NORGES HÅNDBALLFORBUND0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultatet ringes inn til NHFs resultattelefon 815 68 333 eller registreres i https://ta.nif.no/
Kamp Nr  99LMS11016  ResPIN  785424  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato Tid Tidtaker (Navn og klubb) Sekretær
 Stavanger Idrettshall 13.03.2011 1910    
A Hjemmelag
 Norge
mot
B Bortelag
 Tsjekkia
Sluttresultat A
24
B
22
Halv tid A
15
B
13
Full tid A
B
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang

Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Steinar Ege                          
    Erlend Johannessen Egeland                          
2.Omgang

06:49
  Joar Gjerde                          
  Bjarte Håkon Myrhol       X               IIIII  
    Børge Lund         X             IIII  
Underskrift
lagleder
lag A:
10    Håvard Tvedten                       II   I
11    Erlend Mamelund       X                  
12    Ole Erevik                          
13    Christoffer Rambo       X               I  
14    Espen Lie Hansen                       IIIIIIII  
17    Magnus Jøndal                       I  
18    Vegard Samdahl                          
20    Einar Riegelhuth Koren         X                
21    Steffen Stormo Stegavik                          
22    Christian Lillenes Spanne                          
23    Sondre Paulsen                       II  
Leder A: Zeljko Tomac                   
Leder B: Robert Hedin             
Leder C: Gry Hege Knutsen             
Leder D: Harald Markussen             
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1. Omg:

25:25
Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Karel Nocar       X               I  
    Jiri Vitek                       III  
2.Omgang

28:17
  Ondrej Zdrahala                          
  Kamil Piskac                          
    Daniel Kubes         X                
Underskrift
lagleder
lag B:
  Filip Jicha       X               I   II
10    Jan Filip                       II  
11    Tomas Cip                       II  
14    Jiri Motl                          
15    Alois Mraz                       IIII  
16    Martin Galia                          
17    David Juricek                       III  
18    Jan Stehlik         X                
19    Jiri Hynek       X                  
22    Tomas Sklenak                       IIII  
71    Petr Stochl                          
Leder A: Martin Liptak                   
Leder B: Jiri Mika             
Leder C: Petr Holub             
Leder D: Milan Sikora             
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: