Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Larsen, Tonje26456761576
2.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
3.Sundal, Heidi26973159853
4.Haltvik, Trine241834971183
5.Frafjord, Marit Malm19740673563
6.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
7.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
8.Sagstuen, Tonje21759345642
9.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
10.Løke, Heidi20375451642
11.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
12.Grini, Kjersti201100349531
13.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
14.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
15.Johansen, Britt15614033731
16.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
17.Ihle, Kristin Midthun14330614211
18.Hårsaker, Vigdis13333714151
19.Seland, Siri Eftedal11025827431
20.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
21.Nyberg, Katja9932130421
22.Blanco, Isabel8616527411
23.Singstad, Karin Irene833319351
24.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
25.Jacobsen, Marit Røsberg4786541
26.Løge, Henriette Henriksen3826591
27.Næss, Karoline34134111
28.Lekang, Anne-Brit343712161
29.Mitchell, Ellen2827531
30.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
31.Lunde, Katrine2993020
32.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
33.Skotvoll, Annette2502000
34.Ryen, Karin24454633440
35.Herrem, Camilla23462717250
36.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
37.Johansen, Kari Mette2034931190
38.Hegh, Hanne20236160750
39.Sulland, Linn Jørum19357926220
40.Hogness, Hanne18637828320
41.Buchholdt, Sissel18641513300
42.Nøstvold, Tonje18340819160
43.Tjugum, Heidi1750110
44.Oftedal, Stine Bredal17443018130
45.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
46.Leganger, Cecilie1621010
47.Steen, Ingrid16158835380
48.Davidsen, Mette14825622300
49.Eliasson, Marte14517922280
50.Alstad, Ida14331043370
51.Andersen, Bjørg143216000
52.Breivik, Marit1372866160
53.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
54.Solberg, Sanna Charlotte13324214300
55.Solberg, Silje Margaretha1321010
56.Kristiansen, Veronica Egebakken13043844340
57.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
58.Bjørk, Liv1260000
59.Jensen, Linn Siri1220000
60.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
61.Mørk, Nora11756615150
62.Kurtovic, Amanda115285690
63.Dahle, Mona11415118230
64.Smedsgård, Turid1130010
65.Aune, Kari Solem11021429300
66.Tuven, Janne10826820140
67.Berg, Anne105195390
68.Andersen, Kjerstin1040000
69.Bech, Astri Knudsen10369000
70.Snorroeggen, Gøril10222424220
71.Rokne, Marianne10129426270
72.Johansen, Anette Hovind9923125280
73.Sandve, Monica942458180
74.Sannes, Tove Liberg93188050
75.Aagaard, Kari9254030
76.Strøm, Ingunn911975160
77.Nilsen, Jeanette912010
78.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
79.Hausmann, Sahra901939100
80.Arntzen, Emilie Hegh901325170
81.Fladset, Karen86251000
82.Halvorsen, Sigrid84106000
83.Pedersen, Terese820000
84.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
85.Høsøien, Astrid Skei8129000
86.Sættem, Birgitte8116523300
87.Jenssen, Anne Petra76600140
88.Nygård, Åse76966100
89.Ingstad, Vilde Mortensen745613150
90.Anisdahl, Unni7258000
91.Skogrand, Stine7211420150
92.Hundvin, Mia Therese72174840
93.Tveter, Inger-Johanne6741000
94.Moldestad, Kristine656416160
95.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
96.Taalesen, Anne Migliosi627015120
97.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
98.Bleivik, Sissel61425100
99.Tønnesen, Grethe6039000
100.Willassen, Eldbjørg600000
101.Hammerseng-Edin, Anja59143690
102.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
103.Tomac, Marta56569100
104.Tvedt, Jorunn5634000
105.Storberg, Lille5547000
106.Winter, Anne Aanestad5563000
107.Høsøien, Hjørdis5421000
108.Keul, Siri540000
109.Sannes, Turid54122000
110.Wibe, Pernille B.533415220
111.Riegelhuth, Betina5352480
112.Jørum, Guri510010
113.Wensberg, Anne Wenche5015000
114.Brattset, Kari509917110
115.Gustad, Randi505311150
116.Stange, Tine507111130
117.Aune, Malin4674320
118.Nord, Berit Digre4625240
119.Albertsen, Tine Rustad4352660
120.Hannestad, Susanne4347050
121.Sellæg, Wenche Frogn420000
122.Beck, Kjersti420000
123.Jakobsen, Maja4037110
124.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
125.Smedsgaard, Susanne Faye368000
126.Berg, Annemor361000
127.Bekkelund, Else Karin3649440
128.Evjenth, Grete Werner350000
129.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
130.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
131.Gunnarson, Reidun3538210
132.Guntvedt, Tove3531000
133.Eide, Kristin3438450
134.Hilmersen, Anne344000
135.Johansen, Berit Moen3310000
136.Skjesol, Magnhild330000
137.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
138.Gossé, Linn3270000
139.Birkrem, Unni320000
140.Taring, Tone Anita32540180
141.Waade, Silje Katrine3231770
142.Smeby, Mona310000
143.Solberg, Brit3053720
144.Nordbø, Ellen Øygarden300000
145.Ringkilen, Mona2935030
146.Gabrielsen, Monica Vik2946340
147.Sponberg, Svanhild284000
148.Muhrer, Lisabeth2727000
149.Kluge, Tone Merete260000
150.Thøring, Sigrid Trøite250000
151.Stordahl, Liv Strand252000
152.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
153.Johnsen, Vibeke240000
154.Seglem, Siri23311170
155.Larssen, Lise Morsund2328130
156.Fauske, Helene Gigstad2315020
157.Brandvik, Elin220000
158.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
159.Vikebø, Hege Christin2219360
160.Sætre, May-Britt2215020
161.Birkrem, Åse2234010
162.Andersson, Vivian2111000
163.Husby, Randi200000
164.Witt, Siggen200000
165.Urne, Renate2015350
166.Sando, Emily Stang200000
167.Haugerud, Berit Yssen200000
168.Grua, Beate Jonassen2032230
169.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
170.Engebretsen, Cecilie L.1916250
171.Ekset, Gunn196110
172.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
173.Mørk, Thea1835000
174.Woxvold, Else180000
175.Hynne, Berit1849110
176.Snorroeggen, Marte1820270
177.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
178.Fulland, Kari Skarstad162000
179.Hansen, Berit1611030
180.Bolset, Silje Elin1617310
181.Nesse, Vibeke1517170
182.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
183.Christensen, Emilie153110
184.Albert, Gerd-Elin1525000
185.Østbø, Hilde150000
186.Overvik, Hilde147130
187.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
188.Solås, Kjerstin Boge144040
189.Hollås, Liv Skjetnemark140000
190.Aune, Dagrun140000
191.Steffensen, Elisabeth1414050
192.Schmidt, Aslaug140000
193.Håfjeld, Turid140000
194.Sæbøe, Siv Heim1419160
195.Saastad, Borgny Oddrun130000
196.Olsen, Bjørg130000
197.Carstens, Camilla1312260
198.Jevanord, Elisabeth130000
199.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
200.Halen, Hanne1324030
201.Flo, Liv131000
202.Svestad, Inga Berit1315200
203.Røneid, Hilde1311000
204.Reistad, Henny Ella1330020
205.Bakkerud, Ingvild1219110
206.Henriksen, Kari-Anne1217020
207.Nilsen, Laila Schou121000
208.Iversen, Eli120000
209.Kruke, Bjørg Leira120000
210.Svellet, Siri Thomassen123100
211.Segtnan, Randi120000
212.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
213.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
214.Bekk, Oddny110000
215.Volden, Cathrine1114510
216.Tveter, Annette118320
217.Opsann, Anne Marie110000
218.Mordal, Charlotte1113100
219.Monshaugen, Hanne Skogum112000
220.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
221.Ødegård, Ingrid110000
222.Knudsen, Kari Helene1011200
223.Furutangvik, Liv106000
224.Høgdahl, Moa1017010
225.Strand, Grete102000
226.Follo, Gro100000
227.Krogsrud, Anne Mari106000
228.Moseby, Anne-Karin100000
229.Thorstensen, Reidun100000
230.Hall, Susann Iren103310
231.Løseth, Tonje103110
232.Seigerud, Toril109000
233.Lundby, Torild103000
234.Myhre, Rita97320
235.Myrdal, Beathe98010
236.Nagvik, Anne Kise90000
237.Yttereng, Hanna95410
238.Mathisen, Connie95230
239.Fallingen, Eli910100
240.Gundersen, Gerd90000
241.Aamodt, Liv Margrethe90000
242.Karlsen, Liv Reidun80000
243.Braarvig, Liv Tone84000
244.Villabø, Maren Birte811040
245.Schjerven, Kari83040
246.Torgersen, Jorun S.80000
247.Pettersson, Hege Anett80000
248.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
249.Ahlberg, Birgith80000
250.Kvakkestad, Randi80000
251.Tørrisvold, Solfrid80000
252.Granum, Tove81060
253.Michalsen, Tove Margreth80000
254.Syversen, Vibeke87120
255.Knarvik, Åse70000
256.Iversen, Torill71000
257.Tomteberget, Bente75000
258.Suvdal, Anne Kjersti76000
259.Fossum, Grete73000
260.Stensby, Gunvor70000
261.Bræin, Helga70000
262.Nordal, Kate Mogseth77000
263.Sjøman, Marit70000
264.Andersen, Lene610110
265.Nørstebø, Kristin63010
266.Dobloug, Jorun Beate63110
267.Norøy, Inger Sundal60000
268.Iversen, Iren62120
269.Kristiansen, Jeanett610000
270.Hultgren, Turid60000
271.Bråthe, Torhild65000
272.Heian, Åse60000
273.Johansen, Vilde Ingeborg60010
274.Snoen, Solveig60000
275.Langseth, Siri50000
276.Eriksen, Randi M.54010
277.Evensen, Valgerd50000
278.Enkerud, Tonje56000
279.Borgersen, Ingjerd50000
280.Olafsen, Kristin Nysveen50000
281.Dahm, Kristin Thuve50000
282.Andersen, Liv50000
283.Løke, Lise514000
284.Gundersen, Maren59120
285.Romulslie, Mari51100
286.Rønning, Kari40000
287.Børseth, Kristin40000
288.Rosenvinge, Gullet40000
289.Engstrøm, Gro45010
290.Aasen, Grethe40000
291.Evjen, Elisabeth40000
292.Magnussen, Christin43000
293.Homme, Christine40120
294.Haug, Anne40000
295.Pedersen, Andrea Austmo40000
296.Obaidli, Anniken42000
297.Berge, Bjørg40000
298.Solberg, Camilla43010
299.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
300.Gyve, Vibeke Cook42010
301.Thorsen, Reidun40000
302.Kruke, Signe Salberg40000
303.Aamodt, Silje Marlin44000
304.Wølner, Tone30000
305.Lind, Tale35000
306.Bjerke, Tina312100
307.Liden, Stine30000
308.Hall, Ruth30000
309.Nordli, Vibeke30000
310.Romsås, Tove30000
311.Haakestad, Cathrine32000
312.Myklebust, Brigitte31000
313.Andersen, Bjørg30000
314.Brustuen, Ane Rønning32000
315.Hobber, Else30000
316.Christoffersen, Gro30000
317.Hansen, Grete Smith30000
318.Moen, Gunn31000
319.Hansen, Kari Skancke30000
320.Jonassen, Hilde Stavran38020
321.Engebretsen, Jeanette30000
322.Hestad, Johanne Jerven30000
323.Holta, Malin30000
324.Sundsbak, Marianne30000
325.Ommundsen, Mette34100
326.Florholmen, Marthe33020
327.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
328.Breistøl, Kristine34010
329.Tønnesen, Lene31010
330.Svendsen, Lill-Karin20010
331.Knudsen, Lisbeth20000
332.Nilsen, Line Hoff21000
333.Nygren, Marianne Helene Muri20000
334.Myhr, Marit20000
335.Walle, Margot20000
336.Lindby, Marianne21000
337.Lund, Mai Helen20000
338.Birkeland, Ingunn21010
339.Sognnæs, Henriette23000
340.Hollekim, Ingjerd20000
341.Ørbeck, Inger Johanne20000
342.Grymyr, Jøran Lien22000
343.Sundmoen, Kamilla25000
344.Venn, Kristin25000
345.Kristiansen, Gro20000
346.Rundbråten, Guro20000
347.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
348.Einarson, Heidi28100
349.Flaatnes, Heidi22010
350.Oftedal, Hanna Bredal21000
351.Berre, Elise21000
352.Tangen, Edith20000
353.Stang, Alette21000
354.Nærland, Alfhild20000
355.Lyssand, Anne21010
356.Berg, Aud20000
357.Skovli, Berit20000
358.Leine, Brit Marit20000
359.Christiansen, Camilla20000
360.Ekstrøm, Tove21000
361.Lerstad, Tonje Haug20000
362.Hannevik, Tonje Nanette20000
363.Hoelstad, Åse20000
364.Andersen, Wenche Steen20000
365.Fredrichsen, Rigmor20000
366.Aasarød, Randi20000
367.Kjesbu, Randi20000
368.Hylleseth, Sølvi20100
369.Knutsen, Therese20010
370.Krogstad, Sonja10000
371.Billington, Sonja Elisabeth10000
372.Iversen, Solveig10000
373.Paulsen, Siv10000
374.Skjelstad Aaberge, Monica11000
375.Skei, Signe Krogstad10000
376.Roland, Tordis10000
377.Nyheim, Torill12000
378.Bekkevold, Tove10000
379.Andersen, Bjørg Steen10000
380.Moe, Borgny10000
381.Risberg, Bjørg10000
382.Wiise, Berit10000
383.Karlsen, Berit10000
384.Halvorsen, Berit10000
385.Rønnestad, Aud10000
386.Strand, Bente10000
387.Arnesen, Aud10000
388.Hasanic, Alma10000
389.Haugstvedt, Anne10100
390.Solli, Elsa10000
391.Engh, Else10010
392.Lorentsen, Gina11010
393.Andenæs, June11100
394.Helsingeng, Kari10000
395.Johnsen, Kari10000
396.Danielsen, Inger Synnøve10000
397.Johnsen, Jorunn10000
398.Holgersen, Jeanette Haga10000
399.Græsholt, Jenny Osnes10010
400.Sannes, Marit Helen10000
401.Elton, Mary10000
402.Ruud-Johansen, Mette10000
403.Solem, Lise Kristiansen10000
404.Gundersen, Liv Grønn10000
405.Gundersen, Lillemor10000