NORGES HÅNDBALLFORBUND0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultatet ringes inn til NHFs resultattelefon 815 68 333 eller registreres i https://ta.nif.no/
Kamp Nr  99K0100104  ResPIN  1130441  Tilskuere 42  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato Tid Tidtaker (Navn og klubb) Sekretær
 Slåtthaughallen 01.03.2015 1630 Svein Mjeldheim  Lars Christensen 
A Hjemmelag
 Fana
mot
B Bortelag
 Molde Bredde
Sluttresultat A
21
B
28
Halv tid A
12
B
10
Full tid A
B
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang

21:51
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
10    Juliane Moberg Løvik         X             II  
  11    Elisa Christensen                       II  
2.Omgang

10:51
13    Kaia Randa Berthelsen                          
14    Catharina Skorpen Furnes                       I  
  18    Bianca Ellingsen Westby       X               II  
Underskrift
lagleder
lag A:
24    Eva Kristiansen                          
26    Emilie Margrethe Hovden                       IIIII  
39    Thea Stankiewicz                       IIII  
43    Josefine G. Lien                          
66    Kristine Forsberg Gudbrandsen                       I  
78    Helene Karlsen Alvær                       II  
97    Benedicte Frøland Nesdal                       II  
                              
                              
                              
                              
Leder A: Erlend Lyssand                   
Leder B: Aina Eide             
Leder C: Sissel Nygård Pedersen             
Leder D:              
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1. Omg:

10:53
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Lina M. Rypdal                          
    Mona Obaidli                          
2.Omgang

24:41
  Andrea Berg Haukebø                       I  
  Solveig Ytterhaug                       I  
    Vilde Vike Nerås                       IIII  
Underskrift
lagleder
lag B:
  Rikke Skiri Østigård                       II  
10    Anniken Obaidli       X X             IIII  
11    Elena Ramona Constantinescu                       III  
13    Christine Rishaug                       I  
14    Birna Berg Haraldsdottir                       IIIIIIII  
23    Laura Gina Craciun       X X             IIII  
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Einar Jønsson                   
Leder B: Elin Kortner Lystad             
Leder C: Birnir Egilsson             
Leder D:              
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:  Ørjan Gangnes Dommer:  Stig Andre Stensrud Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: