NORGES HÅNDBALLFORBUND0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultatet ringes inn til NHFs resultattelefon 815 68 333 eller registreres i https://ta.nif.no/
Kamp Nr  99K0100075  ResPIN  1130412  Tilskuere 95  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato Tid Tidtaker (Navn og klubb) Sekretær
 Sukkevannshallen 04.01.2015 1800 Frank Asknes  Lars Eric Johansson 
A Hjemmelag
 Randesund
mot
B Bortelag
 Flint Tønsberg Håndball
Sluttresultat A
20
B
21
Halv tid A
13
B
9
Full tid A
B
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang

19:25
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Janne Kjelstrup Olsen       X               IIIIIII  
    Siren Gundersen       X X X           I  
2.Omgang

29:40
  Ninnie Svantesson                          
10    Marie Loka Øydna                       I  
  11    Ida Marie Aa                         I
Underskrift
lagleder
lag A:
12    Andrea Thorsland                          
13    Kjersti Krogstad       X               I  
15    Linda Sløgedal                       II  
17    Kristine Jensen                       IIII  
21    Kristiane Carlsen                       II  
27    Birgit Van Os                       I  
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Louise Pedersen                   
Leder B: Kristine Saaghus             
Leder C: Stig W. Ågedal-Mortensen             
Leder D: Ingrid Marie Mathisen             
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1. Omg:

06:59
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Vivi Storvang                          
    Nina Patricia Heglund                       I  
2.Omgang

  Maria Borge                          
  Madelen Bringaker                       I  
    Simone Dupont Larsen       X               IIII   I
Underskrift
lagleder
lag B:
  Karoline Vivestad Flåten                          
10    Brynja Magnusdottir       X               IIIII  
11    Marte Smistad                       IIII  
16    Rebecca Bakke Karlsson                          
18    Sofie Vinde Norum                       I  
20    Aurora Sæthereng Gundersen                          
27    Henriette Jarneid                       IIII  
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marianne Iversen                   
Leder B: Pål Oldrup Jensen             
Leder C:              
Leder D:              
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:  Fredrik Granberg Dommer:  Joakim Jaabæk Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: