NORGES HÅNDBALLFORBUND0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultatet ringes inn til NHFs resultattelefon 815 68 333 eller registreres i https://ta.nif.no/
Kamp Nr  99K0100093  ResPIN  1130430  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato Tid Tidtaker (Navn og klubb) Sekretær
 Bækkelagshallen 08.02.2015 1830 Frank Borghagen  Anne Høien 
A Hjemmelag
 Bækkelaget Håndball Elite
mot
B Bortelag
 Molde Bredde
Sluttresultat A
24
B
32
Halv tid A
8
B
11
Full tid A
B
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang

Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Henriette J. Lunde                          
    Caroline Smith       X               I   II
2.Omgang

  Ingrid Loftheim                       IIII  
  Trine Knutsen       X                  
    Madeleine Brørby Fivelsdal                          
Underskrift
lagleder
lag A:
  Ingeborg Ekroll Ellingsund                       IIIII  
11    Linn Christine Mangset                       I  
14    Sara Møller                       IIIII  
16    Frida Strand Finstad                          
17    Lise Agnete Prytz Moe       X               III  
22    Hege Merete Bergsnev                         III
44    Mathilde Spieler Palmers         X                
66    Tuva Marstein                          
                              
                              
                              
Leder A: Morten Østreng                   
Leder B: Adrian Aambø             
Leder C: Åse Karin Frydenlund-Holm             
Leder D: Kent Staahle             
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1. Omg:

Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Lina M. Rypdal                          
    Mona Obaidli                          
2.Omgang

  Andrea Berg Haukebø       X               IIIIIIIII  
  Solveig Ytterhaug         X X           IIII  
    Vilde Vike Nerås                       III  
Underskrift
lagleder
lag B:
  Rikke Skiri Østigård                       II  
10    Anniken Obaidli                       II   III
13    Christine Rishaug                          
14    Birna Berg Haraldsdottir       X               III  
19    Julie Kleveland Meringdal                       IIIIII  
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Einar Jønsson                   
Leder B: Elin Kortner Lystad             
Leder C:              
Leder D:              
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:  Jovana Dasic Dommer:  Marte Marie Varlo Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: