NORGES HÅNDBALLFORBUND0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultatet ringes inn til NHFs resultattelefon 815 68 333 eller registreres i https://ta.nif.no/
Kamp Nr  99LMS09014  ResPIN  615625  Tilskuere Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato Tid Tidtaker (Navn og klubb) Sekretær
 Stavanger Idrettshall 10.06.2009 1910    
A Hjemmelag
 Norge
mot
B Bortelag
 Makedonia
Sluttresultat A
36
B
30
Halv tid A
17
B
13
Full tid A
B
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang

29:55
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Steinar Ege                          
    Kenneth Ryvoll Klev         X X           II  
2.Omgang

27:17
  Stian Fredrik Vatne       X               I  
  Thomas H. Drange                          
    Frank Løke                       IIIIII  
Underskrift
lagleder
lag A:
  Kjetil Øvrelid Strand                       IIIIII  
  Lars Erik Bjørnsen                       II  
10    Håvard Tvedten       X               IIIIIIIII   III 12 
11    Erlend Mamelund       X               IIIII  
12    Ole Erevik                          
17    André Marius Jørgensen Hofstøl                          
18    Vegard Samdahl                       II  
19    Thomas Skoglund                          
20    Einar Riegelhuth Koren                          
                              
                              
Leder A: Robert Hedin      X            
Leder B: Zeljko Tomac             
Leder C: Gry Hege Knutsen             
Leder D: Lars Håvard Sæbø             
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1. Omg:

13:12
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Mite Stoilov       X               IIIIII  
    Lazo Majnov                          
2.Omgang

21:25
  Stefche Alshovski                       III  
  Kiril Lazarov                       IIIIII   III
    Aco Jonovski                       IIII  
Underskrift
lagleder
lag B:
14    Velko Markoski       X X             I  
16    Borko Ristovski                          
17    Aleksandar Jovic                       II  
19    Levko Naumovski                          
20    Petar Angelov         X                
21    Goran Kuzmanovski       X               III  
23    Filip Lazarov                          
27    Goce Makaloski                          
28    Goce Georgievski                       II  
                              
                              
Leder A: Zvonko Sundovski                   
Leder B: Dragan Nachevski             
Leder C: Velimir Trickovski             
Leder D: Simrin Nabil             
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: