23000
349.Grymyr, Jøran Lien22000
350.Sundmoen, Kamilla25000
351.Berre, Elise21000
352.Tangen, Edith20000
353.Oftedal, Hanna Bredal21000
354.Nestaker, Guro20000
355.Rundbråten, Guro20000
356.Kristiansen, Gro20000
357.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
358.Einarson, Heidi28100
359.Stang, Alette21000
360.Nærland, Alfhild20000
361.Berg, Aud20000
362.Leine, Brit Marit20000
363.Christiansen, Camilla20000
364.Skovli, Berit20000
365.Ekstrøm, Tove21000
366.Lerstad, Tonje Haug20000
367.Hannevik, Tonje Nanette20000
368.Hoelstad, Åse20000
369.Andersen, Wenche Steen20000
370.Hylleseth, Sølvi20100
371.Fredrichsen, Rigmor20000
372.Aasarød, Randi20000
373.Kjesbu, Randi20000
374.Skjelstad Aaberge, Monica11000
375.Skei, Signe Krogstad10000
376.Krogstad, Sonja10000
377.Billington, Sonja Elisabeth10000
378.Iversen, Solveig10000
379.Paulsen, Siv10000
380.Roland, Tordis10000
381.Nyheim, Torill12000
382.Bekkevold, Tove10000
383.Wiise, Berit10000
384.Halvorsen, Berit10000
385.Karlsen, Berit10000
386.Risberg, Bjørg10000
387.Andersen, Bjørg Steen10000
388.Moe, Borgny10000
389.Rønnestad, Aud10000
390.Strand, Bente10000
391.Arnesen, Aud10000
392.Hasanic, Alma10000
393.Haugstvedt, Anne10100
394.Solli, Elsa10000
395.Andenæs, June11100
396.Helsingeng, Kari10000
397.Johnsen, Kari10000
398.Danielsen, Inger Synnøve10000
399.Johnsen, Jorunn10000
400.Holgersen, Jeanette Haga10000
401.Gundersen, Lillemor10000
402.Solem, Lise Kristiansen10000
403.Gundersen, Liv Grønn10000
404.Sannes, Marit Helen10000
405.Elton, Mary10000
406.Ruud-Johansen, Mette10000