Tilbake Twitter Facebook

Guttelandslaget til EYOF i Georgia

Guttelandslaget (LM98) med blant andre Fredrik Engelstad (bildet) i troppen, skal delta i EYOF (European Youth Olympic Festival) i Georgia 23. juli - 3. august. Norge er i innledende gruppe med Ungarn, Danmark og Tyskland. 

Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere til precamp på Olympiatoppen 2. juli og til EYOF i Georgia 23- juli til 03. august: 

Nr Navn Klubb Født Kamper/mål
1 Robin Paulsen Haug Konnerud IL 01.09.1998 005/000
16 Halvor Elias Nærland Nærbø IL 14.02.1998 001/000
2 Markus Fartum Kolbotn IL 26.06.1998 002/002
4 Sander Løvlie Simonsen Øyestad IF Håndball Elite 09.07.1998 004/014
5 Fredrik Engelstad Sandar IL 20.04.1998 005/007
9 Rassin Haugseng Nærbø IL 21.02.1998 004/005
6 Andreas Haugseng Nærbø IL 18.08.1998 003/012
8 Simen Holand Pettersen Sandar IL 08.04.1998 005/016
17 Thomas Horneland Boilesen Haslum IL 11.11.1998 002/006
24 Vetle Rønningen Skogn IL 13.05.1998 004/020
11 Roald Glad Lien Ski IL 11.01.1998 005/013
3 Olaf Hoffstad Sandar IL 08.01.1999 005/023
7 Sindre Heldal Mathopen IL 10.02.1999 002/002
15 Bjørnar Pedersen Ski IL 26.04.1998 002/006
20 Karsten Skinnarland Enoksen Runar IL 27.08.1998 005/005
         
Reserver:
     
  Emil K. Imsgard Elverum Håndball 06.03.1998 003/000
  Jostein Østrem Nøtterøy Håndball Elite 11.06.1998 003/010
  Henrik Evensen Pors IF Håndball 27.02.1999 000/000
  André Pung Tuzov Falk SPKL 12.09.1998 000/000
  Preben Egeli Kristiansands IF 05.04.1998 003/002
  Markus Lervik Nærbø IL 12.03.1998 002/002
  Trygve-Johan Fresvik Jensen Pors IF Håndball 09.11.1998 001/000
  Nikolai Wiig Haslum IL 20.11.1998 000/000
  Eirik Varpe Teie IF 27.04.1999 000/000
  Olav Toom Jønsi Haslum IL 22.04.1998 000/000
  Henrik Moen Urædd Håndball 09.04.1998 000/000
  Samson Bjørke Kallestad Gneist IL 27.06.1998 000/000
  Jacob Weidemann Teie If 16.09.1999 000/000
  Felix Abrahamsen Lunde Kolbotn IL 02.07.1999 000/000
  Sander Ekeberg Ski IL 18.03.1998 000/000
  Kristoffer Haugen Pedersen Kragerø IF 16.06.1998 000/000
  Anders Jansrud Kongsvinger Håndball 27.03.1998 000/000
  Stian Vigre Nærbø IL 12.03.1998 003/003
  Kasper Lothe Ski IL 22.12.1998 002/001
  Sander Smestad Ski IL 04.02.1999 000/000
  Fabian Sandven Nordstrand IF 03.05.1998 000/000
  Anders Teige Bøe Herkules Håndball 28.10.1999 000/000
  Leif Erik Brenne Ørsta IL 04.04.1998 000/000
  Erlend Ressem Tiller IL 16.01.1998 000/000
  Jonas Aleksander Erlandsen Tiller IL 13.01.1998 000/000
  Marius Klevstad Urædd Håndball 25.03.1998 000/000
  Patrik Håvard Storvik Pors IF Håndball 15.06.1998 002/000
  Tord Aksnes Lode Nærbø IL 27.10.1998 000/000
  Elias Schaanning Thome Tiller IL 01.09.1998 000/000
  Eirik Høyen Solli Konnerud IL 21.07.1998 000/000
  Ole Nærland Nærbø IL 04.06.1998 000/000
  Audun Breen Røragen Elverum Håndball 18.06.1998 003/001
  Tobias A. Slettemyr Jetmundsen Gneist IL 08.08.1999 000/000
  Fredrik Butler Wang Nøtterøy Håndball 12.04.1998 000/000
         
LEDELSE
     
  Anstein Engravslia Trener    
  Kristoffer Froestad    Trener    
  Silje Randen Prestkvern Fysioterapeut    
  Trond Jensegg Videoansvarlig    

Oppmøte Precamp:
Torsdag 2. juli
kl. 10:00 Auditorium A på NIH (Norges Idrettshøyskole) , Oslo

Precamp slutt/hjemreise:
Torsdag 2. juli kl. 17:00

 

Oppmøte EYOF 2015:
Torsdag 23.juli
kl. 18:00 Oslo Lufthavn (Gardermoen)


Innkvartering i EYOF

23.07-03.08
Athlete’s Village
Varketili district, Tbilisi Sea, Georgia

 

Gruppespillet i EYOF:

Gruppe A Gruppe B
Ungarn Frankrike
Danmark Sveits
Norge Slovenia
Tyskland Georgia


Program for samlingen
(kan komme endringer): 

Torsdag 2. juli
10:00 Oppmøte NIH
10:00-12:45 Eget program/OLT
12:45 Lunsj
13:15 Eget program/OLT
14:15-1530 Basistrening
15:45-17:00 Eget program/OLT
17:00 Precamp avslutning/hjemreise

 

Torsdag 23. juli
18:00 Oppmøte Oslo Lufthavn (Gardermoen)
20:00 Avreise
03:55 Ankomst Tbilisi

Fredag 24. juli – Søndag 26. juli

Mandag 27. juli
14:00 Ungarn – Norge

Tirsdag 28. juli
16:00 Norge – Danmark

Onsdag 29.juli
14:00 Norge – Tyskland

Torsdag 30. juli
Hviledag

Fredag 31. juli
Sluttkamper: 
3A – 4B    4A – 3B
4A – 3b    1A – 2B
1A – 2B    2A – 1B
2A – 1B    3A – 4B

Lørdag 1. august
Finale, Bronsefinale og plasseringskamper

2.-3. august Reisedag
Mandag 3. august
09:00 Ankomst Oslo Lufthavn

Spørsmål kan rettes til trener Anstein Engravslia tlf. 911 52 483. 

26.06.2015 09:00, Svein Andresen