Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Larsen, Tonje26456761576
2.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
3.Sundal, Heidi26973159853
4.Haltvik, Trine241834971183
5.Frafjord, Marit Malm19740673563
6.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
7.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
8.Sagstuen, Tonje21759345642
9.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
10.Løke, Heidi21578951672
11.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
12.Grini, Kjersti201100349531
13.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
14.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
15.Johansen, Britt15614033731
16.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
17.Ihle, Kristin Midthun14330614211
18.Hårsaker, Vigdis13333714151
19.Seland, Siri Eftedal11025827431
20.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
21.Nyberg, Katja9932130421
22.Blanco, Isabel8616527411
23.Singstad, Karin Irene833319351
24.Jacobsen, Marit Røsberg60115561
25.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
26.Løge, Henriette Henriksen3826591
27.Næss, Karoline34134111
28.Lekang, Anne-Brit343712161
29.Mitchell, Ellen2827531
30.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
31.Lunde, Katrine2993020
32.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
33.Skotvoll, Annette2502000
34.Herrem, Camilla24766417280
35.Ryen, Karin24454633440
36.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
37.Johansen, Kari Mette2034931190
38.Hegh, Hanne20236160750
39.Sulland, Linn Jørum19357926220
40.Oftedal, Stine Bredal18749219130
41.Buchholdt, Sissel18641513300
42.Hogness, Hanne18637828320
43.Nøstvold, Tonje18340819160
44.Tjugum, Heidi1750110
45.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
46.Leganger, Cecilie1621010
47.Steen, Ingrid16158835380
48.Davidsen, Mette14825622300
49.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte14626715320
50.Solberg, Silje Margaretha1451030
51.Eliasson, Marte14517922280
52.Alstad, Ida14331043370
53.Andersen, Bjørg143216000
54.Breivik, Marit1372866160
55.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
56.Kristiansen, Veronica Egebakken13043844340
57.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
58.Bjørk, Liv1260000
59.Jensen, Linn Siri1220000
60.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
61.Mørk, Nora11756615150
62.Kurtovic, Amanda115285690
63.Dahle, Mona11415118230
64.Smedsgård, Turid1130010
65.Aune, Kari Solem11021429300
66.Tuven, Janne10826820140
67.Berg, Anne105195390
68.Andersen, Kjerstin1040000
69.Bech, Astri Knudsen10369000
70.Arntzen, Emilie Hegh1031818210
71.Snorroeggen, Gøril10222424220
72.Rokne, Marianne10129426270
73.Johansen, Anette Hovind9923125280
74.Sandve, Monica942458180
75.Sannes, Tove Liberg93188050
76.Aagaard, Kari9254030
77.Strøm, Ingunn911975160
78.Nilsen, Jeanette912010
79.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
80.Hausmann, Sahra901939100
81.Fladset, Karen86251000
82.Halvorsen, Sigrid84106000
83.Skogrand, Stine8213023170
84.Pedersen, Terese820000
85.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
86.Høsøien, Astrid Skei8129000
87.Sættem, Birgitte8116523300
88.Jenssen, Anne Petra76600140
89.Nygård, Åse76966100
90.Ingstad, Vilde Mortensen745613150
91.Anisdahl, Unni7258000
92.Hundvin, Mia Therese72174840
93.Tomac, Marta69719140
94.Tveter, Inger-Johanne6741000
95.Moldestad, Kristine656416160
96.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
97.Dale, Kari Brattset6313820150
98.Taalesen, Anne Migliosi627015120
99.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
100.Bleivik, Sissel61425100
101.Tønnesen, Grethe6039000
102.Willassen, Eldbjørg600000
103.Hammerseng-Edin, Anja59143690
104.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
105.Aune, Malin58109520
106.Tvedt, Jorunn5634000
107.Storberg, Lille5547000
108.Winter, Anne Aanestad5563000
109.Høsøien, Hjørdis5421000
110.Keul, Siri540000
111.Sannes, Turid54122000
112.Wibe, Pernille B.533415220
113.Riegelhuth, Betina5352480
114.Jørum, Guri510010
115.Wensberg, Anne Wenche5015000
116.Gustad, Randi505311150
117.Stange, Tine507111130
118.Nord, Berit Digre4625240
119.Waade, Silje Katrine45578120
120.Albertsen, Tine Rustad4352660
121.Hannestad, Susanne4347050
122.Sellæg, Wenche Frogn420000
123.Beck, Kjersti420000
124.Jakobsen, Maja4037110
125.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
126.Smedsgaard, Susanne Faye368000
127.Berg, Annemor361000
128.Bekkelund, Else Karin3649440
129.Evjenth, Grete Werner350000
130.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
131.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
132.Gunnarson, Reidun3538210
133.Guntvedt, Tove3531000
134.Eide, Kristin3438450
135.Hilmersen, Anne344000
136.Johansen, Berit Moen3310000
137.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
138.Skjesol, Magnhild330000
139.Fauske, Helene Gigstad3317040
140.Gossé, Linn3270000
141.Birkrem, Unni320000
142.Taring, Tone Anita32540180
143.Smeby, Mona310000
144.Solberg, Brit3053720
145.Nordbø, Ellen Øygarden300000
146.Ringkilen, Mona2935030
147.Gabrielsen, Monica Vik2946340
148.Sponberg, Svanhild284000
149.Muhrer, Lisabeth2727000
150.Kluge, Tone Merete260000
151.Thøring, Sigrid Trøite250000
152.Stordahl, Liv Strand252000
153.Bakkerud, Ingvild2542320
154.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
155.Johnsen, Vibeke240000
156.Seglem, Siri23311170
157.Larssen, Lise Morsund2328130
158.Sando, Emily Stang230000
159.Brandvik, Elin220000
160.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
161.Vikebø, Hege Christin2219360
162.Høgdahl, Moa2225140
163.Sætre, May-Britt2215020
164.Birkrem, Åse2234010
165.Andersson, Vivian2111000
166.Husby, Randi200000
167.Witt, Siggen200000
168.Urne, Renate2015350
169.Haugerud, Berit Yssen200000
170.Grua, Beate Jonassen2032230
171.Ekset, Gunn196110
172.Engebretsen, Cecilie L.1916250
173.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
174.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
175.Mørk, Thea1835000
176.Woxvold, Else180000
177.Hynne, Berit1849110
178.Snorroeggen, Marte1820270
179.Pedersen, Andrea Austmo170000
180.Hansen, Berit1611030
181.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
182.Fulland, Kari Skarstad162000
183.Bolset, Silje Elin1617310
184.Nesse, Vibeke1517170
185.Østbø, Hilde150000
186.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
187.Christensen, Emilie153110
188.Albert, Gerd-Elin1525000
189.Aune, Dagrun140000
190.Steffensen, Elisabeth1414050
191.Schmidt, Aslaug140000
192.Overvik, Hilde147130
193.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
194.Solås, Kjerstin Boge144040
195.Hollås, Liv Skjetnemark140000
196.Håfjeld, Turid140000
197.Sæbøe, Siv Heim1419160
198.Flo, Liv131000
199.Svestad, Inga Berit1315200
200.Røneid, Hilde1311000
201.Reistad, Henny Ella1330020
202.Saastad, Borgny Oddrun130000
203.Olsen, Bjørg130000
204.Carstens, Camilla1312260
205.Jevanord, Elisabeth130000
206.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
207.Halen, Hanne1324030
208.Iversen, Eli120000
209.Kruke, Bjørg Leira120000
210.Henriksen, Kari-Anne1217020
211.Nilsen, Laila Schou121000
212.Svellet, Siri Thomassen123100
213.Segtnan, Randi120000
214.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
215.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
216.Bekk, Oddny110000
217.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
218.Ødegård, Ingrid110000
219.Volden, Cathrine1114510
220.Tveter, Annette118320
221.Opsann, Anne Marie110000
222.Mordal, Charlotte1113100
223.Monshaugen, Hanne Skogum112000
224.Strand, Grete102000
225.Follo, Gro100000
226.Krogsrud, Anne Mari106000
227.Moseby, Anne-Karin100000
228.Knudsen, Kari Helene1011200
229.Furutangvik, Liv106000
230.Thorstensen, Reidun100000
231.Hall, Susann Iren103310
232.Seigerud, Toril109000
233.Lundby, Torild103000
234.Løseth, Tonje103110
235.Myhre, Rita97320
236.Aamodt, Liv Margrethe90000
237.Myrdal, Beathe98010
238.Nagvik, Anne Kise90000
239.Yttereng, Hanna95410
240.Mathisen, Connie95230
241.Fallingen, Eli910100
242.Gundersen, Gerd90000
243.Pettersson, Hege Anett80000
244.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
245.Ahlberg, Birgith80000
246.Karlsen, Liv Reidun80000
247.Braarvig, Liv Tone84000
248.Villabø, Maren Birte811040
249.Schjerven, Kari83040
250.Torgersen, Jorun S.80000
251.Kvakkestad, Randi80000
252.Tørrisvold, Solfrid80000
253.Granum, Tove81060
254.Michalsen, Tove Margreth80000
255.Syversen, Vibeke87120
256.Johansen, Vilde Ingeborg70010
257.Knarvik, Åse70000
258.Iversen, Torill71000
259.Bræin, Helga70000
260.Nordal, Kate Mogseth77000
261.Sjøman, Marit70000
262.Tomteberget, Bente75000
263.Suvdal, Anne Kjersti76000
264.Fossum, Grete73000
265.Stensby, Gunvor70000
266.Andersen, Lene610110
267.Breistøl, Kristine66010
268.Nørstebø, Kristin63010
269.Dobloug, Jorun Beate63110
270.Norøy, Inger Sundal60000
271.Iversen, Iren62120
272.Kristiansen, Jeanett610000
273.Bråthe, Torhild65000
274.Hultgren, Turid60000
275.Heian, Åse60000
276.Snoen, Solveig60000
277.Langseth, Siri50000
278.Eriksen, Randi M.54010
279.Evensen, Valgerd50000
280.Enkerud, Tonje56000
281.Borgersen, Ingjerd50000
282.Olafsen, Kristin Nysveen50000
283.Dahm, Kristin Thuve50000
284.Andersen, Liv50000
285.Løke, Lise514000
286.Gundersen, Maren59120
287.Romulslie, Mari51100
288.Børseth, Kristin40000
289.Rønning, Kari40000
290.Rosenvinge, Gullet40000
291.Engstrøm, Gro45010
292.Aasen, Grethe40000
293.Evjen, Elisabeth40000
294.Magnussen, Christin43000
295.Homme, Christine40120
296.Haug, Anne40000
297.Obaidli, Anniken42000
298.Berge, Bjørg40000
299.Solberg, Camilla43010
300.Gyve, Vibeke Cook42010
301.Thorsen, Reidun40000
302.Kruke, Signe Salberg40000
303.Aamodt, Silje Marlin44000
304.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
305.Wølner, Tone30000
306.Lind, Tale35000
307.Bjerke, Tina312100
308.Liden, Stine30000
309.Hall, Ruth30000
310.Nordli, Vibeke30000
311.Romsås, Tove30000
312.Haakestad, Cathrine32000
313.Myklebust, Brigitte31000
314.Andersen, Bjørg30000
315.Brustuen, Ane Rønning32000
316.Hobber, Else30000
317.Christoffersen, Gro30000
318.Hansen, Grete Smith30000
319.Moen, Gunn31000
320.Hansen, Kari Skancke30000
321.Jonassen, Hilde Stavran38020
322.Engebretsen, Jeanette30000
323.Hestad, Johanne Jerven30000
324.Sundsbak, Marianne30000
325.Holta, Malin30000
326.Florholmen, Marthe33020
327.Ommundsen, Mette34100
328.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
329.Tønnesen, Lene31010
330.Venn, Kristin25000
331.Nilsen, Line Hoff21000
332.Svendsen, Lill-Karin20010
333.Knudsen, Lisbeth20000
334.Myhr, Marit20000
335.Lund, Mai Helen20000
336.Nygren, Marianne Helene Muri20000
337.Lindby, Marianne21000
338.Walle, Margot20000
339.Birkeland, Ingunn21010
340.Sognnæs, Henriette23000
341.Hollekim, Ingjerd20000
342.Ørbeck, Inger Johanne20000
343.Grymyr, Jøran Lien22000
344.Sundmoen, Kamilla25000
345.Kristiansen, Gro20000
346.Nestaker, Guro20000
347.Rundbråten, Guro20000
348.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
349.Einarson, Heidi28100
350.Flaatnes, Heidi22010
351.Oftedal, Hanna Bredal21000
352.Berre, Elise21000
353.Tangen, Edith20000
354.Stang, Alette21000
355.Nærland, Alfhild20000
356.Lyssand, Anne21010
357.Berg, Aud20000
358.Skovli, Berit20000
359.Leine, Brit Marit20000
360.Christiansen, Camilla20000
361.Lerstad, Tonje Haug20000
362.Hannevik, Tonje Nanette20000
363.Ekstrøm, Tove21000
364.Hoelstad, Åse20000
365.Andersen, Wenche Steen20000
366.Fredrichsen, Rigmor20000
367.Aasarød, Randi20000
368.Kjesbu, Randi20000
369.Knutsen, Therese20010
370.Hylleseth, Sølvi20100
371.Krogstad, Sonja10000
372.Billington, Sonja Elisabeth10000
373.Iversen, Solveig10000
374.Paulsen, Siv10000
375.Skjelstad Aaberge, Monica11000
376.Skei, Signe Krogstad10000
377.Nyheim, Torill12000
378.Bekkevold, Tove10000
379.Roland, Tordis10000
380.Andersen, Bjørg Steen10000
381.Moe, Borgny10000
382.Risberg, Bjørg10000
383.Wiise, Berit10000
384.Karlsen, Berit10000
385.Halvorsen, Berit10000
386.Rønnestad, Aud10000
387.Strand, Bente10000
388.Arnesen, Aud10000
389.Hasanic, Alma10000
390.Haugstvedt, Anne10100
391.Solli, Elsa10000
392.Engh, Else10010
393.Lorentsen, Gina11010
394.Andenæs, June11100
395.Helsingeng, Kari10000
396.Johnsen, Kari10000
397.Danielsen, Inger Synnøve10000
398.Johnsen, Jorunn10000
399.Holgersen, Jeanette Haga10000
400.Græsholt, Jenny Osnes10010
401.Sannes, Marit Helen10000
402.Elton, Mary10000
403.Ruud-Johansen, Mette10000
404.Solem, Lise Kristiansen10000
405.Gundersen, Liv Grønn10000
406.Gundersen, Lillemor10000