NORGES HÅNDBALLFORBUND0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultatet ringes inn til NHFs resultattelefon 815 68 333 eller registreres i https://ta.nif.no/
Kamp Nr  99K0100082  ResPIN  1130419  Tilskuere 135  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato Tid Tidtaker (Navn og klubb) Sekretær
 Tønsberghallen 18.01.2015 1730 Sven Ingebrigtsen  Erik Frette 
A Hjemmelag
 Flint Tønsberg Håndball
mot
B Bortelag
 Molde Bredde
Sluttresultat A
25
B
28
Halv tid A
16
B
11
Full tid A
B
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang

01:00
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Vivi Storvang                          
    Nina Patricia Heglund         X             IIIII  
2.Omgang

01:00
  Maria Borge                       II  
  Madelen Bringaker                       II  
    Simone Dupont Larsen                       IIIII   I
Underskrift
lagleder
lag A:
  Karoline Vivestad Flåten                       I  
10    Brynja Magnusdottir       X                  
11    Marte Smistad                       I  
16    Rebecca Bakke Karlsson                          
17    Aurora Sæthereng Gundersen                          
18    Sofie Vinde Norum                       II  
27    Henriette Jarneid       X               IIIIII  
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marianne Iversen                   
Leder B: Pål Oldrup Jensen             
Leder C: Kirsty Røed             
Leder D:              
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1. Omg:

01:00
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Lina M. Rypdal                          
    Mona Obaidli         X                
2.Omgang

01:00
  Hanne Tangen                          
  Solveig Ytterhaug                          
    Vilde Vike Nerås                       IIIIIIIII  
Underskrift
lagleder
lag B:
  Rikke Skiri Østigård                       III  
10    Anniken Obaidli                       III  
11    Elena Ramona Constantinescu                       II  
12    Stine Bjørsvik                          
13    Christine Rishaug                       I  
14    Birna Berg Haraldsdottir       X X X           IIIII   II
23    Laura Gina Craciun         X             III  
                              
                              
                              
                              
Leder A: Elin Kortner Lystad                   
Leder B: Einar Jønsson             
Leder C:              
Leder D:              
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:  Ørjan Gangnes Dommer:  Stig Andre Stensrud Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: