Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Larsen, Tonje26456761576
2.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
3.Sundal, Heidi26973159853
4.Haltvik, Trine241834971183
5.Frafjord, Marit Malm22342475623
6.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
7.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
8.Løke, Heidi22680151682
9.Sagstuen, Tonje21759345642
10.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
11.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
12.Grini, Kjersti201100349531
13.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
14.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
15.Johansen, Britt15614033731
16.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
17.Ihle, Kristin Midthun14330614211
18.Hårsaker, Vigdis13333714151
19.Seland, Siri Eftedal11025827431
20.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
21.Nyberg, Katja9932130421
22.Jacobsen, Marit Røsberg95168581
23.Blanco, Isabel8616527411
24.Singstad, Karin Irene833319351
25.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
26.Løge, Henriette Henriksen3826591
27.Næss, Karoline34134111
28.Lekang, Anne-Brit343712161
29.Mitchell, Ellen2827531
30.Lunde, Katrine3263020
31.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
32.Herrem, Camilla28681117310
33.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
34.Skotvoll, Annette2502000
35.Ryen, Karin24454633440
36.Oftedal, Stine Bredal22461019150
37.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
38.Johansen, Kari Mette2034931190
39.Hegh, Hanne20236160750
40.Sulland, Linn Jørum19357926220
41.Hogness, Hanne18637828320
42.Buchholdt, Sissel18641513300
43.Nøstvold, Tonje18340819160
44.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte18135115360
45.Solberg, Silje Margaretha1764040
46.Tjugum, Heidi1750110
47.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
48.Kristiansen, Veronica Egebakken16654145430
49.Leganger, Cecilie1621010
50.Steen, Ingrid16158835380
51.Mørk, Nora15375216190
52.Davidsen, Mette14825622300
53.Eliasson, Marte14517922280
54.Alstad, Ida14331043370
55.Andersen, Bjørg143216000
56.Breivik, Marit1372866160
57.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
58.Arntzen, Emilie Hegh1302118260
59.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
60.Bjørk, Liv1260000
61.Jensen, Linn Siri1220000
62.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
63.Kurtovic, Amanda1182916100
64.Dahle, Mona11415118230
65.Smedsgård, Turid1130010
66.Aune, Kari Solem11021429300
67.Tuven, Janne10826820140
68.Skogrand, Stine10819623200
69.Berg, Anne105195390
70.Andersen, Kjerstin1040000
71.Bech, Astri Knudsen10369000
72.Snorroeggen, Gøril10222424220
73.Rokne, Marianne10129426270
74.Dale, Kari Brattset10026431280
75.Johansen, Anette Hovind9923125280
76.Sandve, Monica942458180
77.Sannes, Tove Liberg93188050
78.Aagaard, Kari9254030
79.Nilsen, Jeanette912010
80.Strøm, Ingunn911975160
81.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
82.Ingstad, Vilde Mortensen907113180
83.Hausmann, Sahra901939100
84.Tomac, Marta88789170
85.Fladset, Karen86251000
86.Halvorsen, Sigrid84106000
87.Pedersen, Terese820000
88.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
89.Høsøien, Astrid Skei8129000
90.Sættem, Birgitte8116523300
91.Aune, Malin78149530
92.Jenssen, Anne Petra76600140
93.Nygård, Åse76966100
94.Anisdahl, Unni7258000
95.Hundvin, Mia Therese72174840
96.Tveter, Inger-Johanne6741000
97.Moldestad, Kristine656416160
98.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
99.Taalesen, Anne Migliosi627015120
100.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
101.Bleivik, Sissel61425100
102.Tønnesen, Grethe6039000
103.Willassen, Eldbjørg600000
104.Hammerseng-Edin, Anja59143690
105.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
106.Tvedt, Jorunn5634000
107.Storberg, Lille5547000
108.Winter, Anne Aanestad5563000
109.Høsøien, Hjørdis5421000
110.Keul, Siri540000
111.Sannes, Turid54122000
112.Wibe, Pernille B.533415220
113.Riegelhuth, Betina5352480
114.Jørum, Guri510010
115.Wensberg, Anne Wenche5015000
116.Gustad, Randi505311150
117.Stange, Tine507111130
118.Reistad, Henny Ella481604170
119.Waade, Silje Katrine47578120
120.Nord, Berit Digre4625240
121.Hannestad, Susanne4347050
122.Albertsen, Tine Rustad4352660
123.Sellæg, Wenche Frogn420000
124.Beck, Kjersti420000
125.Breistøl, Kristine4038240
126.Jakobsen, Maja4037110
127.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
128.Høgdahl, Moa3639240
129.Smedsgaard, Susanne Faye368000
130.Berg, Annemor361000
131.Bekkelund, Else Karin3649440
132.Evjenth, Grete Werner350000
133.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
134.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
135.Gunnarson, Reidun3538210
136.Guntvedt, Tove3531000
137.Eide, Kristin3438450
138.Hilmersen, Anne344000
139.Johansen, Berit Moen3310000
140.Fauske, Helene Gigstad3317040
141.Skjesol, Magnhild330000
142.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
143.Gossé, Linn3270000
144.Taring, Tone Anita32540180
145.Birkrem, Unni320000
146.Smeby, Mona310000
147.Bakkerud, Ingvild3043330
148.Solberg, Brit3053720
149.Sando, Emily Stang300000
150.Nordbø, Ellen Øygarden300000
151.Ringkilen, Mona2935030
152.Gabrielsen, Monica Vik2946340
153.Sponberg, Svanhild284000
154.Muhrer, Lisabeth2727000
155.Kluge, Tone Merete260000
156.Thøring, Sigrid Trøite250000
157.Stordahl, Liv Strand252000
158.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
159.Johnsen, Vibeke240000
160.Seglem, Siri23311170
161.Larssen, Lise Morsund2328130
162.Brandvik, Elin220000
163.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
164.Vikebø, Hege Christin2219360
165.Sætre, May-Britt2215020
166.Birkrem, Åse2234010
167.Andersson, Vivian2111000
168.Husby, Randi200000
169.Witt, Siggen200000
170.Urne, Renate2015350
171.Haugerud, Berit Yssen200000
172.Grua, Beate Jonassen2032230
173.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
174.Ekset, Gunn196110
175.Engebretsen, Cecilie L.1916250
176.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
177.Mørk, Thea1835000
178.Woxvold, Else180000
179.Pedersen, Andrea Austmo180000
180.Hynne, Berit1849110
181.Snorroeggen, Marte1820270
182.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
183.Fulland, Kari Skarstad162000
184.Hansen, Berit1611030
185.Bolset, Silje Elin1617310
186.Nesse, Vibeke1517170
187.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
188.Christensen, Emilie153110
189.Albert, Gerd-Elin1525000
190.Østbø, Hilde150000
191.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
192.Overvik, Hilde147130
193.Solås, Kjerstin Boge144040
194.Hollås, Liv Skjetnemark140000
195.Aune, Dagrun140000
196.Steffensen, Elisabeth1414050
197.Schmidt, Aslaug140000
198.Håfjeld, Turid140000
199.Sæbøe, Siv Heim1419160
200.Johansen, Vilde Ingeborg132030
201.Saastad, Borgny Oddrun130000
202.Olsen, Bjørg130000
203.Carstens, Camilla1312260
204.Jevanord, Elisabeth130000
205.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
206.Halen, Hanne1324030
207.Aardahl, Maren Nyland1318260
208.Flo, Liv131000
209.Røneid, Hilde1311000
210.Svestad, Inga Berit1315200
211.Henriksen, Kari-Anne1217020
212.Nilsen, Laila Schou121000
213.Iversen, Eli120000
214.Kruke, Bjørg Leira120000
215.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
216.Svellet, Siri Thomassen123100
217.Granlund, Rikke Marie120000
218.Segtnan, Randi120000
219.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
220.Bekk, Oddny110000
221.Volden, Cathrine1114510
222.Tveter, Annette118320
223.Opsann, Anne Marie110000
224.Mordal, Charlotte1113100
225.Monshaugen, Hanne Skogum112000
226.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
227.Ødegård, Ingrid110000
228.Knudsen, Kari Helene1011200
229.Furutangvik, Liv106000
230.Strand, Grete102000
231.Follo, Gro100000
232.Krogsrud, Anne Mari106000
233.Moseby, Anne-Karin100000
234.Thorstensen, Reidun100000
235.Hall, Susann Iren103310
236.Løseth, Tonje103110
237.Seigerud, Toril109000
238.Lundby, Torild103000
239.Myhre, Rita97320
240.Myrdal, Beathe98010
241.Nagvik, Anne Kise90000
242.Yttereng, Hanna95410
243.Mathisen, Connie95230
244.Fallingen, Eli910100
245.Gundersen, Gerd90000
246.Aamodt, Liv Margrethe90000
247.Karlsen, Liv Reidun80000
248.Braarvig, Liv Tone84000
249.Villabø, Maren Birte811040
250.Schjerven, Kari83040
251.Torgersen, Jorun S.80000
252.Pettersson, Hege Anett80000
253.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
254.Ahlberg, Birgith80000
255.Kvakkestad, Randi80000
256.Tørrisvold, Solfrid80000
257.Granum, Tove81060
258.Michalsen, Tove Margreth80000
259.Syversen, Vibeke87120
260.Knarvik, Åse70000
261.Iversen, Torill71000
262.Tomteberget, Bente75000
263.Suvdal, Anne Kjersti76000
264.Stensby, Gunvor70000
265.Fossum, Grete73000
266.Nordal, Kate Mogseth77000
267.Bræin, Helga70000
268.Sjøman, Marit70000
269.Andersen, Lene610110
270.Norøy, Inger Sundal60000
271.Iversen, Iren62120
272.Kristiansen, Jeanett610000
273.Nørstebø, Kristin63010
274.Dobloug, Jorun Beate63110
275.Hovden, Emilie Margrethe623000
276.Hultgren, Turid60000
277.Bråthe, Torhild65000
278.Enkerud, Tonje66000
279.Heian, Åse60000
280.Snoen, Solveig60000
281.Langseth, Siri50000
282.Eriksen, Randi M.54010
283.Evensen, Valgerd50000
284.Obaidli, Anniken54000
285.Borgersen, Ingjerd50000
286.Olafsen, Kristin Nysveen50000
287.Dahm, Kristin Thuve50000
288.Andersen, Liv50000
289.Løke, Lise514000
290.Romulslie, Mari51100
291.Gundersen, Maren59120
292.Rønning, Kari40000
293.Børseth, Kristin40000
294.Haug, Anne40000
295.Berge, Bjørg40000
296.Solberg, Camilla43010
297.Evjen, Elisabeth40000
298.Magnussen, Christin43000
299.Homme, Christine40120
300.Aasen, Grethe40000
301.Rosenvinge, Gullet40000
302.Engstrøm, Gro45010
303.Gyve, Vibeke Cook42010
304.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
305.Thorsen, Reidun40000
306.Aamodt, Silje Marlin44000
307.Kruke, Signe Salberg40000
308.Liden, Stine30000
309.Lind, Tale35000
310.Hall, Ruth30000
311.Wølner, Tone30000
312.Bjerke, Tina312100
313.Romsås, Tove30000
314.Nordli, Vibeke30000
315.Moen, Gunn31000
316.Christoffersen, Gro30000
317.Hansen, Grete Smith30000
318.Nestaker, Guro31000
319.Hobber, Else30000
320.Haakestad, Cathrine32000
321.Myklebust, Brigitte31000
322.Andersen, Bjørg30000
323.Brustuen, Ane Rønning32000
324.Hansen, Kari Skancke30000
325.Engebretsen, Jeanette30000
326.Hestad, Johanne Jerven30000
327.Jonassen, Hilde Stavran38020
328.Holta, Malin30000
329.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
330.Sundsbak, Marianne30000
331.Florholmen, Marthe33020
332.Ommundsen, Mette34100
333.Tønnesen, Lene31010
334.Nilsen, Line Hoff21000
335.Svendsen, Lill-Karin20010
336.Knudsen, Lisbeth20000
337.Nygren, Marianne Helene Muri20000
338.Lindby, Marianne21000
339.Myhr, Marit20000
340.Lund, Mai Helen20000
341.Walle, Margot20000
342.Ørbeck, Inger Johanne20000
343.Sognnæs, Henriette23000
344.Hollekim, Ingjerd20000
345.Birkeland, Ingunn21010
346.Grymyr, Jøran Lien22000
347.Sundmoen, Kamilla25000
348.Venn, Kristin25000
349.Stang, Alette21000
350.Nærland, Alfhild20000
351.Lyssand, Anne21010
352.Berg, Aud20000
353.Skovli, Berit20000
354.Leine, Brit Marit20000
355.Christiansen, Camilla20000
356.Berre, Elise21000
357.Tangen, Edith20000
358.Rundbråten, Guro20000
359.Oftedal, Hanna Bredal21000
360.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
361.Einarson, Heidi28100
362.Flaatnes, Heidi22010
363.Kristiansen, Gro20000
364.Hoelstad, Åse20000
365.Andersen, Wenche Steen20000
366.Ekstrøm, Tove21000
367.Lerstad, Tonje Haug20000
368.Hannevik, Tonje Nanette20000
369.Fredrichsen, Rigmor20000
370.Aasarød, Randi20000
371.Kjesbu, Randi20000
372.Knutsen, Therese20010
373.Hylleseth, Sølvi20100
374.Krogstad, Sonja10000
375.Billington, Sonja Elisabeth10000
376.Andersen, Sunniva11000
377.Iversen, Solveig10000
378.Paulsen, Siv10000
379.Skjelstad Aaberge, Monica11000
380.Skei, Signe Krogstad10000
381.Roland, Tordis10000
382.Nyheim, Torill12000
383.Bekkevold, Tove10000
384.Ulsaker Høve, Tuva14000
385.Jonassen, Vilde Kaurin11000
386.Lorentsen, Gina11010
387.Solli, Elsa10000
388.Engh, Else10010
389.Andersen, Bjørg Steen10000
390.Moe, Borgny10000
391.Risberg, Bjørg10000
392.Wiise, Berit10000
393.Karlsen, Berit10000
394.Halvorsen, Berit10000
395.Rønnestad, Aud10000
396.Strand, Bente10000
397.Arnesen, Aud10000
398.Hasanic, Alma10000
399.Haugstvedt, Anne10100
400.Helsingeng, Kari10000
401.Johnsen, Kari10000
402.Johnsen, Jorunn10000
403.Andenæs, June11100
404.Holgersen, Jeanette Haga10000
405.Græsholt, Jenny Osnes10010
406.Danielsen, Inger Synnøve10000
407.Sannes, Marit Helen10000
408.Ruud-Johansen, Mette10000
409.Elton, Mary10000
410.Solem, Lise Kristiansen10000
411.Gundersen, Liv Grønn10000
412.Gundersen, Lillemor10000