NORGES HÅNDBALLFORBUND0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultatet ringes inn til NHFs resultattelefon 815 68 333 eller registreres i https://ta.nif.no/
Kamp Nr  99K0100126  ResPIN  1130463  Tilskuere 417  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato Tid Tidtaker (Navn og klubb) Sekretær
 Marikollhallen 25.03.2015 1830 Roy Nordby  Frank Borghagen 
A Hjemmelag
 Rælingen
mot
B Bortelag
 Molde Bredde
Sluttresultat A
23
B
21
Halv tid A
13
B
9
Full tid A
B
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang

17:50
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Cecilia Tærud Hjellnes                          
    Thorey Anna Asgeirsdottir                          
2.Omgang

29:25
  Karina Selland                          
  Bettina Sonerud         X X           II  
    Andrea Hanssen                       IIIII  
Underskrift
lagleder
lag A:
  Monica Helene Nordahl                          
10    Leila Laksiri       X               IIIIIII  
15    Sara Blankevoort                       III  
16    Kathrine Hjelmeland                          
17    Karoline Kommedal Strømberg       X               II  
20    Tonje Aanerød                          
22    Kine Sundby                       IIII  
                              
                              
                              
                              
Leder A: Michael O'sullivan                   
Leder B: Kim Øystein Næss             
Leder C: Jeanette Nilsen             
Leder D: Ida Renate Strømsborg Vambeseth             
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1. Omg:

07:27
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Lina M. Rypdal                          
    Mona Obaidli         X             III  
2.Omgang

24:12
  Andrea Berg Haukebø       X               I  
  Vilde Vike Nerås         X             I  
  10    Anniken Obaidli                       III   III
Underskrift
lagleder
lag B:
11    Elena Ramona Constantinescu                       I  
13    Christine Rishaug                       I  
14    Birna Berg Haraldsdottir         X             IIIII   I
23    Laura Gina Craciun                       II  
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Einar Jønsson                   
Leder B: Elin Kortner Lystad             
Leder C:              
Leder D:              
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:  Mads Dahlby Fremstad Dommer:  Markus Kjelsrud Pedersen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: