Landskampstatistikk


Lag
Motstander
Spiller

Statistikken tar bare hensyn til offisielle kamper

Landslag kvinner senior

Klikk på navnet for å se den aktuelle spillerens kamper, eller klikk på overskrifter for sortering
NrNavnKamperMålGK2minRK
1.Breivang, Karoline Dyhre3054751141360
2.Lunde, Katrine2993020
3.Bjerkrheim, Susann Goksør29684479911
4.Koren, Linn-Kristin Riegelhuth27997158510
5.Sundal, Heidi26973159853
6.Larsen, Tonje26456761576
7.Skotvoll, Annette2502000
8.Ryen, Karin24454633440
9.Haltvik, Trine241834971183
10.Roll-Matthiesen, Cathrine23492148572
11.Herrem, Camilla23462717250
12.Sagstuen, Tonje21759345642
13.Lybekk, Else-Marthe Sørlie21559880662
14.Havnås, Kristine Duvholt20837735340
15.Løke, Heidi20375451642
16.Johansen, Kari Mette2034931190
17.Hegh, Hanne20236160750
18.Grini, Kjersti201100349531
19.Frafjord, Marit Malm19740673563
20.Sulland, Linn Jørum19357926220
21.Buchholdt, Sissel18641513300
22.Hogness, Hanne18637828320
23.Nøstvold, Tonje18340819160
24.Lunde-Borgersen, Kristine18149648731
25.Meyer, Elisabeth Hilmo180282701123
26.Tjugum, Heidi1750110
27.Oftedal, Stine Bredal17443018130
28.Grimsbø, Kari Aalvik1731010
29.Hammerseng-Edin, Gro16763168761
30.Leganger, Cecilie1621010
31.Steen, Ingrid16158835380
32.Johansen, Britt15614033731
33.Davidsen, Mette14825622300
34.Kvitsand, Hege Kristine14519734481
35.Eliasson, Marte14517922280
36.Alstad, Ida14331043370
37.Ihle, Kristin Midthun14330614211
38.Andersen, Bjørg143216000
39.Breivik, Marit1372866160
40.Hårsaker, Vigdis13333714151
41.Aamodt, Ragnhild Margrethe1333141570
42.Solberg, Sanna Charlotte13324214300
43.Solberg, Silje Margaretha1321010
44.Kristiansen, Veronica Egebakken13043844340
45.Eriksen, Ann-Cathrin12711913230
46.Bjørk, Liv1260000
47.Berg, Ingunn Thomassen1222498250
48.Jensen, Linn Siri1220000
49.Mørk, Nora11756615150
50.Kurtovic, Amanda115285690
51.Dahle, Mona11415118230
52.Smedsgård, Turid1130010
53.Kjelsberg, Kristin Glosimot11237113454
54.Seland, Siri Eftedal11025827431
55.Aune, Kari Solem11021429300
56.Tuven, Janne10826820140
57.Molid, Mari Kristine Søbstad1075728391
58.Berg, Anne105195390
59.Andersen, Kjerstin1040000
60.Bech, Astri Knudsen10369000
61.Snorroeggen, Gøril10222424220
62.Rokne, Marianne10129426270
63.Nyberg, Katja9932130421
64.Johansen, Anette Hovind9923125280
65.Sandve, Monica942458180
66.Sannes, Tove Liberg93188050
67.Aagaard, Kari9254030
68.Stensrud, Wenche Halvorsen912115130
69.Strøm, Ingunn911975160
70.Nilsen, Jeanette912010
71.Hausmann, Sahra901939100
72.Arntzen, Emilie Hegh901325170
73.Fladset, Karen86251000
74.Blanco, Isabel8616527411
75.Halvorsen, Sigrid84106000
76.Singstad, Karin Irene833319351
77.Bjørnebye, Hege Kirsti820000
78.Pedersen, Terese820000
79.Sættem, Birgitte8116523300
80.Høsøien, Astrid Skei8129000
81.Nygård, Åse76966100
82.Jenssen, Anne Petra76600140
83.Ingstad, Vilde Mortensen745613150
84.Hundvin, Mia Therese72174840
85.Skogrand, Stine7211420150
86.Anisdahl, Unni7258000
87.Tveter, Inger-Johanne6741000
88.Moldestad, Kristine656416160
89.Kirkeby, Ingunn Rise64493120
90.Taalesen, Anne Migliosi627015120
91.Thorsen, Camilla Nordberg61138470
92.Bleivik, Sissel61425100
93.Tønnesen, Grethe6039000
94.Willassen, Eldbjørg600000
95.Hammerseng-Edin, Anja59143690
96.Slevigen, Mimi J. Kopperud590000
97.Tomac, Marta56569100
98.Tvedt, Jorunn5634000
99.Winter, Anne Aanestad5563000
100.Storberg, Lille5547000
101.Sannes, Turid54122000
102.Høsøien, Hjørdis5421000
103.Keul, Siri540000
104.Riegelhuth, Betina5352480
105.Wibe, Pernille B.533415220
106.Jørum, Guri510010
107.Brattset, Kari509917110
108.Stange, Tine507111130
109.Hinkel, Unni Nyhamar506015191
110.Gustad, Randi505311150
111.Wensberg, Anne Wenche5015000
112.Jacobsen, Marit Røsberg4786541
113.Aune, Malin4674320
114.Nord, Berit Digre4625240
115.Albertsen, Tine Rustad4352660
116.Hannestad, Susanne4347050
117.Sellæg, Wenche Frogn420000
118.Beck, Kjersti420000
119.Fausa, Ragnhild Jenny40654120
120.Jakobsen, Maja4037110
121.Løge, Henriette Henriksen3826591
122.Bekkelund, Else Karin3649440
123.Smedsgaard, Susanne Faye368000
124.Berg, Annemor361000
125.Karlsson, Ida Bjørndalen3540300
126.Gunnarson, Reidun3538210
127.Guntvedt, Tove3531000
128.Dyrdal, Randi Elisabeth3513000
129.Evjenth, Grete Werner350000
130.Eide, Kristin3438450
131.Lekang, Anne-Brit343712161
132.Næss, Karoline34134111
133.Hilmersen, Anne344000
134.Karlsen, Kristin Cecilie332419160
135.Johansen, Berit Moen3310000
136.Skjesol, Magnhild330000
137.Gossé, Linn3270000
138.Taring, Tone Anita32540180
139.Waade, Silje Katrine3231770
140.Birkrem, Unni320000
141.Smeby, Mona310000
142.Solberg, Brit3053720
143.Nordbø, Ellen Øygarden300000
144.Gabrielsen, Monica Vik2946340
145.Ringkilen, Mona2935030
146.Mitchell, Ellen2827531
147.Sponberg, Svanhild284000
148.Muhrer, Lisabeth2727000
149.Kluge, Tone Merete260000
150.Stordahl, Liv Strand252000
151.Thøring, Sigrid Trøite250000
152.Rosenberg, Lina C. Olsson2492110
153.Johnsen, Vibeke240000
154.Seglem, Siri23311170
155.Larssen, Lise Morsund2328130
156.Fauske, Helene Gigstad2315020
157.Thorsteinsen, Cecilie Louise2250480
158.Birkrem, Åse2234010
159.Vikebø, Hege Christin2219360
160.Sætre, May-Britt2215020
161.Brandvik, Elin220000
162.Andersson, Vivian2111000
163.Grua, Beate Jonassen2032230
164.Urne, Renate2015350
165.Witt, Siggen200000
166.Husby, Randi200000
167.Haugerud, Berit Yssen200000
168.Sando, Emily Stang200000
169.Bjørnaas, Gerd Jørstad1920040
170.Engebretsen, Cecilie L.1916250
171.Ekset, Gunn196110
172.Hjort-Larsen, Vera Rummelhoff190000
173.Hynne, Berit1849110
174.Mørk, Thea1835000
175.Snorroeggen, Marte1820270
176.Woxvold, Else180000
177.Bolset, Silje Elin1617310
178.Hansen, Berit1611030
179.Eidsmo, Kristin Vavik1610130
180.Fulland, Kari Skarstad162000
181.Albert, Gerd-Elin1525000
182.Nesse, Vibeke1517170
183.Christensen, Emilie153110
184.Spjelkavik, Aud Ingjerd153000
185.Østbø, Hilde150000
186.Sæbøe, Siv Heim1419160
187.Steffensen, Elisabeth1414050
188.Overvik, Hilde147130
189.Solås, Kjerstin Boge144040
190.Augdal, Inger Lise Guldseth140000
191.Hollås, Liv Skjetnemark140000
192.Aune, Dagrun140000
193.Schmidt, Aslaug140000
194.Håfjeld, Turid140000
195.Reistad, Henny Ella1330020
196.Halen, Hanne1324030
197.Alsand-Larsen, Elise Margrete1323350
198.Svestad, Inga Berit1315200
199.Carstens, Camilla1312260
200.Røneid, Hilde1311000
201.Flo, Liv131000
202.Saastad, Borgny Oddrun130000
203.Olsen, Bjørg130000
204.Jevanord, Elisabeth130000
205.Bakkerud, Ingvild1219110
206.Henriksen, Kari-Anne1217020
207.Alvestad Seland, Tone Anne1210110
208.Svellet, Siri Thomassen123100
209.Nilsen, Laila Schou121000
210.Iversen, Eli120000
211.Kruke, Bjørg Leira120000
212.Segtnan, Randi120000
213.Kyvåg, Monica Angelsnes120000
214.Volden, Cathrine1114510
215.Mordal, Charlotte1113100
216.Westgård, Liv E. Schønhardt119010
217.Tveter, Annette118320
218.Monshaugen, Hanne Skogum112000
219.Opsann, Anne Marie110000
220.Ødegård, Ingrid110000
221.Bekk, Oddny110000
222.Høgdahl, Moa1017010
223.Knudsen, Kari Helene1011200
224.Seigerud, Toril109000
225.Furutangvik, Liv106000
226.Krogsrud, Anne Mari106000
227.Lundby, Torild103000
228.Løseth, Tonje103110
229.Hall, Susann Iren103310
230.Strand, Grete102000
231.Follo, Gro100000
232.Moseby, Anne-Karin100000
233.Thorstensen, Reidun100000
234.Fallingen, Eli910100
235.Myrdal, Beathe98010
236.Myhre, Rita97320
237.Mathisen, Connie95230
238.Yttereng, Hanna95410
239.Gundersen, Gerd90000
240.Nagvik, Anne Kise90000
241.Aamodt, Liv Margrethe90000
242.Villabø, Maren Birte811040
243.Syversen, Vibeke87120
244.Braarvig, Liv Tone84000
245.Schjerven, Kari83040
246.Granum, Tove81060
247.Michalsen, Tove Margreth80000
248.Kvakkestad, Randi80000
249.Tørrisvold, Solfrid80000
250.Torgersen, Jorun S.80000
251.Karlsen, Liv Reidun80000
252.Ahlberg, Birgith80000
253.Pettersson, Hege Anett80000
254.Halvorsen, Heidi Aassveen80000
255.Nordal, Kate Mogseth77000
256.Suvdal, Anne Kjersti76000
257.Tomteberget, Bente75000
258.Fossum, Grete73000
259.Iversen, Torill71000
260.Knarvik, Åse70000
261.Stensby, Gunvor70000
262.Bræin, Helga70000
263.Sjøman, Marit70000
264.Andersen, Lene610110
265.Kristiansen, Jeanett610000
266.Bråthe, Torhild65000
267.Dobloug, Jorun Beate63110
268.Nørstebø, Kristin63010
269.Iversen, Iren62120
270.Norøy, Inger Sundal60000
271.Hultgren, Turid60000
272.Heian, Åse60000
273.Johansen, Vilde Ingeborg60010
274.Snoen, Solveig60000
275.Løke, Lise514000
276.Gundersen, Maren59120
277.Enkerud, Tonje56000
278.Eriksen, Randi M.54010
279.Romulslie, Mari51100
280.Andersen, Liv50000
281.Borgersen, Ingjerd50000
282.Olafsen, Kristin Nysveen50000
283.Dahm, Kristin Thuve50000
284.Langseth, Siri50000
285.Evensen, Valgerd50000
286.Engstrøm, Gro45010
287.Aamodt, Silje Marlin44000
288.Magnussen, Christin43000
289.Solberg, Camilla43010
290.Obaidli, Anniken42000
291.Gyve, Vibeke Cook42010
292.Skjelstad, Tone Ann Margrethe41000
293.Thorsen, Reidun40000
294.Kruke, Signe Salberg40000
295.Haug, Anne40000
296.Pedersen, Andrea Austmo40000
297.Berge, Bjørg40000
298.Homme, Christine40120
299.Evjen, Elisabeth40000
300.Aasen, Grethe40000
301.Rosenvinge, Gullet40000
302.Børseth, Kristin40000
303.Rønning, Kari40000
304.Bjerke, Tina312100
305.Jonassen, Hilde Stavran38020
306.Lind, Tale35000
307.Breistøl, Kristine34010
308.Ommundsen, Mette34100
309.Florholmen, Marthe33020
310.Haakestad, Cathrine32000
311.Brustuen, Ane Rønning32000
312.Myklebust, Brigitte31000
313.Moen, Gunn31000
314.Tønnesen, Lene31010
315.Aune, Liv Jorid Rønningen31000
316.Sundsbak, Marianne30000
317.Holta, Malin30000
318.Engebretsen, Jeanette30000
319.Hestad, Johanne Jerven30000
320.Hansen, Kari Skancke30000
321.Christoffersen, Gro30000
322.Hansen, Grete Smith30000
323.Hobber, Else30000
324.Andersen, Bjørg30000
325.Wølner, Tone30000
326.Liden, Stine30000
327.Hall, Ruth30000
328.Nordli, Vibeke30000
329.Romsås, Tove30000
330.Einarson, Heidi28100
331.Sundmoen, Kamilla25000
332.Venn, Kristin25000
333.Sognnæs, Henriette23000
334.Grymyr, Jøran Lien22000
335.Flaatnes, Heidi22010
336.Oftedal, Hanna Bredal21000
337.Berre, Elise21000
338.Stang, Alette21000
339.Lyssand, Anne21010
340.Birkeland, Ingunn21010
341.Lindby, Marianne21000
342.Nilsen, Line Hoff21000
343.Ekstrøm, Tove21000
344.Lerstad, Tonje Haug20000
345.Hannevik, Tonje Nanette20000
346.Hoelstad, Åse20000
347.Andersen, Wenche Steen20000
348.Fredrichsen, Rigmor20000
349.Aasarød, Randi20000
350.Kjesbu, Randi20000
351.Knutsen, Therese20010
352.Hylleseth, Sølvi20100
353.Svendsen, Lill-Karin20010
354.Knudsen, Lisbeth20000
355.Nygren, Marianne Helene Muri20000
356.Myhr, Marit20000
357.Walle, Margot20000
358.Lund, Mai Helen20000
359.Hollekim, Ingjerd20000
360.Ørbeck, Inger Johanne20000
361.Nærland, Alfhild20000
362.Berg, Aud20000
363.Skovli, Berit20000
364.Christiansen, Camilla20000
365.Leine, Brit Marit20000
366.Tangen, Edith20000
367.Rundbråten, Guro20000
368.Kristiansen, Gro20000
369.Bautz, Helen Katrine Brekke20200
370.Nyheim, Torill12000
371.Skjelstad Aaberge, Monica11000
372.Lorentsen, Gina11010
373.Andenæs, June11100
374.Johnsen, Jorunn10000
375.Holgersen, Jeanette Haga10000
376.Græsholt, Jenny Osnes10010
377.Danielsen, Inger Synnøve10000
378.Helsingeng, Kari10000
379.Johnsen, Kari10000
380.Elton, Mary10000
381.Sannes, Marit Helen10000
382.Ruud-Johansen, Mette10000
383.Solem, Lise Kristiansen10000
384.Gundersen, Liv Grønn10000
385.Gundersen, Lillemor10000
386.Solli, Elsa10000
387.Engh, Else10010
388.Andersen, Bjørg Steen10000
389.Moe, Borgny10000
390.Wiise, Berit10000
391.Halvorsen, Berit10000
392.Karlsen, Berit10000
393.Risberg, Bjørg10000
394.Rønnestad, Aud10000
395.Arnesen, Aud10000
396.Strand, Bente10000
397.Hasanic, Alma10000
398.Haugstvedt, Anne10100
399.Skei, Signe Krogstad10000
400.Krogstad, Sonja10000
401.Billington, Sonja Elisabeth10000
402.Iversen, Solveig10000
403.Paulsen, Siv10000
404.Bekkevold, Tove10000
405.Roland, Tordis10000