NORGES HÅNDBALLFORBUND0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultatet ringes inn til NHFs resultattelefon 815 68 333 eller registreres i https://ta.nif.no/
Kamp Nr  99K0100125  ResPIN  1130462  Tilskuere 330  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato Tid Tidtaker (Navn og klubb) Sekretær
 Skienshallen 25.03.2015 1900 Terje Halvorsen  T. Haugerud 
A Hjemmelag
 Gjerpen
mot
B Bortelag
 Bækkelaget Håndball Elite
Sluttresultat A
32
B
23
Halv tid A
16
B
12
Full tid A
B
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang

08:44
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Martine Hansen Sundet                          
    Andrea Rønning                       IIII  
2.Omgang

14:43
  Caroline Ruud Helgesen       X X             IIIIIII  
  Sofia Wiberg                       IIII  
    Ane Røneid Rustad                       I  
Underskrift
lagleder
lag A:
  Dorthe Groa       X               II  
10    Maren Tollefsen         X             II   IIII
11    Katinka Haltvik                          
12    Hanne Torkaas                          
14    Sunniva Andersen                       III  
15    Amanda Rasmussen                          
17    Guro Svennevig                       I  
18    Vilde Andersen Vinje                       I  
19    Vilde Andersen                          
20    Maria Solheim                       III  
                              
Leder A: Maria Anita Willems                   
Leder B: Ketil Arntzen             
Leder C: Sjur Bø Tollefsen             
Leder D: Oda Kjærsgaard             
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1. Omg:

17:18
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Caroline Smith                       II   I
    Ingrid Loftheim                       IIII  
2.Omgang

18:34
  Helen Høien                          
  Trine Knutsen       X               II  
    Madeleine Brørby Fivelsdal                       I  
Underskrift
lagleder
lag B:
15    Frida Klovning                       II  
16    Frida Strand Finstad         X                
17    Lise Agnete Prytz Moe                       III  
24    Benedicte Jørgensen Lunde                          
25    Guro Breistøl                       I   I
44    Mathilde Spieler Palmers                       I  
66    Tuva Marstein                       III  
69    Tiril Kristine Marstein       X               II  
                              
                              
                              
Leder A: Jan Ivar Lorentzen                   
Leder B: Åse Karin Frydenlund-Holm             
Leder C: Ingeborg Ekroll Ellingsund             
Leder D:              
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:  Hans Petter S. Andersen Dommer:  Petter Hellerud Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: