Tilbake Twitter Facebook

Cupen (NM Senior) Kvinner, sesongen 1516


Du får mer informasjon om kampene i utskriftsvennlig versjon
TidKampnrBaneHjemmelagBortelagH-B
 1. runde
Dato ikke fastsatt
----99K00NM002Ellingsrud - 
TIRSDAG 11.08.2015
183099K00NM001Apalløkkahallen 1AmmerudBækkelaget Håndball 24-29
ONSDAG 12.08.2015
190099K00NM018Stjørdalshallen CStjørdal HKCharlottenlund SK Hå20-27
203099K00NM012RolvsøyhallenRolvsøySarpsborgalliansen H27-46
TORSDAG 13.08.2015
193099K00NM020SelbuhallenVikvarvetMeldal24-16
200099K00NM014GullbringhallenSkarphedinHei21-27
200099K00NM017Grevlingen flerbrukshSon HåndballklubbØstsiden Fredrikstad11-29
200099K00NM019TynsethallenTynsetLevanger10-39
203099K00NM006GreverudhallenKolbotnFollo HK Damer16-42
LØRDAG 15.08.2015
140099K00NM010ØrstahallenØrstaMidsund25-28
SØNDAG 16.08.2015
130099K00NM016LeikangerhallenSogndalGneist15-32
150099K00NM007Atlanten idrettsparkKristiansundHeimdal26-22
153099K00NM013Runarhallen 1RunarFram20-36
160099K00NM015LunnerhallenLunnerLFH0914-32
170099K00NM008NedeneshallenØIF ArendalKragerø23-20
MANDAG 17.08.2015
173099K00NM021HetlandshallenHinnaÅlgård19-24
200099K00NM022TimehallenBryneHundvåg38-22
TIRSDAG 18.08.2015
193099K00NM011NeshallenRaumnes/ÅrnesVålerenga17-31
200099K00NM005RaufosshallenHK Vestre TotenSkreia13-20
200099K00NM009SveberghallenMalvik HK-93Kolstad29-17
204099K00NM004RyggehallenHK RyggeHøland29-28
ONSDAG 19.08.2015
191599K00NM023StrandahallenStaal JørpelandStavanger IF25-19
TORSDAG 20.08.2015
191599K00NM003HaslumhallenHaslumRamnes20-30
 2. runde
SØNDAG 23.08.2015
160099K00NM039Stordhallen NyeStordViking TIF24-33
MANDAG 24.08.2015
193099K00NM043HeistadhallenHeiFlint Tønsberg Håndb18-34
200099K00NM038JordalhallenVålerengaStabæk11-35
200099K00NM046TimehallenBryneStaal Jørpeland37-26
TIRSDAG 25.08.2015
193099K00NM044SelbuhallenVikvarvetLevanger24-35
200099K00NM033KongstenhallenØstsiden FredrikstadNordstrand Håndball 14-37
ONSDAG 26.08.2015
180099K00NM045Os IdrettshallOsSotra30-19
183099K00NM032LanghushallenFollo HK DamerNjård22-23
190099K00NM031MidsundhallenMidsundMolde Elite9-39
191099K00NM034Atlanten idrettsparkKristiansundVolda15-38
191599K00NM029RamneshallenRamnesGlassverket12-40
193099K00NM025VestsidahallenPorsGjerpen21-31
193099K00NM028BækkelagshallenBækkelaget Håndball Storhamar Håndball E17-38
200099K00NM026EllingsrudhallenEllingsrudGjøvik HK19-34
203099K00NM024SarpsborghallenSarpsborgalliansen HFredrikstad Bkl.24-25
203099K00NM027OdderneshallenAK 28Grane Arendal22-29
203099K00NM035RyggehallenHK RyggeRælingen17-44
211099K00NM040Framohallen 1GneistFyllingen29-35
TORSDAG 27.08.2015
191599K00NM030FramhallenFramLarvik12-46
200099K00NM047SkreiahallenSkreiaLFH0920-34
FREDAG 28.08.2015
190099K00NM037Gjesdalhallen 2 (Nye)ÅlgårdSola22-32
190099K00NM041SveberghallenMalvik HK-93Charlottenlund SK Hå13-25
LØRDAG 29.08.2015
143099K00NM042Førdehuset 1FørdeFana18-22
SØNDAG 30.08.2015
180099K00NM036NedeneshallenØIF ArendalVipers Kristiansand 14-58
 3. runde
163099K00NM050StangneshallenHarstadSkrim Kongsberg13-42
TIRSDAG 01.09.2015
163099K00NM048BUL-HallenBossekopOppsal9-53
190099K00NM061JorekstadhallenLFH09Gjøvik HK17-43
203099K00NM051CSK Hummelarena ACharlottenlund SK HåByåsen Elite19-33
ONSDAG 02.09.2015
180099K00NM049TromsdalshallenBravoHK Halden13-38
180099K00NM056Trønderhallen 1LevangerMolde Elite19-25
190099K00NM052Os IdrettshallOsTertnes16-39
190099K00NM054TønsberghallenFlint Tønsberg HåndbGlassverket16-31
190099K00NM055SkienshallenGjerpenLarvik21-33
190099K00NM057KongstenhallenFredrikstad Bkl.Nordstrand Håndball 19-22
190099K00NM062Nadderud ArenaStabækRælingen32-30
193099K00NM058GranehallenGrane ArendalVipers Kristiansand 18-38
200099K00NM059TimehallenBryneSola21-38
211099K00NM060Framohallen 2FyllingenViking TIF26-28
TORSDAG 03.09.2015
190099K00NM053NjårdhallenNjårdStorhamar Håndball E14-34
LØRDAG 05.09.2015
153099K00NM063SlåtthaughallenFanaVolda23-24
 4. runde
ONSDAG 30.09.2015
170099K00NM068Oppsal ArenaOppsalGjøvik HK38-15
180099K00NM064Idrettens Hus MoldeMolde EliteHK Halden24-19
180099K00NM065VoldahallenVoldaTertnes21-37
180099K00NM067DrammenshallenGlassverketViking TIF29-28
180099K00NM070Boligpartner ArenaStorhamar Håndball ESkrim Kongsberg29-27
180099K00NM071Åsenhallen ASolaStabæk34-27
183099K00NM069Nidarøhallen DByåsen EliteLarvik21-30
190099K00NM066BjørnholthallenNordstrand Håndball Vipers Kristiansand 19-29
 Kvartfinale
TIRSDAG 27.10.2015
190099K00NM072Arena LarvikLarvikVipers Kristiansand 30-20
ONSDAG 28.10.2015
180099K00NM073Haukeland 1+2+3TertnesOppsal27-23
180099K00NM075Idrettens Hus MoldeMolde EliteSola32-25
190099K00NM074DrammenshallenGlassverketStorhamar Håndball E27-22
 Semifinale
TIRSDAG 10.11.2015
180099K00NM076DrammenshallenGlassverketMolde Elite35-27
180099K00NM077Haukeland 1+2+3TertnesLarvik21-35
 FINALE
ONSDAG 30.12.2015
170099K00NM078Nadderud ArenaGlassverketLarvik19-28