NORGES HÅNDBALLFORBUND0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultatet ringes inn til NHFs resultattelefon 815 68 333 eller registreres i https://ta.nif.no/
Kamp Nr  99K0100130  ResPIN  1130467  Tilskuere 85  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato Tid Tidtaker (Navn og klubb) Sekretær
 Slåtthaughallen 29.03.2015 1630 Knut Waage  Lars Christensen 
A Hjemmelag
 Fana
mot
B Bortelag
 Flint Tønsberg Håndball
Sluttresultat A
30
B
28
Halv tid A
16
B
11
Full tid A
B
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang

Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Marte Abrahamsen       X                  
    Marianne Godøy                       I  
2.Omgang

07:40
11    Elisa Christensen       X               IIIIII  
13    Kaia Randa Berthelsen                       I  
  18    Bianca Ellingsen Westby         X             II   I
Underskrift
lagleder
lag A:
26    Emilie Margrethe Hovden         X             IIIIII  
27    Edda Madsen                       I  
35    Ragnhild Vårin Irtun Moe                       I  
39    Thea Stankiewicz                       III  
78    Helene Karlsen Alvær                       I  
97    Benedicte Frøland Nesdal         X             IIIII   II
99    Rikke Celin Sunde Midtun                          
                              
                              
                              
                              
Leder A: Erlend Lyssand                   
Leder B: Aina Eide             
Leder C: Sissel Nygård Pedersen             
Leder D:              
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1. Omg:

07:50
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Vivi Storvang                          
    Nina Patricia Heglund       X               II  
2.Omgang

20:24
  Madelen Bringaker         X             I  
  Simone Dupont Larsen         X             IIIIIII   II
    Karoline Vivestad Flåten                       III  
Underskrift
lagleder
lag B:
10    Brynja Magnusdottir                       III   IIII
11    Marte Smistad                       III  
16    Rebecca Bakke Karlsson                          
17    Maria Kongsli                          
18    Sofie Vinde Norum       X               III  
20    Aurora Sæthereng Gundersen                          
27    Henriette Jarneid                          
                              
                              
                              
                              
Leder A: Pål Oldrup Jensen      X            
Leder B:              
Leder C:              
Leder D:              
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:  Thomas R. Moen Dommer:  Sindre Emil Bogar Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: