Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Larsen, Tonje26456761576
2.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
3.Sundal, Heidi26973159853
4.Haltvik, Trine241834971183
5.Frafjord, Marit Malm22342475623
6.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
7.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
8.Løke, Heidi22680151682
9.Sagstuen, Tonje21759345642
10.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
11.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
12.Grini, Kjersti201100349531
13.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
14.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
15.Johansen, Britt15614033731
16.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
17.Ihle, Kristin Midthun14330614211
18.Hårsaker, Vigdis13333714151
19.Seland, Siri Eftedal11025827431
20.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
21.Nyberg, Katja9932130421
22.Jacobsen, Marit Røsberg95168581
23.Blanco, Isabel8616527411
24.Singstad, Karin Irene833319351
25.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
26.Løge, Henriette Henriksen3826591
27.Næss, Karoline34134111
28.Lekang, Anne-Brit343712161
29.Mitchell, Ellen2827531
30.Lunde, Katrine3273020
31.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
32.Herrem, Camilla28882217310
33.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
34.Skotvoll, Annette2502000
35.Ryen, Karin24454633440
36.Oftedal, Stine Bredal22661919150
37.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
38.Johansen, Kari Mette2034931190
39.Hegh, Hanne20236160750
40.Sulland, Linn Jørum19357926220
41.Hogness, Hanne18637828320
42.Buchholdt, Sissel18641513300
43.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte18335415360
44.Nøstvold, Tonje18340819160
45.Solberg, Silje Margaretha1774040
46.Tjugum, Heidi1750110
47.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
48.Kristiansen, Veronica Egebakken16854245430
49.Leganger, Cecilie1621010
50.Steen, Ingrid16158835380
51.Mørk, Nora15575816190
52.Davidsen, Mette14825622300
53.Eliasson, Marte14517922280
54.Alstad, Ida14331043370
55.Andersen, Bjørg143216000
56.Breivik, Marit1372866160
57.Arntzen, Emilie Hegh1342248270
58.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
59.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
60.Bjørk, Liv1260000
61.Jensen, Linn Siri1220000
62.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
63.Kurtovic, Amanda1182916100
64.Dahle, Mona11415118230
65.Smedsgård, Turid1130010
66.Aune, Kari Solem11021429300
67.Tuven, Janne10826820140
68.Skogrand, Stine10819623200
69.Berg, Anne105195390
70.Andersen, Kjerstin1040000
71.Bech, Astri Knudsen10369000
72.Snorroeggen, Gøril10222424220
73.Dale, Kari Brattset10227432290
74.Rokne, Marianne10129426270
75.Johansen, Anette Hovind9923125280
76.Sandve, Monica942458180
77.Sannes, Tove Liberg93188050
78.Ingstad, Vilde Mortensen927813190
79.Aagaard, Kari9254030
80.Nilsen, Jeanette912010
81.Strøm, Ingunn911975160
82.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
83.Hausmann, Sahra901939100
84.Tomac, Marta88789170
85.Fladset, Karen86251000
86.Halvorsen, Sigrid84106000
87.Pedersen, Terese820000
88.Aune, Malin82154530
89.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
90.Høsøien, Astrid Skei8129000
91.Sættem, Birgitte8116523300
92.Jenssen, Anne Petra76600140
93.Nygård, Åse76966100
94.Anisdahl, Unni7258000
95.Hundvin, Mia Therese72174840
96.Tveter, Inger-Johanne6741000
97.Moldestad, Kristine656416160
98.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
99.Taalesen, Anne Migliosi627015120
100.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
101.Bleivik, Sissel61425100
102.Tønnesen, Grethe6039000
103.Willassen, Eldbjørg600000
104.Hammerseng-Edin, Anja59143690
105.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
106.Tvedt, Jorunn5634000
107.Storberg, Lille5547000
108.Winter, Anne Aanestad5563000
109.Høsøien, Hjørdis5421000
110.Keul, Siri540000
111.Sannes, Turid54122000
112.Wibe, Pernille B.533415220
113.Riegelhuth, Betina5352480
114.Jørum, Guri510010
115.Wensberg, Anne Wenche5015000
116.Reistad, Henny Ella501694170
117.Gustad, Randi505311150
118.Stange, Tine507111130
119.Waade, Silje Katrine47578120
120.Nord, Berit Digre4625240
121.Hannestad, Susanne4347050
122.Albertsen, Tine Rustad4352660
123.Sellæg, Wenche Frogn420000
124.Beck, Kjersti420000
125.Breistøl, Kristine4241250
126.Jakobsen, Maja4037110
127.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
128.Høgdahl, Moa3842240
129.Smedsgaard, Susanne Faye368000
130.Berg, Annemor361000
131.Bekkelund, Else Karin3649440
132.Evjenth, Grete Werner350000
133.Fauske, Helene Gigstad3525050
134.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
135.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
136.Gunnarson, Reidun3538210
137.Guntvedt, Tove3531000
138.Eide, Kristin3438450
139.Hilmersen, Anne344000
140.Johansen, Berit Moen3310000
141.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
142.Skjesol, Magnhild330000
143.Gossé, Linn3270000
144.Taring, Tone Anita32540180
145.Birkrem, Unni320000
146.Smeby, Mona310000
147.Bakkerud, Ingvild3043330
148.Solberg, Brit3053720
149.Sando, Emily Stang300000
150.Nordbø, Ellen Øygarden300000
151.Ringkilen, Mona2935030
152.Gabrielsen, Monica Vik2946340
153.Sponberg, Svanhild284000
154.Muhrer, Lisabeth2727000
155.Kluge, Tone Merete260000
156.Thøring, Sigrid Trøite250000
157.Stordahl, Liv Strand252000
158.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
159.Johnsen, Vibeke240000
160.Seglem, Siri23311170
161.Larssen, Lise Morsund2328130
162.Brandvik, Elin220000
163.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
164.Vikebø, Hege Christin2219360
165.Sætre, May-Britt2215020
166.Birkrem, Åse2234010
167.Andersson, Vivian2111000
168.Husby, Randi200000
169.Urne, Renate2015350
170.Witt, Siggen200000
171.Haugerud, Berit Yssen200000
172.Grua, Beate Jonassen2032230
173.Pedersen, Andrea Austmo190000
174.Ekset, Gunn196110
175.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
176.Engebretsen, Cecilie L.1916250
177.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
178.Mørk, Thea1835000
179.Woxvold, Else180000
180.Hynne, Berit1849110
181.Snorroeggen, Marte1820270
182.Aardahl, Maren Nyland1726280
183.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
184.Fulland, Kari Skarstad162000
185.Hansen, Berit1611030
186.Bolset, Silje Elin1617310
187.Granlund, Rikke Marie160000
188.Nesse, Vibeke1517170
189.Christensen, Emilie153110
190.Albert, Gerd-Elin1525000
191.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
192.Østbø, Hilde150000
193.Overvik, Hilde147130
194.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
195.Solås, Kjerstin Boge144040
196.Hollås, Liv Skjetnemark140000
197.Schmidt, Aslaug140000
198.Steffensen, Elisabeth1414050
199.Aune, Dagrun140000
200.Håfjeld, Turid140000
201.Sæbøe, Siv Heim1419160
202.Johansen, Vilde Ingeborg132030
203.Jevanord, Elisabeth130000
204.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
205.Halen, Hanne1324030
206.Saastad, Borgny Oddrun130000
207.Olsen, Bjørg130000
208.Carstens, Camilla1312260
209.Flo, Liv131000
210.Røneid, Hilde1311000
211.Svestad, Inga Berit1315200
212.Henriksen, Kari-Anne1217020
213.Nilsen, Laila Schou121000
214.Kruke, Bjørg Leira120000
215.Iversen, Eli120000
216.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
217.Svellet, Siri Thomassen123100
218.Segtnan, Randi120000
219.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
220.Bekk, Oddny110000
221.Mordal, Charlotte1113100
222.Monshaugen, Hanne Skogum112000
223.Volden, Cathrine1114510
224.Tveter, Annette118320
225.Opsann, Anne Marie110000
226.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
227.Ødegård, Ingrid110000
228.Knudsen, Kari Helene1011200
229.Furutangvik, Liv106000
230.Moseby, Anne-Karin100000
231.Krogsrud, Anne Mari106000
232.Strand, Grete102000
233.Follo, Gro100000
234.Thorstensen, Reidun100000
235.Hall, Susann Iren103310
236.Løseth, Tonje103110
237.Seigerud, Toril109000
238.Lundby, Torild103000
239.Myhre, Rita97320
240.Yttereng, Hanna95410
241.Mathisen, Connie95230
242.Fallingen, Eli910100
243.Gundersen, Gerd90000
244.Nagvik, Anne Kise90000
245.Myrdal, Beathe98010
246.Aamodt, Liv Margrethe90000
247.Karlsen, Liv Reidun80000
248.Braarvig, Liv Tone84000
249.Villabø, Maren Birte811040
250.Schjerven, Kari83040
251.Torgersen, Jorun S.80000
252.Ahlberg, Birgith80000
253.Hovden, Emilie Margrethe829000
254.Pettersson, Hege Anett80000
255.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
256.Kvakkestad, Randi80000
257.Tørrisvold, Solfrid80000
258.Michalsen, Tove Margreth80000
259.Granum, Tove81060
260.Syversen, Vibeke87120
261.Knarvik, Åse70000
262.Iversen, Torill71000
263.Stensby, Gunvor70000
264.Fossum, Grete73000
265.Tomteberget, Bente75000
266.Suvdal, Anne Kjersti76000
267.Obaidli, Anniken75000
268.Nordal, Kate Mogseth77000
269.Bræin, Helga70000
270.Sjøman, Marit70000
271.Andersen, Lene610110
272.Nørstebø, Kristin63010
273.Norøy, Inger Sundal60000
274.Iversen, Iren62120
275.Kristiansen, Jeanett610000
276.Dobloug, Jorun Beate63110
277.Hultgren, Turid60000
278.Bråthe, Torhild65000
279.Enkerud, Tonje66000
280.Heian, Åse60000
281.Snoen, Solveig60000
282.Langseth, Siri50000
283.Eriksen, Randi M.54010
284.Evensen, Valgerd50000
285.Borgersen, Ingjerd50000
286.Olafsen, Kristin Nysveen50000
287.Dahm, Kristin Thuve50000
288.Andersen, Liv50000
289.Løke, Lise514000
290.Romulslie, Mari51100
291.Gundersen, Maren59120
292.Rønning, Kari40000
293.Børseth, Kristin40000
294.Haug, Anne40000
295.Berge, Bjørg40000
296.Solberg, Camilla43010
297.Aasen, Grethe40000
298.Rosenvinge, Gullet40000
299.Engstrøm, Gro45010
300.Evjen, Elisabeth40000
301.Magnussen, Christin43000
302.Homme, Christine40120
303.Gyve, Vibeke Cook42010
304.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
305.Thorsen, Reidun40000
306.Aamodt, Silje Marlin44000
307.Kruke, Signe Salberg40000
308.Liden, Stine30000
309.Andersen, Sunniva Amalie Næs34010
310.Hall, Ruth30000
311.Davidsen, Marie30000
312.Ommundsen, Mette34100
313.Wølner, Tone30000
314.Lind, Tale35000
315.Bjerke, Tina312100
316.Romsås, Tove30000
317.Nordli, Vibeke30000
318.Ulsaker Høve, Tuva35000
319.Hobber, Else30000
320.Moen, Gunn31000
321.Christoffersen, Gro30000
322.Hansen, Grete Smith30000
323.Nestaker, Guro31000
324.Haakestad, Cathrine32000
325.Myklebust, Brigitte31000
326.Andersen, Bjørg30000
327.Brustuen, Ane Rønning32000
328.Hansen, Kari Skancke30000
329.Hestad, Johanne Jerven30000
330.Engebretsen, Jeanette30000
331.Jonassen, Hilde Stavran38020
332.Holta, Malin30000
333.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
334.Sundsbak, Marianne30000
335.Florholmen, Marthe33020
336.Tønnesen, Lene31010
337.Venn, Kristin25000
338.Novak, Kristina Sirum29000
339.Knudsen, Lisbeth20000
340.Nilsen, Line Hoff21000
341.Svendsen, Lill-Karin20010
342.Nygren, Marianne Helene Muri20000
343.Myhr, Marit20000
344.Lindby, Marianne21000
345.Lund, Mai Helen20000
346.Walle, Margot20000
347.Ørbeck, Inger Johanne20000
348.Einarson, Heidi28100
349.Flaatnes, Heidi22010
350.Sognnæs, Henriette23000
351.Hollekim, Ingjerd20000
352.Birkeland, Ingunn21010
353.Grymyr, Jøran Lien22000
354.Haugseng, Kaja21000
355.Sundmoen, Kamilla25000
356.Dahlum, Karine Emilie20110
357.Lyssand, Anne21010
358.Høgseth, Ane Cecilie22100
359.Stang, Alette21000
360.Nærland, Alfhild20000
361.Berg, Aud20000
362.Skovli, Berit20000
363.Leine, Brit Marit20000
364.Christiansen, Camilla20000
365.Rundbråten, Guro20000
366.Oftedal, Hanna Bredal21000
367.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
368.Kristiansen, Gro20000
369.Berre, Elise21000
370.Tangen, Edith20000
371.Hoelstad, Åse20000
372.Andersen, Wenche Steen20000
373.Ekstrøm, Tove21000
374.Lerstad, Tonje Haug20000
375.Hannevik, Tonje Nanette20000
376.Knutsen, Therese20010
377.Deila, Thale Rushfeldt26010
378.Fredrichsen, Rigmor20000
379.Øyerhamn, Rikke Larsen23000
380.Aasarød, Randi20000
381.Kjesbu, Randi20000
382.Hylleseth, Sølvi20100
383.Krogstad, Sonja10000
384.Billington, Sonja Elisabeth10000
385.Iversen, Solveig10000
386.Paulsen, Siv10000
387.Skei, Signe Krogstad10000
388.Ruud-Johansen, Mette10000
389.Skjelstad Aaberge, Monica11000
390.Roland, Tordis10000
391.Nyheim, Torill12000
392.Bekkevold, Tove10000
393.Jonassen, Vilde Kaurin11000
394.Solli, Elsa10000
395.Engh, Else10010
396.Lorentsen, Gina11010
397.Andersen, Bjørg Steen10000
398.Moe, Borgny10000
399.Risberg, Bjørg10000
400.Wiise, Berit10000
401.Karlsen, Berit10000
402.Halvorsen, Berit10000
403.Strand, Bente10000
404.Rønnestad, Aud10000
405.Arnesen, Aud10000
406.Hasanic, Alma10000
407.Haugstvedt, Anne10100
408.Andenæs, June11100
409.Johnsen, Jorunn10000
410.Helsingeng, Kari10000
411.Johnsen, Kari10000
412.Danielsen, Inger Synnøve10000
413.Holgersen, Jeanette Haga10000
414.Græsholt, Jenny Osnes10010
415.Gundersen, Liv Grønn10000
416.Elton, Mary10000
417.Sannes, Marit Helen10000
418.Gundersen, Lillemor10000
419.Solem, Lise Kristiansen10000