NORGES HÅNDBALLFORBUND0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultatet ringes inn til NHFs resultattelefon 815 68 333 eller registreres i https://ta.nif.no/
Kamp Nr  99K0100119  ResPIN  1130456  Tilskuere 169  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato Tid Tidtaker (Navn og klubb) Sekretær
 Bækkelagshallen 15.03.2015 1800 Frank Borghagen  Anne Høien 
A Hjemmelag
 Bækkelaget Håndball Elite
mot
B Bortelag
 Flint Tønsberg Håndball
Sluttresultat A
18
B
19
Halv tid A
9
B
10
Full tid A
B
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang

23:23
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Caroline Smith                       II   II
    Ingrid Loftheim       X X             II  
2.Omgang

21:18
  Trine Knutsen                       I  
  Madeleine Brørby Fivelsdal                          
  13    Rebekka Berg Gjerstrøm                       I  
Underskrift
lagleder
lag A:
16    Frida Strand Finstad                          
17    Lise Agnete Prytz Moe       X X             II   I
24    Benedicte Jørgensen Lunde                          
44    Mathilde Spieler Palmers                       IIIIII  
66    Tuva Marstein                          
69    Tiril Kristine Marstein                       I  
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Adrian Aambø                   
Leder B: Jan Ivar Lorentzen             
Leder C: Åse Karin Frydenlund-Holm             
Leder D:              
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1. Omg:

00:00
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
    Marianne Iversen                          
    Vivi Storvang                          
2.Omgang

29:47
  Nina Patricia Heglund                       II   IIII
  Madelen Bringaker                       I  
    Simone Dupont Larsen                       IIII  
Underskrift
lagleder
lag B:
  Karoline Vivestad Flåten                          
10    Brynja Magnusdottir                       III   I
11    Marte Smistad                       I  
16    Rebecca Bakke Karlsson                          
17    Aurora Sæthereng Gundersen                          
17    Maria Kongsli                          
27    Henriette Jarneid                       III  
                              
                              
                              
                              
Leder A: Pål Oldrup Jensen                   
Leder B:              
Leder C:              
Leder D:              
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:  Ørjan Gangnes Dommer:  Stig Andre Stensrud Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: