Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
2.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
3.Lunde, Katrine2933020
4.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
5.Sundal, Heidi26872759843
6.Larsen, Tonje26456761576
7.Skotvoll, Annette2502000
8.Ryen, Karin24354433440
9.Haltvik, Trine240832971183
10.Roll-Matthiesen, Cathrine23391847562
11.Herrem, Camilla22560716240
12.Sagstuen, Tonje21759345642
13.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
14.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
15.Johansen, Kari Mette2034931190
16.Hegh, Hanne20236160750
17.Grini, Kjersti201100349531
18.Løke, Heidi19873951632
19.Frafjord, Marit Malm19740673563
20.Sulland, Linn Jørum19057326220
21.Buchholdt, Sissel18641513300
22.Hogness, Hanne18637828320
23.Nøstvold, Tonje18340819160
24.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
25.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
26.Tjugum, Heidi1750110
27.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
28.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
29.Oftedal, Stine Bredal16640217130
30.Leganger, Cecilie1621010
31.Steen, Ingrid16058434380
32.Johansen, Britt15614033731
33.Davidsen, Mette14825622300
34.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
35.Eliasson, Marte14517922280
36.Alstad, Ida14331043370
37.Andersen, Bjørg143216000
38.Ihle, Kristin Midthun14230214211
39.Breivik, Marit1372866160
40.Hårsaker, Vigdis13333714151
41.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
42.Kristiansen, Veronica Egebakken12742843330
43.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
44.Bjørk, Liv1260000
45.Solberg, Sanna Charlotte12421712280
46.Solberg, Silje Margaretha1231010
47.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
48.Jensen, Linn Siri1210000
49.Kurtovic, Amanda115285690
50.Mørk, Nora11456015140
51.Dahle, Mona11415118230
52.Smedsgård, Turid1130010
53.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
54.Seland, Siri Eftedal11025827431
55.Aune, Kari Solem11021429300
56.Tuven, Janne10826820140
57.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
58.Berg, Anne105195390
59.Andersen, Kjerstin1040000
60.Bech, Astri Knudsen10369000
61.Snorroeggen, Gøril10222424220
62.Rokne, Marianne10129426270
63.Nyberg, Katja9932130421
64.Johansen, Anette Hovind9923125280
65.Sandve, Monica942458180
66.Sannes, Tove Liberg93188050
67.Aagaard, Kari9254030
68.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
69.Strøm, Ingunn911975160
70.Nilsen, Jeanette912010
71.Hausmann, Sahra901939100
72.Fladset, Karen86251000
73.Blanco, Isabel8616527411
74.Halvorsen, Sigrid84106000
75.Singstad, Karin Irene833319351
76.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
77.Pedersen, Terese820000
78.Sættem, Birgitte8116523300
79.Arntzen, Emilie Hegh81995160
80.Høsøien, Astrid Skei8129000
81.Nygård, Åse76966100
82.Jenssen, Anne Petra76600140
83.Hundvin, Mia Therese72174840
84.Skogrand, Stine7211420150
85.Anisdahl, Unni7258000
86.Tveter, Inger-Johanne6741000
87.Moldestad, Kristine656416160
88.Ingstad, Vilde Mortensen654510120
89.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
90.Taalesen, Anne Migliosi627015120
91.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
92.Bleivik, Sissel61425100
93.Tønnesen, Grethe6039000
94.Willassen, Eldbjørg600000
95.Hammerseng-Edin, Anja59143690
96.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
97.Tvedt, Jorunn5634000
98.Winter, Anne Aanestad5563000
99.Storberg, Lille5547000
100.Sannes, Turid54122000
101.Høsøien, Hjørdis5421000
102.Keul, Siri540000
103.Riegelhuth, Betina5352480
104.Wibe, Pernille B.533415220
105.Jørum, Guri510010
106.Stange, Tine507111130
107.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
108.Gustad, Randi505311150
109.Wensberg, Anne Wenche5015000
110.Tomac, Marta4746990
111.Nord, Berit Digre4525230
112.Albertsen, Tine Rustad4352660
113.Hannestad, Susanne4347050
114.Sellæg, Wenche Frogn420000
115.Beck, Kjersti420000
116.Brattset, Kari41831590
117.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
118.Jakobsen, Maja4037110
119.Jacobsen, Marit Røsberg3864421
120.Løge, Henriette Henriksen3826591
121.Aune, Malin3748320
122.Bekkelund, Else Karin3649440
123.Smedsgaard, Susanne Faye368000
124.Berg, Annemor361000
125.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
126.Gunnarson, Reidun3538210
127.Guntvedt, Tove3531000
128.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
129.Evjenth, Grete Werner350000
130.Lekang, Anne-Brit343712161
131.Næss, Karoline34134111
132.Hilmersen, Anne344000
133.Eide, Kristin3336450
134.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
135.Johansen, Berit Moen3310000
136.Skjesol, Magnhild330000
137.Gossé, Linn3270000
138.Taring, Tone Anita32540180
139.Smeby, Mona310000
140.Birkrem, Unni310000
141.Solberg, Brit3053720
142.Nordbø, Ellen Øygarden300000
143.Gabrielsen, Monica Vik2946340
144.Ringkilen, Mona2935030
145.Mitchell, Ellen2827531
146.Sponberg, Svanhild284000
147.Muhrer, Lisabeth2727000
148.Kluge, Tone Merete260000
149.Stordahl, Liv Strand252000
150.Thøring, Sigrid Trøite250000
151.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
152.Johnsen, Vibeke240000
153.Seglem, Siri23311170
154.Larssen, Lise Morsund2328130
155.Waade, Silje Katrine2319670
156.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
157.Vikebø, Hege Christin2219360
158.Sætre, May-Britt2215020
159.Brandvik, Elin220000
160.Birkrem, Åse2131010
161.Andersson, Vivian2111000
162.Grua, Beate Jonassen2032230
163.Urne, Renate2015350
164.Fauske, Helene Gigstad2010020
165.Sando, Emily Stang200000
166.Haugerud, Berit Yssen200000
167.Witt, Siggen200000
168.Husby, Randi200000
169.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
170.Engebretsen, Cecilie L.1916250
171.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
172.Hynne, Berit1849110
173.Mørk, Thea1835000
174.Snorroeggen, Marte1820270
175.Ekset, Gunn186110
176.Woxvold, Else180000
177.Bolset, Silje Elin1617310
178.Hansen, Berit1611030
179.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
180.Fulland, Kari Skarstad162000
181.Albert, Gerd-Elin1525000
182.Nesse, Vibeke1517170
183.Christensen, Emilie153110
184.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
185.Østbø, Hilde150000
186.Sæbøe, Siv Heim1419160
187.Steffensen, Elisabeth1414050
188.Overvik, Hilde147130
189.Solås, Kjerstin Boge144040
190.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
191.Hollås, Liv Skjetnemark140000
192.Aune, Dagrun140000
193.Schmidt, Aslaug140000
194.Håfjeld, Turid140000
195.Halen, Hanne1324030
196.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
197.Svestad, Inga Berit1315200
198.Carstens, Camilla1312260
199.Røneid, Hilde1311000
200.Flo, Liv131000
201.Saastad, Borgny Oddrun130000
202.Olsen, Bjørg130000
203.Jevanord, Elisabeth130000
204.Henriksen, Kari-Anne1217020
205.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
206.Svellet, Siri Thomassen123100
207.Nilsen, Laila Schou121000
208.Iversen, Eli120000
209.Kruke, Bjørg Leira120000
210.Segtnan, Randi120000
211.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
212.Volden, Cathrine1114510
213.Mordal, Charlotte1113100
214.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
215.Tveter, Annette118320
216.Monshaugen, Hanne Skogum112000
217.Opsann, Anne Marie110000
218.Ødegård, Ingrid110000
219.Bekk, Oddny110000
220.Knudsen, Kari Helene1011200
221.Seigerud, Toril109000
222.Furutangvik, Liv106000
223.Krogsrud, Anne Mari106000
224.Lundby, Torild103000
225.Løseth, Tonje103110
226.Hall, Susann Iren103310
227.Strand, Grete102000
228.Follo, Gro100000
229.Moseby, Anne-Karin100000
230.Thorstensen, Reidun100000
231.Fallingen, Eli910100
232.Myrdal, Beathe98010
233.Myhre, Rita97320
234.Mathisen, Connie95230
235.Yttereng, Hanna95410
236.Gundersen, Gerd90000
237.Nagvik, Anne Kise90000
238.Aamodt, Liv Margrethe90000
239.Villabø, Maren Birte811040
240.Syversen, Vibeke87120
241.Braarvig, Liv Tone84000
242.Schjerven, Kari83040
243.Granum, Tove81060
244.Michalsen, Tove Margreth80000
245.Kvakkestad, Randi80000
246.Tørrisvold, Solfrid80000
247.Torgersen, Jorun S.80000
248.Karlsen, Liv Reidun80000
249.Ahlberg, Birgith80000
250.Pettersson, Hege Anett80000
251.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
252.Reistad, Henny Ella711010
253.Nordal, Kate Mogseth77000
254.Suvdal, Anne Kjersti76000
255.Tomteberget, Bente75000
256.Fossum, Grete73000
257.Iversen, Torill71000
258.Knarvik, Åse70000
259.Bræin, Helga70000
260.Stensby, Gunvor70000
261.Sjøman, Marit70000
262.Andersen, Lene610110
263.Kristiansen, Jeanett610000
264.Bakkerud, Ingvild67100
265.Bråthe, Torhild65000
266.Nørstebø, Kristin63010
267.Dobloug, Jorun Beate63110
268.Iversen, Iren62120
269.Norøy, Inger Sundal60000
270.Hultgren, Turid60000
271.Heian, Åse60000
272.Snoen, Solveig60000
273.Løke, Lise514000
274.Gundersen, Maren59120
275.Høgdahl, Moa58000
276.Eriksen, Randi M.54010
277.Romulslie, Mari51100
278.Andersen, Liv50000
279.Olafsen, Kristin Nysveen50000
280.Dahm, Kristin Thuve50000
281.Borgersen, Ingjerd50000
282.Langseth, Siri50000
283.Evensen, Valgerd50000
284.Engstrøm, Gro45010
285.Enkerud, Tonje44000
286.Aamodt, Silje Marlin44000
287.Magnussen, Christin43000
288.Solberg, Camilla43010
289.Obaidli, Anniken42000
290.Gyve, Vibeke Cook42010
291.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
292.Thorsen, Reidun40000
293.Kruke, Signe Salberg40000
294.Haug, Anne40000
295.Berge, Bjørg40000
296.Homme, Christine40120
297.Evjen, Elisabeth40000
298.Aasen, Grethe40000
299.Rosenvinge, Gullet40000
300.Rønning, Kari40000
301.Børseth, Kristin40000
302.Bjerke, Tina312100
303.Jonassen, Hilde Stavran38020
304.Lind, Tale35000
305.Breistøl, Kristine34010
306.Ommundsen, Mette34100
307.Florholmen, Marthe33020
308.Haakestad, Cathrine32000
309.Brustuen, Ane Rønning32000
310.Myklebust, Brigitte31000
311.Moen, Gunn31000
312.Tønnesen, Lene31010
313.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
314.Sundsbak, Marianne30000
315.Holta, Malin30000
316.Engebretsen, Jeanette30000
317.Hestad, Johanne Jerven30000
318.Hansen, Kari Skancke30000
319.Christoffersen, Gro30000
320.Hansen, Grete Smith30000
321.Hobber, Else30000
322.Andersen, Bjørg30000
323.Wølner, Tone30000
324.Liden, Stine30000
325.Hall, Ruth30000
326.Johansen, Vilde Ingeborg30010
327.Nordli, Vibeke30000
328.Romsås, Tove30000
329.Einarson, Heidi28100
330.Sundmoen, Kamilla25000
331.Venn, Kristin25000
332.Sognnæs, Henriette23000
333.Grymyr, Jøran Lien22000
334.Flaatnes, Heidi22010
335.Oftedal, Hanna Bredal21000
336.Berre, Elise21000
337.Lyssand, Anne21010
338.Stang, Alette21000
339.Birkeland, Ingunn21010
340.Lindby, Marianne21000
341.Nilsen, Line Hoff21000
342.Ekstrøm, Tove21000
343.Lerstad, Tonje Haug20000
344.Hannevik, Tonje Nanette20000
345.Hoelstad, Åse20000
346.Andersen, Wenche Steen20000
347.Fredrichsen, Rigmor20000
348.Aasarød, Randi20000
349.Kjesbu, Randi20000
350.Knutsen, Therese20010
351.Hylleseth, Sølvi20100
352.Svendsen, Lill-Karin20010
353.Knudsen, Lisbeth20000
354.Nygren, Marianne Helene Muri20000
355.Myhr, Marit20000
356.Walle, Margot20000
357.Lund, Mai Helen20000
358.Hollekim, Ingjerd20000
359.Ørbeck, Inger Johanne20000
360.Nærland, Alfhild20000
361.Berg, Aud20000
362.Skovli, Berit20000
363.Leine, Brit Marit20000
364.Christiansen, Camilla20000
365.Tangen, Edith20000
366.Rundbråten, Guro20000
367.Kristiansen, Gro20000
368.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
369.Nyheim, Torill12000
370.Skjelstad Aaberge, Monica11000
371.Lorentsen, Gina11010
372.Andenæs, June11100
373.Johnsen, Jorunn10000
374.Holgersen, Jeanette Haga10000
375.Græsholt, Jenny Osnes10010
376.Danielsen, Inger Synnøve10000
377.Helsingeng, Kari10000
378.Johnsen, Kari10000
379.Elton, Mary10000
380.Sannes, Marit Helen10000
381.Ruud-Johansen, Mette10000
382.Solem, Lise Kristiansen10000
383.Gundersen, Liv Grønn10000
384.Gundersen, Lillemor10000
385.Solli, Elsa10000
386.Engh, Else10010
387.Andersen, Bjørg Steen10000
388.Moe, Borgny10000
389.Risberg, Bjørg10000
390.Wiise, Berit10000
391.Karlsen, Berit10000
392.Halvorsen, Berit10000
393.Rønnestad, Aud10000
394.Strand, Bente10000
395.Arnesen, Aud10000
396.Hasanic, Alma10000
397.Pedersen, Andrea Austmo10000
398.Haugstvedt, Anne10100
399.Skei, Signe Krogstad10000
400.Krogstad, Sonja10000
401.Billington, Sonja Elisabeth10000
402.Iversen, Solveig10000
403.Paulsen, Siv10000
404.Bekkevold, Tove10000
405.Roland, Tordis10000