Tilbake Twitter Facebook

U-jentene til EYOF i Georgia

Synne Fossheim (bildet) er en av spillerne i troppen til U-jentene (LK98), som skal delta i European Youth Olympic Festival (EYOF) i Georgia 23. juli - 3. august. Vigdis Holmeset og Aleksander Østevik er trenere for laget. Norge møter Montenegro, Tyskland og Danmark i innledende kamper.

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til samlingen:

Nr Navn Klubb Født Kamper/mål
1 Rakel Gåra Alvern Stabæk HB 17.02.1998 014/000
2 Marte Nygård Pedersen Byåsen IL 04.02.1998 015/025
3 Ane Hovland Glassverket IF 22.03.1998 009/014
4 Mari Finstad Bergum Gjøvik HK 16.03.1998 015/080
6 Synne Fossheim Gjøvik HK 21.03.1998 015/013
7 Guro Nestaker Gjøvik HK 15.08.1998 015/034
10 Julie Bøe Jacobsen Nit/Hak HK 23.06.1998 012/044
11 Hulda Spurkland Ski IL 12.12.1998 000/000
13 Anna Huse Ski IL 27.08.1998 015/018
14 Hermine Motzfeldt Auberg Sarpsborg IL 02.02.1999 014/026
16 Eline Fagerheim Gjøvik HK 19.06.1998 008/000
17 Karoline Olsen AK-28 16.06.1998 015/036
19 Frida Haug Hoel Rælingen HK 29.08.1998 000/000
20 Anna Christensen Mathiassen Gneist IL 12.01.1998 011/018
23 Mariann Gabrielsen Oppsal IF 28.07.1998 014/025
Ute med skade:
     
8 Line Ellertsen Vågen HK 04.06.1998 014/075
  Thea Andersen Gjøvik HK 06.06.1998 002/002
Reserver:
     
  Catharina Fiskerstrand Broch Korsvoll IL 30.06.1998 000/000
9 Hedda Kleiberg Sømme Sola HK 02.03.1998 014/029
  Sofie Ege Grønlund Fyllingen HB 03.04.1999 000/000
  Viktoria Berg Sture Fyllingen HB 22.09.1998 000/000
18 Karoline Lund Rælingen HK 31.05.1999 000/004
  Anne Edvardsen Kristoffersen Nærbø IL 07.07.1998 000/000
  Ingrid Hove Vågen HK 14.02.1998 000/000
  Henny Ella Reistad Stabæk HB 09.02.1999 000/000
Ledelse:
     
  Vigdis Holmeset Trener    
  Alexander Østevik Trener    
  Silje Randen Prestkvern Fysioterapeut    
  Trond Jensegg Videoansvarlig    

Oppmøte:
23.07: 18.00 Oslo Lufthavn, Gardermoen


Innkvartering:
23.07 – 03.08:
Athlete’s Village
    Varketili district, Tbilisi Sea, Georgia

 

Foreløpig program for samlingen:

Torsdag 23.07:
18.00 Oppmøte Gardermoen
Flyavgang
Ankomst Tbilisi
Trening
Middag


Fredag 24.07:


Lørdag 25.07:


Søndag 26.07:


Mandag 27.07:
Frokost
Lunsj
16.00 NORGE - MONTENEGRO

Tirsdag 28.07:
Frokost
Lunsj
16.00 TYSKLAND – NORGE


Onsdag 29.07:
Frokost
Lunsj
16.00 DANMARK – NORGE


Torsdag 30.07:


Fredag 31.07:
Semifinaler og krysningsspill


Lørdag 01.08:
Finalekamper og plasseringsspill


Søndag 02.08:
Sosialt opplegg for hele troppen


Mandag 03.08:
Hjemreise

 

Spørsmål kan rettes til trener Vigdis Holmeset, tlf 905 73 900. 

26.06.2015 09:00, Svein Andresen