NORGES HÅNDBALLFORBUND0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultatet ringes inn til NHFs resultattelefon 815 68 333 eller registreres i https://ta.nif.no/
Kamp Nr  99K0100121  ResPIN  1130458  Tilskuere 342  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato Tid Tidtaker (Navn og klubb) Sekretær
 Åsenhallen A 25.03.2015 1900 Glenn Grøsfjeld  Svein Toftevaag 
A Hjemmelag
 Sola
mot
B Bortelag
 Randesund
Sluttresultat A
30
B
23
Halv tid A
16
B
10
Full tid A
B
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang

Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Malin Holta                       III   I
    Veronica Berntsen                       I  
2.Omgang

  Sara Aarsvoll Svarstad                         I
  Hedda Kleiberg Sømme                          
  10    Sherin Obaidli       X X             IIII  
Underskrift
lagleder
lag A:
11    Mona Fosseli Ågotnes         X             II  
14    Marianne Klepp Andersen         X             II  
15    Therese Neverdahl Nordbø                       II  
17    Sunniva Konstanse Selland       X               IIIIII  
22    Silje Stangeland                       IIIII  
24    Kristiane Knutsen                       III  
69    Sisse Marie Boge Fahlberg                          
                              
                              
                              
                              
Leder A: Joar Gjerde                   
Leder B: Tor Åge Baardsen             
Leder C: Knut Ove Joa             
Leder D: Linda Skår Selland             
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1. Omg:

Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Janne Kjelstrup Olsen                       IIIII  
    Siren Gundersen                       I  
2.Omgang

  Ninnie Svantesson         X                
11    Ida Marie Aa                       IIIII   I
  12    Ida Gabrielsen                          
Underskrift
lagleder
lag B:
12    Andrea Thorsland                          
13    Kristine Vigsnes                       I  
14    Kristine Haugjord Refsnes                          
15    Linda Sløgedal       X X             II  
17    Kristine Jensen                       III  
18    Hanne Cecilie Nicolaisen                       II  
52    Emilie Berhus Johansen       X               III  
                              
                              
                              
                              
Leder A: Birgit Van Os                   
Leder B: Louise Pedersen             
Leder C: Øystein Ruud             
Leder D:              
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:  Jørgen Jørstad Dommer:  Pål Alexander Valbjør Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: