Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Lunde, Katrine3213020
2.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
3.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
4.Herrem, Camilla28079317300
5.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
6.Sundal, Heidi26973159853
7.Larsen, Tonje26456761576
8.Skotvoll, Annette2502000
9.Ryen, Karin24454633440
10.Haltvik, Trine241834971183
11.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
12.Løke, Heidi22680151682
13.Frafjord, Marit Malm22342475623
14.Oftedal, Stine Bredal21859719150
15.Sagstuen, Tonje21759345642
16.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
17.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
18.Johansen, Kari Mette2034931190
19.Hegh, Hanne20236160750
20.Grini, Kjersti201100349531
21.Sulland, Linn Jørum19357926220
22.Buchholdt, Sissel18641513300
23.Hogness, Hanne18637828320
24.Nøstvold, Tonje18340819160
25.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
26.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
27.Solberg-Isaksen, Sanna Charlotte17532815350
28.Tjugum, Heidi1750110
29.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
30.Solberg, Silje Margaretha1703040
31.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
32.Leganger, Cecilie1621010
33.Steen, Ingrid16158835380
34.Kristiansen, Veronica Egebakken16052545410
35.Johansen, Britt15614033731
36.Davidsen, Mette14825622300
37.Mørk, Nora14771716180
38.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
39.Eliasson, Marte14517922280
40.Alstad, Ida14331043370
41.Ihle, Kristin Midthun14330614211
42.Andersen, Bjørg143216000
43.Breivik, Marit1372866160
44.Hårsaker, Vigdis13333714151
45.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
46.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
47.Bjørk, Liv1260000
48.Arntzen, Emilie Hegh1242068260
49.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
50.Jensen, Linn Siri1220000
51.Kurtovic, Amanda1182916100
52.Dahle, Mona11415118230
53.Smedsgård, Turid1130010
54.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
55.Seland, Siri Eftedal11025827431
56.Aune, Kari Solem11021429300
57.Tuven, Janne10826820140
58.Skogrand, Stine10819623200
59.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
60.Berg, Anne105195390
61.Andersen, Kjerstin1040000
62.Bech, Astri Knudsen10369000
63.Snorroeggen, Gøril10222424220
64.Rokne, Marianne10129426270
65.Nyberg, Katja9932130421
66.Johansen, Anette Hovind9923125280
67.Sandve, Monica942458180
68.Dale, Kari Brattset9424028270
69.Sannes, Tove Liberg93188050
70.Aagaard, Kari9254030
71.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
72.Strøm, Ingunn911975160
73.Nilsen, Jeanette912010
74.Hausmann, Sahra901939100
75.Jacobsen, Marit Røsberg89157571
76.Tomac, Marta88789170
77.Fladset, Karen86251000
78.Blanco, Isabel8616527411
79.Halvorsen, Sigrid84106000
80.Ingstad, Vilde Mortensen846513180
81.Singstad, Karin Irene833319351
82.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
83.Pedersen, Terese820000
84.Sættem, Birgitte8116523300
85.Høsøien, Astrid Skei8129000
86.Nygård, Åse76966100
87.Jenssen, Anne Petra76600140
88.Aune, Malin73142530
89.Hundvin, Mia Therese72174840
90.Anisdahl, Unni7258000
91.Tveter, Inger-Johanne6741000
92.Moldestad, Kristine656416160
93.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
94.Taalesen, Anne Migliosi627015120
95.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
96.Bleivik, Sissel61425100
97.Tønnesen, Grethe6039000
98.Willassen, Eldbjørg600000
99.Hammerseng-Edin, Anja59143690
100.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
101.Tvedt, Jorunn5634000
102.Winter, Anne Aanestad5563000
103.Storberg, Lille5547000
104.Sannes, Turid54122000
105.Høsøien, Hjørdis5421000
106.Keul, Siri540000
107.Riegelhuth, Betina5352480
108.Wibe, Pernille B.533415220
109.Jørum, Guri510010
110.Stange, Tine507111130
111.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
112.Gustad, Randi505311150
113.Wensberg, Anne Wenche5015000
114.Waade, Silje Katrine47578120
115.Nord, Berit Digre4625240
116.Albertsen, Tine Rustad4352660
117.Hannestad, Susanne4347050
118.Reistad, Henny Ella421324160
119.Beck, Kjersti420000
120.Sellæg, Wenche Frogn420000
121.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
122.Jakobsen, Maja4037110
123.Løge, Henriette Henriksen3826591
124.Bekkelund, Else Karin3649440
125.Smedsgaard, Susanne Faye368000
126.Berg, Annemor361000
127.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
128.Gunnarson, Reidun3538210
129.Guntvedt, Tove3531000
130.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
131.Evjenth, Grete Werner350000
132.Eide, Kristin3438450
133.Breistøl, Kristine3437140
134.Lekang, Anne-Brit343712161
135.Næss, Karoline34134111
136.Hilmersen, Anne344000
137.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
138.Fauske, Helene Gigstad3317040
139.Johansen, Berit Moen3310000
140.Skjesol, Magnhild330000
141.Gossé, Linn3270000
142.Taring, Tone Anita32540180
143.Birkrem, Unni320000
144.Smeby, Mona310000
145.Solberg, Brit3053720
146.Bakkerud, Ingvild3043330
147.Høgdahl, Moa3036140
148.Nordbø, Ellen Øygarden300000
149.Sando, Emily Stang300000
150.Gabrielsen, Monica Vik2946340
151.Ringkilen, Mona2935030
152.Mitchell, Ellen2827531
153.Sponberg, Svanhild284000
154.Muhrer, Lisabeth2727000
155.Kluge, Tone Merete260000
156.Stordahl, Liv Strand252000
157.Thøring, Sigrid Trøite250000
158.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
159.Johnsen, Vibeke240000
160.Seglem, Siri23311170
161.Larssen, Lise Morsund2328130
162.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
163.Birkrem, Åse2234010
164.Vikebø, Hege Christin2219360
165.Sætre, May-Britt2215020
166.Brandvik, Elin220000
167.Andersson, Vivian2111000
168.Grua, Beate Jonassen2032230
169.Urne, Renate2015350
170.Witt, Siggen200000
171.Husby, Randi200000
172.Haugerud, Berit Yssen200000
173.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
174.Engebretsen, Cecilie L.1916250
175.Ekset, Gunn196110
176.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
177.Hynne, Berit1849110
178.Mørk, Thea1835000
179.Snorroeggen, Marte1820270
180.Pedersen, Andrea Austmo180000
181.Woxvold, Else180000
182.Bolset, Silje Elin1617310
183.Hansen, Berit1611030
184.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
185.Fulland, Kari Skarstad162000
186.Albert, Gerd-Elin1525000
187.Nesse, Vibeke1517170
188.Christensen, Emilie153110
189.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
190.Østbø, Hilde150000
191.Sæbøe, Siv Heim1419160
192.Steffensen, Elisabeth1414050
193.Overvik, Hilde147130
194.Solås, Kjerstin Boge144040
195.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
196.Hollås, Liv Skjetnemark140000
197.Aune, Dagrun140000
198.Schmidt, Aslaug140000
199.Håfjeld, Turid140000
200.Halen, Hanne1324030
201.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
202.Svestad, Inga Berit1315200
203.Carstens, Camilla1312260
204.Røneid, Hilde1311000
205.Johansen, Vilde Ingeborg132030
206.Flo, Liv131000
207.Saastad, Borgny Oddrun130000
208.Olsen, Bjørg130000
209.Jevanord, Elisabeth130000
210.Henriksen, Kari-Anne1217020
211.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
212.Svellet, Siri Thomassen123100
213.Nilsen, Laila Schou121000
214.Iversen, Eli120000
215.Kruke, Bjørg Leira120000
216.Segtnan, Randi120000
217.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
218.Volden, Cathrine1114510
219.Mordal, Charlotte1113100
220.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
221.Tveter, Annette118320
222.Monshaugen, Hanne Skogum112000
223.Opsann, Anne Marie110000
224.Ødegård, Ingrid110000
225.Bekk, Oddny110000
226.Granlund, Rikke Marie110000
227.Knudsen, Kari Helene1011200
228.Seigerud, Toril109000
229.Furutangvik, Liv106000
230.Krogsrud, Anne Mari106000
231.Lundby, Torild103000
232.Løseth, Tonje103110
233.Hall, Susann Iren103310
234.Strand, Grete102000
235.Follo, Gro100000
236.Moseby, Anne-Karin100000
237.Thorstensen, Reidun100000
238.Fallingen, Eli910100
239.Myrdal, Beathe98010
240.Myhre, Rita97320
241.Mathisen, Connie95230
242.Yttereng, Hanna95410
243.Gundersen, Gerd90000
244.Nagvik, Anne Kise90000
245.Aamodt, Liv Margrethe90000
246.Villabø, Maren Birte811040
247.Syversen, Vibeke87120
248.Braarvig, Liv Tone84000
249.Schjerven, Kari83040
250.Granum, Tove81060
251.Michalsen, Tove Margreth80000
252.Kvakkestad, Randi80000
253.Tørrisvold, Solfrid80000
254.Torgersen, Jorun S.80000
255.Karlsen, Liv Reidun80000
256.Ahlberg, Birgith80000
257.Pettersson, Hege Anett80000
258.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
259.Aardahl, Maren Nyland712020
260.Nordal, Kate Mogseth77000
261.Suvdal, Anne Kjersti76000
262.Tomteberget, Bente75000
263.Fossum, Grete73000
264.Iversen, Torill71000
265.Knarvik, Åse70000
266.Stensby, Gunvor70000
267.Bræin, Helga70000
268.Sjøman, Marit70000
269.Andersen, Lene610110
270.Kristiansen, Jeanett610000
271.Enkerud, Tonje66000
272.Bråthe, Torhild65000
273.Dobloug, Jorun Beate63110
274.Nørstebø, Kristin63010
275.Iversen, Iren62120
276.Norøy, Inger Sundal60000
277.Hultgren, Turid60000
278.Heian, Åse60000
279.Snoen, Solveig60000
280.Hovden, Emilie Margrethe520000
281.Løke, Lise514000
282.Gundersen, Maren59120
283.Obaidli, Anniken54000
284.Eriksen, Randi M.54010
285.Romulslie, Mari51100
286.Andersen, Liv50000
287.Olafsen, Kristin Nysveen50000
288.Dahm, Kristin Thuve50000
289.Borgersen, Ingjerd50000
290.Langseth, Siri50000
291.Evensen, Valgerd50000
292.Engstrøm, Gro45010
293.Aamodt, Silje Marlin44000
294.Magnussen, Christin43000
295.Solberg, Camilla43010
296.Gyve, Vibeke Cook42010
297.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
298.Thorsen, Reidun40000
299.Kruke, Signe Salberg40000
300.Berge, Bjørg40000
301.Haug, Anne40000
302.Homme, Christine40120
303.Evjen, Elisabeth40000
304.Aasen, Grethe40000
305.Rosenvinge, Gullet40000
306.Børseth, Kristin40000
307.Rønning, Kari40000
308.Bjerke, Tina312100
309.Jonassen, Hilde Stavran38020
310.Lind, Tale35000
311.Ommundsen, Mette34100
312.Florholmen, Marthe33020
313.Brustuen, Ane Rønning32000
314.Haakestad, Cathrine32000
315.Myklebust, Brigitte31000
316.Nestaker, Guro31000
317.Moen, Gunn31000
318.Tønnesen, Lene31010
319.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
320.Holta, Malin30000
321.Sundsbak, Marianne30000
322.Hestad, Johanne Jerven30000
323.Engebretsen, Jeanette30000
324.Hansen, Kari Skancke30000
325.Christoffersen, Gro30000
326.Hansen, Grete Smith30000
327.Hobber, Else30000
328.Andersen, Bjørg30000
329.Wølner, Tone30000
330.Liden, Stine30000
331.Hall, Ruth30000
332.Nordli, Vibeke30000
333.Romsås, Tove30000
334.Einarson, Heidi28100
335.Sundmoen, Kamilla25000
336.Venn, Kristin25000
337.Sognnæs, Henriette23000
338.Grymyr, Jøran Lien22000
339.Flaatnes, Heidi22010
340.Oftedal, Hanna Bredal21000
341.Berre, Elise21000
342.Stang, Alette21000
343.Lyssand, Anne21010
344.Birkeland, Ingunn21010
345.Lindby, Marianne21000
346.Nilsen, Line Hoff21000
347.Ekstrøm, Tove21000
348.Lerstad, Tonje Haug20000
349.Hannevik, Tonje Nanette20000
350.Hoelstad, Åse20000
351.Andersen, Wenche Steen20000
352.Fredrichsen, Rigmor20000
353.Aasarød, Randi20000
354.Kjesbu, Randi20000
355.Knutsen, Therese20010
356.Hylleseth, Sølvi20100
357.Svendsen, Lill-Karin20010
358.Knudsen, Lisbeth20000
359.Walle, Margot20000
360.Nygren, Marianne Helene Muri20000
361.Myhr, Marit20000
362.Lund, Mai Helen20000
363.Hollekim, Ingjerd20000
364.Ørbeck, Inger Johanne20000
365.Nærland, Alfhild20000
366.Berg, Aud20000
367.Skovli, Berit20000
368.Christiansen, Camilla20000
369.Leine, Brit Marit20000
370.Tangen, Edith20000
371.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
372.Kristiansen, Gro20000
373.Rundbråten, Guro20000
374.Ulsaker Høve, Tuva14000
375.Nyheim, Torill12000
376.Jonassen, Vilde Kaurin11000
377.Andersen, Sunniva11000
378.Skjelstad Aaberge, Monica11000
379.Lorentsen, Gina11010
380.Andenæs, June11100
381.Helsingeng, Kari10000
382.Johnsen, Kari10000
383.Danielsen, Inger Synnøve10000
384.Holgersen, Jeanette Haga10000
385.Græsholt, Jenny Osnes10010
386.Johnsen, Jorunn10000
387.Elton, Mary10000
388.Sannes, Marit Helen10000
389.Ruud-Johansen, Mette10000
390.Solem, Lise Kristiansen10000
391.Gundersen, Liv Grønn10000
392.Gundersen, Lillemor10000
393.Solli, Elsa10000
394.Engh, Else10010
395.Andersen, Bjørg Steen10000
396.Moe, Borgny10000
397.Wiise, Berit10000
398.Halvorsen, Berit10000
399.Karlsen, Berit10000
400.Risberg, Bjørg10000
401.Rønnestad, Aud10000
402.Arnesen, Aud10000
403.Strand, Bente10000
404.Hasanic, Alma10000
405.Haugstvedt, Anne10100
406.Skei, Signe Krogstad10000
407.Krogstad, Sonja10000
408.Billington, Sonja Elisabeth10000
409.Iversen, Solveig10000
410.Paulsen, Siv10000
411.Bekkevold, Tove10000
412.Roland, Tordis10000