Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
2.Haltvik, Trine241834971183
3.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
4.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
5.Sundal, Heidi26973159853
6.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
7.Hegh, Hanne20236160750
8.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
9.Johansen, Britt15614033731
10.Løke, Heidi22680151682
11.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
12.Sagstuen, Tonje21759345642
13.Frafjord, Marit Malm22342475623
14.Larsen, Tonje26456761576
15.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
16.Grini, Kjersti201100349531
17.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
18.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
19.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
20.Ryen, Karin24454633440
21.Kristiansen, Veronica Egebakken16654145430
22.Seland, Siri Eftedal11025827431
23.Nyberg, Katja9932130421
24.Blanco, Isabel8616527411
25.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
26.Steen, Ingrid16158835380
27.Alstad, Ida14331043370
28.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte18135115360
29.Singstad, Karin Irene833319351
30.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
31.Hogness, Hanne18637828320
32.Herrem, Camilla28681117310
33.Buchholdt, Sissel18641513300
34.Davidsen, Mette14825622300
35.Aune, Kari Solem11021429300
36.Sættem, Birgitte8116523300
37.Eliasson, Marte14517922280
38.Dale, Kari Brattset10026431280
39.Johansen, Anette Hovind9923125280
40.Rokne, Marianne10129426270
41.Arntzen, Emilie Hegh1302118260
42.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
43.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
44.Dahle, Mona11415118230
45.Sulland, Linn Jørum19357926220
46.Snorroeggen, Gøril10222424220
47.Wibe, Pernille B.533415220
48.Ihle, Kristin Midthun14330614211
49.Skogrand, Stine10819623200
50.Mørk, Nora15375216190
51.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
52.Sandve, Monica942458180
53.Ingstad, Vilde Mortensen907113180
54.Taring, Tone Anita32540180
55.Tomac, Marta88789170
56.Reistad, Henny Ella481604170
57.Nøstvold, Tonje18340819160
58.Breivik, Marit1372866160
59.Strøm, Ingunn911975160
60.Moldestad, Kristine656416160
61.Lekang, Anne-Brit343712161
62.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
63.Oftedal, Stine Bredal22461019150
64.Hårsaker, Vigdis13333714151
65.Gustad, Randi505311150
66.Tuven, Janne10826820140
67.Jenssen, Anne Petra76600140
68.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
69.Stange, Tine507111130
70.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
71.Taalesen, Anne Migliosi627015120
72.Waade, Silje Katrine47578120
73.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
74.Næss, Karoline34134111
75.Kurtovic, Amanda1182916100
76.Hausmann, Sahra901939100
77.Nygård, Åse76966100
78.Bleivik, Sissel61425100
79.Johansen, Kari Mette2034931190
80.Berg, Anne105195390
81.Hammerseng-Edin, Anja59143690
82.Løge, Henriette Henriksen3826591
83.Jacobsen, Marit Røsberg95168581
84.Riegelhuth, Betina5352480
85.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
86.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
87.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
88.Seglem, Siri23311170
89.Snorroeggen, Marte1820270
90.Nesse, Vibeke1517170
91.Albertsen, Tine Rustad4352660
92.Vikebø, Hege Christin2219360
93.Sæbøe, Siv Heim1419160
94.Carstens, Camilla1312260
95.Aardahl, Maren Nyland1318260
96.Granum, Tove81060
97.Sannes, Tove Liberg93188050
98.Hannestad, Susanne4347050
99.Eide, Kristin3438450
100.Urne, Renate2015350
101.Engebretsen, Cecilie L.1916250
102.Steffensen, Elisabeth1414050
103.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
104.Solberg, Silje Margaretha1764040
105.Hundvin, Mia Therese72174840
106.Nord, Berit Digre4625240
107.Breistøl, Kristine4038240
108.Bekkelund, Else Karin3649440
109.Høgdahl, Moa3639240
110.Fauske, Helene Gigstad3317040
111.Gabrielsen, Monica Vik2946340
112.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
113.Solås, Kjerstin Boge144040
114.Schjerven, Kari83040
115.Villabø, Maren Birte811040
116.Aagaard, Kari9254030
117.Aune, Malin78149530
118.Bakkerud, Ingvild3043330
119.Ringkilen, Mona2935030
120.Mitchell, Ellen2827531
121.Larssen, Lise Morsund2328130
122.Grua, Beate Jonassen2032230
123.Hansen, Berit1611030
124.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
125.Overvik, Hilde147130
126.Halen, Hanne1324030
127.Johansen, Vilde Ingeborg132030
128.Mathisen, Connie95230
129.Lunde, Katrine3263020
130.Solberg, Brit3053720
131.Sætre, May-Britt2215020
132.Henriksen, Kari-Anne1217020
133.Tveter, Annette118320
134.Myhre, Rita97320
135.Syversen, Vibeke87120
136.Iversen, Iren62120
137.Gundersen, Maren59120
138.Homme, Christine40120
139.Florholmen, Marthe33020
140.Jonassen, Hilde Stavran38020
141.Tjugum, Heidi1750110
142.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
143.Leganger, Cecilie1621010
144.Smedsgård, Turid1130010
145.Nilsen, Jeanette912010
146.Jørum, Guri510010
147.Jakobsen, Maja4037110
148.Gunnarson, Reidun3538210
149.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
150.Birkrem, Åse2234010
151.Ekset, Gunn196110
152.Hynne, Berit1849110
153.Bolset, Silje Elin1617310
154.Christensen, Emilie153110
155.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
156.Volden, Cathrine1114510
157.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
158.Løseth, Tonje103110
159.Hall, Susann Iren103310
160.Myrdal, Beathe98010
161.Yttereng, Hanna95410
162.Andersen, Lene610110
163.Nørstebø, Kristin63010
164.Dobloug, Jorun Beate63110
165.Eriksen, Randi M.54010
166.Gyve, Vibeke Cook42010
167.Engstrøm, Gro45010
168.Solberg, Camilla43010
169.Tønnesen, Lene31010
170.Svendsen, Lill-Karin20010
171.Birkeland, Ingunn21010
172.Lyssand, Anne21010
173.Flaatnes, Heidi22010
174.Knutsen, Therese20010
175.Engh, Else10010
176.Lorentsen, Gina11010
177.Græsholt, Jenny Osnes10010
178.Skotvoll, Annette2502000
179.Andersen, Bjørg143216000
180.Bjørk, Liv1260000
181.Jensen, Linn Siri1220000
182.Andersen, Kjerstin1040000
183.Bech, Astri Knudsen10369000
184.Fladset, Karen86251000
185.Halvorsen, Sigrid84106000
186.Pedersen, Terese820000
187.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
188.Høsøien, Astrid Skei8129000
189.Anisdahl, Unni7258000
190.Tveter, Inger-Johanne6741000
191.Tønnesen, Grethe6039000
192.Willassen, Eldbjørg600000
193.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
194.Tvedt, Jorunn5634000
195.Storberg, Lille5547000
196.Winter, Anne Aanestad5563000
197.Høsøien, Hjørdis5421000
198.Keul, Siri540000
199.Sannes, Turid54122000
200.Wensberg, Anne Wenche5015000
201.Beck, Kjersti420000
202.Sellæg, Wenche Frogn420000
203.Smedsgaard, Susanne Faye368000
204.Berg, Annemor361000
205.Evjenth, Grete Werner350000
206.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
207.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
208.Guntvedt, Tove3531000
209.Hilmersen, Anne344000
210.Johansen, Berit Moen3310000
211.Skjesol, Magnhild330000
212.Gossé, Linn3270000
213.Birkrem, Unni320000
214.Smeby, Mona310000
215.Nordbø, Ellen Øygarden300000
216.Sando, Emily Stang300000
217.Sponberg, Svanhild284000
218.Muhrer, Lisabeth2727000
219.Kluge, Tone Merete260000
220.Thøring, Sigrid Trøite250000
221.Stordahl, Liv Strand252000
222.Johnsen, Vibeke240000
223.Brandvik, Elin220000
224.Andersson, Vivian2111000
225.Husby, Randi200000
226.Witt, Siggen200000
227.Haugerud, Berit Yssen200000
228.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
229.Mørk, Thea1835000
230.Pedersen, Andrea Austmo180000
231.Woxvold, Else180000
232.Fulland, Kari Skarstad162000
233.Østbø, Hilde150000
234.Albert, Gerd-Elin1525000
235.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
236.Schmidt, Aslaug140000
237.Aune, Dagrun140000
238.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
239.Hollås, Liv Skjetnemark140000
240.Håfjeld, Turid140000
241.Flo, Liv131000
242.Svestad, Inga Berit1315200
243.Røneid, Hilde1311000
244.Jevanord, Elisabeth130000
245.Saastad, Borgny Oddrun130000
246.Olsen, Bjørg130000
247.Kruke, Bjørg Leira120000
248.Iversen, Eli120000
249.Nilsen, Laila Schou121000
250.Svellet, Siri Thomassen123100
251.Granlund, Rikke Marie120000
252.Segtnan, Randi120000
253.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
254.Bekk, Oddny110000
255.Ødegård, Ingrid110000
256.Mordal, Charlotte1113100
257.Monshaugen, Hanne Skogum112000
258.Opsann, Anne Marie110000
259.Krogsrud, Anne Mari106000
260.Moseby, Anne-Karin100000
261.Strand, Grete102000
262.Follo, Gro100000
263.Knudsen, Kari Helene1011200
264.Furutangvik, Liv106000
265.Thorstensen, Reidun100000
266.Seigerud, Toril109000
267.Lundby, Torild103000
268.Aamodt, Liv Margrethe90000
269.Fallingen, Eli910100
270.Gundersen, Gerd90000
271.Nagvik, Anne Kise90000
272.Ahlberg, Birgith80000
273.Pettersson, Hege Anett80000
274.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
275.Karlsen, Liv Reidun80000
276.Braarvig, Liv Tone84000
277.Torgersen, Jorun S.80000
278.Michalsen, Tove Margreth80000
279.Kvakkestad, Randi80000
280.Tørrisvold, Solfrid80000
281.Iversen, Torill71000
282.Knarvik, Åse70000
283.Nordal, Kate Mogseth77000
284.Bræin, Helga70000
285.Sjøman, Marit70000
286.Stensby, Gunvor70000
287.Fossum, Grete73000
288.Tomteberget, Bente75000
289.Suvdal, Anne Kjersti76000
290.Hovden, Emilie Margrethe623000
291.Norøy, Inger Sundal60000
292.Kristiansen, Jeanett610000
293.Heian, Åse60000
294.Enkerud, Tonje66000
295.Hultgren, Turid60000
296.Bråthe, Torhild65000
297.Snoen, Solveig60000
298.Langseth, Siri50000
299.Evensen, Valgerd50000
300.Borgersen, Ingjerd50000
301.Romulslie, Mari51100
302.Andersen, Liv50000
303.Løke, Lise514000
304.Olafsen, Kristin Nysveen50000
305.Dahm, Kristin Thuve50000
306.Obaidli, Anniken54000
307.Haug, Anne40000
308.Berge, Bjørg40000
309.Magnussen, Christin43000
310.Evjen, Elisabeth40000
311.Rosenvinge, Gullet40000
312.Aasen, Grethe40000
313.Børseth, Kristin40000
314.Rønning, Kari40000
315.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
316.Aamodt, Silje Marlin44000
317.Kruke, Signe Salberg40000
318.Thorsen, Reidun40000
319.Hall, Ruth30000
320.Bjerke, Tina312100
321.Liden, Stine30000
322.Lind, Tale35000
323.Wølner, Tone30000
324.Romsås, Tove30000
325.Nordli, Vibeke30000
326.Hansen, Kari Skancke30000
327.Engebretsen, Jeanette30000
328.Hestad, Johanne Jerven30000
329.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
330.Ommundsen, Mette34100
331.Sundsbak, Marianne30000
332.Holta, Malin30000
333.Christoffersen, Gro30000
334.Hansen, Grete Smith30000
335.Nestaker, Guro31000
336.Moen, Gunn31000
337.Hobber, Else30000
338.Andersen, Bjørg30000
339.Myklebust, Brigitte31000
340.Haakestad, Cathrine32000
341.Brustuen, Ane Rønning32000
342.Stang, Alette21000
343.Nærland, Alfhild20000
344.Berg, Aud20000
345.Leine, Brit Marit20000
346.Christiansen, Camilla20000
347.Skovli, Berit20000
348.Berre, Elise21000
349.Tangen, Edith20000
350.Kristiansen, Gro20000
351.Rundbråten, Guro20000
352.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
353.Einarson, Heidi28100
354.Oftedal, Hanna Bredal21000
355.Walle, Margot20000
356.Lindby, Marianne21000
357.Lund, Mai Helen20000
358.Nygren, Marianne Helene Muri20000
359.Myhr, Marit20000
360.Knudsen, Lisbeth20000
361.Nilsen, Line Hoff21000
362.Hollekim, Ingjerd20000
363.Ørbeck, Inger Johanne20000
364.Sognnæs, Henriette23000
365.Grymyr, Jøran Lien22000
366.Sundmoen, Kamilla25000
367.Venn, Kristin25000
368.Hoelstad, Åse20000
369.Andersen, Wenche Steen20000
370.Ekstrøm, Tove21000
371.Lerstad, Tonje Haug20000
372.Hannevik, Tonje Nanette20000
373.Hylleseth, Sølvi20100
374.Fredrichsen, Rigmor20000
375.Aasarød, Randi20000
376.Kjesbu, Randi20000
377.Skjelstad Aaberge, Monica11000
378.Skei, Signe Krogstad10000
379.Krogstad, Sonja10000
380.Billington, Sonja Elisabeth10000
381.Andersen, Sunniva11000
382.Iversen, Solveig10000
383.Paulsen, Siv10000
384.Roland, Tordis10000
385.Nyheim, Torill12000
386.Bekkevold, Tove10000
387.Ulsaker Høve, Tuva14000
388.Jonassen, Vilde Kaurin11000
389.Helsingeng, Kari10000
390.Johnsen, Kari10000
391.Johnsen, Jorunn10000
392.Andenæs, June11100
393.Danielsen, Inger Synnøve10000
394.Holgersen, Jeanette Haga10000
395.Solem, Lise Kristiansen10000
396.Gundersen, Liv Grønn10000
397.Gundersen, Lillemor10000
398.Sannes, Marit Helen10000
399.Ruud-Johansen, Mette10000
400.Elton, Mary10000
401.Solli, Elsa10000
402.Wiise, Berit10000
403.Halvorsen, Berit10000
404.Karlsen, Berit10000
405.Risberg, Bjørg10000
406.Andersen, Bjørg Steen10000
407.Moe, Borgny10000
408.Rønnestad, Aud10000
409.Strand, Bente10000
410.Arnesen, Aud10000
411.Hasanic, Alma10000
412.Haugstvedt, Anne10100