Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Larsen, Tonje26456761576
2.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
3.Sundal, Heidi26973159853
4.Haltvik, Trine241834971183
5.Frafjord, Marit Malm19740673563
6.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
7.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
8.Sagstuen, Tonje21759345642
9.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
10.Løke, Heidi20576051652
11.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
12.Grini, Kjersti201100349531
13.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
14.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
15.Johansen, Britt15614033731
16.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
17.Ihle, Kristin Midthun14330614211
18.Hårsaker, Vigdis13333714151
19.Seland, Siri Eftedal11025827431
20.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
21.Nyberg, Katja9932130421
22.Blanco, Isabel8616527411
23.Singstad, Karin Irene833319351
24.Jacobsen, Marit Røsberg5093541
25.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
26.Løge, Henriette Henriksen3826591
27.Næss, Karoline34134111
28.Lekang, Anne-Brit343712161
29.Mitchell, Ellen2827531
30.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
31.Lunde, Katrine2993020
32.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
33.Skotvoll, Annette2502000
34.Ryen, Karin24454633440
35.Herrem, Camilla23763017250
36.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
37.Johansen, Kari Mette2034931190
38.Hegh, Hanne20236160750
39.Sulland, Linn Jørum19357926220
40.Hogness, Hanne18637828320
41.Buchholdt, Sissel18641513300
42.Nøstvold, Tonje18340819160
43.Oftedal, Stine Bredal17744118130
44.Tjugum, Heidi1750110
45.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
46.Leganger, Cecilie1621010
47.Steen, Ingrid16158835380
48.Davidsen, Mette14825622300
49.Eliasson, Marte14517922280
50.Alstad, Ida14331043370
51.Andersen, Bjørg143216000
52.Breivik, Marit1372866160
53.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte13625015310
54.Solberg, Silje Margaretha1351010
55.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
56.Kristiansen, Veronica Egebakken13043844340
57.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
58.Bjørk, Liv1260000
59.Jensen, Linn Siri1220000
60.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
61.Mørk, Nora11756615150
62.Kurtovic, Amanda115285690
63.Dahle, Mona11415118230
64.Smedsgård, Turid1130010
65.Aune, Kari Solem11021429300
66.Tuven, Janne10826820140
67.Berg, Anne105195390
68.Andersen, Kjerstin1040000
69.Bech, Astri Knudsen10369000
70.Snorroeggen, Gøril10222424220
71.Rokne, Marianne10129426270
72.Johansen, Anette Hovind9923125280
73.Sandve, Monica942458180
74.Sannes, Tove Liberg93188050
75.Arntzen, Emilie Hegh931437170
76.Aagaard, Kari9254030
77.Strøm, Ingunn911975160
78.Nilsen, Jeanette912010
79.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
80.Hausmann, Sahra901939100
81.Fladset, Karen86251000
82.Halvorsen, Sigrid84106000
83.Pedersen, Terese820000
84.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
85.Høsøien, Astrid Skei8129000
86.Sættem, Birgitte8116523300
87.Jenssen, Anne Petra76600140
88.Nygård, Åse76966100
89.Ingstad, Vilde Mortensen745613150
90.Anisdahl, Unni7258000
91.Skogrand, Stine7211420150
92.Hundvin, Mia Therese72174840
93.Tveter, Inger-Johanne6741000
94.Moldestad, Kristine656416160
95.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
96.Taalesen, Anne Migliosi627015120
97.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
98.Bleivik, Sissel61425100
99.Tønnesen, Grethe6039000
100.Willassen, Eldbjørg600000
101.Hammerseng-Edin, Anja59143690
102.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
103.Tomac, Marta59599120
104.Tvedt, Jorunn5634000
105.Storberg, Lille5547000
106.Winter, Anne Aanestad5563000
107.Høsøien, Hjørdis5421000
108.Keul, Siri540000
109.Sannes, Turid54122000
110.Wibe, Pernille B.533415220
111.Dale, Kari Brattset5310819110
112.Riegelhuth, Betina5352480
113.Jørum, Guri510010
114.Wensberg, Anne Wenche5015000
115.Gustad, Randi505311150
116.Stange, Tine507111130
117.Aune, Malin4985320
118.Nord, Berit Digre4625240
119.Albertsen, Tine Rustad4352660
120.Hannestad, Susanne4347050
121.Sellæg, Wenche Frogn420000
122.Beck, Kjersti420000
123.Jakobsen, Maja4037110
124.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
125.Smedsgaard, Susanne Faye368000
126.Berg, Annemor361000
127.Bekkelund, Else Karin3649440
128.Evjenth, Grete Werner350000
129.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
130.Waade, Silje Katrine3542780
131.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
132.Gunnarson, Reidun3538210
133.Guntvedt, Tove3531000
134.Eide, Kristin3438450
135.Hilmersen, Anne344000
136.Johansen, Berit Moen3310000
137.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
138.Skjesol, Magnhild330000
139.Gossé, Linn3270000
140.Birkrem, Unni320000
141.Taring, Tone Anita32540180
142.Smeby, Mona310000
143.Solberg, Brit3053720
144.Nordbø, Ellen Øygarden300000
145.Ringkilen, Mona2935030
146.Gabrielsen, Monica Vik2946340
147.Sponberg, Svanhild284000
148.Muhrer, Lisabeth2727000
149.Fauske, Helene Gigstad2616040
150.Kluge, Tone Merete260000
151.Thøring, Sigrid Trøite250000
152.Stordahl, Liv Strand252000
153.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
154.Johnsen, Vibeke240000
155.Seglem, Siri23311170
156.Larssen, Lise Morsund2328130
157.Sando, Emily Stang230000
158.Brandvik, Elin220000
159.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
160.Vikebø, Hege Christin2219360
161.Sætre, May-Britt2215020
162.Birkrem, Åse2234010
163.Andersson, Vivian2111000
164.Husby, Randi200000
165.Witt, Siggen200000
166.Urne, Renate2015350
167.Haugerud, Berit Yssen200000
168.Grua, Beate Jonassen2032230
169.Ekset, Gunn196110
170.Engebretsen, Cecilie L.1916250
171.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
172.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
173.Mørk, Thea1835000
174.Woxvold, Else180000
175.Hynne, Berit1849110
176.Snorroeggen, Marte1820270
177.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
178.Fulland, Kari Skarstad162000
179.Hansen, Berit1611030
180.Bolset, Silje Elin1617310
181.Nesse, Vibeke1517170
182.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
183.Christensen, Emilie153110
184.Albert, Gerd-Elin1525000
185.Østbø, Hilde150000
186.Bakkerud, Ingvild1528210
187.Overvik, Hilde147130
188.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
189.Solås, Kjerstin Boge144040
190.Hollås, Liv Skjetnemark140000
191.Aune, Dagrun140000
192.Steffensen, Elisabeth1414050
193.Schmidt, Aslaug140000
194.Håfjeld, Turid140000
195.Sæbøe, Siv Heim1419160
196.Saastad, Borgny Oddrun130000
197.Olsen, Bjørg130000
198.Carstens, Camilla1312260
199.Jevanord, Elisabeth130000
200.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
201.Halen, Hanne1324030
202.Flo, Liv131000
203.Svestad, Inga Berit1315200
204.Røneid, Hilde1311000
205.Reistad, Henny Ella1330020
206.Henriksen, Kari-Anne1217020
207.Nilsen, Laila Schou121000
208.Høgdahl, Moa1221120
209.Iversen, Eli120000
210.Kruke, Bjørg Leira120000
211.Svellet, Siri Thomassen123100
212.Segtnan, Randi120000
213.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
214.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
215.Bekk, Oddny110000
216.Volden, Cathrine1114510
217.Tveter, Annette118320
218.Opsann, Anne Marie110000
219.Mordal, Charlotte1113100
220.Monshaugen, Hanne Skogum112000
221.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
222.Ødegård, Ingrid110000
223.Knudsen, Kari Helene1011200
224.Furutangvik, Liv106000
225.Strand, Grete102000
226.Follo, Gro100000
227.Krogsrud, Anne Mari106000
228.Moseby, Anne-Karin100000
229.Thorstensen, Reidun100000
230.Hall, Susann Iren103310
231.Seigerud, Toril109000
232.Lundby, Torild103000
233.Løseth, Tonje103110
234.Myhre, Rita97320
235.Myrdal, Beathe98010
236.Nagvik, Anne Kise90000
237.Yttereng, Hanna95410
238.Mathisen, Connie95230
239.Fallingen, Eli910100
240.Gundersen, Gerd90000
241.Aamodt, Liv Margrethe90000
242.Karlsen, Liv Reidun80000
243.Braarvig, Liv Tone84000
244.Villabø, Maren Birte811040
245.Schjerven, Kari83040
246.Torgersen, Jorun S.80000
247.Pettersson, Hege Anett80000
248.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
249.Ahlberg, Birgith80000
250.Kvakkestad, Randi80000
251.Tørrisvold, Solfrid80000
252.Granum, Tove81060
253.Michalsen, Tove Margreth80000
254.Syversen, Vibeke87120
255.Johansen, Vilde Ingeborg70010
256.Knarvik, Åse70000
257.Iversen, Torill71000
258.Tomteberget, Bente75000
259.Suvdal, Anne Kjersti76000
260.Pedersen, Andrea Austmo70000
261.Fossum, Grete73000
262.Stensby, Gunvor70000
263.Bræin, Helga70000
264.Nordal, Kate Mogseth77000
265.Sjøman, Marit70000
266.Andersen, Lene610110
267.Nørstebø, Kristin63010
268.Dobloug, Jorun Beate63110
269.Norøy, Inger Sundal60000
270.Iversen, Iren62120
271.Kristiansen, Jeanett610000
272.Bråthe, Torhild65000
273.Hultgren, Turid60000
274.Heian, Åse60000
275.Snoen, Solveig60000
276.Langseth, Siri50000
277.Eriksen, Randi M.54010
278.Evensen, Valgerd50000
279.Enkerud, Tonje56000
280.Borgersen, Ingjerd50000
281.Olafsen, Kristin Nysveen50000
282.Dahm, Kristin Thuve50000
283.Andersen, Liv50000
284.Løke, Lise514000
285.Gundersen, Maren59120
286.Romulslie, Mari51100
287.Børseth, Kristin40000
288.Rønning, Kari40000
289.Rosenvinge, Gullet40000
290.Engstrøm, Gro45010
291.Aasen, Grethe40000
292.Evjen, Elisabeth40000
293.Magnussen, Christin43000
294.Homme, Christine40120
295.Haug, Anne40000
296.Obaidli, Anniken42000
297.Berge, Bjørg40000
298.Solberg, Camilla43010
299.Gyve, Vibeke Cook42010
300.Thorsen, Reidun40000
301.Kruke, Signe Salberg40000
302.Aamodt, Silje Marlin44000
303.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
304.Wølner, Tone30000
305.Lind, Tale35000
306.Bjerke, Tina312100
307.Liden, Stine30000
308.Hall, Ruth30000
309.Nordli, Vibeke30000
310.Romsås, Tove30000
311.Haakestad, Cathrine32000
312.Myklebust, Brigitte31000
313.Andersen, Bjørg30000
314.Brustuen, Ane Rønning32000
315.Hobber, Else30000
316.Christoffersen, Gro30000
317.Hansen, Grete Smith30000
318.Moen, Gunn31000
319.Hansen, Kari Skancke30000
320.Jonassen, Hilde Stavran38020
321.Engebretsen, Jeanette30000
322.Hestad, Johanne Jerven30000
323.Sundsbak, Marianne30000
324.Holta, Malin30000
325.Florholmen, Marthe33020
326.Ommundsen, Mette34100
327.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
328.Breistøl, Kristine34010
329.Tønnesen, Lene31010
330.Venn, Kristin25000
331.Nilsen, Line Hoff21000
332.Svendsen, Lill-Karin20010
333.Knudsen, Lisbeth20000
334.Myhr, Marit20000
335.Lund, Mai Helen20000
336.Nygren, Marianne Helene Muri20000
337.Lindby, Marianne21000
338.Walle, Margot20000
339.Birkeland, Ingunn21010
340.Sognnæs, Henriette23000
341.Hollekim, Ingjerd20000
342.Ørbeck, Inger Johanne20000
343.Grymyr, Jøran Lien22000
344.Sundmoen, Kamilla25000
345.Kristiansen, Gro20000
346.Nestaker, Guro20000
347.Rundbråten, Guro20000
348.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
349.Einarson, Heidi28100
350.Flaatnes, Heidi22010
351.Oftedal, Hanna Bredal21000
352.Berre, Elise21000
353.Tangen, Edith20000
354.Stang, Alette21000
355.Nærland, Alfhild20000
356.Lyssand, Anne21010
357.Berg, Aud20000
358.Skovli, Berit20000
359.Leine, Brit Marit20000
360.Christiansen, Camilla20000
361.Lerstad, Tonje Haug20000
362.Hannevik, Tonje Nanette20000
363.Ekstrøm, Tove21000
364.Hoelstad, Åse20000
365.Andersen, Wenche Steen20000
366.Fredrichsen, Rigmor20000
367.Aasarød, Randi20000
368.Kjesbu, Randi20000
369.Knutsen, Therese20010
370.Hylleseth, Sølvi20100
371.Krogstad, Sonja10000
372.Billington, Sonja Elisabeth10000
373.Iversen, Solveig10000
374.Paulsen, Siv10000
375.Skjelstad Aaberge, Monica11000
376.Skei, Signe Krogstad10000
377.Nyheim, Torill12000
378.Bekkevold, Tove10000
379.Roland, Tordis10000
380.Andersen, Bjørg Steen10000
381.Moe, Borgny10000
382.Risberg, Bjørg10000
383.Wiise, Berit10000
384.Karlsen, Berit10000
385.Halvorsen, Berit10000
386.Rønnestad, Aud10000
387.Strand, Bente10000
388.Arnesen, Aud10000
389.Hasanic, Alma10000
390.Haugstvedt, Anne10100
391.Solli, Elsa10000
392.Engh, Else10010
393.Lorentsen, Gina11010
394.Andenæs, June11100
395.Helsingeng, Kari10000
396.Johnsen, Kari10000
397.Danielsen, Inger Synnøve10000
398.Johnsen, Jorunn10000
399.Holgersen, Jeanette Haga10000
400.Græsholt, Jenny Osnes10010
401.Sannes, Marit Helen10000
402.Elton, Mary10000
403.Ruud-Johansen, Mette10000
404.Solem, Lise Kristiansen10000
405.Gundersen, Liv Grønn10000
406.Gundersen, Lillemor10000