Tilbake Twitter Facebook

Cupen Kvinner - samlet oppsett 1.-3. runde 2015

 

1. runde      
K-nr Hjemmelag Bortelag Resultat
1 Ammerud Bækkelaget Elite 24-29
2 Ellingsrud    
3 Haslum Ramnes 20-30
4 HK Rygge Høland 29-28
5 HK Vestre Toten Skreia 13-20
6 Kolbotn Follo HK Damer 16-42
7 Kristiansund Heimdal 26-22
8 ØIF Arendal Kragerø 23-20
9 Malvik HK-93 Kolstad 29-17
10 Ørsta Midsund 25-28
11 Raumnes/Årnes Vålerenga 17-30
12 Rolvsøy Sarpsborgalliansen HK 27-46
13 Runar Fram 20-36
14 Skarphedin Hei 21-27
15 Lunner LFH09 14-32
16 Sogndal Gneist 15-32
17 Son Østsiden Fredrikstad 11-29
18 Stjørdal Charlottenlund SK HB Elite 20-27
19 Tynset Levanger HK 10-39
20 Vikvarvet Meldal 24-16
21 Hinna Ålgård 19-24
22 Bryne Hundvåg 38-22
23 Staal Jørpeland Stavanger IF 25-19
2.runde       3.runde      
K-nr Hjemmelag Bortelag
K-nr Hjemmelag Bortelag  
24 (V12) Sarpsborgalliansen HK  Fredrikstad Bkl 24-25 48 Bossekop Oppsal  
25 Pors Gjerpen 21-31 49 Bravo HK Halden  
26 (V2) Ellingsrud Gjøvik HK 19-34 50 Harstad Skrim Kongsberg 13-42
27 AK 28 Grane Arendal 22-29 51 (V41Charlottenlund SK H E Byåsen  
28 (V1) Bækkelaget HB E Storhamar Elite 17-38 52 (V45)Os Tertnes  
29 (V3) Ramnes Glassverket 12-40 53 (V32) Njård (V28) Storhamar Elite  
30 (V13) Fram Larvik HK 12-46 54 (V43) Flint Tønsberg HB (V29) Glassverket  
31 (V10) Midsund Molde HK Elite 09-39 55 (V25) Gjerpen (V30) Larvik HK  
32 (V 6) Follo HK Damer Njård 22-23 56 (V44) Levanger HK (V31) Molde HK Elite  
33 (V17)Østsiden Fredrikstad Nordstrand Elite 14-37 57 (V24 Fredrikstad Bkl (V33) Nordstrand HB Elite  
34 (V7) Kristiansund Volda Handball 15-38 58 (V27) Grane Arenal (V36 Vipers Kristiansand  
35 (V4) HK Rygge Rælingen 17-44 59 (V46) Bryne (V37) Sola HK  
36 (V8) ØIF Arendal Vipers Kristiansand 14-58 60 (V40) Fyllingen (V39) Viking TIF  
37 (V21)Ålgård Sola 22-32 61 (V47) LFH09 (V26) Gjøvik HK  
38 (V11) Vålerenga Stabæk 11-35 62 (V35) Rælingen (V38) Stabæk  
39 Stord Viking TIF 24-33 63 (V42) Fana (V34) Volda Handball  
40 (V16) Gneist Fyllingen 29-35        
41 (V9) Malvik HK-93 (V18) Charlottenlund SK H E 13-25        
42 Førde Fana 18-22        
43 (V14) Hei Flint Tønsberg Håndball 18-34        
44 (V20) Vikvarvet (V19) Levanger HK 24-35        
45 Os Sotra 30-19        
46 (V22) Bryne (V23) Staal Jørpeland 37-26        
47 (V5) Skreia (V15) LFH09 20-43        

Klar for 4. runde: Skrim Kongsberg.

31.08.2015 08:52, Svein Andresen