NHF Region SørSchwartzgt 6, 3043 DRAMMEN, Tlf. 32016122 KAMPRAPPORT
Kampresultatet ringes inn til NHFs resultattelefon 815 68 333 eller registreres i https://ta.nif.no/
Kamp Nr  52K0202122  ResPIN  1155985  Tilskuere   Dommerutg. 1630  Rapport følger     
 Hall Dato Tid Tidtaker (Navn og klubb) Sekretær
 Slagenhallen 1 05.03.2015 1930 Helene Enz Flåten  Anne Kathrine Brugård 
A Hjemmelag
 Flint Tønsberg 2
mot
B Bortelag
 Tønsbergs Turn
Sluttresultat A
23
B
20
Halv tid A
15
B
11
Full tid A
B
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang

Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Marit Skiaker                          
    Erika Uchermann         X             II  
2.Omgang

  Synne Garvik                          
  Christine Kvamme                       IIII  
    Sofie Meilegård Arnesen                          
Underskrift
lagleder
lag A:
10    Therese Ulseth                       III   IIII
11    Tine Gundersen                       II  
13    Ida Vanesse Iversen Wold         X                
14    Cathrine Pedersen                       IIIIII  
16    Ellen Mossige Martinsen                          
17    Tina Larsen                          
18    Sigrid Jakobsen       X               II  
36    Marita Uchermann                          
                              
                              
                              
Leder A: Lars Mello Rindal                   
Leder B:              
Leder C:              
Leder D:              
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1. Omg:

Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Thea Melcher                          
    Erica Kennedy Berg                          
2.Omgang

  Ida Kihle       X               I  
  Hannah Oldrup Jensen                       III  
  16    Cecilie Wick Ullitz                          
Underskrift
lagleder
lag B:
18    Tina Norahagen Torhaug                       I  
19    Elise Johnsen       X               IIII  
27    Synne Myrberg         X                
70    Aurora Sæthereng Gundersen       X               II   I
76    Lena Charlotte Foss                          
90    Rikke Kjærås                       II   II
91    Sofie Vinde Norum                       IIII  
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tore Andersen                   
Leder B: Eivind Urberg Johannesen             
Leder C:              
Leder D:              
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:  Vidar Larsen Dommer:  Knut Oustorp Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: