Tilbake Twitter Facebook

Cupen (NM Senior) Menn, sesongen 1516


Du får mer informasjon om kampene i utskriftsvennlig versjon
TidKampnrBaneHjemmelagBortelagH-B
 2. runde
SØNDAG 16.08.2015
150099M00NM025Sotra Arena 2SotraStord Elite9-35
153099M00NM006LeikangerhallenSogndalBergen HK17-32
TIRSDAG 18.08.2015
190099M00NM020LehmkuhlhallenNHHIViking TIF26-32
200099M00NM013JordalhallenVålerengaHaslum HK24-36
200099M00NM021Nye Loen NærbøNærbøSandnes32-29
ONSDAG 19.08.2015
190099M00NM003JorekstadhallenLFH09Elverum14-46
190099M00NM007Stjørdalshallen CStjørdals-BlinkSteinkjer27-29
190099M00NM019TjøllinghallenTjøllingNøtterøy Håndball23-32
190099M00NM024SkognhallenSkognCharlottenlund SK Hå20-31
200099M00NM018BUL-HallenBossekopAlta IF20-22
TORSDAG 20.08.2015
183099M00NM016MossehallenHK Herulf MossFalk Horten19-37
190099M00NM010StovnerhallenVestliOppsal29-19
193099M00NM002SkøyenhallenBygdø MonolittenKolbotn19-45
200099M00NM009GrålumhallenTuneSki15-45
FREDAG 21.08.2015
190099M00NM011ØrstahallenØrstaKristiansund13-36
190099M00NM014Glassverket Idr.HallGlassverketDrammen9-45
LØRDAG 22.08.2015
140099M00NM023StrandahallenStaal JørpelandKristiansand15-31
144599M00NM026Kragerøhallen 1KragerøHerkules18-26
170099M00NM008TynsethallenTynsetKolstad24-31
SØNDAG 23.08.2015
170099M00NM004Nordby IdrettshallNordbyFollo HK18-41
TIRSDAG 25.08.2015
190099M00NM001AurskoghallenAurskog/HølandLillestrøm TH8-36
200099M00NM012HåvikhallenAvaldsnesHaugaland18-22
203099M00NM017NadderudhallenStabækSt.Hallvard22-26
ONSDAG 26.08.2015
190099M00NM015StangneshallenHarstadBravo37-33
190099M00NM022HetlandshallenStavanger IFViking Håndball26-30
TORSDAG 27.08.2015
190099M00NM005GullbringhallenSkarphedinSandefjord Håndball20-48
 3. runde
SØNDAG 23.08.2015
143099M00NM027AltahallenAlta IFBækkelaget Håndball 18-32
ONSDAG 26.08.2015
180099M00NM032NøtterøyhallenNøtterøy HåndballElverum22-36
FREDAG 28.08.2015
173099M00NM038LandåshallenBergen HKStord Elite21-29
LØRDAG 29.08.2015
180099M00NM033Steinkjerhallen HovedSteinkjerKolstad22-46
TIRSDAG 01.09.2015
183099M00NM039Skienshallen CHerkulesKristiansand25-28
193099M00NM030Haukelandshallen 1Viking TIFFyllingenBergen17-32
ONSDAG 02.09.2015
180099M00NM028StangneshallenHarstadBodø HK24-51
190099M00NM031HoltanhallenFalk HortenRunar Sandefjord24-31
190099M00NM034Jotunhallen 1Sandefjord HåndballHaslum HK19-32
191599M00NM037SYSCO arenaHaugalandViking Håndball21-27
LØRDAG 05.09.2015
160099M00NM036SofiemyrhallenKolbotnHalden Topphåndball19-32
180099M00NM029Nye Loen NærbøNærbøØIF Arendal Elite20-43
SØNDAG 06.09.2015
150099M00NM042BraathallenKristiansundCharlottenlund SK Hå21-28
160099M00NM035Reistad ArenaSt.HallvardDrammen27-28
TIRSDAG 08.09.2015
193099M00NM040StovnerhallenVestliLillestrøm TH24-22
210099M00NM041SkihallenSkiFollo HK25-36
 4. runde
Dato ikke fastsatt
----99M00NM049KristiansandKolstad - 
----99M00NM050Charlottenlund SK HåStord Elite - 
ONSDAG 23.09.2015
180099M00NM044Framohallen 1+2FyllingenBergenHaslum HK32-25
180099M00NM045Bodø SpektrumBodø HKVestli46-23
190099M00NM043Sør AmfiØIF Arendal EliteFollo HK28-29
190099M00NM046RemmenhallenHalden TopphåndballElverum26-23
190099M00NM048Oppsal ArenaBækkelaget Håndball Runar Sandefjord24-25
200099M00NM047DrammenshallenDrammenViking Håndball28-30
 Kvartfinale
ONSDAG 28.10.2015
180099M00NM054Runarhallen 1Runar SandefjordCharlottenlund SK Hå35-34
183099M00NM051Stavanger IdrettshallViking HåndballFyllingenBergen23-30
183099M00NM052Nidarøhallen DKolstadHalden Topphåndball30-34
190099M00NM053Follo Trykk ArenaFollo HKBodø HK32-34
 Semifinale
ONSDAG 11.11.2015
180099M00NM055RemmenhallenHalden TopphåndballFyllingenBergen24-26
180099M00NM056Bodø SpektrumBodø HKRunar Sandefjord21-17
 FINALE
ONSDAG 30.12.2015
193099M00NM057Nadderud ArenaBodø HKFyllingenBergen23-21