NORGES HÅNDBALLFORBUND0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultatet ringes inn til NHFs resultattelefon 815 68 333 eller registreres i https://ta.nif.no/
Kamp Nr  99K0100115  ResPIN  1130452  Tilskuere 58  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato Tid Tidtaker (Navn og klubb) Sekretær
 Sukkevannshallen 15.03.2015 1800 Frank Aksnes  Lars Eric Johansson 
A Hjemmelag
 Randesund
mot
B Bortelag
 Molde Bredde
Sluttresultat A
21
B
33
Halv tid A
12
B
15
Full tid A
B
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang

08:43
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Janne Kjelstrup Olsen                          
    Kristine Vigsnes                       I  
2.Omgang

10:08
  Siren Gundersen                       IIII  
  Ninnie Svantesson                          
  11    Ida Marie Aa                       IIII  
Underskrift
lagleder
lag A:
12    Andrea Thorsland                          
14    Kristine Haugjord Refsnes                       I  
15    Linda Sløgedal                       III  
17    Kristine Jensen                       II  
18    Hanne Cecilie Nicolaisen       X X             III  
20    Benedicte Udjus                          
52    Emilie Berhus Johansen       X               I   II
                              
                              
                              
                              
Leder A: Louise Pedersen                   
Leder B: Kristine Saaghus             
Leder C: Stig W. Ågedal-Mortensen             
Leder D: Ingrid Marie Mathisen             
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1. Omg:

Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Lina M. Rypdal                          
    Mona Obaidli                       IIIII  
2.Omgang

  Andrea Berg Haukebø                       IIIII  
  Solveig Ytterhaug         X             I  
    Vilde Vike Nerås                       I  
Underskrift
lagleder
lag B:
  Rikke Skiri Østigård                       I  
10    Anniken Obaidli       X               IIIIIII   I
11    Elena Ramona Constantinescu                       III  
13    Christine Rishaug                       I  
14    Birna Berg Haraldsdottir                       IIII  
21    Tonje Guttormsen                         I
23    Laura Gina Craciun       X               III  
                              
                              
                              
                              
Leder A: Einar Jønsson                   
Leder B: Elin Kortner Lystad             
Leder C:              
Leder D:              
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:  Kim-Andre Hette Dommer:  Hans Petter S. Andersen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: