NORGES HÅNDBALLFORBUND0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultatet ringes inn til NHFs resultattelefon 815 68 333 eller registreres i https://ta.nif.no/
Kamp Nr  99K0100086  ResPIN  1130423  Tilskuere 80  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato Tid Tidtaker (Navn og klubb) Sekretær
 Sukkevannshallen 25.01.2015 1600 Lars Eric Johansson  Frank Asknes 
A Hjemmelag
 Randesund
mot
B Bortelag
 Bækkelaget Håndball Elite
Sluttresultat A
26
B
27
Halv tid A
11
B
13
Full tid A
B
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang

07:20
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Tina Haagensen                          
    Janne Kjelstrup Olsen                       IIII  
2.Omgang

  Siren Gundersen         X X           IIII  
  Ninnie Svantesson         X             I  
  11    Ida Marie Aa                       IIIIIII   III 10 
Underskrift
lagleder
lag A:
12    Andrea Thorsland                          
13    Kjersti Krogstad       X                  
15    Linda Sløgedal                          
16    Ida Gabrielsen                          
17    Kristine Jensen         X             IIIII  
27    Birgit Van Os                       II  
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Louise Pedersen                   
Leder B: Kristine Saaghus             
Leder C: Stig W. Ågedal-Mortensen             
Leder D:              
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1. Omg:

17:06
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ingrid Loftheim         X             IIIII  
    Trine Knutsen                       II  
2.Omgang

17:03
  Madeleine Brørby Fivelsdal                       III  
  Ingeborg Ekroll Ellingsund                          
  11    Linn Christine Mangset       X X             II  
Underskrift
lagleder
lag B:
14    Sara Møller       X               III  
16    Frida Strand Finstad                          
17    Lise Agnete Prytz Moe                       II  
42    Hege Merete Bergsnev                       III   II
44    Mathilde Spieler Palmers                       II   I
66    Tuva Marstein                          
69    Tiril Kristine Marstein                       II  
                              
                              
                              
                              
Leder A: Morten Østreng                   
Leder B: Åse Karin Frydenlund-Holm             
Leder C: Kent Staahle             
Leder D:              
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:  Even Røsok Dahl Dommer:  Petter Hellerud Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: