NORGES HÅNDBALLFORBUND0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultatet ringes inn til NHFs resultattelefon 815 68 333 eller registreres i https://ta.nif.no/
Kamp Nr  99LMS06012  ResPIN  310351  Tilskuere 4100  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato Tid Tidtaker (Navn og klubb) Sekretær
 Stavanger Idrettshall 17.06.2006 1915    
A Hjemmelag
 Norge
mot
B Bortelag
 Romania
Sluttresultat A
27
B
27
Halv tid A
17
B
13
Full tid A
B
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang

Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Steinar Ege                          
    Alexander Buchmann                       I   IIIIII
2.Omgang

  Frank Løke       X X             II  
  Kjetil Øvrelid Strand                          
    Bjarte Håkon Myrhol                          
Underskrift
lagleder
lag A:
  Børge Lund         X             II  
10    Håvard Tvedten                       IIII  
11    Preben Vildalen                       I  
12    Ole Erevik                          
14    Jan Thomas Lauritzen       X X             IIII  
15    Kristian Walby Kjelling                       IIIIIII  
17    André Marius Jørgensen Hofstøl                          
18    Johnny Jensen         X                
20    Rune Skjærvold       X X                
                              
                              
Leder A: Gunnar Atle Pettersen                   
Leder B: Erik Andersen             
Leder C: Hanne Hegh             
Leder D: Lars Håvard Sæbø             
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1. Omg:

Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Mihai Catalin Popescu                          
    Leonard Bibirig       X X                
2.Omgang

  Marius Ioan Novanc       X               IIII  
  Mihai Timofte                       II  
    George Ionut Buricea         X                
Underskrift
lagleder
lag B:
  Adrian Danut Petrea                       III  
10    Viorel Mazilu                       II  
11    Marius Stavrositu                          
13    Alin Florin Sania                       II  
14    Lauretiu Mihai Toma                       III   II
15    Marian Cozma                          
16    Stefan Laufceac                          
19    Valentin Marian Ghionea                         IIII
20    Rares Lucian Jurca       X               IIIII  
                              
                              
Leder A: Lucian Rasnita                   
Leder B: Nicolae Munteanu             
Leder C: Barbu Alexiu             
Leder D: Luliu Dima             
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: