Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Larsen, Tonje26456761576
2.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
3.Sundal, Heidi26973159853
4.Haltvik, Trine241834971183
5.Frafjord, Marit Malm21641174603
6.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
7.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
8.Løke, Heidi22680151682
9.Sagstuen, Tonje21759345642
10.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
11.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
12.Grini, Kjersti201100349531
13.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
14.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
15.Johansen, Britt15614033731
16.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
17.Ihle, Kristin Midthun14330614211
18.Hårsaker, Vigdis13333714151
19.Seland, Siri Eftedal11025827431
20.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
21.Nyberg, Katja9932130421
22.Blanco, Isabel8616527411
23.Singstad, Karin Irene833319351
24.Jacobsen, Marit Røsberg76131571
25.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
26.Løge, Henriette Henriksen3826591
27.Næss, Karoline34134111
28.Lekang, Anne-Brit343712161
29.Mitchell, Ellen2827531
30.Lunde, Katrine3103020
31.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
32.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
33.Herrem, Camilla26674117300
34.Skotvoll, Annette2502000
35.Ryen, Karin24454633440
36.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
37.Oftedal, Stine Bredal20656219150
38.Johansen, Kari Mette2034931190
39.Hegh, Hanne20236160750
40.Sulland, Linn Jørum19357926220
41.Hogness, Hanne18637828320
42.Buchholdt, Sissel18641513300
43.Nøstvold, Tonje18340819160
44.Tjugum, Heidi1750110
45.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
46.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte16329615330
47.Leganger, Cecilie1621010
48.Steen, Ingrid16158835380
49.Solberg, Silje Margaretha1582040
50.Davidsen, Mette14825622300
51.Kristiansen, Veronica Egebakken14748845370
52.Eliasson, Marte14517922280
53.Alstad, Ida14331043370
54.Andersen, Bjørg143216000
55.Breivik, Marit1372866160
56.Mørk, Nora13565416160
57.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
58.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
59.Bjørk, Liv1260000
60.Jensen, Linn Siri1220000
61.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
62.Kurtovic, Amanda1182916100
63.Arntzen, Emilie Hegh1171968240
64.Dahle, Mona11415118230
65.Smedsgård, Turid1130010
66.Aune, Kari Solem11021429300
67.Tuven, Janne10826820140
68.Berg, Anne105195390
69.Andersen, Kjerstin1040000
70.Bech, Astri Knudsen10369000
71.Snorroeggen, Gøril10222424220
72.Rokne, Marianne10129426270
73.Skogrand, Stine10117723190
74.Johansen, Anette Hovind9923125280
75.Sandve, Monica942458180
76.Sannes, Tove Liberg93188050
77.Aagaard, Kari9254030
78.Strøm, Ingunn911975160
79.Nilsen, Jeanette912010
80.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
81.Hausmann, Sahra901939100
82.Fladset, Karen86251000
83.Halvorsen, Sigrid84106000
84.Pedersen, Terese820000
85.Dale, Kari Brattset8220125200
86.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
87.Høsøien, Astrid Skei8129000
88.Sættem, Birgitte8116523300
89.Tomac, Marta80739140
90.Ingstad, Vilde Mortensen785613150
91.Nygård, Åse76966100
92.Jenssen, Anne Petra76600140
93.Hundvin, Mia Therese72174840
94.Anisdahl, Unni7258000
95.Aune, Malin70134530
96.Tveter, Inger-Johanne6741000
97.Moldestad, Kristine656416160
98.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
99.Taalesen, Anne Migliosi627015120
100.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
101.Bleivik, Sissel61425100
102.Tønnesen, Grethe6039000
103.Willassen, Eldbjørg600000
104.Hammerseng-Edin, Anja59143690
105.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
106.Tvedt, Jorunn5634000
107.Storberg, Lille5547000
108.Winter, Anne Aanestad5563000
109.Høsøien, Hjørdis5421000
110.Keul, Siri540000
111.Sannes, Turid54122000
112.Wibe, Pernille B.533415220
113.Riegelhuth, Betina5352480
114.Jørum, Guri510010
115.Wensberg, Anne Wenche5015000
116.Gustad, Randi505311150
117.Stange, Tine507111130
118.Waade, Silje Katrine47578120
119.Nord, Berit Digre4625240
120.Albertsen, Tine Rustad4352660
121.Hannestad, Susanne4347050
122.Sellæg, Wenche Frogn420000
123.Beck, Kjersti420000
124.Jakobsen, Maja4037110
125.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
126.Smedsgaard, Susanne Faye368000
127.Berg, Annemor361000
128.Bekkelund, Else Karin3649440
129.Evjenth, Grete Werner350000
130.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
131.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
132.Gunnarson, Reidun3538210
133.Guntvedt, Tove3531000
134.Eide, Kristin3438450
135.Hilmersen, Anne344000
136.Johansen, Berit Moen3310000
137.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
138.Skjesol, Magnhild330000
139.Fauske, Helene Gigstad3317040
140.Gossé, Linn3270000
141.Birkrem, Unni320000
142.Taring, Tone Anita32540180
143.Smeby, Mona310000
144.Reistad, Henny Ella31962120
145.Solberg, Brit3053720
146.Sando, Emily Stang300000
147.Nordbø, Ellen Øygarden300000
148.Bakkerud, Ingvild2942330
149.Ringkilen, Mona2935030
150.Gabrielsen, Monica Vik2946340
151.Sponberg, Svanhild284000
152.Muhrer, Lisabeth2727000
153.Kluge, Tone Merete260000
154.Thøring, Sigrid Trøite250000
155.Stordahl, Liv Strand252000
156.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
157.Johnsen, Vibeke240000
158.Seglem, Siri23311170
159.Larssen, Lise Morsund2328130
160.Høgdahl, Moa2225140
161.Brandvik, Elin220000
162.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
163.Vikebø, Hege Christin2219360
164.Sætre, May-Britt2215020
165.Birkrem, Åse2234010
166.Andersson, Vivian2111000
167.Breistøl, Kristine2114030
168.Haugerud, Berit Yssen200000
169.Grua, Beate Jonassen2032230
170.Husby, Randi200000
171.Witt, Siggen200000
172.Urne, Renate2015350
173.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
174.Ekset, Gunn196110
175.Engebretsen, Cecilie L.1916250
176.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
177.Woxvold, Else180000
178.Hynne, Berit1849110
179.Snorroeggen, Marte1820270
180.Mørk, Thea1835000
181.Pedersen, Andrea Austmo170000
182.Hansen, Berit1611030
183.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
184.Fulland, Kari Skarstad162000
185.Bolset, Silje Elin1617310
186.Nesse, Vibeke1517170
187.Østbø, Hilde150000
188.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
189.Christensen, Emilie153110
190.Albert, Gerd-Elin1525000
191.Aune, Dagrun140000
192.Steffensen, Elisabeth1414050
193.Schmidt, Aslaug140000
194.Overvik, Hilde147130
195.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
196.Solås, Kjerstin Boge144040
197.Hollås, Liv Skjetnemark140000
198.Håfjeld, Turid140000
199.Sæbøe, Siv Heim1419160
200.Flo, Liv131000
201.Svestad, Inga Berit1315200
202.Røneid, Hilde1311000
203.Saastad, Borgny Oddrun130000
204.Olsen, Bjørg130000
205.Carstens, Camilla1312260
206.Jevanord, Elisabeth130000
207.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
208.Halen, Hanne1324030
209.Iversen, Eli120000
210.Kruke, Bjørg Leira120000
211.Henriksen, Kari-Anne1217020
212.Nilsen, Laila Schou121000
213.Svellet, Siri Thomassen123100
214.Segtnan, Randi120000
215.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
216.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
217.Bekk, Oddny110000
218.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
219.Ødegård, Ingrid110000
220.Volden, Cathrine1114510
221.Tveter, Annette118320
222.Opsann, Anne Marie110000
223.Mordal, Charlotte1113100
224.Monshaugen, Hanne Skogum112000
225.Strand, Grete102000
226.Follo, Gro100000
227.Krogsrud, Anne Mari106000
228.Moseby, Anne-Karin100000
229.Knudsen, Kari Helene1011200
230.Furutangvik, Liv106000
231.Thorstensen, Reidun100000
232.Hall, Susann Iren103310
233.Løseth, Tonje103110
234.Seigerud, Toril109000
235.Lundby, Torild103000
236.Johansen, Vilde Ingeborg90010
237.Myhre, Rita97320
238.Aamodt, Liv Margrethe90000
239.Myrdal, Beathe98010
240.Nagvik, Anne Kise90000
241.Yttereng, Hanna95410
242.Mathisen, Connie95230
243.Fallingen, Eli910100
244.Gundersen, Gerd90000
245.Pettersson, Hege Anett80000
246.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
247.Ahlberg, Birgith80000
248.Karlsen, Liv Reidun80000
249.Braarvig, Liv Tone84000
250.Villabø, Maren Birte811040
251.Schjerven, Kari83040
252.Torgersen, Jorun S.80000
253.Kvakkestad, Randi80000
254.Tørrisvold, Solfrid80000
255.Syversen, Vibeke87120
256.Granum, Tove81060
257.Michalsen, Tove Margreth80000
258.Iversen, Torill71000
259.Knarvik, Åse70000
260.Granlund, Rikke Marie70000
261.Bræin, Helga70000
262.Nordal, Kate Mogseth77000
263.Sjøman, Marit70000
264.Tomteberget, Bente75000
265.Suvdal, Anne Kjersti76000
266.Fossum, Grete73000
267.Stensby, Gunvor70000
268.Andersen, Lene610110
269.Nørstebø, Kristin63010
270.Dobloug, Jorun Beate63110
271.Norøy, Inger Sundal60000
272.Iversen, Iren62120
273.Kristiansen, Jeanett610000
274.Snoen, Solveig60000
275.Heian, Åse60000
276.Bråthe, Torhild65000
277.Hultgren, Turid60000
278.Enkerud, Tonje56000
279.Evensen, Valgerd50000
280.Langseth, Siri50000
281.Eriksen, Randi M.54010
282.Borgersen, Ingjerd50000
283.Olafsen, Kristin Nysveen50000
284.Dahm, Kristin Thuve50000
285.Andersen, Liv50000
286.Løke, Lise514000
287.Gundersen, Maren59120
288.Romulslie, Mari51100
289.Børseth, Kristin40000
290.Rønning, Kari40000
291.Rosenvinge, Gullet40000
292.Engstrøm, Gro45010
293.Aasen, Grethe40000
294.Evjen, Elisabeth40000
295.Magnussen, Christin43000
296.Homme, Christine40120
297.Haug, Anne40000
298.Obaidli, Anniken42000
299.Berge, Bjørg40000
300.Solberg, Camilla43010
301.Thorsen, Reidun40000
302.Kruke, Signe Salberg40000
303.Aamodt, Silje Marlin44000
304.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
305.Gyve, Vibeke Cook42010
306.Bjerke, Tina312100
307.Romsås, Tove30000
308.Nordli, Vibeke30000
309.Wølner, Tone30000
310.Lind, Tale35000
311.Liden, Stine30000
312.Hall, Ruth30000
313.Haakestad, Cathrine32000
314.Myklebust, Brigitte31000
315.Andersen, Bjørg30000
316.Brustuen, Ane Rønning32000
317.Hobber, Else30000
318.Christoffersen, Gro30000
319.Hansen, Grete Smith30000
320.Moen, Gunn31000
321.Hansen, Kari Skancke30000
322.Jonassen, Hilde Stavran38020
323.Engebretsen, Jeanette30000
324.Hestad, Johanne Jerven30000
325.Sundsbak, Marianne30000
326.Holta, Malin30000
327.Florholmen, Marthe33020
328.Ommundsen, Mette34100
329.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
330.Tønnesen, Lene31010
331.Venn, Kristin25000
332.Svendsen, Lill-Karin20010
333.Nilsen, Line Hoff21000
334.Knudsen, Lisbeth20000
335.Myhr, Marit20000
336.Lund, Mai Helen20000
337.Nygren, Marianne Helene Muri20000
338.Lindby, Marianne21000
339.Walle, Margot20000
340.Birkeland, Ingunn21010
341.Sognnæs, Henriette23000
342.Hollekim, Ingjerd20000
343.Ørbeck, Inger Johanne20000
344.Grymyr, Jøran Lien22000
345.Sundmoen, Kamilla25000
346.Kristiansen, Gro20000
347.Nestaker, Guro20000
348.Rundbråten, Guro20000
349.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
350.Einarson, Heidi28100
351.Flaatnes, Heidi22010
352.Oftedal, Hanna Bredal21000
353.Berre, Elise21000
354.Tangen, Edith20000
355.Stang, Alette21000
356.Nærland, Alfhild20000
357.Lyssand, Anne21010
358.Berg, Aud20000
359.Skovli, Berit20000
360.Leine, Brit Marit20000
361.Christiansen, Camilla20000
362.Fredrichsen, Rigmor20000
363.Aasarød, Randi20000
364.Kjesbu, Randi20000
365.Hylleseth, Sølvi20100
366.Knutsen, Therese20010
367.Ekstrøm, Tove21000
368.Lerstad, Tonje Haug20000
369.Hannevik, Tonje Nanette20000
370.Hoelstad, Åse20000
371.Andersen, Wenche Steen20000
372.Roland, Tordis10000
373.Nyheim, Torill12000
374.Bekkevold, Tove10000
375.Krogstad, Sonja10000
376.Billington, Sonja Elisabeth10000
377.Iversen, Solveig10000
378.Paulsen, Siv10000
379.Skjelstad Aaberge, Monica11000
380.Skei, Signe Krogstad10000
381.Andersen, Bjørg Steen10000
382.Moe, Borgny10000
383.Risberg, Bjørg10000
384.Wiise, Berit10000
385.Karlsen, Berit10000
386.Halvorsen, Berit10000
387.Rønnestad, Aud10000
388.Strand, Bente10000
389.Arnesen, Aud10000
390.Hasanic, Alma10000
391.Haugstvedt, Anne10100
392.Solli, Elsa10000
393.Engh, Else10010
394.Lorentsen, Gina11010
395.Andenæs, June11100
396.Helsingeng, Kari10000
397.Johnsen, Kari10000
398.Danielsen, Inger Synnøve10000
399.Johnsen, Jorunn10000
400.Holgersen, Jeanette Haga10000
401.Græsholt, Jenny Osnes10010
402.Sannes, Marit Helen10000
403.Elton, Mary10000
404.Ruud-Johansen, Mette10000
405.Solem, Lise Kristiansen10000
406.Gundersen, Liv Grønn10000
407.Gundersen, Lillemor10000