NORGES HÅNDBALLFORBUND0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultatet ringes inn til NHFs resultattelefon 815 68 333 eller registreres i https://ta.nif.no/
Kamp Nr  99LMS13010  ResPIN  1034106  Tilskuere 2625  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato Tid Tidtaker (Navn og klubb) Sekretær
 Sør Amfi 15.06.2013 1910    
A Hjemmelag
 Norge
mot
B Bortelag
 Litauen
Sluttresultat A
34
B
29
Halv tid A
22
B
15
Full tid A
B
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang

21:11
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sebastian Barthold                       I  
    Ronald Putans                          
2.Omgang

19:42
  Johannes Hippe                       II  
  Bjarte Håkon Myrhol                          
  11    Erlend Mamelund       X X             I  
Underskrift
lagleder
lag A:
12    Ole Erevik                          
13    Christoffer Rambo       X X             IIIII  
14    Espen Lie Hansen         X             IIII  
16    Espen Heggli Christensen (BB)                          
17    Magnus Jøndal         X             IIIII  
19    Kristian Bjørnsen                       I   I
21    Magnus Gullerud         X             III  
22    Gøran Sørheim                          
23    Sondre Paulsen                       IIII   II
25    Eivind Tangen       X               IIIII  
27    Harald Reinkind                          
Leder A: Zeljko Tomac                   
Leder B: Robert Hedin             
Leder C: Harald Markussen             
Leder D: Ole Martin Viken             
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1. Omg:

22:05
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Tadas Jurelevicius                          
    Aidenas Malasinskas                       IIII   II
2.Omgang

24:49
  Augustas Strazdas       X               I  
  Povilas Babarskas (BB)       X X X X X       IIIIIII  
  12    Vilius Rasimas                          
Underskrift
lagleder
lag B:
16    Rytis Cipkus                          
17    Robertas Svedas                       I  
18    Valdas Drabavicius                       I  
19    Mindaugas Andriuska         X             I  
20    Skirmantas Pleta                       II  
27    Vaidotas Grosas         X X           I   II
30    Tadas Stankevicius                       I  
77    Tomas Eitutis       X               III  
84    Zilvinas Grieze                       III  
92    Benas Petreikis               X          
                              
Leder A: Gintaras Savukynas                   
Leder B: Artüras Juskenas             
Leder C: Martynas Ramanauskas             
Leder D:              
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: